mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:24 
 
Szkoda, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Napisalem wyraznie, ze o ile mi wiadomo od "guildmates" wiec najpierw czytaj ze zrozumieniem a potem cos pisz, a nie oskarzasz wszystkich na okolo, a sam jak widac pare postow wyzej Angielskiego nie znasz ni w zab.
Wyrazilem swoja opinie, napisalem kulturalnego posta a ty mieszasz takich jak ja z blotem, bezpodstawnie. Dlatego panie Nestor, najpierw patrzy sie na siebie a potem na innych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:27 
 
Huragan napisał(a):
Beta pierwszego wowa to zupelnie inna bajka.... beta sie upgradowala patchami. Tutaj musisz zupgrejdowac swoja stara wesje WoWa .. a client bety TBC ma juz pierwszego WoW w sobie !!!
Gdyby byla mozliwosc wpisania samego cd-keya do klienta bety TBC to ludzie by nie kupowali podstawki WoWa, bo i po co ???? Czy wyscie powariowali czy naprawde jestescie az takimi naiwniakami ?

Gdyby była taka możliwość nic by cie nie dała. Bo na kluczy z TBC pewnie sie nie da założyć konta.. Hmm Wieć musisz miec podstawke tak czy inaczej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:27 
 
Huragan napisał(a):
Beta pierwszego wowa to zupelnie inna bajka.... beta sie upgradowala patchami. Tutaj musisz zupgrejdowac swoja stara wesje WoWa .. a client bety TBC ma juz pierwszego WoW w sobie !!!
Gdyby byla mozliwosc wpisania samego cd-keya do klienta bety TBC to ludzie by nie kupowali podstawki WoWa, bo i po co ???? Czy wyscie powariowali ? :)


TBC beta wymaga klienta na dysku. Mi sie magicznie z 2gb bety zrobilo 7gb gry.. ciekawe skad.. ;]

Podstawke musisz kupic zeby aktywowac konto, a kluczem do tbc otwierasz tylko nowy content.

Panowie, przeczytajcie ten blue post moze jeszcze z 10 razy, i znajdzcie mi gdzie tam jest cokolwiek o graniu z bety tbc. Bo ja jakos nie moge znalezc niczego oprocz informacji ze gry (wowa, nie tbc) nie da sie poprostu upgrejdnac kluczem bez plikow z boxa.

Be my guest tbfh.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:29 
 
roball napisał(a):
Uzywajac plikow ktore ma ktos kto kupil pudlo u siebie mamy dokladnie takiego samego klienta jakbysmy go instalowali ze swoich plyt.
.


no przeciez wlasnie o tym caly czas pisze i to teraz sam przyznales. Musisz miec pliki z wersji BOX.. a nie z bety....

Nestor napisał(a):

TBC beta wymaga klienta na dysku. Mi sie magicznie z 2gb bety zrobilo 7gb gry.. ciekawe skad.. ;]


pewnie sie rozkompresowalo :) dziwne ?


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:32 
 
Jedynie mnie trapi twoje tlumaczenie Nestor:

"has it been answered yet if you can just buy the game for the code and upgrade online?"


Tlumaczenie dla hujaganka: Czy jak wpisze klucz to juz bede mogl grac w TBC?

Tlumaczenie dla Nestora: Czy byla odpowiedz na to, czy bede mogl po prostu kupic gre czy tez wysatrczy sam cd key i patchowanie online?

"You'll need to buy the box and then upgrade your WoW by installing T.B.C."

Musisz kupic GRE W SKLEPIE, BOX'A a potem zainstalowac ja na clienta gry w domysle.

Chcialme tylko to sprostowac. Bo bylo nieco niejasne. :)


Ostatnio edytowano 4 sty 2007, 22:36 przez Chrisq, łącznie edytowano 2 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:34 
 
No dokladnie Chrisq, ale dalej nie ma mowy o kliencie bety TBC :) Wowa 2.0 nie da sie spatchowac online do TBC. Klienta bety TBC da sie bez problemu i wystarczy kluczyk wpisac. Co jeszcze jest niejasne?

Dalej nie widze niczego o kliencie bety TBC w tym co zacytowales ;]


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:37 
 
No faktycznie. Tak czy inaczej wystarczy client z internetu, nie ma musu kupowania grz jesli wystarczy sam kod do upgradu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:41 
 
Chrisq napisał(a):
No faktycznie. Tak czy inaczej wystarczy client z internetu, nie ma musu kupowania grz jesli wystarczy sam kod do upgradu.


Kodu do gry nie dostaniesz bez pudla, chyba ze masz znajomego co w blizzie pracuje :) Ale jak masz klienta juz na dysku to wystarczy key sms'em i juz grasz :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:42 
 
klient klientowi nie rowny :>
klient bety a klient retaila to zupelnie inne rzeczy.


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:43 
 
Huragan napisał(a):
klient klientowi nie rowny :>


Czesto ci to mowia jak ktos sie wetnie w kolejke do fryzjera przed toba? :)

Mozesz mi podac zrodlo tej informacji Huragan? :)


_________________
Nestor#1522


Ostatnio edytowano 4 sty 2007, 22:44 przez Nestor, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:44 
 
Wlasnie to mialem na mysli. Kupic np. keya only. Tak czy inaczej zamowilem w gram.pl, zobaczymy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:45 
 
Nestor napisał(a):
Mozesz mi podac zrodlo tej informacji Huragan? :)


podalem ci, w poscie blue.


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:46 
 
Ja akurat stane po stronei Huragana.
Atm klient bety jest w wersji 2.0.3. Box logicznie biorac powinien byc 2.0.2.
Live patch 2.0.3 ma wyjsc _po_ premierze BC, wiec jesli nie wyjdzie rowno z premiera, to mozna zapomniec o graniu klientem bety na live serwerach (bo beta bedzie miala numerek 2.0.3, a box 2.0.2).


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:48 
 
Huragan napisał(a):
Nestor napisał(a):
Mozesz mi podac zrodlo tej informacji Huragan? :)


podalem ci, w poscie blue.


Podkresl mi na czerwono o tych betach.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:49 
 
czy do upgrade konta bedzie potrzebny cdkey wowa ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:49 
 
nie kumatym, ktorzy nie rozumieja slowa ze "musisz miec wersje BOX" nie ma sensu podkreslac :)

Deshroom napisał(a):
czy do upgrade konta bedzie potrzebny cdkey wowa ?


Blizz sie jeszcze nie wypowiedzial na ten temat, ale ja osobiscie nie sadze. cd-key starego wowa sluzyl tylko do aktywacji konta. Teraz nowy cd-key TBC bedzie sluzyl tylko do aktywacji contentu TBC.


_________________




Ostatnio edytowano 4 sty 2007, 22:51 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:50 
 
Deshroom napisał(a):
czy do upgrade konta bedzie potrzebny cdkey wowa ?


afaik nie, tylko cdkey z tbc


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:50 
 
Huragan napisał(a):
nie kumatym, ktorzy nie rozumieja slowa ze "musisz miec wersje BOX" nie ma sensu podkreslac :)


Jak nie masz co podkreslic to nie masz czego podkreslic i tyle.

W domysle chodzi o wersje podstawowa, bo klient TBC nie jest 'na rynku' tylko dostepny dla beta testerow. Wez ty rusz tym kaczanem albo zacznij lecytynke jesc.

Desh: tylko cdkey z TBC.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 22:51 
 
thx :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 23:12 
 
Nestor, to jest takie proste, nie masz box TBC + klucza nie grasz w TBC. Czy działa czy nie działa betowa, kogo to interesuje, liczy się to że masz mieć klucz, który otrzymujesz tylko i wyłącznie w wersji box, a co za tym idzie obowiązuje nas wersja box. Blizz nic się nie wypowiadał jeszcze na temat sprzedaży samych kluczy więc to jest jałowa dyskusja.
Cypis 2.0.3 ten co mamy ściągniety wchodzi w dniu premiery tzn jak się zainstaluje TBC upgrade idzie automatycznie już, to Blizz napisal na US lecz może jeszcze zmienić zdanie jak to nasz ukochany Blizz :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 744 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.