mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 20:21 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
nie wyolbrzymiam ale za coś dostałem perm acc close a nie ostrzezenie ani bana na jakiś czas... a nie wierze ze za posiadanie moga to zrobic wiec to musi byc pomylka :S
wyslalem im zipniete progsy ciekawe co powiedza:P


Przeczytaj TOS.

Moga ci zamknac konto za cokolwiek uwazaja za sluszne.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 20:34 
Cytuj  
Terms of ....?
Napisali ze moje..blablabla....należy do...blablabla...
http://www.wow-europe.com/en/policy/exploitation.html
Cytuj:
*Be temporarily suspended from the game
*Have further action taken, up to and including account closure, based on the intent of the program


P.S. o AntyAFK nawet nic nie pisali, ale co do speed hacka mogą logi sprawdzić>.> przecież to proste:
-sprawdzic czy mam mounta(60%speed)i inne duperele
-sprawdzić moje położenie o xx.xx time i o xx.xx time
-porownać do odleglosci ktora pokonalbym idac prosto po rownym terenie


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 21:36 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
(Marcin15 to by się pociął :lol: ) .


hmmmmmm :roll: ale przeciez ty sie nie czepiasz :roll:

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 22:23 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Blizz jest jak Chuck Norris , nigdy nie wycofuje swoich decyzji.nigdy.


wycofuje, guild m8 dostal bana za tele hacka i mu go zdjeli.....


....dlatego ze wczesniej zglosil kradziez konta. i jakis chinczyk biegal po scholo ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2006, 22:23 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Cashasty napisał(a):
(Marcin15 to by się pociął :lol: ) .


hmmmmmm :roll: ale przeciez ty sie nie czepiasz :roll:


wezcie dodajcie sie na wzajem do ignore bo to juz jest nudne


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 08:04 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Karoid napisał(a):
Cashasty napisał(a):
(Marcin15 to by się pociął :lol: ) .

hmmmmmm :roll: ale przeciez ty sie nie czepiasz :roll:

Przestań robić OT

Kolejna prowokacja.
Mozesz sobie chlopie dac spokoj z Marcinem15/Karoidem? Ponizej wszelkiej krytyki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:24 
Cytuj  
a Cashasty też ma 15 lat ?
jakos sie chłopaki świetnie dogadują :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a Cashasty też ma 15 lat ?
jakos sie chłopaki świetnie dogadują :wink:


to neich zaloza topic Cashiasty vs Karoid niech nawet bedzie sticky na wow board i tam sie blotem obrzucaja a w innych topicach bedzie spokoj (Czyt. lightowy offtopic a nie k*** i ch***)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 10:59 
Cytuj  
-sprawdzic czy mam mounta(60%speed)i inne duperele
-sprawdzić moje położenie o xx.xx time i o xx.xx time
-porownać do odleglosci ktora pokonalbym idac prosto po rownym terenie


to wcale nie jest takie proste. Po pierwsze najczęściej nie poruszasz się po linii prostej, po drugie teleporty, po trzecie lagi.
Z tego co czytałem na forum cheatersko/exploiterskich najwiecej osób dostaje bana za ciekawość. Ściągnął ktoś programik, odpalił zgodnie z zasadą - "ee przecież tyle osób tego używa to mnie nie złapią, zresztą ja tylko chce sprawdzić jak to działa i zaraz wyłączam". Potem jest ban i zdziwienie - "ooo przecież tyle osób używa, a ja miałem tylko na dysku i nie używałem, a mnie zbanowali...." i płacz na forum. Bo nie wierzę, że miałeś jakieś programiki i nigdy ich nie odpaliłeś.

Typowa sytuacja.

Zmień sobie sygnaturkę na
WoW - banned - 1 ;)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 13:50 
Cytuj  
Szczerze powiedziawszy to mi po prostu chlopaka szkoda.

Gdyby mi Blizz zablokowal konto i nie dopuscil zadnego tlumaczenia to szlag by mnie po prostu trafil. To w koncu ladnych kilkadziesiat dni gry ...

Z drugiej strony to tak naprawde glupota, co robi Blizz jesli faktycznie banuja ludzi za np. program, ktory z WoWem nie ma nic wspolnego. Mowicie ze moga np. szukac stringow z np. "antyafk" - to bylaby calkowita glupota. Czy to znaczy, ze jesli czytam to forum i moich temp net files znajduje sie strona z forum to zasluzylem na bana ? Co jesli mialbym w tym samym momencie odpalonego WoWa ? No prosze was ...

Za to z trzeciej strony gdyby mieli kazdy przypadek rozwiazywac indywidualnie, to pewnie musieliby zatrudnic kilka tysiecy chinskich farmerow, zeby w przerwach miedzy lvlowaniem odpowiadali na maile.

A z czwartej strony posiadanie na dysku jakiegokolwiek programu ktory umozliwia cheatowanie w Wowie to chyba po prostu glupota - tylko pytanie jest takie czy sa jasno okreslone ramy "co jest cheatowaniem, a co nie". Np. dlaczego boss mods w ctraidzie, obwieszczajace np. bombe na Geddonie nie jest cheatem. W koncu ulatwia gre, graczom korzystajacym z tego i w skali rajdu mozemy przyjac, ze daje nieuczciwa przewage nad graczami ktorzy nie korzystaja z tego.


Posty: 27
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:00 
Cytuj  
Nie masz szans na odblokowanie konta za cziterskie programy, chocbych ich nawet nie uzywal. Samo to, ze sciagnales taki prog, jest tylko dowodem na to jakim jestes lamerem. Zalosne i bardzo dobrze ze zbanowali ci to konto, moze sie czegos nauczysz na przyszlosc.

Nie rozumiem ludzi ktorzy mu wspolczuja, naprawde. Sciagnal hacka i dla mnie juz jest wszystko jasne, jego wina i musi za to zaplacic...

PS: Moze podeslij Blizzowi kwiatki to zmieni zdanie ;) LOL

PS2: Nie zdziwilbym sie, jakby pokszywdzony wymyslij bajeczke o nieslusznym zbanowaniu zeby miec na kogo zwalic wine, a tak naprawde sciagnaj i uzywal hackow i za to zostal zbanowany...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:02 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Gdyby mi Blizz zablokowal konto i nie dopuscil zadnego tlumaczenia to szlag by mnie po prostu trafil. To w koncu ladnych kilkadziesiat dni gry ...


zgodziles sie na to logujac do wow'a

Cytuj:
Z drugiej strony to tak naprawde glupota, co robi Blizz jesli faktycznie banuja ludzi za np. program, ktory z WoWem nie ma nic wspolnego. Mowicie ze moga np. szukac stringow z np. "antyafk" - to bylaby calkowita glupota. Czy to znaczy, ze jesli czytam to forum i moich temp net files znajduje sie strona z forum to zasluzylem na bana ? Co jesli mialbym w tym samym momencie odpalonego WoWa ? No prosze was ...


imho widzac jak blizz walczyl z hackami w swoich poprzednich produkcjach blizz raczej rozdaje mniej banow niz powinien.

Cytuj:
Za to z trzeciej strony gdyby mieli kazdy przypadek rozwiazywac indywidualnie, to pewnie musieliby zatrudnic kilka tysiecy chinskich farmerow, zeby w przerwach miedzy lvlowaniem odpowiadali na maile.


nie ma takiej potrzeby EULA daje im narzedzie do egzekucji kazdego podejrzanego

Cytuj:
A z czwartej strony posiadanie na dysku jakiegokolwiek programu ktory umozliwia cheatowanie w Wowie to chyba po prostu glupota - tylko pytanie jest takie czy sa jasno okreslone ramy "co jest cheatowaniem, a co nie".


oczywiscie ze sa. jesli twoje mody:
- nie wykorzystuja bugow gry
- nie abusuje mechanizmow gry
- nie maja programow 3rd party jako dodatki (gatherer jest dyskusyjny bo import/export bazy danych robi sie 3rd party programem)
- sa zgode z API WOW

to ten mod jest legit jesli nie spelnia ktoregos z powyzszych pkt mzona go uznacv za podejrzany

Cytuj:
Np. dlaczego boss mods w ctraidzie, obwieszczajace np. bombe na Geddonie nie jest cheatem. W koncu ulatwia gre, graczom korzystajacym z tego i w skali rajdu mozemy przyjac, ze daje nieuczciwa przewage nad graczami ktorzy nie korzystaja z tego.


lol to zes palnol, caly CTmod (nie tylko raid assist) jest oparty o api wow'a w tym przypadku o ktorym mowisz poprostu czyta combat loga za ciebie.
rozpatrujac twoimi kategoriami kazdy mod jest nieuczciwy :P bo daje przewage nad kims kto nie uzywa.

a swoja droga nie uzywanie ctraid chdozac do mc to delikatnie mowiac lamerstwo.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:11 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
a swoja droga nie uzywanie ctraid chdozac do mc to delikatnie mowiac lamerstwo.


Ja bym powiedzial ze hardkor.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:13 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ja bym powiedzial ze hardkor.


hardcore to jest pisanie na forum za pomoca zwierania kabelkow na centrali ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:32 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):

[ciap]

a swoja droga nie uzywanie ctraid chdozac do mc to delikatnie mowiac lamerstwo.


Tivializing content FTW!

Swoją drogą robienie MC/BWL itd. z addonami typu CT Raid, po przeczytaniu 10 poradników, w idealnym raid setupie, z team speakiem, a potem podniecanie się zwycięstwem to delikatnie mówiąc lamerstwo.

:wink:

Fabianek, wyobraź sobie, że kiedyś nie było CT raid, nie było poradników do MC, ludzie mieli kijowy sprzęt, a mimo to, dalej radzili sobie z Bossami. IMO właśnie oni zasługują na większe uznanie niż gildia, która korzysta z tego całego crapu, który teraz jest dostępny by ułatwić sobie grę.

Nie mówie, że to źle, ale FFS nazywać ludzi robiących MC bez CTRaid lamerami? Get some common sense

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:43 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Fabianek, wyobraź sobie, że kiedyś nie było CT raid, nie było poradników do MC, ludzie mieli kijowy sprzęt, a mimo to, dalej radzili sobie z Bossami.


O RLY? proponuje obejrzec date releasu CT_raid ( w/g curse 04/03/2005) a nastepnie poszukac daty pierwszego killa lucyfrona a co do poradnikow to tylko MJD i ragnaros sa wymagajacy reszte mozna w 2 wieczory bez poradnikow ubic :P tak jak moja raid grupa ubila nefariana bo raid leader sie nie przygotowal sadzac ze bedziemy bog wie ile wipowac na chromaggusie.

Cytuj:
IMO właśnie oni zasługują na większe uznanie niż gildia, która korzysta z tego całego crapu, który teraz jest dostępny by ułatwić sobie grę.


a znasz taka gildie/raid grupe ktora zrobila pierwszego killa lucka bez tego add'ona?

Cytuj:
Nie mówie, że to źle, ale FFS nazywać ludzi robiących MC bez CTRaid lamerami? Get some common sense



od kiedy ktos kto utrudnia sobie zycie jest 1337 pr0 and uber?
zawsze sadzilem ze liczy sie wynik (oczywiscie bez cheatow)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 14:48 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 14:45 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Fabianek, wyobraź sobie, że kiedyś nie było CT raid, nie było poradników do MC, ludzie mieli kijowy sprzęt, a mimo to, dalej radzili sobie z Bossami. IMO właśnie oni zasługują na większe uznanie niż gildia, która korzysta z tego całego crapu, który teraz jest dostępny by ułatwić sobie grę.
ta, przyznam ze niezwykle ekscytujące było jak Fireguard pietnasty raz przebiegł po mnie zadając mi pare k fire dmg a lock nie zdążył z banishem surgera.

eh cóż epiki powinny po 50 dniach znikać a tak Blizzard zrobił WoW NOOB FRENDLY :P
Mody i Epixy FTW


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:09 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
[a znasz taka gildie/raid grupe ktora zrobila ierwszego killa lucka bez tego add'ona?


Ja znam - Nihilium, Burning Legion. Zdziwiony? Swoją drogą wiesz co robiła pierwsza wersja CTRaida? Dawała podgląd na cały rajd, bez żadnych dodatków, które teraz są w CTRaidzie.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:20 
Cytuj  
Pawson napisał(a):
Nie masz szans na odblokowanie konta za cziterskie programy, chocbych ich nawet nie uzywal. Samo to, ze sciagnales taki prog, jest tylko dowodem na to jakim jestes lamerem. Zalosne i bardzo dobrze ze zbanowali ci to konto, moze sie czegos nauczysz na przyszlosc.


To ja Ci serdecznie zycze, zeby Ci jakis zyczliwy podeslal cos takiego na poczte kiedy grasz w WoWa ... Antivirus Ci tego raczej nie odsieje itd. itd. Po czym zebys dostal bana :P ... nie zebym byl zlosliwy

Pawson napisał(a):
Nie rozumiem ludzi ktorzy mu wspolczuja, naprawde. Sciagnal hacka i dla mnie juz jest wszystko jasne, jego wina i musi za to zaplacic...


Moze ja sie dokladniej wyraze bo chyba mnie nie zrozumiales. Wspolczuje, jesli zostal zbanowany jesli nigdy nie uzywal hackow i nie abusowal gry. Jesli zas sciagnal i uzywal, lub sciagnal i sprobowal - to niestety jest zwykle glupi.

Pawson napisał(a):
PS: Moze podeslij Blizzowi kwiatki to zmieni zdanie ;) LOL

PS2: Nie zdziwilbym sie, jakby pokszywdzony wymyslij bajeczke o nieslusznym zbanowaniu zeby miec na kogo zwalic wine, a tak naprawde sciagnaj i uzywal hackow i za to zostal zbanowany...


Wlasciwie zasadniczo pobieznie ... no comment.




Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Gdyby mi Blizz zablokowal konto i nie dopuscil zadnego tlumaczenia to szlag by mnie po prostu trafil. To w koncu ladnych kilkadziesiat dni gry ...


zgodziles sie na to logujac do wow'a


Pamietaj, ze jesli podpisales sie pod "nieprawna" umowa to mozesz sie odwolywac. Jesli umowa bylaby skontruowana tak, ze np. skaner w jakikolwiek sposob abusowalby Twoj komputer to jest juz cos nie tak.


Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Z drugiej strony to tak naprawde glupota, co robi Blizz jesli faktycznie banuja ludzi za np. program, ktory z WoWem nie ma nic wspolnego. Mowicie ze moga np. szukac stringow z np. "antyafk" - to bylaby calkowita glupota. Czy to znaczy, ze jesli czytam to forum i moich temp net files znajduje sie strona z forum to zasluzylem na bana ? Co jesli mialbym w tym samym momencie odpalonego WoWa ? No prosze was ...


imho widzac jak blizz walczyl z hackami w swoich poprzednich produkcjach blizz raczej rozdaje mniej banow niz powinien.


Imo jest to tzw. trzeci rodzaj prawdy. Czyli gowno prawda. To ze dawali dupy np. w Diablo nie znaczy ze teraz musza sobie odbijac.

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Za to z trzeciej strony gdyby mieli kazdy przypadek rozwiazywac indywidualnie, to pewnie musieliby zatrudnic kilka tysiecy chinskich farmerow, zeby w przerwach miedzy lvlowaniem odpowiadali na maile.


nie ma takiej potrzeby EULA daje im narzedzie do egzekucji kazdego podejrzanego


I znowu. Jak daleko mozna posunac sie w "podejrzeniach". Moze w ogole zaczna skanowac jakie strony przegladasz, bo moze akurat szukasz hackow.

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
A z czwartej strony posiadanie na dysku jakiegokolwiek programu ktory umozliwia cheatowanie w Wowie to chyba po prostu glupota - tylko pytanie jest takie czy sa jasno okreslone ramy "co jest cheatowaniem, a co nie".


oczywiscie ze sa. jesli twoje mody:
- nie wykorzystuja bugow gry
- nie abusuje mechanizmow gry
- nie maja programow 3rd party jako dodatki (gatherer jest dyskusyjny bo import/export bazy danych robi sie 3rd party programem)
- sa zgode z API WOW

to ten mod jest legit jesli nie spelnia ktoregos z powyzszych pkt mzona go uznacv za podejrzany


I po raz kolejny - co w tym przypadku znaczy abusuje ? Czy nie rozumiesz ze to problem "dajcie mi czlowieka a paragraf sie znajdzie". Tzn. w duzym skrocie zeby byc 100% pewnym ze nie dostanie sie bana nalezaloby grac na swiezutkim kompie z samym wowem. Jak daleko mozna sie w tym posunac ? Wez np. netlimitera. Przycinasz lacze do minimum. Lagujesz i de facto teleportujesz sie w grze ? Mozna ? - Mozna ! Ban czy nie ? Chodzi o to, ze wg Ciebie EULA daje mozliwosc bana za cokolwiek, chocby nie mialo to nic wspolnego z WoWem.

Fabianek napisał(a):
Qraczek napisał(a):
Np. dlaczego boss mods w ctraidzie, obwieszczajace np. bombe na Geddonie nie jest cheatem. W koncu ulatwia gre, graczom korzystajacym z tego i w skali rajdu mozemy przyjac, ze daje nieuczciwa przewage nad graczami ktorzy nie korzystaja z tego.


lol to zes palnol, caly CTmod (nie tylko raid assist) jest oparty o api wow'a w tym przypadku o ktorym mowisz poprostu czyta combat loga za ciebie.
rozpatrujac twoimi kategoriami kazdy mod jest nieuczciwy :P bo daje przewage nad kims kto nie uzywa.

a swoja droga nie uzywanie ctraid chdozac do mc to delikatnie mowiac lamerstwo.


Wspaniale ze jest oparty na API wowa. Zajebiscie. Tylko ze robi cos za Ciebie. Nie daje ci wskazowki co masz zrobic - a robi cos za Ciebie. Taki bot, ktory np. spamuje na /rs. Nie czujesz ze wg Twojej interpretacji EULI to mozna Cie zbanowac za CTRaid ?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2006, 15:27 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Fabianek napisał(a):
[a znasz taka gildie/raid grupe ktora zrobila ierwszego killa lucka bez tego add'ona?


Ja znam - Nihilium, Burning Legion. Zdziwiony? Swoją drogą wiesz co robiła pierwsza wersja CTRaida? Dawała podgląd na cały rajd, bez żadnych dodatków, które teraz są w CTRaidzie.


O RLY? moze masz cos na potwierdzenie swojej tezy?
bo ja mam
http://www.ctmod.net/history.ct
http://www.nihilum.co.uk/

na potwierdzzenie mojej ct_raidassist byl przed tym jak nihilum go zabilo :P wiec jesli go zabilo bez ct_ra to bez potrzeby utrudnili sobie zycie. Wiec swoja opowiesc badz mily i wloz miedzy bajki chyba ze widziales ui wszystkich czlonkow rajdu :P


@Qraczek ech sadze ze swoje pytania kierujesz pod zlym adresem, powinienes je skierowac do:
- blizzarda
- jakis europejski urzad ochrony konsumentow (sry nie znam nazwy).

ah przede wszystkim "twoje" konto jest _wlasnoscia_ blizzarda, czy to zgodne z prawem zapytaj prawnika nie mnie czy ludzi na forum.

ah jedno pytanie uzywasz CT_RA? tak? no to STFU. nie? whine more w koncu juz 16sta wiec ci sie troll mode wlacza


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Ostatnio edytowano 6 lut 2006, 15:53 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.