mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 00:06 
Cytuj  
To ja wroce do topiku, czy jacys rodacy zainteresowani Pl gildia przenosza sie na Anarchonosa??

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 10:58 
Cytuj  
Nie wiem dlaczego narzekacie na comunity na BL. Społecznosc hordy na BL to Polacy, Finowie, Niemcy, Szwedzi Rosjanie i Duńczycy. Tureckie gildie wyemigrowaly na Grim Batol . Z tego co pamietam Ex jako 11 gidia w hordzie na Europe zabili KT. Jest bardzo duzo osob potrafiacych dobrze grac. W TBC bedzie łatweiej rajdowac. Szkoda poprostu emigrowac na inny serwer . W random party lewelujac do 70 szybciej trafisz na ludzi grajacych z dwuletnim doswiadczeniem niz na nowym realmie.

Tak naprawde dopiero teraz ludzie siedzacy od 1,5 roku w ogrimarze zaczna ponownie grac. Szybciej, latwiej, przyjemniej bedzie sie lewelowalo ze starym, doswiadczonym comunity niz na nowo otwartym lub dopiero otwieranym serwerze gdzie migruja ludzie pozbawieni zdolnosci zycia w gildii/spolecznosci. Zostali oni odrzuceni z jakis powodow przez swoje anty spoleczne zachowania ala nija/scam, harsment oraz wszelkiego rodzaju outsiderzy, którzy chca "zaczac od nowa" . Wiem tez, ze sporo osob z Allience na Mag. migruje na BL z gildii PC w dodatku.

Zgodnie ze starym powiedzeniem. "Cudze chwalicie a swojego nie znacie"


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1


Ostatnio edytowano 13 sty 2007, 11:13 przez Arvold, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 11:02 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Nie wiem dlaczego narzekacie na comunity na BL. Społecznosc hordy na BL to Polacy, Finowie, Niemcy, Szwedzi Rosjanie i Duńczycy. Tureckie gildie wyemigrowaly na Grim Batol . Z tego co pamietam Ex jako 11 gidia w hordzie na Europe zabili KT. Jest bardzo duzo osob potrafiacych dobrze grac. W TBC bedzie łatweiej rajdowac. Szkoda poprostu emigrowac na inny serwer . W random party lewelujac do 70 szybciej trafisz na ludzi grajacych z dwuletnim doswiadczeniem niz na nowym realmie.

Tak naprawde dopiero teraz ludzie siedzacy od 1,5 roku w ogrimarze zaczna ponownie grac. Szybciej latwiej i przyjemniej bedzie sie lewelowalo ze starym i doswiadczonym comunity niz na nowo otwartym lub dopiero otwieranym serwerze gdzie migruja ludzie pozbawieni zdolnosci zycia w gildii/spolecznosci i zostali odrzuceni z jakis powodow przez swoje anty spoleczne zachowania ala nija/scam lub harsment i chca "zaczac od nowa" i wszelkiego rodzaju outsiderzy. Wiem tez, ze sporo osob z Allience na Mag. migruje na BL w dodatku z PC.

Zgodnie ze starym powiedzeniem. "Innych chwalicie a swojego nie znacie"

QFT


Posty: 1
Dołączył(a): 13.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 21:27 
Cytuj  
Temat jest o przenosinach darmowych,a ja mam pytanie co do platnych ale licze na odpowiedz.

Slyszalem ze razem z wejsciem Burning Crusade zejda cooldowny na platnych transferach,czy to prawda jesli tak czy moglby ktos pokazac "niebieski post" z forum blizza.Bylbym wdzieczny za odpowiedz.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 11:48 
Cytuj  
gdzies o tym czytalem nie chce mi sie szukac tego postu ale na EU serverach bedzie mozna przenosic po 3 miesiecznym CD a na US po 1 miesiecznym CD. Jak zwylke faworyzuja US :/

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 15:52 
Cytuj  
daj blue posta o tym 1 miesiacu
Jak zmiejszyli CD z 6 miesiecy do 3 na US to w EU tez to wprowadzili po kilku dniach, wiec nie widzie przeszkod, zeby teraz rowniez tak bylo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.