mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 13:50 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Vercin napisał(a):
DirectC napisał(a):
Dobrze powiedziane PvP, czyli gildia marnuje epicka, bo warek może w pve z tego zrobic niezły użytek.

Miecz w rękach huntera to jak windseker w rękach paladyna i tylko pokazuje krótkowzroczność osób które dowodzą w poszczególnych gildiach. Demokracja i ffa w tego typu grach sie nie sprawdza.
U nas np hunter chciał bidować na windsekera bo może nawet 50% melee wyciągnąć, usłyszał że jest debilem i tylko się nabidował. To samo shamani i toporek z ragnarosa, skoro bierzemy ich jako healboty to na chuja im 2h, warek z tego lepszy pozytek bedzie mial w mc czy bwl niż healbot.
Kolejna sprawa chyba mandriel (czy jakoś tak) na naszym serwie palek dostał łapke ragniego i teraz nawet jej nie nosi, bo jest healbotem, powiedzcie mi że osoby które kierują jego gildią nie są debilami...



U nas macka poszla do main tanka i powiedz co to zmienia jakby wzial ja nawet szaman czy druid:? WAriorzy w instance sa od tankowania a nie od latania z 2h broniami i udawania rogali.Tak samo z tym mieczem wytlumacz w jakis sposob w jakis posob gildia stracila na tym ze to hunter go wzial?
Tym ze jakis warrior ktory by to wzial nie przerobi sie np. na arms fury :D?
DirectC w co drugim poscie wyzywasz kogos od burakow debili itp Rozumiem ze czujesz sie czyms zfrustrowany ale wez sie opanuj

Właśnie mylisz się i to bardzo ;)
Myślisz, że dlaczego nihilum bierze 9-10 warriorów do BWL? Bo robią zajebisty dmg i do tego maja plate. Weź nessaja który potrafi zrobic większy dmg niż każdy jeden rogue czy inny dmg dealer w jego gildii.
Co do zabawy i dawania łapki i windekera do paladynów, może i to jest zabawne, napewno dla hordy, może i nie jest niezbędne dawanie takich broni do warriorów, czy rogueów, ale czy nie ułatwia to nam zadania. ludzie się dziwią jak niektóre gildie robią postępy, a niektóre nie mogą nic zdziałać, właśnie ta odrobina myślenia ze strony leaderów się przydaje. Nie problem jest wziąć i dać ten trinket z ebonroca do feral druidów skoro używasz ich jak healbotów. Może to chodzi o mentalność, ale dla mnie jak ktoś mówi, że bedzie miał spory upgrade w pvp jak inna klasa będzie miała z tego dużo więcej w pve jest poprostu zachłanną szują.
Czy się denerwuje, hmm napewno nie lubie ludzkiej głupoty i ona mnie bardzo irytuje.
Czasem warto jest spojrzeć ciut na przód i zastanowić się czy dobrze robisz, wchodzą nowe insty i napewno część gildii będzie się ścigać, próbować robić nowe insty i denerwować, że jakaś gildia jest juz na 4 bossie, a ty nie możesz przez trash moby przejść.
W BWL przydaje się 3 prot warriorów, więcej to marnowanie dps'a.

P.S. Z tego co wiem to po tym wygranym mieczu przez huntera jest to przypadek nr 2(nr1 byl w innej gildii, nazwy nie pamietam) kilka osób opuściło gildie, nie pamiętam tylko czy wtym przypadku czy jak to się wydarzyło po raz pierwszy.




I wlasnie dlatego sie ciesze, ze nie jestem w z Toba w gildii. W tej grze dobre jest to , ze kazdy moze robic to co chce i w taki sposob jaki chce. Nikt nie zmusi ciebie czy mnie do patrzenia na Nihilium i zachowywania sie dokladnie w ten sam sposob. Po kij? Szczegolnie, ze ja mam inna wizje, podobna do tej , ktora prezentuja ludzie z mojej gildii. Nikomu nie przeszkadza, ze robimy tak a nie inaczej. I dlatego jestesmy nadal razem.

A co co tempa pokonywania nowych instance... Tu tez kazdy ma inne cele. Jedni byc uber super imba wyjebani i byc pierwsi na swiecie. Inni - po prostu pokonac jakis event w niedalekim czasie, i tyle.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 13:58 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
P.S. Z tego co wiem to po tym wygranym mieczu przez huntera jest to przypadek nr 2(nr1 byl w innej gildii, nazwy nie pamietam) kilka osób opuściło gildie, nie pamiętam tylko czy wtym przypadku czy jak to się wydarzyło po raz pierwszy.


Fajnie ... opuszczam gildie bo nie dostalem dropu ... So childish ... Ja rozumiem ze jak sie ma 5 lat to mozna poplakac, ale .. no coz :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:42 
Cytuj  
...a pozniej jest placz ze vael/nef ich bije. Jedni tworza zgrana grupe dzialajaca jak jeden organizm, a inni grupe zlozona z 40 indywidualistow. Pierwsi wchodza do nowej instancji i po 2-3tygodniach maja cala na farm status rajdujac sobie 3-4 razy w tygodniu po 3-4 godziny (jak moja gildia), a drudzy 2 miesiace nie moga ubic pierwszego bossa spedzajac cale noce w isntancjach i whine'uja na forum blizzarda ze instancja jest za trudna.

@DirectC nie dasz rady takim ludziom przetlumaczyc, ze sa tylko 1 z 40stu trybikow pracujacych na sukces lub porazke...wiesz kiedys na dzikim zachodzie byla "Goraczka zlota" a teraz jest GIEV EPIX coz swiat idzie do przodu


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:47 
Cytuj  
...i mimo to ze sa fajni i pr0 to tak zazdroszcza nie wiedziec czego tym co maja inny styl grania/zarzadzania gildia ze az musza ich obrazac i wyzywac od debili
A farmuja insatnce oczywiscie nie dla epixow! Zabiaja tego samego bossa po raz 50 for fun. Fabianek uciekl z serwera pvp i odnalazl sens zycia w byciu malym trybikiem w duzej i silnej gildi nastawionej na farmowanie instance. Czy mamusia jest dumna ze swojego Fabianka ze tak szybko robi wszytkie instancje razem z innymi tribikami.Napewno!


Ostatnio edytowano 16 gru 2005, 14:52 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:48 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Fabianek udowodniles juz wiele razy iz zly dotyk faktycznie boli cale zycie . Przykro mi ze na BL ktos od nas skrzwydzil cie tak bardzo ze az uciekles na serwer pve :| Naprawde postaraj sie o tym zapomniec juz.


QFT

Vercin napisał(a):
...i mimo to ze sa fajni i pr0 to tak zazdroszcza nie wiedziec czego tym co maja inny styl grania/zarzadzania gildia ze az musza ich obrazac i wyzywac od debili
A farmuja insatnce oczywiscie nie dla epixow! Zabiaja tego samego bossa po raz 50 for fun. Fabianek uciekl z serwera pvp i odnalazl sens zycia w byciu malym trybikiem w duzej i silnej gildi. Czy mamusia jest dumna ze swojego Fabianka ze tak szuybko robi wszytkie instancje razem z innymi tribikami.Napewno!


QFT

NIE ZYCZE SOBIE TAKICH TEKSTOW. I z tego co wiem za takie teksty powinien isc ban. Dwutlenek, lutus, Calis czy mozecie byc mili i cos zrobic z powyzszym panem?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:54 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Vercin napisał(a):
Fabianek udowodniles juz wiele razy iz zly dotyk faktycznie boli cale zycie . Przykro mi ze na BL ktos od nas skrzwydzil cie tak bardzo ze az uciekles na serwer pve :| Naprawde postaraj sie o tym zapomniec juz.


QFT

Vercin napisał(a):
...i mimo to ze sa fajni i pr0 to tak zazdroszcza nie wiedziec czego tym co maja inny styl grania/zarzadzania gildia ze az musza ich obrazac i wyzywac od debili
A farmuja insatnce oczywiscie nie dla epixow! Zabiaja tego samego bossa po raz 50 for fun. Fabianek uciekl z serwera pvp i odnalazl sens zycia w byciu malym trybikiem w duzej i silnej gildi. Czy mamusia jest dumna ze swojego Fabianka ze tak szuybko robi wszytkie instancje razem z innymi tribikami.Napewno!


QFT

NIE ZYCZE SOBIE TAKICH TEKSTOW.

TYLKO PROSZE CIE NIE WOLAJ TATY

Sam nie po raz pierwszy starasz sie obrazic moja gildie wiec i mnie przy okazji. Jak kogos zaczepiasz i obrazasz nie dziw sie ze reaguje na to i nie lec z placzem do moderatorow. Zreszta moim osobistym zdaniem jakby wczytali sie w twoje posty nie tylkoz tego tematu to raczej powinni coz zrobic z toba bo to ty zaczpieasz i prowokujesz.


Ostatnio edytowano 16 gru 2005, 14:57 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:54 
Cytuj  
fabianek a od kiedy ty taki pr0 jesteś?

Akurat się zgadzam, dla mnie to totalna bezmyślnąć. Hunter ma z tego miecza identyczny fun jak warrior z epic kuszy, ot od czasu do czasu kogoś nim walnie. Jedna osoba ma niezaprzeczalny fun i czuje się wyróżniona, kilkanaście innych osób z gildii ciszej lub głośniej przeklina idiotyczne zasady.
Tak jakby ślepiec i kulawy dostał najnowszy model porshaka i jedyne co z tym mógł zrobić to posiedzieć na siedzeniach obitych skórą we własnej szopie i posłuchać radio. Ot fun kuźwa.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:00 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Sam nie po raz pierwszy starasz sie obrazic moja gildie wiec i mnie przy okazji. Jak kogos zaczepiasz i obrazasz nie dziw sie ze reaguje na to i nie lec z placzem do moderatorow. Zreszta moim osobistym zdaniem jakby wczytali sie w twoje posty nie tylkoz tego tematu to raczej powinni coz zrobic z toba bo to ty zaczpieasz i prowokujesz.


nie obrazam twojej gildii tylko mam wlasne zdanie na temat zasad bidowania w twojej gildii a to co inneog i nie robie osobistych wycieczek. A twoja gildie keidy obrazilem bo nei pamietam abym bezpodstawnie na nia "najechal"?

Mark24 napisał(a):
fabianek a od kiedy ty taki pr0 jesteś?

define pr0 please.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:04 
Cytuj  
Prsze cie a pamiatasz jak psiales ze td to noskillei i cykory co umieja walczyc tylko w grupie a 1na 1 to kazdy pzred toba ucieka?
Pozatym gdzie cie obrazilem bezposrednio ? Chce wiedziec tylko czy mamusia jest dumna z ciebie fabianku i matwie sie ze tak bardzo ktos cie skrzywdzil ba bl:| Czy to cos zlego? O tym ze jestes trybikiem to sam napisales wiec gdzie cie obrazilem? To ze uciekles na serwer pve po wprowadzeniu honor systemy to tez fakt.


Ostatnio edytowano 16 gru 2005, 15:11 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:08 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
...i mimo to ze sa fajni i pr0 to tak zazdroszcza nie wiedziec czego tym co maja inny styl grania/zarzadzania gildia ze az musza ich obrazac i wyzywac od debili
A farmuja insatnce oczywiscie nie dla epixow! Zabiaja tego samego bossa po raz 50 for fun. Fabianek uciekl z serwera pvp i odnalazl sens zycia w byciu malym trybikiem w duzej i silnej gildi nastawionej na farmowanie instance. Czy mamusia jest dumna ze swojego Fabianka ze tak szybko robi wszytkie instancje razem z innymi tribikami.Napewno!


Cieta riposta ... musze przyznac ... ale zeby od razu takie osobiste wycieczki ? :P

A co do funu i przyjemnosci w grze to powiem Ci ze niekoniecznie zalezy od tego czy dostaniesz jakiegos rozowego piksela, albo ubijesz jakiegos mega wypasionego bossa. Owszem mialem np. radoche jak cos pierwszy raz zabilem ale ... trybikiem ? w maszynie ? gee ... Fab idz sie przewietrz .. powaznie mowie :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:09 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Prsze cie a pamiatasz jak psiales ze td to noskillei i cykory co umieja walczyc tylko w grupie a 1na 1 to kazdy pzred toba ucieka?


nie kazdy tylko 3 (A wlasciwie 2 bo 1 byl z poza tD) guild m8s a nastepnie zalaczylem screeny na ktore nie odpisales
dla przypomnienia - http://i28.photobucket.com/albums/c209/ ... st1jpg.jpg

Qraczek napisał(a):
Owszem mialem np. radoche jak cos pierwszy raz zabilem ale ... trybikiem ? w maszynie ? gee ... Fab idz sie przewietrz .. powaznie mowie :)


moze nienajlepsze porownanie ale pojedynczy czlonek jest tylko 1 z 40 osob pracuajcych na sukces (badz porazke). Tak lepiej?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 16 gru 2005, 15:13 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:10 
Cytuj  
Horda cie ganknela w BRM .. to faktycznie niespotykane :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:15 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Horda cie ganknela w BRM .. to faktycznie niespotykane :P


to nie byl nawet gank, chodzi oto ze spotkalem kerith _PRZED_ brm i zaczelismy sie okladac... po czym spieprzyl do kumpli, porownaj sprzet (oboje mamy dosc charakterystyczny sprzet na sobie) i przy tym samym skillu kto powinien uciekac ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:18 
Cytuj  
Dobrze - inaczej. Czy ubicie przez 3 hordziakow w BRM na serwerze PvP jest powodem do pisania na forum, ze gildia to noskille i cykory ? Moze sie bali "OMG - to Fabianek - one man army !!!" :P

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:23 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Dobrze - inaczej. Czy ubicie przez 3 hordziakow w BRM na serwerze PvP jest powodem do pisania na forum, ze gildia to noskille i cykory ? Moze sie bali "OMG - to Fabianek - one man army !!!" :P


poszukaj stary temat byl o tym, afair zaczelo sie jak zwykle od tego ze loladini to noskille. Vercin chcial screeny to mu wyslalem niestety juz nie pociagnol dyskusji, a teraz pisze ze bezpodstawnie obrazam jego guild ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
QFT

Wiesz w ogole co oznacza ten skrot? Powyzszym akronimem przyznales Vercinowi racje :roll:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:34 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Fabianek napisał(a):
QFT

Wiesz w ogole co oznacza ten skrot? Powyzszym akronimem przyznales Vercinowi racje :roll:

lol? :o nie qmam

no off ale
Quote
For
True

w wolnym tlumaczeniu zacytowane zeby nie zmienil zdania. :roll:


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:37 
Cytuj  
QFT - za Wikipedia.

Used on internet forums following a quote to make sure that the first 'poster' cannot go back and change what they've already posted

jako tlumaczenie: cytat, uzywany na forach internetowych aby upewnic sie ze postujacy nie wyedytuje swojej wypowiedzi.

wypada wiedziec o czym sie pisze ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:37 
Cytuj  
O rany ale daleko musial biec i wolac kolegow jak pewnie wlazilismy bo mc albo bwl i wszyscy byli w radzjie i na ts. Zreszta ja tam widze tylko dwie osoby od nas z gildi a trzecia z Hajnal . Niesamowite ze w bramie do brm ludzie zamiast duelowac sie z pzreciwna frakcja gankuaj sie. ALe wogole wszytko o twoim nastawieniu do tD mowi to ze zrobiles z tak nic nie znaczacego zdarzenia screeny i opisales to an forum

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 15:40 
Cytuj  
Quoted for truth, czesciej uzywane jako przyznanie racji osobie cytowanej :>.
Pomijajac szczegoly to naprawde powinienes skonczyc ten bezsensowny whine. System stosowany u nas przy rozdzielaniu lootu jest taki jaki jest i Twoje tzw. madrosci na pewno go nie zmienia - niektorzy wola sie skupic na czerpaniu przyjemnosci z gry a nie wyscigu szczurow w stylu kto najszybciej zrobi kuku bossowi x, y i z.

Edit: bleh, faktycznie. wiekszosc znajomych stosuje to jako potwierdzenie faktu - kajam sie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.