mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 15:42 
 
Mailarz napisał(a):
ale wy macie problemy;
lubisz gankowac wiedzac ze bedziesz gankowny - PvP realm
boisz sie gankow l2p - PvE realm
solved?

Po pierwsze nie WY macie problemy tylko JA mam problemy
Po drugie no tak w koncu ja jeszce nie mam zadnego chara dopiero mam zamiar zaczac teraz grac wiec moge wybrac jakikolwiek server chce noi oczywiscie mam taka charyzme zeby przekonac wszystkich kumpli co do jednego zeby za mna poszli

Prawda jest taka ze mimo ze wszyscy znali teoretyczne roznice miedzy pvp a pve realmami to watpie czy wiecej niz 10% wiedzialo jaka bedzie praktyczna roznica miedzy tymi realmami. Teraz wyglada to tak ze na obu serverach ci ktorzy chca sprobowac sil przeciwko innym ida na BG ale na pvp realmie dodtkowo instnieje mozliwosc ze jakis niedowartosciowany dzieciak cie wipnie na sumon bosie w silithus albo wroga gildia "We Need Love" zabije cie 500 razy podczas wedrowki z thorium point do bwl.

Cytuj:
boisz sie gankow

haha jakbym czytal jednego goscia na moim serverze "Only cowards leave bg before it finish"
rofl to jest gra nie zycie tutaj masz nieskonczona ilosc "zyc" czego sie bac?

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 16:57 
 
500 razy? z tpoint do bwl? hmm... l2p! :wtf:

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 19:54 
 
Mysle ze jakbys choc troszke pomyslal przed pisaniem to bys powyzszego postu nie napisal

L2Think

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2006, 21:23 
 
Myśle jakbyście se znaleźli życie tobyście nie spamowali.

L2Post and L2Life


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 00:21 
 
bargaw napisał(a):
L2Life

dobre, dobre i jakie prawdziwe :)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 08:56 
 
Ravushimo napisał(a):
dobre, dobre i jakie prawdziwe

A jakie niepoprawne gramatycznie :>


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 5.08.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 09:53 
 
Mailarz napisał(a):
ale wy macie problemy;
lubisz gankowac wiedzac ze bedziesz gankowny - PvP realm
boisz sie gankow l2p - PvE realm
solved?

Całkowicie się zgadzam z ta wypowiedzia >.<

A co do textu "Niedowartościowany dzieciak chce Cię zabic ..." Mam pala na 60 i druida na 44 druidem "Gankuje " (Nie chodzi mi oto że szukam ludzi na niższych lvl'ach żeby ich zabic - Widze , bije ) w SV gdzie sam wielokrotnie mogę paśc od kogoś kto ma lvl 60 i on "zgankował mnie " ? Jak już wcześniej napisałem ... PvP = Player versus player blizzard starał się stworzyc realia wojny pomiędzy hordą a "przymierzem " ( alliance nie lubię polskich określeń :P) I nie chodziło oto żeby zabijając przepraszac przeciwnika który jeżeli byłby wstanie urwał by Ci łeb ale niestety nie ma możliwości ... i Wojna nie tylko dla równych sobie na BG ! [/url]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sie 2006, 17:06 
 
Keii napisał(a):
A jakie niepoprawne gramatycznie :>

szczegol bracie... nieistotny szczegol :)

Sharlin napisał(a):
blizzard starał się stworzyc realia wojny pomiędzy hordą a przymierzem

no ale wg niektorych tak jest niedobze i w ogole ;P
w sumie mogli by dac jakis mesydz przy wybraniu serwera PvP "You will be ganked!!!" xD


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 11:36 
 
Moje 3 eurocenty nt. gankowania i niedowartościowanych dzieciaków.

Wczoraj levelowałem sobie skinning. Pod Grom'gol jest miejsce co na kupie dużo raptorów jest, no to aoe trap, multishot i 3 na raz leżą do oskórowania. Podczepił się pode mnie taki jeden drut 33 lvl i tak sobie tłuczemy te raptory, tj. ja mu daje scorpid stinga a on zabija, coby za dużo expa nie tracił.

Zjawiło się nelf huntah. T2 stuff, miecze z ZG, etc. Stanął sobie i się patrzy na mnie. No to ja sobie dalej pykam raptory, gotów na odparcie ataku jakby co.
Patrzę, kolega 33 drut leży, one-shot. Nelf huntah spierdala.
"Pomszczę cię brachu" mówię (może powinienem grać na RP-PVP?)
Za 20 min. znowu przemyka nelf huntah. Bez zastanowienia rzuciłem się na niego. Niestety że wprawy nie mam w gankowaniu żadnej a w pvp bardzo mizerny jestem, to kolo mnie rozwalił gdy miał 6% :-/ Bo zapomniałem zjeść potion :-/
Niemniej cała przygoda była wielce ekscytująca, cieszę się, że wybrałem PVP serwer.

Wnioski:
1. a) Jeśli widzisz czerwone które się zatrzymuje, to może cię zaatakuje, ale raczej niekoniecznie
b) Napewno zaatakuje lowbiesa
c) Jeżeli czerwone się nie zatrzymuje, po prostu biegnie za swoimi sprawami
2. Prawdziwy ganker nie będzie się na ciebie patrzył, tylko natychmiast zaszarżuje na pełnych obrotach
3. Powinienem L2Gank (L2P przeciw czerwonym dokładniej)

Tyle że takie gankowanie mnie za bardzo nie bawi :-(

No ale to total offtopic, lepiej wróćmy do tematu tutaj.
Oszustom ch.. w d.. i kawałek szkła :-P


_________________
O.o

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 16:03 
 
Cytuj:
Sharlin napisał:
blizzard starał się stworzyc realia wojny pomiędzy hordą a przymierzem

Zawsze mnie zastanawialo dlaczego pierwsze servery RP byly PvE moze blizzard nigdy nie chcial wojny miedzy horda a przymierzem a na PvP realmach staral sie stworzyc warunki dla graczy do wyladowania testosteronu?

Brodaty
Nie wiem jaki teraz masz gear ale jesli taki jak na avatarze to nie przegrales z powodu braku skilu w gankowaniu tylko z powodu itemkow.

A teraz sobie wobraz ze chcesz dalej cwiczyc skinowanie na wyzszych mobach ale sie podobny hunter Ciebie przyczepil i albo atakuje gdy masz malo hp albo gdy masz na sobie mobki albo wola polowe gildii i cie non stop gankuje. To jest wlasnie roznica miedzy PvE a PvP realmami w wowie


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 16:14 
 
Ty naprawde przezywasz tak okropnie kiedy jakis pixel cie zabije, czy tylko chcesz podkrecac dyskusje?
Frakcje sa sobie przeciwne i wrogie od poczatku, to, ze powstaly servery PvE to tylko uklon w strone carebearow, zeby kazdy mogl zadecydowac kiedy chce atakowac i byc atakowanym, a kiedy nie.

Piszesz ciagle ze nie miales swiadomosci w co sie pakujesz wchodzac na serwer PvP. Przeciez to glupie, od poczatku bylo wiadomo, ze atakowanie innych jestcalkowicie dozwolone (a nawet wskazane). Hmmm potem zaslaniales sie kumplami na PvP serwerze ktorych nie odpuscisz.
Zmien serwer i nie narzekaj, albo zostan i przestan narzekac. To twoj wlasny wybor, wiec przestan whinowac z powodu wlasnych decyzji.

I zeby nie bylo, gram na PvE obecnie ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 16:27 
 
koornik napisał(a):
Zawsze mnie zastanawialo dlaczego pierwsze servery RP byly PvE moze blizzard nigdy nie chcial wojny miedzy horda a przymierzem a na PvP realmach staral sie stworzyc warunki dla graczy do wyladowania testosteronu?

Tak, a to ze gra ma w nazwie 'warcraft' jest po to, zeby zamydlic innym oczy.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 16:29 
 
O ironio, a ja nie wiedzialem w co sie pakuje wybierajac na poczatku PvE... ale na szczescie rerollnalem pvp i wszystko jest juz dobrze :P prawie jak nurofen forte.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 18:04 
 
Cytuj:
Tak, a to ze gra ma w nazwie 'warcraft' jest po to, zeby zamydlic innym oczy

musze ci przyznac racje. Gra ma w sobie wyraz "war" aby okreslic ze toczy sie w niej wojna nie dlatego ze cala seria nosila nazwa warcraft.
Cytuj:
Frakcje sa sobie przeciwne i wrogie od poczatku, to, ze powstaly servery PvE to tylko uklon w strone carebearow, zeby kazdy mogl zadecydowac kiedy chce atakowac i byc atakowanym, a kiedy nie

Servery pve sa normal. to servery pvp sa uklonem w strone pewnej grupki graczy z tym ze wieksza czesc tych graczy jest zadowolona tym co dostaja na sprawiedliwym bg.
Cytuj:
Ty naprawde przezywasz tak okropnie kiedy jakis pixel cie zabije

tu naprawde nie ma 1 dyskusji gdzie ludzie rozmawiaja ogolnie bez wycieczek osobistych i rzucania sobie do gardel?

w sumie moze ktos kto sie bardziej zna na lore odpowie dlaczego servery RP byly tylko PvE na poczatku?


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 18:31 
 
koornik napisał(a):
musze ci przyznac racje. Gra ma w sobie wyraz "war" aby okreslic ze toczy sie w niej wojna nie dlatego ze cala seria nosila nazwa warcraft.

A dlaczego seria nosila nazwe warcraft? Bo elfy ciagle walczyly z orkami and so on. Nagle maja sie pokochac? To nie LOTR online, przykro mi.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 19:05 
 
Cytuj:
Frakcje sa sobie przeciwne i wrogie od poczatku, to, ze powstaly servery PvE to tylko uklon w strone carebearow, zeby kazdy mogl zadecydowac kiedy chce atakowac i byc atakowanym, a kiedy nie


Nie jestem pewny kogo cytuje bo mi sie nie chciało grzebać, ale mam alergię na brednie więc sobie pozwole skomentować.

Otóż poczatkowo wogóle miało nie być serverów z open PvP. Pojawiły się dopiero po szerokim whine ze strony community.

Blizzard zakładał że wszystkie servery będą PvE ale bedą istniały wydzielone strefy z open pvp i z nagrodami dla graczy którzy będą te strefy odwiedzać. Coś jak world PvP w 1.12.

Niestety albo na szczęscie (zależy kto co lubi) Blizzard został zmuszony przez ludzi do wprowadzenia serverów z open PvP, co mocno wpłynęło na kierunek w jakim poszła gra, przynajmniej na początku.

P.S.
Tak wogóle to prosze nie obrażać ludzi, którzy grają na serverach PvE. Nie każdy ma przyjemnośc w zbieraniu batów od n00ba tylko dla tego, że ten nie ma zycia i może sobie wyfarmić lepszy sprzęt albo szybciej zrobić lvle.

Ukłon w stornę carebearów... co za bzdury...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 19:24 
 
Heh z nudow przeczytalem sobie ten topic( choc w wowa gralem bardzo krotko) i tak sobie mysle co za problem? Owszem w takim np. Shadowbanie idzie sie wkurzyc jak ktos cie zganguje ale mozesz wtedy bardzo duzo stracic, wrecz caly dorobek twojej postaci. A w wowie co tracisz? Co najwyzej czas i nerwy jesli ktos nie lubi przegrywac. Tyle.


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 22:35 
 
kozas15 napisał(a):
Heh z nudow przeczytalem sobie ten topic( choc w wowa gralem bardzo krotko) i tak sobie mysle co za problem? Owszem w takim np. Shadowbanie idzie sie wkurzyc jak ktos cie zganguje ale mozesz wtedy bardzo duzo stracic, wrecz caly dorobek twojej postaci. A w wowie co tracisz? Co najwyzej czas i nerwy jesli ktos nie lubi przegrywac. Tyle.

ten aspekt gry najlepiej rozwiazano w Lineage2, tracisz kilka godzin expienia i czesc stuffu, ale tylko jak jestes RED = pekujesz :roll:
W pvp z WOW rzeczywiscie brakuje emocji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 22:44 
 
bargaw napisał(a):
Myśle jakbyście se znaleźli życie tobyście nie spamowali.

L2Post and L2Life


L2Life? WTF? more engrish ? :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2006, 22:53 
 
Dwutlenek napisał(a):
Nie jestem pewny kogo cytuje bo mi sie nie chciało grzebać, ale mam alergię na brednie więc sobie pozwole skomentować.

To moje 'bzdury', gram na PvE serwerze, ale jak widze koornika piszacego o lore i jednoczesnie naskakujacego na PvP to hmmmm... konflikt jest nieodlaczna czescia gry, lore a co za tym idzie tym bardziej RPG w WoWie.

Cytuj:
Blizzard zakładał że wszystkie servery będą PvE ale bedą istniały wydzielone strefy z open pvp i z nagrodami dla graczy którzy będą te strefy odwiedzać. Coś jak world PvP w 1.12.

Nie, blizzard nie zakladal ze servery beda PvE czy PvP, po prostu wszedzie uklad mial byc taki jak opisales; podzial zon. Dlatego nazywaly sie 'normal', a pozniejsze jak to mowisz "dodadnie" PvP bylo rezygnacja z podzialow w obrebie servera na rzecz podzialu samych serwerow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.