mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:53 
Cytuj  
robal. dziwie sie tobie. mowisz mi ze ja mam po skakac na innych forach?? sam poczytaj co pisza ludzie. rogue jest najmocniejsza klasa jesli ty tak nie uwazasz znaczy ze jestes jeszcze na etapie klikania na skille myszka i obracania na klawie. czytaj uwaznie mojego wyzszego posta. co daje mi armor u woja jak ty mi stuna zalozysz i za kazdym razem spierd i znow steltha?? chyba ze ty walczysz inaczej. ja naogladalem sie duuuzo filmikow i pogralem troche roguem. malo o mnie wiesz ale niech ci bedzie. ja sie nie znam :)

ps. ja nie mowie o dmg tylko o klasie


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:01 
Cytuj  
Nie znasz sie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:03 
Cytuj  
no toz mowie ze sie nie znam ktos jeszcze chce mi to powiedziec?? dobrze ze mamy takich wykfalifikowanych pr0 graczy jak wy... cieszy mnie ze te forum jest takie a nie inne ze jak ktos sie nie przyzna albo ludzie nie wiedza nic o nim ze posiada jakies 60ki to jest gorszy ^^ to jest bardzo pr0.


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:17 
Cytuj  
Ja jak sie na czyms nie znam to sie kurwa nie odzywam.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:22 
Cytuj  
Cytuj:
/bravo
jak jestes taki zdolniacha to tylko ci pozazdroscic.


Dzieki, porownywac warriora do rogue, skills items etc, lol, czlowieku ja gram roguem 8 msc i wiem batrdzo duzo o tej klasie i o innych rowniez ze wzgledu na moje liczne tysiace hks robionych samemu (80%) nie w zergu. Rogue ma zbugowanego vanisha -1. rzecz jedna z najgorszych bo to 5 min skill, wg mnie jeden z najlepszych, blind - 5 minmoze byc zdodgowany, zmisowany etc ( rzucasz proszkiem po oczach i missujesz lol), evasion - przydatne w sumie tylko vs hunter, lub do przedluzenia walki z innym rogiem. No i teraz NAJWIEKSZY nerf, zredukowane czasy stunow i wspolny czas stuna na sap/CS lol - bug jakich malo. Jak ty chcesz znerfowac rogue to ja nie wiem, wg mnie nerf powinien byc dla warriorow ktorzy majac 5.5k hp 40%+ dmg reduced, 30% na crita, mase dodge parry i blocka oraz 1000 atak power, sa jak kombajny do koszenia HK. EOT dla mnie, bajzel tu jest, pogawedka a nie wymiania zdan.

Edit: tak item farmin g jest zajefajny jak sie szuka grupy pol dnia zeby raz ubrs zrobic, po prostu marzenie, zyc nieumierac, farmowac bo tak wszystko leci ze masakra tym bardziej ze na 15 osob raid trafia sie 3 albo i 4 rogue, oj boshe proziakz gdzie ty grasz, chyba na tajwanskim serwerze specjalnym t.t


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 12:25 przez RoozTer, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:25 
Cytuj  
ja juz powiedzialem co mialem do powiedzienia.
nie znam sie :) nie mam ochoty sie klucic z 60pr0 lewelowcami ^^

KONIEC Z MOJEJ STRONY.

bez urazy dla niektorych 60tek ;)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:29 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
ja juz powiedzialem co mialem do powiedzienia.
nie znam sie :) nie mam ochoty sie klucic z 60pr0 lewelowcami ^^

KONIEC Z MOJEJ STRONY.

bez urazy dla niektorych 60tek ;)


Tak myslalem, nic nowego :roll:


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 13:07 
Cytuj  
no roozteroxa teraz ja sie odezwe jeszcze ... jedno pytanie..skoro rogue to taki lamuch i jest 100% zbugowany jak twierdzisz to ...erm...czemu wiekszosc graczy gra rogalami a cala reszta kurwuje i zjada wlasne zeby bo taki oto ziom podchodzi cie od plecow i nie daje ci zadnej szansy do obrony.. a co do twoich raidow do ubrs..jezeli masz 4 rogali w raidzie ... to powiem tylko LOL, zeby zrobic team do ubrs potrzebne jest 3 tankow 3 healerow najlepiej 3 magow to juz ci daje sume 9 slotow dla sprostowania klas jest po kazdej stronie 8 .. wiec zostaje 6 dla reszty a skoro ty twierdziszze rogali jest 4 ... to masz 2 sloty dla reszty...a naprawde NIEWYDAJE mi sie zeby paladyn nbyl bezuzyteczny i zeby jakikolwiek raid bez niego sie ruszal tak samo jak bez shamana..nie wspomne juzo warlocku ktory daje od cholery zycia dla maintankka ale po co aha zapomnialbym o huncie ktory potrafi przysadzic naprawde niezlym dmg ahh no i tak druid, niech ci sie trafia placucy w teamie i na draku niech deda healerzy albo MT to po co ci combat ress albo instant heal a jak druid jest feral to moze robic za mal;ego wojowniczka / off tanka + potrafi pozadnie uleczyc i buffy..no tak... ale poco, aha zapomnialbym..ja juz naliczylem raid 17 osobowy , a nie wiem jak to po stronie hordy jest z shamanami ale panowie niebiescy zaopatrujasie bardzo czesto w 2-3 paladynow wiec daje to nam sume troszeczke wyzsza

farmowanie kto inny oprocz druida i rogala potrafi se wejsc do instanca i wyniesc co chce, prawda farmowanie shankera zajmuje czasem po 40-50 runow polowanie na rare spawna w stracie tez mordega ALE nie musisz szukac wyciosanego teamu zeby to zrobic i przy okazji sie dropuja inne cacka ktore moga znalezc uzytek dla kolegow z ktorymi farmujesz a kasa ? no ja mam na tyle cierpliwosci zeby drutem framowac w wcale zle nie idzie mi co prawda aczkolwiek panowie rogale to co ja osiagam w ciagu 2-3 godzin osiagaja w okolo godzine

a pvp, klucilbym sie ze ambush zada 1600+ raz na ruski rok zwazajac ze mozesz go zasadzic 2 razy w malym odstepie czasu z vankiem co ci daje poskladanie wroga nawet nie orientujacego sie o co chodzi, nerf stuna... no tak dac wam jeszcze ze 3 stuny to bedziecie weseli, ner stuna..i tak jest przezajebisty jezeli se nie radzisz to poporstu nie umeisz stun lock builda dobrze zrobic prioste.

no ale teraz pomysl ze wchodzi ci rogal z csa leje wychodzisz ze stuna i masz kolejnego csa od jego przyjaciela, gdyby one mialy trwac tyle samo to masz kredki 15 a co wiecej wieksze kredki masz bo czekaja na ciebie jeszcze 2 KS'y i to juz wogole "weesole jest zycie staruszka"

co do warriora to musze ci przyznac racje ze sa przerabani do walki ALE walczy sie z nimi latwiej niz z rogalami... bo warkowi nie siadzie kryt i no coz walek tobie nie siadzie kryt...co z tego jak juz kolejne ostrze leci w zioma i szykuje kolejnego kryta

8 msc grasz w wowa? to tyle wow wogole jest juz na rynku ?

roball co rogue ma zajebistego - moze cie zabic a ty nawet nie pierdniesz bo nie masz jak, co ma zajebistego , backstaba co wali za 1k co jest czasem 1/3 hp wroga, co ma zajebistego trutki ktore uprzykszaja zycie, co ma zajebistego - ambush ktory potrafi kopa zasadzic za 2k, co ma takiego zajebistego szanse na kryta w ogromnych ilosciach, co ma takiego zajebistego nie musisz nosic zbroi zeby kogos pokonac, nie wieze tez ze wszyscy gracze na servie to uber pr0 ( a niech i se maja full sety z mc ) ale co z tego skoro 80% graczy poporstu nieumie grac pvp albo kaleczy to jak lekarze w naszych szpitalach, jezeli narzekasz na swoja postac to zapraszam cie do gry druidem i zobaczymy jak to bedzie jezeli zeby zabic jedbnego zioma bedziesz musial pare dobrych minut poswiecic nie wspomne juz o wielkim dpsie z czarow, aha a prawda taka ze overdmg moze ci wand zrobic od castera,

grales tyle rogalem wiesz cos o tej postaci..nie neguje twoich umiejetnosci ja tylko przedstawilem swoje osobiste zdanie na temat owej klasy i co wiecej chcialbym zobaczyc twojego skila w praktyce i w jakich momentach uwazasz ze rogue to pipa, nagraj poporstu pare akcyjek i udowodnij to , a pochyle czola i juz nigdy nie wypowiem sie na tym forum negatywnie / pozytywnie na temat rogala....przyczepie sie do hmmm no cos wymysle


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 13:25 
Cytuj  
Hasacz twoj polski potzrebuje buffa i to poteznego ! Mam nagrywac zebys mi uwierzyl ? Lol ? Twoje zdanie w tej chwili jest dla warte tyle co moja nieznajomosc ciebie. Jak ty nie potrafisz wygrac z rogue druidem to gratuluje skilla, haha. Mi raczej p33n nie rosnie z tego powodu ze zabilem warriora ani nie wiednie jesli to ja dostaje, to samo rowniez z innymi klasami. W sumie to z twojego posta tyle zrozumialem, nie wiedzialem ze rogue ma tyle zajebistych rzeczy. Gratuluje spostrzegawczosci :lol: no i nie wiedzialem ze wszedzie sa dagger rogue, to dla mnie rowniez nowosc. Nie ma sensu tu pisac, nie potzrebuje zadnej aprobaty i poklonow, bo zawsze i tak bede zajebisty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 13:32 
Cytuj  
Hasacz napisał(a):
a co do twoich raidow do ubrs..jezeli masz 4 rogali w raidzie ... to powiem tylko LOL, zeby zrobic team do ubrs potrzebne jest 3 tankow 3 healerow najlepiej 3 magow to juz ci daje sume 9 slotow dla sprostowania klas jest po kazdej stronie 8 .. wiec zostaje 6 dla reszty a skoro ty twierdziszze rogali jest 4 ... to masz 2 sloty dla reszty...a naprawde NIEWYDAJE mi sie zeby paladyn nbyl bezuzyteczny i zeby jakikolwiek raid bez niego sie ruszal tak samo jak bez shamana..nie wspomne juzo warlocku ktory daje od cholery zycia dla maintankka ale po co aha zapomnialbym o huncie ktory potrafi przysadzic naprawde niezlym dmg ahh no i tak druid, niech ci sie trafia placucy w teamie i na draku niech deda healerzy albo MT to po co ci combat ress albo instant heal a jak druid jest feral to moze robic za mal;ego wojowniczka / off tanka + potrafi pozadnie uleczyc i buffy..no tak... ale poco, aha zapomnialbym..ja juz naliczylem raid 17 osobowy , a nie wiem jak to po stronie hordy jest z shamanami ale panowie niebiescy zaopatrujasie bardzo czesto w 2-3 paladynow wiec daje to nam sume troszeczke wyzsza=

Strasznie przekombinowales ;/
3 tankow sie przyda, ale bez tylu tez sie da [zwlaszcza z druidem]
3 healerow oczywiscie [ale nikt nie mowi ze priestow]
3x AoE/Ccontrol [czyli mag/warlock, przydatne, ale nie konieczne]
Bardzo latwo wcisnac rogue ;]

Najprosciej wyobrazic sobie zwykla 10cio osobowa grupe robiaca UBRS i dodac im 5 rogue do robienia dodatkowego DPS...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 13:32 
Cytuj  
nie twierdze ze nie potrafie rogala pokonac jednak zdaza sie a to ze napitolilem bezsensu to moze dlatego ze przed kawa jeszcze jestem ( terazjak pisze tego pota to juz nie ) ale jak juz mowilem pokaz swoja zajebistosc :P


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 13:56 
Cytuj  
Oto ja dla Ciebie zajebisty

Obrazek


enjoy :(


Posty: 49
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:00 
Cytuj  
Roozek maj king


_________________
Hasacz - Night Elf -Druid - 60 lvl - Frostwhisper

Hasacz - Tauren - Druid - 27 lvl - Dunemaul

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:21 
Cytuj  
Hasacz co ty dzis brales?? i skad masz bo to niezly towar musi byc... ja wiecej nic na rogua nie powiem bo na mnie sie ekipa 60tek z agrowala ^^

ps. hasacz poco sie przyznajesz ze masz 60ke dr00da?? i co sie chwalisz :D


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.


Ostatnio edytowano 5 wrz 2005, 14:26 przez PROsi4k, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:22 
Cytuj  
jak dla mnie gdy klasa jest zbugowana powinno sie nia tak kierowac zeby ten bug wyrzadzal jak najmniej szkod...a nie tylko marudzic...marudzisz ze vanish ma buga..prosze bardzo nie uzywaj go! nikt ci nie kaze..."nie bo ja jestem uberpro gram 8 miechow i nie mozesz tak do mnie mowic, mam 60 lvl a ty nie i sie nie znasz"....LOL..pogadaj sobie z 13 letnim 60 lvl paladynem o jego skillu :wink: (no offence z ta pala po prostu tak sie przyjelo)

grasz 8 miecha...i co nie wiedziales ze rogal ma bugi jak go zakladales?
przeciez jestes taki uberpro...lol jak mnie taka wiara smieszy...

pokaz mi klase ktora nie ma bugow, O!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:26 
Cytuj  
Kolejny Madrala !!! LOL !
next please !


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:27 
Cytuj  
Zemus napisał(a):
pokaz mi klase ktora nie ma bugow, O!

hmm... z tego co wiem to chyba... shaman, po naprawieniu dmg z shocków już chyba komplet, ja w każdym razie nie widzę nic co by wymagało naprawy, może przydałby się też jakiś quest jak dla innych klas ale to nie naprawianie a ulepszanie :D no i Mana Tide sux ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:33 
Cytuj  
@ Zemus
teraz ty zbierasz agro ;)

Zemus z tego co widze jest nowy w wow wiec troche wyrozumialosci prosze. Mlody... wyrobi sie ;)

zemus nie sciagaj na siebie agro bo nie dasz rady wyrobic z tankowaniem a healerow ciezko na tym forum (metafora taka), wiecej morlockow.

<dzwiek morlocka>


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:35 
Cytuj  
Miales sie nie odzywac....


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 14:36 
Cytuj  
nie wypowiadam sie na temat pure rogue. tylko chronie nowych przed zlosliwoscia morlockow.


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.