mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:04 
Cytuj  
A mi brak gildii Sarmaci :>


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:18 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Bez urazy ale jak bym zobaczył kolesia o nicku Beton to mógłbym się załozyć o krate browca ze jest polakiem. Nawet jeśli Beton jest słowem w wielu językach :wink:


a co powiesz na nic nictakiego ? na silvermoonie gra szkot o takim nicku :o


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Bez urazy ale jak bym zobaczył kolesia o nicku Beton to mógłbym się załozyć o krate browca ze jest polakiem. Nawet jeśli Beton jest słowem w wielu językach :wink:


a co powiesz na nic nictakiego ? na silvermoonie gra szkot o takim nicku :o
powiem, że bym przegrał, a itak bym się załozył :wink:


_________________
psn

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 19:17 
Cytuj  
miałem peta BETONA :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 19:53 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
miałem peta BETONA :D
ale jesteś Polakiem wiec to sie nie liczy :wink:


_________________
psn

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 20:24 
Cytuj  
Jakbysmy mieli taka pogode jak w Kaliforni to i samopoczucie bylo by inne.Jak Polak wstaje i jest ciemno potem wraca z ciezkiej pracy i tez jest ciemno to sie robia takie antypatyczne nastroje.Cud, ze sie nie pozabijalismy


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 21:06 
Cytuj  
Nawet w zimie miedzy okresem "ciemno-ciemno" mija ok. 10-11 godzin.
W lecie jest to nawet 16-18.

Gratuluje pracy. :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 21:44 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Bullet napisał(a):
miałem peta BETONA :D
ale jesteś Polakiem wiec to sie nie liczy :wink:

Ale pet nie byl :wink:

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 09:45 
Cytuj  
Grajac na BL bylem memberem polskiej gildi i musze przyznac ze specjalnie nie spotykalem sie z oznakami zlego wychowania. Owszem pojedyncze przypadki wskazywaly na niedorozwinietych delikwentow ale caloksztalt byl raczej pozytywny. Niestety a moze stety moja gildia zostala wchlonieta przez inna (duzą) polska gildie i zrobilo sie niewesolo. Co 2 dni wyjscie na MC, ok rozumiem ze MC przyciaga ale nie rozumiem dyskryminacji graczy ktorzy najnormalniej w zyciu nie moga tak czesto byc w MC ( to jednak min 4h wyjete). Mam praca, żonę, dom i notoryczny brak czasu. Dlatego nie zaglebialem sie w MC jak i inni gracze i tak gildia podzielila sie w naturanly sposob - jak chodzisz do MC jestes fajny a jak nie to jestes fe.
Teraz gram solo na serwerze Aggramar, mam swoja gildie (international) i gra nabrala kolorow, na oczy nie widzialem zadnego polaka (poza moja żoną)

P.S. Sparks, nie wiem czy czytasz to forum ale serdecznie Cie pozdrawiam, granie z Tobą na BL bylo przyjemnoscia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:20 
Cytuj  
sykko napisał(a):
Co 2 dni wyjscie na MC, ok rozumiem ze MC przyciaga ale nie rozumiem dyskryminacji graczy ktorzy najnormalniej w zyciu nie moga tak czesto byc w MC
tak, to jest problem. w najpiekniejszych dniach mojej gildi rajd był codziennie. pytanie jak długo mozna tak żyć.

gram od premiery i gdzieś w e wrześniu zacząłem sie delikatnie buntować, bo nie chodzi o to że jakoś mało gram ale o to że jak się nie umawiam na rajd to poprostu mam telefon że jest impra albo dziewczyna chce przyjechać to wyłaczam kompa i już.

zobowiązywac się że bede 7 czy 5 wieczorów grał od 19 do 24 jest chore i doprowadza prędzej czy później do poważnych awantur (i w realu i w gildi)

Dlatego gram głównie szamanem co sprawia mi ogromną radość w przeciwienstwie do grania warriorem zawalonym epicami poraz setny MC albo wysłuchiwanie krzyków wściekłości i rozpaczy albo pretensji w BWL - to nie jest FUN i relax po pracy

Gildia nie jest polska (inter ze wskazaniem na anglie) ale tak mnie tknęło przy kawie :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:54 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
zobowiązywac się że bede 7 czy 5 wieczorów grał od 19 do 24 jest chore i doprowadza prędzej czy później do poważnych awantur (i w realu i w gildi)


przeciez nie musisz byc na kazdym rajdzie, masz czas idziesz nie masz czasu nie idziesz


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 11:14 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Deshroom napisał(a):
zobowiązywac się że bede 7 czy 5 wieczorów grał od 19 do 24 jest chore i doprowadza prędzej czy później do poważnych awantur (i w realu i w gildi)


przeciez nie musisz byc na kazdym rajdzie, masz czas idziesz nie masz czasu nie idziesz
nieprawda, byłem zawsze tankiem, jako druga osoba miałem Dark Iron itemy.
Nie było i wciąż właściwie nie ma takich tanków w gildi jakimi byliśmy ja i zarek za czasów nauki MC

nie chodzi mi i skila tylko o sprzet - poprostu jest kłopot w tankami

poprostu wchodz do gry i whisper od gma ze jestem potrzebny i to nie jest za fajne jak chcesz podłubac w nosie albo chciałeś wczweśnie iść spać

a jak nie pójdziesz to sie nasłuchasz że jesteś leniwy i samolubny :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 11:22 
Cytuj  
coz....jak to fajnie byc tankiem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 11:29 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
coz....jak to fajnie byc tankiem
dokładnie, teraz już nie chce być tankiem. powodów jest kilka:

1. musisz te 5 godzin być na 100% skupiony
2. jak coś idzie źle to zwykle są pretesje tanka
3. płacisz największe rachunki

najważniejsze jest że u nas zrobili coś jak preferencje dla tanków na sprzęt do tankowania a ja niedługo mam zamiar zamieszkać z dziewczyna i zminimalizować wowa więc nie chce żeby było że wziąłem i nie chce grać.

plus jest taki że tank jest zawsze najważniejszy i w centrum uwagi, ale ja akurat tego nie lubie.

Szaman jest fajny bo jest taki do dupy czyli do wszystkiego i do niczego :wink:


_________________
psn

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Szaman jest fajny bo jest taki do dupy czyli do wszystkiego i do niczego :wink:


hehe, Huragan, jestes do dupy :D

a tak powaznie:
nie chodzi o to ze nie mozesz nie chodzic do MC, chodzi o to ze jak nie chodzisz to gildia spycha cie w dół. Troche kicha jak poswieciles swoj cenny (bo platny) czas i kase na n-ty respec a tu czesc luda z gildi jak tylko zobaczyla itemki z MC to zapomniala o co w gildi chodzi. Nie chce tu zgrywac smutnego szczeniaka bo generalnie mnie to wali. Poprostu mam inne podejscie do massivów.

peace

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:39 
Cytuj  
Kazdy kij ma dwa konce. Sytuacja gildii, ktora wyekwipowala sobie MT, za gruba kase (kilka czesci DI to sa tysiace g wedlug ceny rynkowych) i kosztem innych czlonkow rajdu, a ten dal sobie spokoj po kilku tygodniach nie jest do pozazdroszczenia. Dlatego osobiscie nie wierze juz specjalnie w systemy preferencji dla tankow. W teorii fajne, ale w praktyce doprowadza do problemow (bo nawet jak MT nie chce isc, to idzie, zeby mu dupy nie truli, ale nie jest zadowolony itp).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:41 
Cytuj  
dokładnie, wszyscy w gildi wiedzą że mam sprzet, umiem ale nie lubie tankować i nienawidze protection

niedobrze mi :har:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.