mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 13:19 
Cytuj  
Cytuj:
Naprawde nie moge w to uwieżyć. Zwykle wygrywam walki 1vs1 (poza priestami i lockami z fell) czyli mamy dwie możliwośći:


na filmikach pvp tez wszystkie walki sa wygrane...

Cytuj:
Ehh no nie jak by tak było że jest jedna klasa przeciw której mag zawsze wygrywa nie zależnie od skilla tamtego gracza to by było coś nie tak.


Bylo by to w ramach systemu papier kamien nozyczki. Dobry warlock vs dobry mag zawsze wygra warlock, to samo z priestem. Reszta klas (poza warriorem i rougiem) maja szanse na zwyciestwo wieksze niz 50.

I nie ejst to whine a stwierdzenie faktu.

Cytuj:
Ja nawet już nie sheepuje ludzi w pvp 1vs1 bo niby po co?


no i o czym to wg ciebie niby swiadczy bo brzmi to tak jabym powiedzial ja to juz nawet nie uzywam fireblasta w pvp bo niby po co ?


Zychoo:
Ja nie jestem gimpem w pvp, mam dobry sprzet. A skill w tej grze wlasciwie nie istnieje, jest tylko wiedza co robic kiedy; i nie, to nie jest skill.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 13:22 
Cytuj  
moze magowie nie sa uber w pvp 1 v 1 ale dajcie spokoj, na AV to jest najlepsza klasa, na ab tak samo niezle mozna tym w zergu poszalec - szczegolnie icemagiem, na WG to juz w ogole.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 13:41 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Cytuj:
Naprawde nie moge w to uwieżyć. Zwykle wygrywam walki 1vs1 (poza priestami i lockami z fell) czyli mamy dwie możliwośći:


na filmikach pvp tez wszystkie walki sa wygrane...


:roll:

No i?

r_ADM napisał(a):
Bylo by to w ramach systemu papier kamien nozyczki. Dobry warlock vs dobry mag zawsze wygra warlock, to samo z priestem. Reszta klas (poza warriorem i rougiem) maja szanse na zwyciestwo wieksze niz 50.


Ok jestem wstanie się zgodzić. Ale co z tego? Mi to nie przeszkadza, możesz sobie powiedzieć że grasz w hardcore mode ;]

r_ADM napisał(a):
Cytuj:
Ja nawet już nie sheepuje ludzi w pvp 1vs1 bo niby po co?



no i o czym to wg ciebie niby swiadczy


O niczym. Ktoś kiedyś sobie ubzdurał że mag wygrywa 99% walk tak: Sheep > Fireball > PoM Pyro > Fireblast > CoC > IAE. Teraz jak utrudnili takie przeprowadzenia walki to wszyscy płaczą.

Fakt1: Sheep można zdjąć trinketem
Fakt2: Trinket ma 3min cd. Więc albo sheep albo slow/nova więc w czym problem?
Fakt3: Sheep jest szybkim castem w czym problem zrobić resheep?
Fakt4: Sheep jak już chwyci to trzyma około 15s (bug) to dalej wystarczająco na bandage/evocation


r_ADM napisał(a):
Ja nie jestem gimpem w pvp, mam dobry sprzet. A skill w tej grze wlasciwie nie istnieje, jest tylko wiedza co robic kiedy; i nie, to nie jest skill.


Sorry ale jak ty w tym razie definiujesz skill? Bo moim zdaniem to właś nie jest definicja Skilla:
Wiedza > Wiesz kto co może i kiedy
Doświadczenia > Wyrobione reakcje na określone zachowania przeciwników
Opanowanie > nie trzęsą ci się łapy na klawiatórze i nie mylą klawisze
Orientacja w walce > Nawet jak masz dwóch przeciwników na sobie to nie tracisz głowy.


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 14:32 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 13:45 
Cytuj  
BiGi napisał(a):

z loga na AB - koles chyba nie zdazyl lap na klawie polozyc :Pl


Napewno. Pytanie po co je z niej zdejmował na BG :P

Dalej twierdze że jestem w stanie pokonać dobrego druida nawet feral przy odrobinie szczęścia (z jeden dwa critiki). Z moonkinem jeszcze nie walczyłem.

Jak już mówiłem jedyne klasy których _naprawde_ się "boje" to priest i lock. Ale lock jest zajebiście trudny do grania dobrze wiec na szczęście często trafiam na take walki gdzie jeszcze jakoś idzie.

Edit: Anyways coś mało hp ten mag miał O.o lvl 60? Full hp?


_________________
Obrazek

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 13:51 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Edit: Anyways coś mało hp ten mag miał O.o lvl 60? Full hp?


3700 - mało?


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 13:54 
Cytuj  
Cytuj:
No i?


to, ze wygrywasz nie swiadczy o slabosci lub nie danej klasy :P

Cytuj:
Ok jestem wstanie się zgodzić. Ale co z tego?


ano nic, stwierdzam tylko fakty.

Cytuj:
Sheep jak już chwyci to trzyma około 15s (bug)


nie zauwazylem.

Cytuj:
Sorry ale jak ty w tym razie definiujesz skill?


skillem nie jest zachowanie, ze jak przeciwnik zrobi A to ty reagujesz robiac B.

Poza tym w grze duzo wazniejsze sa przedmioty niz skill, zakladajac, ze cos takiego w tej grze jest.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 13:54 
Cytuj  
Cytuj:
Ja nie jestem gimpem w pvp, mam dobry sprzet. A skill w tej grze wlasciwie nie istnieje, jest tylko wiedza co robic kiedy; i nie, to nie jest skill.



kolega pewnie za skill uważa tylko i wyłącznie umiejętność szybkiego przesuwania kursora myszki na odpowiednią część ekranu i wciskanie czerwonego klawisza (by się nie pomylił) z napisem FIRE

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:07 
Cytuj  
A kolega, ze gosc grajacy magiem ktory dopiero dingnal na 60 wygra z magiem w full MC gear tylko dlatego, ze ma skilla a gosc w MC sprzecie go nie ma ?!

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:29 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
A kolega, ze gosc grajacy magiem ktory dopiero dingnal na 60 wygra z magiem w full MC gear tylko dlatego, ze ma skilla a gosc w MC sprzecie go nie ma ?!


No właśnie. Sam sobie odpowiadasz na pytania.
Ewidentny przykład że skill > noskill + MC gear ^^


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:31 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
skillem nie jest zachowanie, ze jak przeciwnik zrobi A to ty reagujesz robiac B.


No to co jest skillem twoim zdaniem? Prosze wyjaśnij mi.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:55 
Cytuj  
@Khebeln to smutne co piszesz, jak patrze na magow w mojej gildii szczegolnie na jednego z ktorym gram codziennie to nie zauwazam aby mial jakies problemy z resami i dmg. Jedyne na co placza ze robia za vending machine w rajdach ;-)

PS Mam maga lv40 i nie narzekam na resisty/dmg ani nawet na dps. Wszystko co sie dalo enchantniete +sta itemy glwonie +sta i AEuje 3-4moby naraz na swoim levelu, sproboj w takim czasie zabic tyle mobow inna postacia.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:57 
Cytuj  
Dobrze, zmienie swoja wypowiedz. Skill w tej grze jest malo istotny.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 14:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
PS Mam maga lv40 i nie narzekam na resisty/dmg ani nawet na dps.


Bo masz go na 40 lvl.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:01 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Goatus napisał(a):
Edit: Anyways coś mało hp ten mag miał O.o lvl 60? Full hp?


3700 - mało?


Mało, mam ~4400 hp Khebelnem , jako Fire Mage.
I tak niektórzy magowie nie są tak gimpnieci, ale to są ICE. Są ludzie którzy nie lubią takiego stylu gry np ja. Dlatego wole zaprzestac gry tą postacia dopuki blizzard nie naprawi tej klasy. W tej chwili dobry ICE ma lepszy dps niz FIRE nie liczac resistów. W dużej mierze jest to spowodowane znacznie lepszymi Itemami z +dmg niz mozna dostac dla Fire.

Puki co, I enjoy Feral Druid ALOT. Nareszcie czuje sięże gram klasą która nie została zapomniana przez DEVS.

Problem w tym że aby wygrać magiem 3/4 to szczescie a nie skill. Wygranie vs Noob to zaden problem. Gość z małym hp pada jak mucha. Ale nikt kto traktuje pvp serio nie ma <4khp. Grając magiem w BG czujesz sie jak bateria do AOE. Wyskakujesz z GY zuzywasz cala mane na aoe i idziesz gdzies jaknajszybciej zginac bo jestes bezuzyteczny. Cala operacja trwa ~20s czesto mniej jeżeli jestes w ogniu walki. Mag jedynie świetnie nadaje się do dobijania. Do udezania tam gdzie moze najbardziej pomóc. Ale samemu ? Nawet jak widzisz kogos 1vs1 w BG 2x sie zastanawiasz czy go zaatakowac bez wsparcia. Ponieważ najmniejsza rzecz która wpłynie na ciebie = śmierć. A o to nie łatwo.

Wczoraj moim druidem w AB wykończyłem solo 6 osób jedna po drógiej, a na końcu mialem 1/3 many i wszystkie timery gotowe....

Problemem nie jest że magiem nie można wygrać, problemem jest że wygranie nim wymaga niesamowitego skila i okropnie duzo czasu włozonego w znakomite itemy, pontiony, trinkiety etc etc. Gdzie indziej inna klasa zrobi to w zielonym ekwipunku bez specjalnej zadyszki.

To jest własnie problemem. :-?


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 15:02 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:01 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Bo masz go na 40 lvl.


hehe tym stylem grinduje od lv24 kiedy tylko dostalem instant AE i poki co zauwazam ze im wyzszy level tym lepiej. Levelujac druida gralem z magiem stosujac dokladnie ta sama taktyke tyle ze pulle byly 2x 2,5x wieksze bo go healowalem :>

Khebeln napisał(a):
Mało, mam ~4400 hp Khebelnem , jako Fire Mage.


hmm jakby ci to powiedziec fire mage nie ma prawa ownowac z prostej przyczyny coraz wiecej ludzi ma wyciagniete itemy na fire resa ze wzgledu na mc, np. moj druid ma 153 unbuffed, a gimp rogue 104 unbuffed wiec nie ma sie co dziwic ze cie resuja

@Khebeln jak twoj druid bedzie chodzil do mc i zrobisz sobie go na reso to sproboj kogos nim zabic :) po za magiem. Bo fakt druid z magiem ma banalnie moonfire spam, 40% hp jak nie rzucil CSa jeszcze instant heal i jedziemy dalej, jakby mag mial duzo +sta itemow to innervate i jedziemy dalej


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:07 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Dobrze, zmienie swoja wypowiedz. Skill w tej grze jest malo istotny.


Argh. No właśnie że nie jest mało istotny....
/sigh
/whatever.

Ja już się nie wypowiadam. Widać jestem jedynym magiem który jest zadowolony ze swojej klasy (nie licząc bugów)

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:09 
Cytuj  
chcialby chociaz raz zobaczyc mine jakiegos maga ktory laduje zawziecie pyroblasta na klienta z http://www.thottbot.com/?i=37473 :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:10 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Ja już się nie wypowiadam. Widać jestem jedynym magiem który jest zadowolony ze swojej klasy (nie licząc bugów)


Ja tez jestem zadowolony ze swojego fakt na razie lv40 ale z waleniem kilku mobnow na raz to szybko dobije :) w koncu czy jest cos banalniejszego niz pull kilku mobow w mana shield, nova, blink, flamestrike, cone of cold, AE az zejdzie cooldown na cone of cold, cone of cold, i AE az zdechna.

PS Juz sie nie moge doczekac dojscia do talentu Blaze wave wtedy moby ze slowa juz wcale nie wyjda :D


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:27 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hehe tym stylem grinduje od lv24 kiedy tylko dostalem instant AE i poki co zauwazam ze im wyzszy level tym lepiej.


Bo jestes na 40 lvl. Wtedy mag jest silny, i resisty nie dokuczają. Omawiany problem to stopniowy, lecz konsekwentny nerf w high end - im dalej, tym większy.

Khebeln napisał(a):
Mało, mam ~4400 hp Khebelnem , jako Fire Mage.


Bez buffów? Przypuszczam, że w czystym stamina / int. Załóż +crit, albo dobre +dmg - i wtedy hp ślicznie spada, i ślicznie widać problem itemizacji magów.
Melee dostają:
- mocniejsze bronie
- mocniejszy armor i na spelle (resisty) i na melee
- lepsze staty itemów ubrań
Cloth dostają:
- lepsze bronie (czytaj: większy +dmg lub +crit) LUB lepsze staty ubrań
- mocniejszy armor na resisty, bez mocniejszego armor na melee

:)


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 15:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
emesio napisał(a):
Bo masz go na 40 lvl.


hehe tym stylem grinduje od lv24 kiedy tylko dostalem instant AE i poki co zauwazam ze im wyzszy level tym lepiej. Levelujac druida gralem z magiem stosujac dokladnie ta sama taktyke tyle ze pulle byly 2x 2,5x wieksze bo go healowalem :>

Khebeln napisał(a):
Mało, mam ~4400 hp Khebelnem , jako Fire Mage.


hmm jakby ci to powiedziec fire mage nie ma prawa ownowac z prostej przyczyny coraz wiecej ludzi ma wyciagniete itemy na fire resa ze wzgledu na mc, np. moj druid ma 153 unbuffed, a gimp rogue 104 unbuffed wiec nie ma sie co dziwic ze cie resuja

@Khebeln jak twoj druid bedzie chodzil do mc i zrobisz sobie go na reso to sproboj kogos nim zabic :) po za magiem. Bo fakt druid z magiem ma banalnie moonfire spam, 40% hp jak nie rzucil CSa jeszcze instant heal i jedziemy dalej, jakby mag mial duzo +sta itemow to innervate i jedziemy dalej


Nie próbuj być madry w tej kwesti bo nie wygrasz :)
Gram magiem ponad rok już. Jakbyś czytał uważniej a nie wycinał zdania z kontekstu zauwazył byś że napisałem mimo resistów. Ci co wiedzą jak działa dzisiaj Fire i ICE wiedzą również że ICE ma pewien bug lub jak inni twierdza its INTENDED. A mianowice zawsze dostajesz full dmg, natomiast z fire dostajesz 1/2 1/3 1/4 albo full resist. Bazowe resisty zawsze bendą powiedzmy kolo 60~ narazie w zwyklym secie. Żadko który high lv item nie ma resistów dożuconych do statsów. Pozatym nigdzie nie napisałem że mag jest gimpem w pve. Fire mage radzi sobie tam znakomicie. Problemem jest pvp balance i mana vs dmg

Ponadto czy ja mówiłem że mam zamai robic z mojego druida healbota ? Tak jak zawziecie trzymam sie archetypu jaki wybralem w mage tak samo robie to z druidem. Druid to, jak określił to jeden z desingerów na Blizconie, JEDYNA prawdziwa hybryda w WoW. A to oznacza że jestem tak samo dobrym healerem jak tankiem czy DPS. Wszystko zalezy od tego co zaloże i jaki mam talent build. Moje buildy i itemy zawsze w 100% koncentrowalem dookoła pvp. Najlepsze gildie już znalazły znakomite wykożystanie wielofunkcyjnosci Feral druida w czyszczeniu całego bwl az do ostatniego bosa. Ci co robią BWL wiedząco jest problemem. A dla tych co niewiedzą powiem. Różnorodność problemów jake są przed wami stawiane, wymagają róznych zestawów ludzi i clas, a nikt nie chce odchodzic z raidu. Prawda ?

Nowy Feral druid to zupełnie co innego niż stary. Stary to gimp, nowy rządzi czasami lepiej od orginału w sprawnych rękach.

PS: Emesio ty myslisz ze w czym ja latam ? Zielonych itemach ?
Oczywiscie ze mam tony +dmg i +crit gear. Problem w tym że mam również zalozone najlepsze enchanty i libriamy do staminy jakie mozna dostac. Mam 90+ days played na magu, myślisz ze co ja w miedzyczasie robilem ? Podziwialem widoki zamiast zbierać sprzętu... Oczywiscie jak zaloze zestaw do MC na resisty czy do czego innego jak np do zwyklych instancji HP spadnie ale kosztem wiekszej ilosci SPI or INT głównie.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Ostatnio edytowano 7 lis 2005, 15:35 przez Khebeln, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.