mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 08:12 
Cytuj  
jak by ktos nei zauwazyl to szmaciane wristy do healingu maja socket bonus +spell dmg.. to chyba jakas wlasna inwencja jakiegos dowcipnisia...

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 08:34 
Cytuj  
Cytuj:
zastanawialem sie ale co ty powrownujesz po pierwsze miedzy setami jest duzo wieksza roznica niz miedzy itemami marshala a veterana po drugie na ptrach nie ma juz vendorow ze starymi marshalami - stad moje pytanie... troche bez sensu zeby dla +3 +3 +3 +3 jakichs tam statsow trzeba bylo bic od nowa honor..

eee a jak jest w pve? ludzie zawsze ganiali od bwl do aq40 zeby dostac neck z 1 wiecej sta 4 spell dmg i 2 inta zato o 1 mniej spiritu

Tak bedzie i teraz pozatym rewardy za pvp nie maja byc nagroda za wyfarmienieczegos tylko sposobem na zebranie itemkow dla ludzi ktorzy nie lubia pve i graja pvp caly czas.
Cytuj:
a np. nad najtańszym itemem męczyłbym się minimum dwa miesiące bo jeśli chodzi o PvP jestem totalnym beztalenciem

nie man to tak nie dziala. zbierasz team 5 man z kumplami i tak se gracie jak wam bedzieszlo tak bedzie ale na 100% najtanszy item zrobisz w 3 tygodnie a mysle ze szybciej.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 09:06 
Cytuj  
Sciagnal wam sie ten patch 2.12 ? Bo u mnie nawet nie zaczal pobierac.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 09:07 
Cytuj  
http://www.mmo-champion.com/index.php

**

Posty: 306
Dołączył(a): 29.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 09:22 
Cytuj  
@ druzil

Tak sciagnal mi sie ladnie w 5 min bez zadnych problemow.


_________________
Kazdy czytajacy posty kornika musi zapoznac sie z Regulaminem:

1. Kornik nigdy nikogo nie chce obrazic.
2. Gdyby kornik sprawial wrazenie jakby chcial kogos obrazic patrz -> punkt 1


Wolowin - Lvl 80 Tauren Warrior @ Stormreaver

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.