mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 88
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 10:37 
Cytuj  
Cytuj:
konta glownie traca ludzie co maja nazwy charow takie samo jak nazwa konta i banalne hasla...


bzdura :<

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 17:36 
Cytuj  
login nigdzie nie uzywany, pass 10 znakowy, komputer czysty, firewall instalniety, brak tego nowego trojana, nikt inny nie znal passa a jednak konto zostalo skradzione. najgorsze ze trzeba bedzie sporo czekac na reakcje blizza :/

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 18:30 
Cytuj  
czyli trzymamy sie teori spiskowej ze ktos z blizzardow sprzedal plytke z tysiacami logonow i passow?


_________________
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2005, 20:01 
Cytuj  
watpie, za ktrotko mam konto ;] predzej uwierze w jakis nowy maly sprytny trojanek ;]

http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 173118&P=1


raz mi nie zalaczyl sie zone alarm ;]


Posty: 3
Dołączył(a): 4.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 16:03 
Cytuj  
ktos dostał juz info od blizza czy dalej sie opieprzaja . Dosłownie odpisuja z pedkoscia żółwia

*

Posty: 135
Dołączył(a): 5.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 20:53 
Cytuj  
raczej powiedzialbym ze daja /auto responce on :P


_________________
Obrazek
serniczek = mniam
pre-cu swg veteran

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 22:51 
Cytuj  
niestety, nierozumiem postepowanie blizza w europie, totalne olanie klientow. w us w sobote i niedziele tech-sup normalnie dzialal i przywracal konta, postanowiono rowniez przywracac skradzione rzeczy ich wlascicielom i kasowac tym ktorzy mieli sie na nich oblowic, a u nas... czekaj, czekaj pracujemy, za 7 dni moze dostaniesz konto. :\

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 08:59 
Cytuj  
Oto male info pochodzace z Allakazama :lol: jeden z newsow

Trojan Virus Alert
This only applies to you if you are running an older version of Internet Explorer, have not updated windows with the latest security patches and do not have virus protection on your computer. Apparantly one of our ad providers was affected by a trojan and was serving it to our site for several days last weekend. This is a keylogger and could possibly compromise your game login and password. As soon as we discovered it, we pulled all of their ads.

To see if you got the trojan, go to Program Files/Internet Explorer in your directory and look for a file named "syssmss.exe". If it is there, then open your task manager and delete the file. Also go to %WIN_DIR%\Downloaded Program Files and delete a file named either "fucksnow.exe" or "muma.exe". Then once you have done that, log into the game and change your password. In fact, change every password for every place you have typed since you got the trojan.

There are also several online sites that scan your computer for free.

http://www.windowsecurity.com/trojanscan/
http://housecall.trendmicro.com/

We apologize for this. In 6 years of running this site, nothing like this has ever happened. It kills me to think that we may have, even inadvertantly, caused anyone to have their account compromised. We're all about making the games better and more fun. Believe me, we will do everything in our power to make sure it does not happen again.

Along with the advertiser who sent this, and in cooperation with the FBI, we are attempting to track down the people who sent this. I hope I get a few minutes in a back room with the bastards.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 09:22 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
niestety, nierozumiem postepowanie blizza w europie, totalne olanie klientow. w us w sobote i niedziele tech-sup normalnie dzialal i przywracal konta, postanowiono rowniez przywracac skradzione rzeczy ich wlascicielom i kasowac tym ktorzy mieli sie na nich oblowic, a u nas... czekaj, czekaj pracujemy, za 7 dni moze dostaniesz konto. :\


Jezeli to faktycznie jest wina trojana to blizz wykazuje tylko i wylacznie dobra wole zwracajac cokolwiek.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:05 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Kabu napisał(a):
niestety, nierozumiem postepowanie blizza w europie, totalne olanie klientow. w us w sobote i niedziele tech-sup normalnie dzialal i przywracal konta, postanowiono rowniez przywracac skradzione rzeczy ich wlascicielom i kasowac tym ktorzy mieli sie na nich oblowic, a u nas... czekaj, czekaj pracujemy, za 7 dni moze dostaniesz konto. :\


Jezeli to faktycznie jest wina trojana to blizz wykazuje tylko i wylacznie dobra wole zwracajac cokolwiek.


Dobra wola??? raczej mysle ze chec zysku, chodzi tu że jesli nie oddadza konta i nie zwroca itemow to ludzie przestana w to grac. Gracze za duzo pieniedzy i czasu wlozyli w ta gre aby teraz zaczynac od 0. Kiedys spotkalem kolesia ktory mial 35lvl i mu usuneli konto, po jakis tam negocjacjach oddali mu je ale nie zwrocili postaci dali za to miesiac gry za free. Zaczol od nowa ale jesli ja teraz bym stracil swoja postac wszystkie przedmioty itd to bym z pewnoscia przestal grac. A nie wiem czy blizzarda stac na utrate tych graczy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:15 
Cytuj  
stać to ich pewnie stać - europejczycy to trzeci świat w mmorpgach, raczej boją się utraty części zysków.
A jak pisałem, że to na pewno trojan ściągnięty z pr0nami to wszyscy ładnie się zarzekali, ze nie możliwe... Z drugiej strony nie mam pojęcia jak można przez pomyłkę ściągnąć i uruchomić fucksnow.exe, chyba, że z przyzwyczajenia zasysamy i klikamy na wszystko ze słowem fuck w nazwie :lol:

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:15 
Cytuj  
Strara marketingowa regula - klienta jest o wiele latwiej utrzymac niz sciagnac nowego


_________________
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:32 
Cytuj  
Peonz0r dlaczego dobra wole? Konto jest swgto rodzaju dobrem, ktore zostalo skradzione-blizz ma mozliwosci je oddac, zatem gdyby to olewal zezwalal by na kradziez... taka interpretacja zaraz by sie pojawila-myslisz ze cos takiego jest korzystne dla firmy?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:36 
Cytuj  
możliwości, a obowiązek to różnica. Oddaje tylko dlatego, że ma takie możliwości i to dla nich przyszła kasa bo będziecie dalej płacić, a nie dlatego, że ma taki obowiązek.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:36 
Cytuj  
Tak na marginesie keylogerów.

U mnie każdy keyloger może wyłapać tylko jedno hasło: 'ctrl+v', to dosyć dobre zabezpieczenie przed kradzieżą wszelakich dóbr :]

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:43 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
U mnie każdy keyloger może wyłapać tylko jedno hasło: 'ctrl+v', to dosyć dobre zabezpieczenie przed kradzieżą wszelakich dóbr :]

Gratuluje swietnego pomyslu trzymania hasel w wersji elektronicznej :-).


_________________
http://omenguild.net

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:47 
Cytuj  
black_wic napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
U mnie każdy keyloger może wyłapać tylko jedno hasło: 'ctrl+v', to dosyć dobre zabezpieczenie przed kradzieżą wszelakich dóbr :]

Gratuluje swietnego pomyslu trzymania hasel w wersji elektronicznej :-).


W kopie siana tekstu który trzymam na kompie, znalezienie igły która jest hasłem może dostarczyć pewnych problemów, nie?
Raczej nie sądziłeś chyba że mam jeden plik z hasłami i nazywa się on 'hasła' albo, broń boże, 'passwords', co?

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:52 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Peonz0r dlaczego dobra wole? Konto jest swgto rodzaju dobrem, ktore zostalo skradzione-blizz ma mozliwosci je oddac, zatem gdyby to olewal zezwalal by na kradziez... taka interpretacja zaraz by sie pojawila-myslisz ze cos takiego jest korzystne dla firmy?


Taka, ze to Ty zmontowales sobie trojana.
Blizz Ci moze udowodnic ze zalozy konto dupa/pindol i przez rok sie na nie nikt nie dostanie bo komputer bedzie wlasciwie zabezpieczony.
Myslisz, ze jak nie ubezpieczysz odpowiednio w banku swojej kasy od kradziezy to bank CI ZWROCI pieniadze bo jak frajer klikneles na przyslanego maila "Data verification from your bank"??
Blizz wydal Breaking News gdzie wyjasnil czego nie nalezy robic.
Ja wiem, ze jestescie pokrzywdzeni, ale z wlasnej winy. Sami wpusciliscie trojana, ktory wam podjebal haslo i sami jestescie za to odpowiedzialni, a teraz ew. mozecie liczyc na litosc od Blizza, a nie smrodzic ze nie reaguja.
NIKT nie zwroci skradzionych dobr jesli nie sa ubezpieczone, to sie na swiecie po prostu nie zdaza. Slyszales kiedys o tym? Bo ja nie.

Druga sprawa, o ktorej juz pisalem to firewall. To, ze macie jakiegos free zone alarm nic nie daje albo moze nic nie dawac. Powod? "Dobrze" napisany trojan nie dosc, ze sie podszywa pod oryginalne procesy windy to na dodatek wykorzystuje te same porty do przesylania informacji. Co bardziej chujowy firewall po prostu je przepusci. Jeszcze raz przypominam: Sygate Personal Firewall Pro. Blokuje "inteligetnie" wszystko co jest podejrzane w trakcie pracy.

Do Marka24: Mareczku wcale nie trzeba klikac na fuckmepeep.exe, niekiedy wystarczy, ze to sie po prostu znajduje na komputerze.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:59 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
W kopie siana tekstu który trzymam na kompie, znalezienie igły która jest hasłem może dostarczyć pewnych problemów, nie?
Raczej nie sądziłeś chyba że mam jeden plik z hasłami i nazywa się on 'hasła' albo, broń boże, 'passwords', co?

No ale zeby zrobic ctrl+c musisz cos otworzyc, wiec na jedno wychodzi.


_________________
http://omenguild.net

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 11:04 
Cytuj  
samo sie "znajdzie"?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.