mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:01 
Cytuj  
udercover napisał(a):
@Qraczek

Ale co ty mi o skilach? Ja tam nie podaje skill warka bo to bez sensu.
Chodzi o mozliwosci jakie daje granie dana klasa, a konkretnie jej specjalizacja.

Konkretnie chodzi o to ze prot warkiem mozesz siedziec w dziorze. Blizz nic nie zmienil juz od bardzo dawna w tej klasie. Tzn zmienil. Ciagle jest nerfowana. Revamp warka byl tak dawno temu ze nikt tego nie pamieta. Od tamtej pory zabrano wszystko co mial. Zreszta zmiany tez nie byly zbyt rewolucyjne.

Warek to mila klasa ale jak masz uber gear. Wczesniej jest to poprostu walka o zycie na kazdym kroku.

Pozatym wystarczy zobaczyc po podaniach do gildii. Jakie klasy je pisza. Wszedzie w uj magow, huntow, sporo rogali, paladyni. O warkow ostatnio coraz trudniej. Ciekawe dlaczego?

:P


To moze ab ovo (od jaja, czyli od poczatku jakby ktos nie wiedzial)

Napisales

Deshroom: mt to chyba jedyna funkcja w rajdzie króra sie nie ma prawa szybko znudzić.
Ty: A po czym wnosisz? Jest tak samo nudna jak kazda inna imho.

Czyli mowimy o warriorze w PvE ? Bo jakos sie nie spotkalem zeby grupy w pvp wybieraly sobie MT.
Po czm zarowno Desh jak i ja kontynuujemy temat MT w PvE, a Ty zaczynasz opowiadac, co moze taki warek w PvP - kto tu pieprzy ? To raz.

Dwa - mi sie bardzo przyjemnie warka gra (leveluje obecnie). Bardzo :) - i nie - nie walcze o zycie na kazdym kroku.

Oprocz tego piszesz

Cytuj:
Chodzi o mozliwosci jakie daje granie dana klasa, a konkretnie jej specjalizacja.

Konkretnie chodzi o to ze prot warkiem mozesz siedziec w dziorze.

To wreszcie o co Ci chodzi ? O klase czy specjalizacje ? Bo sie motasz ... A jako warek mozliwosci masz przyjemne - mozesz albo tankowac, ale robic super DPS .. oczywiscie - w zaleznosci od specjalizacji.

I CO TO QWA JEST DZIORA ? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:03 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
I CO TO QWA JEST DZIORA ? :P

a moze Dziara? ;p

w pve warek o raczej najwazniejsza klasa.


_________________
.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:04 
Cytuj  
Z tego co widze to top gildie raczej maja coraz wiecej problemow z rogami, nie ma podan, albo jest bardzo malo i wiekszosc od osob ktore zrobily alta rogue;\ . Ogolnie rog z jakims sprzetem mc/zg i do tego main szukajacy gildii to rzadkosc;(


Posty: 13
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a udercover, powiedz mi a po cholere prot war ma w ogole chciec isc na BG...
a zreszta Ci warkowie ze sprzetem z kosmosu czasem wymiataja i widzialem jak nawet taki mial hity calkiem niezle podchodzace chyba cos pod 900... no i trudny do zabicia w cholere...



Bo z czasem gra polegajaca na tylko na tym ze siedziesz all the time w dziorze i tankujesz bossow potrafi sie znudzic.
A prot warkiem nie pojdziesz sobie na wlasnie na bg bo i po co? Nie pobawisz sie w ganianie ordy bo i jak? Nawet niepogrindujesz specjalnie solo...

Dla odmiany mozesz sobie ryby polowic :D :D :D
gl&hf

Z ciekawych klas autorowi polecilbym:
rogala ale potem moze byc problem ze znalezieniem party, dobry do solo i levelingu
locka bo jest fajny, gra sie ciekawie, bez problemow, jak dobrze sobie radzisz to w pvp cie nie zagna
priest (shadow) jest dosyc ciekawy, potem masz przerabane w end game ale co tam... all loves you
druid dps ma taki sobie, ale feral jest ponoc bardzo mily, end game podobnie jak priest
mag... podobnie jak rogal
pala jest nudny, ale zabic go trudno
warrior jest ciekawy o ile nie idziesz w protection, choc czasem potrafi sfrustrowac

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:08 
Cytuj  
@Fabianek to była ironia
Lock jest zajebistą klasą zarówno do PvP jak do PvE. Wqrwiające jest farmowanie shardów ale nie ma róży bez kolców:) I jak każdą klasą trzeba mieć skill żeby być wyzwaniem dla przeciwnika - mi hunterzy łoili skórę za każdym podejściem (nawet 5 lvli niżsi). Ale tak długo grałem aż się nauczyłem z nimi radzić - tak jest z każdą klasą trzeba po prostu praktyki.
Qraczek ma rację - bezstresowo się gra Hunterem.
Fajnie mi się grało shamanem - ale jakoś tak za łatwo:)
Rouge - próbowałem 2 razy po każdym podejściu dawałem sobie spokój.
Drooda dobiłem do lvlu 30 zanim dałem sobie spokój.

Każdy ma inne oczekiwania dotyczące swojej postaci i sposobu grania. Mnie klasy walczące w zwarciu nie bawią - wolę mniej "inwazyjne":) sposoby wykańczania przeciwnika;)
Przetestuj kilka klas i wybierz to co Ci będzie odpowiadało.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:08 
Cytuj  
udercover napisał(a):
Bo z czasem gra polegajaca na tylko na tym ze siedziesz all the time w dziorze


Jest konsekwentny .. musze przyznac ...

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:09 
Cytuj  
@udercover CO TO JEST DZIORA?


czy tobie chodzi o cos co zwykli casuals (no life zreszta tez) nazywaja instancja?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired


Posty: 13
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:10 
Cytuj  
@Qraczek

Ty chyba jestes glupszy niz ustawa przewiduje.
Pewnie ze grupy pvp nie maja MT, ale chodzi o to ze kazda klasa poza instance moze robic to co pisalem powyzej (PvP, grup PvP, solo PvE). Wszystko naraz albo przynajmniej niektore z tych opcji ma. A prot warrior ma tylko instance (dziora - od takiego okraglego portalu ktorym wchodzisz tam, kapiszi teraz? bo jakos inni mam wrazenie zalapali).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:12 
Cytuj  
udercover napisał(a):
@Qraczek

Ty chyba jestes glupszy niz ustawa przewiduje.
Pewnie ze grupy pvp nie maja MT, ale chodzi o to ze kazda klasa poza instance moze robic to co pisalem powyzej (PvP, grup PvP, solo PvE).


ORLY? pograj 44 reso droodem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:14 
Cytuj  
udercover napisał(a):
Pozatym wystarczy zobaczyc po podaniach do gildii. Jakie klasy je pisza. Wszedzie w uj magow, huntow, sporo rogali, paladyni. O warkow ostatnio coraz trudniej. Ciekawe dlaczego?


No to ja mam zupełnie inne spostrzerzenia. Warków w każdej gildii jest od uja i ciut ciut. Do tego żaden nie chce byc MT 8) Mi się tam dobrze ownuje warkiem w pvp, nie jest to frustrujace ani trochę.

udercover napisał(a):
Konkretnie chodzi o to ze prot warkiem mozesz siedziec w dziorze.

:wtf:


Posty: 13
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:15 
Cytuj  
Powiedzialem ze przynajmniej niektore z tych opcji.
Na BG jako support cie kazdy z checia wezmie.

Prot warrior - znajomy wlasnie konczy 14 range. Pytam czy prot warrior sie przydaje na BG. Odpowiedzial mi dosc wymijajaco i tak zeby mnie nie urazic ;)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:18 
Cytuj  
udercover napisał(a):
@Qraczek

Ty chyba jestes glupszy niz ustawa przewiduje.
Pewnie ze grupy pvp nie maja MT, ale chodzi o to ze kazda klasa poza instance moze robic to co pisalem powyzej (PvP, grup PvP, solo PvE). Wszystko naraz albo przynajmniej niektore z tych opcji ma. A prot warrior ma tylko instance (dziora - od takiego okraglego portalu ktorym wchodzisz tam, kapiszi teraz? bo jakos inni mam wrazenie zalapali).


Nadal nie wiem co to jest dziora ... ale moze ja jestem nienormalny - na dyktandach mialem 5-ki ...

Zreszta Fabianek dal Ci dobry przyklad. Kazda klasa moze sie bardziej lub mniej nadawac sie do

- PvE
- PvP
- grindu

w zaleznosci od buildu i sprzetu. KAZDA.

Prot warkiem na PvP tez mozesz isc. Oczywiscie - bedziesz mniej efektywny niz np. Arms/Fury, ale mozesz. Nikt Ci nie zabroni. Grindowac tez mozesz, zadajesz mniejszy dmg - owszem, ale rzadziej dymasz z cmentarza.

Najogolniej rzecz biorac rzuce

L2P :)


Posty: 13
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:23 
Cytuj  
Odpowiedz wymijajaca niczym najlepsze posty Sara.

I jakbys nie zauwazyl pisze bez polskich znakow. Tylko ciecie sie tego czepiaja :P Zreszta byla juz nie raz dyskusja o polskich znakach na tym forum. Jak nie wiesz to powiem
L2Search

I pewnie ze kazda klasa i kazdy build sie nadaje bardziej lub _mniej_, jest bardziej lub _mniej_ efektywny. Taki truizm ze az smiac sie chce jak to sie czyta :P

A jak chcesz mnie czegos nauczyc o tankowaniu to bardzo chetnie poslucham. Bo ogolnie wiem jak grac warriorem. ALe co tam. czlowiek sie uczy cale zycie :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:29 
Cytuj  
To co to jest ta DZIORA?


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:31 
Cytuj  
udercover napisał(a):
Odpowiedz wymijajaca niczym najlepsze posty Sara.

I jakbys nie zauwazyl pisze bez polskich znakow. Tylko ciecie sie tego czepiaja :P Zreszta byla juz nie raz dyskusja o polskich znakach na tym forum. Jak nie wiesz to powiem
L2Search


jesli dobrze zrozumialem to ty piszac dziora (aka dziorze) masz na mysli dzióra? :o dziura pisze sie przez "u" a nie przez "ó"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:38 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
jesli dobrze zrozumialem to ty piszac dziora (aka dziorze) masz na mysli dzióra? :o dziura pisze sie przez "u" a nie przez "ó"


Fabianek - i popsules ... :(

Zaraz sie dowiemy, ze chlopak ma jak 95% biedakow dysortografie ....

A a propos przydatnosci prot warka na BG to mam takie pytanie - czy zdajesz sobie moze sprawe z tego, ze przydatnosc to nie tylko "o-kurwa-mac-moge-zajebac-kazdego-w-dwoch-strzalach", a przydaje sie czasem tez "o-kurwa-mac-trzech-mnie-atakuje-a-jaciagle-niose-ta-pieprzona-flage", ew. "o-kurwa-mac-trzech-sie-zaparlo-zeby-mnie-zabic-a-w-tym-czasie-moi-koledzy-robia-z-nimi-porzadek", opcjonalnie "bija-mnie-i-bija-a-mi-hp-nie-schodzi" ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:39 
Cytuj  
chyba sobie nie zdajecie sprawy jak gra tank na BG. grałem troche z najlepszymi ludzmi na moim serwie w pvp i jedyne co wywoływało szał na vencie to tank jako FC:
"The fuckin pve guild" "The fuckin pve prot spec tank"

takie max wsg nie polega za dużo na bieganiu druidami bo nie za daleko sie ubiegnie, trzeba walczyć i przezyć

(zwykła rozgrywka to ominięcie hordy bokami
zebranie sie na ich rampie
wjazd przez balkon w 10 osób
wyjscie z flaga rampa lub tunelem
odniesienie flagi masakrując horde która niesie flage aliantów - z czynnym udziałem naszego FC lub przejeciem jej przez druida i ucieczka w bezpiecznie miejsce)


_________________
psn


Posty: 13
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:41 
Cytuj  
ha! no fakt :P taks ie zacietrzewilem ze nawet nie zauwazylem :P
anyway i tak uwazam za nie fair odbieganie od merytorycznego udowadniania jaki to tank jest zajebisty w PvP i w solo grindzie (chociaz mniej efektywny :P) poprzez zwracanie komus uwagi na blad ortograficzny :P

pozatym "dziora" moze zawsze byc tak ze "ślunska" :P :P: P

gdzie te chopy? siedzo w dziorze :P

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:41 
Cytuj  
Obrazek


:) Spostrzenia multiclasowca na temat filmu:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 12:47 
Cytuj  
rogue przed MC (jak ja) może mieć nie gimpujac sie 4000HP uwazam to za minimum do PvP
inna sprawa że był tu taki kiedyś woj co miał 3800 HP i chodził w mail chest z +2% crita :P

naprawde rogale bez staminy i warriorzy z przegietym critem sa dla mnie gimpami :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.