mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 15:47 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ok w takim razie inne pytanie po co ranged (hynters/casters/healers) NR bo z jednej strony piszecie ze sie przydaje a z drugiej ze nie ma zadnej aury etc.

rozumiem ze idzie jakis aoe poison, jak on jest silny?


Bardzo silny, 750 co 2 sekundy (trwa 6 albo 8 sekund, nie pamietam) i zdaje sie, ze sie stackuje. Do tego Huhuran ma aoe splash posion dmg i frontal cone attack ktory cie usypia (Wyvern Sting). Pewny jestem tego Posion DoT'a i Wyver Stinga, reszty nie za bardzo, pozno raidowalismy i nie zerkalem specjalnie na ataki :) Aury Fabianek NA RAZIE nie ma, kto wie co jest dalej... Po 3 bossie trash moby tez mocno pluja poisonem. NR sie przydaje i jest potrzebne, co do tego nie ma watpliwosci.

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 17:28 
Cytuj  
czy ktos podchodzil juz do cthula? (z forumowiczow)
jesli tak to jak go mozna porownac z bossami z bwl?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... s&n=Venomo

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 07:44 
Cytuj  
no nic dzis pierwsza wyprawa do aq40, zobaczymy co nam blizz przygotowal.

A takie jeszcze pytanie do healerow czy major healing poty i major rejuvenation poty przydaja sie nam? czy nie ma sensu zawracac sobie nimi glowy.

I pytanie do wszystkich jak dlugi jest event, oraz czy to prawda ze uczestniczac w event'cie a nie spieprzanie odrazu do instance daje szanse na kosmiczne nabicie repa?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 10:37 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
no nic dzis pierwsza wyprawa do aq40, zobaczymy co nam blizz przygotowal.

A takie jeszcze pytanie do healerow czy major healing poty i major rejuvenation poty przydaja sie nam? czy nie ma sensu zawracac sobie nimi glowy.

I pytanie do wszystkich jak dlugi jest event, oraz czy to prawda ze uczestniczac w event'cie a nie spieprzanie odrazu do instance daje szanse na kosmiczne nabicie repa?


Hmm major poty... grasz od wczoraj w ta gre???:) Ja mam 250 w zapasie w banku ( o manie mowie). Do tego oleje, poty od mana/5sec , wszystko co dobry healer potrzebuje.

Co do repa na evencie - tak, ponoc w 10h zrobili od -36k do polowy exalted na jednym z serwerow...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 10:50 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Hmm major poty... grasz od wczoraj w ta gre???:) Ja mam 250 w zapasie w banku ( o manie mowie). Do tego oleje, poty od mana/5sec , wszystko co dobry healer potrzebuje.


lol ja pytalem o healing poty bo mana to wiadomo :)

Cytuj:
Co do repa na evencie - tak, ponoc w 10h zrobili od -36k do polowy exalted na jednym z serwerow...


o_O no to w takim razie cos czuje ze dzis sie pozno poloze spac. A teraz pytanie na czym polega robienie tego repa wystarczy stac czy trzeba uczestniczyc bezposrednio w wojnie?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 11:17 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
lutus napisał(a):
Hmm major poty... grasz od wczoraj w ta gre???:) Ja mam 250 w zapasie w banku ( o manie mowie). Do tego oleje, poty od mana/5sec , wszystko co dobry healer potrzebuje.


lol ja pytalem o healing poty bo mana to wiadomo :)

Cytuj:
Co do repa na evencie - tak, ponoc w 10h zrobili od -36k do polowy exalted na jednym z serwerow...


o_O no to w takim razie cos czuje ze dzis sie pozno poloze spac. A teraz pytanie na czym polega robienie tego repa wystarczy stac czy trzeba uczestniczyc bezposrednio w wojnie?




Na kij ci poty na healerze... sa malo efektywne.. Ja zawsze mam ten 1 stack, co by tam w razie potrzeby uzyc ( ale jako dwarf, mam co 30 min free pota, ktory 50% crituje na 2800)

Czy trzeba bezposrednio uczestniczyc.. chyba zle skonstruowanie pytanie... ale ogolnie to wyglada tak, ze na calym swiecie spawnuja ci sie zle sily AQ armii, i masz je lac. Solo nie radze:) Z tego co czytalem, main rep leci glownie z mobkow ktore sie szybko respawnuja , a stoja najblizej bramy.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 11:21 
Cytuj  
fakt troche zle skonstruowane pytanie ale dobrze je odczytales. thx za info.

no nic to ja tez wezme z banku major healing/rejuvenation potki tak na wszelki wypadek. osobiscie preferuje te drugie tyle ze one to sa drogie jak diabli :/ szczegolnie jak sie nie jest herbaciarzem ;-)


oki next pytanie, czy jako priest potrzebny ci w aq40 ogromny mana pool/mana restore (wiem wiem ze im wiekszy tym lepszy) czy wystarczaja 4-5k?
pytam bo jak sie ubralem wczoraj w te szmaty z mara/questow/craftow to mi drastycznie spadl mana pool, mana restore ze o +healing nie wspomne.

Ile masz NR zalozonego od 4rtego bossa (bo ktos pisal ze od wtedy zaczyna sie hardcore z poisonami) i jak ci sie z nim gra?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 12:56 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
I pytanie do wszystkich jak dlugi jest event, oraz czy to prawda ze uczestniczac w event'cie a nie spieprzanie odrazu do instance daje szanse na kosmiczne nabicie repa?


Godzine tylko biegalem z gildia a nabilem ponad 8 k repa
Niektorzy co biegali gildia 10 h nabili juz do honored

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:35 
Cytuj  
fabianek, ja ci bede mogl powiedziec, jak w koncu wejde do aq:) Ale z tego co sie moge domyslac, przy 150nr z hunter aura powinno starczyc, w porownaniu do robienia 190 i gimpowaniu drastycznie innych statow. Ja sobie biore:

-t2 chest - 10
- malfurions ring - 20
- seal of archmagus - 6
2x trinkety ( no tu jest gimp) - 20nr
cenarion blue portki z silithusa 25
cloak ( pewnie benediction z azuregosa ) z enchantem - 15
ew neck reward za short chain questa z silithusa - 7nr

Z czyms takim daje mi to +500heal, okolo 7k mana i 40mana/5sec, co powinno wystarczyc

to daje niesamowite 103nr unbuffed. A jak to bedzie w praniu wygladac... kto wie. Na pewno bede sie starac powyciagac co lepsze epiki z aq a nr.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 13:37 
Cytuj  
a lol sadzilem ze juz byles :] no nic wezme te smieci do plecaka najwyzej ich nie zaloze


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:22 
Cytuj  
W kwestii eventa, bicia repa: samo otwarcie bram AQ jest abrdzo krotkie i niezbyt imponujace. Po otwarciu zaczyna sie 10 godzinna wojna w calym poludniowym Kalimdorze. Najwiecej repa dostanie sie za bicie mobow w Silithusie, poniewaz tutaj spawnuja sie najmocniejsze jednostki - jest ich kilka, kazda o roznym poziomie trudnosci, sa takie co mozna solowac, sa takie, ktore wymagaja 40 osobowego raidu i pullowania ich do Cenarion Hold gdzie uda sie je ubic z pomoca elite guardow (ten typ moba daje 2k repa heh). Ile repa nabijecie to juz zalezy od serwera pewnie. Moby spawnuja sie z krysztalow rozsianych po calym Silithusie, co jakis czas nadchodza spod AQ bramy wkierunku Cenarion Hold oraz w tych 3 Hives robali (te najpotezniejsze). Trzeba miec dobra i zorganizowana grupe zeby efektywnie farmowac repa. Na serverze PvP bedzie oczywiscie trudniej, my mielismy troche problemow z alliance, szczegolnie gdy szla walka o pullniecie najpotezniejszych mobow dajacych 2k repa :) Tak ze wszystko zalezy od graczy - mozna nabic naprawde bardzo duzo reputacji.
W kwestii NR - dla healera powinno starczyc 150NR buffed imho.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 15:28 
Cytuj  
a teraz patrzcie ile beda placic za glowing brightwood staffa... 15 nr ;)

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2006, 22:50 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
czy ktos podchodzil juz do cthula? (z forumowiczow)
jesli tak to jak go mozna porownac z bossami z bwl?
Nie można, nefarian to gimp to jest fakt, 2 imperatorow to przy nefie juz DUZO trudniejsza sprawa

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 08:47 
Cytuj  
Sartura pokazala nam wczoraj nasze miejsce w szeregu. ta biatch nie ma aggro listy (zreszta jej addy tez), to bylo bardzo ciekawe doswiadczenie czegos takiego jeszcze nie bylo w wow


Co do farmienia repa z BoN to przyznam ze ally to easy mode, rajd z paladynami czeka kawalek przed CH, pala wbiega wali AoE shield i biegnie do CH, jak pierwszemu konczy sie shield to drugi robi to samo.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 09:56 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Sartura pokazala nam wczoraj nasze miejsce w szerego. ta biatch nie ma aggro listy (zreszta jej addy tez), to bylo bardzo ciekawe doswiadczenie czegos takiego jeszcze nie bylo w wow


Co do farmienia repa z BoN to przyznam ze ally to easy mode, rajd z paladynami czeka kawalek przed CH, pala wbiega wali AoE shield i biegnie do CH, jak pierwszemu konczy sie shield to drugi robi to samo.


Ty grasz na pve serverze, to cie omija 70% przyjemnosci wymiany doswiadczen z horda:)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 10:20 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Ty grasz na pve serverze, to cie omija 70% przyjemnosci wymiany doswiadczen z horda:)



hehehe :) wczoraj tez ubilismy http://wow.allakhazam.com/db/mob.html?wmob=15741 polecam tona repa kilka tysiecy ale co wazniejsze dropnol nam Tebuu (uber rare swordzik), Destiny (bleh) i 3 rare


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 35
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:01 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
hehehe :) wczoraj tez ubilismy http://wow.allakhazam.com/db/mob.html?wmob=15741 polecam tona repa kilka tysiecy ale co wazniejsze dropnol nam Tebuu (uber rare swordzik), Destiny (bleh) i 3 rare


Tak qrwa wy ubiliscie.... my sie meczylismy 3h i zjechalismy go z 90% na 10, wipujac co 5%, a wy sobie przyszliscie i tapneliscie na 5% ninjujac loot i rep...czyste skur*****stwo...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:07 
Cytuj  
Forum drama ! 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:09 
Cytuj  
ROTFL.

Fabianek you are so gay.


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 12:09 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Forum drama ! 8)


Idz do swojego topicu :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 375 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.