mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 14:28 
Cytuj  
Wezcie sie nauczcie odrozniac w koncu devow od cmow, bo walicie takie smuty ze mi sie niedobrze robi. Tseric to cm i jedyne jego zadanie to przekazywanie info od/do devow, _nie ma_ zadnego wplywu na tworzenie gry.
Poza tym dla wszystkich placzacych:
Cytuj:
Note: For this phase of testing, we would like players to focus on cross-realm battlegrounds. The world PvP objectives in Silithus and Eastern Plaguelands are still in development and will be patched during the testing process.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 14:38 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Wezcie sie nauczcie odrozniac w koncu devow od cmow, bo walicie takie smuty ze mi sie niedobrze robi. Tseric to cm i jedyne jego zadanie to przekazywanie info od/do devow, _nie ma_ zadnego wplywu na tworzenie gry.
Poza tym dla wszystkich placzacych:
Cytuj:
Note: For this phase of testing, we would like players to focus on cross-realm battlegrounds. The world PvP objectives in Silithus and Eastern Plaguelands are still in development and will be patched during the testing process.


Ty sie ciesz ze wszedzie nie placza na temat rogue revampu :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 14:48 
Cytuj  
Msuimy na kimś sie wyrzyć, a że Tseric świetnie sie do tego nadaje no cóż.. mapecha, mógł siedzieć cicho i sie nie pchać :P
Cytuj:
Talent do armora jest zajebisty. Patchwerk pierdolnie cie za jedyne 15150 a nie 15200 Sam mam to wiem , nie ? (nudze sie w pracy jakby ktos pytal )

Łał -50 obrażaeń, no naprawde ogromna rożnica :P. Tak czy inaczej jak cie pierdolnie to i tak nie zyjesz xD. Zreszta kicham, rerollowalem na locka, magów zjadam jak mi sie podoba :D, mam nadzieje ze go nie spierdziela w jakims patchu :D

Edit: Ok. A jak mamy testowac BG jak ralmy są down, tzn. pewnie nie sa ale i tak zalogowac sie nie da bo jest momentalny DC :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 15:01 
Cytuj  
cypis co mnie to obchodzi , cm czy devs , cm zbiera info z bordow i podaje devsom feedback , jedna cholera kto ma wplyw na to co robia a co nie . O tym ze to early stage juz wzpomnialem , ale trzeba byc naiwnym zeby wierzyc ze zbuduja wszystko od podstaw (a tak nalezaloby potraktowac ten content ) , nie zrobia z tym niewiadomo czego , lekki tuning i to wszystko . Pozatym cypis , pve is that way--------->


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 15:58 
Cytuj  
EQ is thattaway ---->
Nie podoba ci sie, to nie graj. Mi sie podoba fakt, ze cos sie w koncu ruszylo (chociaz atm kiepsko to wyglada). Blizz wbrew pozorom to nie jest banda idiotow i na pewno wrzuca jakies typowe keepy. Ptry sa od tego, zeby przetestowac inne mozliwosci


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 16:06 
Cytuj  
Wiesz tu jest jeden problem. Jak place to wymagam, tylko że, znowu nawet jak mi nie dadza tego co chce to place dalej (gdyby nie fakt, że to świat warcrafta i historia tego świata, już dawno gra by leżała na półce w oczekiwaniu na lepsze czasy), blizz o tym wie, wiec im to lata. Oni wiedza ze bez wzgledu na wszytko ludzie beda grac, i placic wiec ze zmianami nie trzeba sie spiszyć.
Jestem sie w stanie zalozyc ze ten outdoor content dotrwa w takiej postaci jak jest teraz :/. Lata im to, po cholere sie bardzo starac skoro kasa plynie i nic sie nie zanosi na spadek zyskow. Inna sprawa ze takiej polityce wcale sie nie dziwie bo sam bym tak robił, jakbym nie miał noża na gardle..

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 16:35 
Cytuj  
uber odpowiedz - nie podoba sie to nie graj , ale gram w ta gre od release i mam prawo sie wypowiedziec , cos sie ruszylo....no lol , to mial byc pvp love patch a co wyszlo?-- chcesz miec cos wiecej to czekaj na exp pack
a tym czasem wez szufelke i zbieraj piasek , rofl . /fanboy more?

inside problem jest w czym innym- nie bedzie dobrej gry pvp jeszcze dlugo , blizz tez o tym wie , niestety


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 16:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
niestety

niestety ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 16:41 
Cytuj  
Jedyna dobra gra PvP To Eve ale to zupełnie inny klimat. Z kolwi zapowiadany Darkfall niw wiadomo kiedy bedzie mial premire....

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 16:47 
Cytuj  
grales w UO? , mnie osobiscie nie podniecaja strzelajace stateczki w eve wole cos dynamiczniejszego , UO pokazalo jak ma wygladac pvp - daoc pokazal jak ma wygladac conquest system


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 17:17 
Cytuj  
UO nie grałem. Podałem jako przykład Eve bo to na dzień dzisiejszy chyba jedyna gra w które gracze mogą dosłownie wszystko ;)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 20:28 
Cytuj  
a widzieliscie ROMA VICTOR?


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 23:17 
Cytuj  
jak ktos tam chcial zamki etc to polecam fps :P np.: ut - samochody, latawce (prawie jak w wowie - balooony :D) i inne zameczki i kłódeczki

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2006, 23:19 
Cytuj  
UT grałem ; ]. Fajna sprawa ;]. My niechce my rzadamy zamku :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.