mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:26 
Cytuj  
hehe posty jak zwierzenia członków AA ....co nie zmienia faktu ze zgadzam sie ze smolikiem (takie wyżuty sumienia miałem na miesiąc przed maturami "aaa co ja robie gram a nie ucze sie aaa " a później robiłem jeszcze kilka q:) , przerobiłem xx h/dobe granie na kompie już w gimnazjum o mało co nie skończyłem jak ten dzieciak który nie reagował na swoje imie ... w LO przerobiłem imprezowanie , i też nie chce tego powtarzać , bo ile razy można upić sie do nieprzytomności kiedyś sie znudzi a jaki w tym sęs , i czemu to tak bawi te dzieciaki ?? to ja jużnie wiem .... teraz zaczne studia i mam nadzieje że wszystko pogodze :) i pogrywał będe i poimprezuje ... no i kogoś na troche dłużej niżjedna noc trzeba sobie znaleść ... heh ja to zawsze optymista :) szkoda życia na granie xx h/dobe ale to jużwygór każdego z osobna co woli ...

edit: wcześniej wpisałem około 8 dni ,, a to tylko main , alt koleje 6-7 :) << w ciągu 3 miesięcy grania

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:30 
Cytuj  
Wlasnie.... kiedys lazilo sie non stop na balety, czekalo sie tylko do weekendu, pozniej niedziela, kac i tak w kolko. imo mmorpg mimo wszystko jest i zdrowsze i tansze ;)

btw znam jednego kolesia ktory juz praktycznie wpadl w alkoholizm, ciezko bylo go zastac w domu trzezwego. Pozniej wciagnol sie w rpgi, mmorpgi (a wiadomo ze to jest czasochlonne) i teraz juz praktycznie malo co pije ;) /najczesciej jakies piwko przy wowie/ wiec mozna dostrzec tez tego _dobre_ strony ;)


Ostatnio edytowano 2 wrz 2005, 11:34 przez BiGi, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:33 
Cytuj  
Hmm czy to ile godzin ktos spedza na czynnosci czyni go uzaleznionym ?. Uzaleznionym od alkoholu mozna byc pijac jedno piwo dziennie. Brak poradni ? to tez o niczym nie swiadczy, nie sadze by kiedykolwiek powstaly poradnie dla nałogowych "czytaczy" a wiem że są osoby które poświecaja czytaniu ( nie mówie o nauce) ksiażek 10+ h dziennie i dzieki temu zaniedbują wszystko dookola. Rybak który choćby sie paliło i waliło MUSI pojechać raz na tydzień postać z kijem w wodzie bo jak nie to nerwy go zjadaja i rodzina ma przesrane też da sie zaliczyć jako nałogowiec. Mówisz że jedzenie uzależnia fizycznie. Każde uzależnienie ma podłoze fizyczne ,człowiekowi brakuje odpowiednich środków chemicznych które wydzielają sie w mózgu...

Btw słyszałeś o kimś kto by walił konia kilkadziesiat dni ,nie jadł nie pił i zmarł ? A chyba nie zaprzeczysz że onanizm może być nałogowy.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:34 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
Wlasnie.... kiedys lazilo sie non stop na balety, czekalo sie tylko do weekendu, pozniej niedziela, kac i tak w kolko. imo mmorpg mimo wszystko jest i zdrowsze i tansze ;)
weekendy ? stary ja pracuje od 18 roku życia. conajmniej 10 lat imprezowałem prawie codziennie, a co maxx 3 miechy zmieniałem panne. masakra ... ja chce siedzieć w domu i grać :oops:


_________________
psn

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:36 
Cytuj  
hehehe Shadhun mnie rozjebal osatnim zdaniem hehe

p.s nie rybak tylko Wedkarz :) powiesz tak gdzies nad woda i cie kijami oklepia :P

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:36 
Cytuj  
Mysle ze nalezaloby tu rozgraniczyc nalogi na nalogi czasochlonne i te ktore zabieraja malo czasu ;) drugi podzial to te na mniej i bardziej szkodliwe, a trzeci te ktore szkodza tylko nam i te ktore takze otoczeniu - wiec jak widac nie mozna nic uogolniac, bo tak sie nie da :) porownania sa nie na miejscu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:38 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
weekendy ? stary ja pracuje od 18 roku życia. conajmniej 10 lat imprezowałem prawie codziennie, a co maxx 3 miechy zmieniałem panne. masakra ... ja chce siedzieć w domu i grać :oops:

Mnie balety znudzily sie jeszcze w liceum. Oprocz imprezowania i grania jest wiele ciekawszych rozrywek. Ot chocby partyjka brydza ze znajomymi. :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:39 
Cytuj  
Wole szachy :P.

Btw przez was jeszcze wow-a dzis nie wlaczylem :(.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:39 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
BiGi napisał(a):
Wlasnie.... kiedys lazilo sie non stop na balety, czekalo sie tylko do weekendu, pozniej niedziela, kac i tak w kolko. imo mmorpg mimo wszystko jest i zdrowsze i tansze ;)
weekendy ? stary ja pracuje od 18 roku życia. conajmniej 10 lat imprezowałem prawie codziennie, a co maxx 3 miechy zmieniałem panne. masakra ... ja chce siedzieć w domu i grać :oops:


napisalem ogolnie - pare razy w LO udalo mi sie przyjsc z grupa kumpli na lekcje po 5 bronxach, jak bylo na popoludnie i czlowiek sie nudzil :P
teraz ja o tym mysle sie ciesze ze obylo sie bez jakiejs wtopy ;)
wniosek - lepiej grac niz pic ;]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:41 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Wole szachy :P.

Btw przez was jeszcze wow-a dzis nie wlaczylem :(.


Nie klam widzialem cie!


Posty: 15
Dołączył(a): 13.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:45 
Cytuj  
Kto co lubi.
Ja powiem, ze np. wedkarz marnuje zycie zamiast czytac ksiazke, albo grac. Pijak mi powie, ze marnuje kase na ksiazki zamiast kupic sobie 6 win... etc.

Co to znaczy "marnowac zycie"?


_________________
SWG - Vergendor.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:46 
Cytuj  
Gdybys gral 2/h na dzien problem by nie istnial, 10/h powoduje, ze praktycznie nie masz czasu na nic innego. Przypadki uzaleznionych czytelnikow czy wedkarzy sa, ale jest to problem marginalny. Jaki odsetek czytelnikow jest uzalezniony?Pewnie cos w granicach bledu statystycznego. Pojechanie raz na tydzie na ryby to forma wypoczynku. Jedzenie to czynnik fizyczny i to mialem na mysli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:50 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Gdybys gral 2/h na dzien problem by nie istnial, 10/h powoduje, ze praktycznie nie masz czasu na nic innego
podoba mi się twoje rozumowanie. przerzuce sie na here. walne se w kanał w 3 min (wraz z przygotowaniem etc) to zyskam jakieś 5 godzin wolnego czasu dziennie :P

dlaczego to że nie mam czasu na inne rzeczy ma byc dla mnie problemem ?
dlaczego miałbym poświecać czas na coś innego niz to co chce robić ?


_________________
psn

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:52 
Cytuj  
Tak jak mowilem, uzaleznienie ma sie nijak do czasu jaki czynnosci poswiecasz. Mozna grac 1h dziennie a byc uzaleznionym. Szkodliwosc takiego uzaleznienia to juz inna sprawa.

Cytuj:
Pojechanie raz na tydzie na ryby to forma wypoczynku


Granie 10h dziennie to tez forma wypoczynku :D.

O tym czy czlowiek jest uzalezniony decyduje jego stan psycho-fizyczny po odstawieniu czynnika uzalezniajacego.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:56 
Cytuj  
sport uzależnia i do tego fizycznie (np. podwyższa się poziom testosteronu), a z drugiej strony te treningi - człowiek nie ma czasu na znajomych, brydżyka czy rybki... Zawodowcy ćwiczą po kilka-kilkanaście godzin dziennie.
Więc ja bym tutaj dyskutował.

Do tego tak z wyglądu Agata Wróbel wygląda rownie atrakcyjnie jak amerykanka która od 3-4 lat gra w Everquesta i żywi się w pizzeriach/McDonaldach ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:59 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Gdybys gral 2/h na dzien problem by nie istnial, 10/h powoduje, ze praktycznie nie masz czasu na nic innego
podoba mi się twoje rozumowanie. przerzuce sie na here. walne se w kanał w 3 min (wraz z przygotowaniem etc) to zyskam jakieś 5 godzin wolnego czasu dziennie :P

dlaczego to że nie mam czasu na inne rzeczy ma byc dla mnie problemem ?
dlaczego miałbym poświecać czas na coś innego niz to co chce robić ?

To z hera to rozumiem, ze zar tbyl. Czas jest tu wyznacznikiem tego czy mozesz juz myslec o tym, ze masz problem czy nie. Jest pierwszy wyraznym objawem uzaleznienia. Jesli zamiast przeczytac ksiazke, pograc w pilke, spotkac sie ze znajomymi etc., wolisz 10 raz tego samego dnia isc do scholo to masz powazny problem . Jesli tego nie dostrzegasz sensu w tym stwierdzeniu to jestes bardzo ograniczony. Mowie tu ogolnie nie konkretnie do Ciebie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 12:02 
Cytuj  
więc hera nie uzależnia, bo można spokojnie dać se w żyłę po czym spotkać się ze znajomymi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 12:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
sport uzależnia i do tego fizycznie (np. podwyższa się poziom testosteronu), a z drugiej strony te treningi - człowiek nie ma czasu na znajomych, brydżyka czy rybki... Zawodowcy ćwiczą po kilka-kilkanaście godzin dziennie.
Więc ja bym tutaj dyskutował.

Do tego tak z wyglądu Agata Wróbel wygląda rownie atrakcyjnie jak amerykanka która od 3-4 lat gra w Everquesta i żywi się w pizzeriach/McDonaldach ;)

Ty mowisz o zawodowcach. Nikt nie potepia GM, ze gra bo to jego praca.
W wymiarze amatorskim nic sie nie cwiczy. Spotykasz sie i grasz.
Mark24 napisał(a):
więc hera nie uzależnia, bo można spokojnie dać se w żyłę po czym spotkać się ze znajomymi.

Nie baw sie w sofiste. Dyskusja tyczy sie glownie gier i pod tym katem rozpatrujemy uzaleznienie. Zreszta to byl tylko przyklad.


Ostatnio edytowano 2 wrz 2005, 12:05 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 12:02 
Cytuj  
Cytuj:
Jesli zamiast przeczytac ksiazke, pograc w pilke, spotkac sie ze znajomymi etc., wolisz 10 raz tego samego dnia isc do scholo to masz powazny problem


Wytlumacz mi jeszcze raz : dlaczego jesli wole grac w gre zamiast grac w pilke to mam problem ,a jezeli wole grac w pilke zamiast isc do scholo to go nie mam?. Jakimi wartosciami sie kierujesz dokonujac tego szeregowania rozrywek na lepsze i gorsze ?. Uwolnijmy sie do kurwy nedzy z tych schematow chociaz na chwile.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 2 wrz 2005, 12:04 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 12:03 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jesli tego nie dostrzegasz sensu w tym stwierdzeniu to jestes bardzo ograniczony
widocznie jestem. ide walnąć w żyłe - przekonałeś mnie że nałogi są do dupy, bo nie mam czasu najebać się z kumplami :-?
nie chce byc nałogowcem, nie mam na to czasu :P


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.