mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 28
Dołączył(a): 9.09.2007
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 18:10 
Cytuj  
Ta, wczoraj wszedlem sobie "for fun" na WSG 20-29 i jak po ambushu stracilem polowe hp, a chwile potem crit od warka za drugie tyle to sobie odpuscilem :/ Gorzej niz na 70 :roll:

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 18:21 
Cytuj  
wszystkie umiejetnosci i talenty sa dostosowane do walki na lvlu 70, wiec pisanie, ze low lvlowe zergi bardziej odpowiadaja idei pvp, jest bez sensu.

plakanie, ze ktos ma lepszy sprzet, jest nie na miejscu w dzisiejszych czasach.
najlepszy pvp gear nie wymaga juz grania 20h dziennie i farmowania 14 rangi - starczy rozegrac 10 gier na arenie (i wygrac wiekszosc ofc).

dodatkowo blue pvp gear (ktory mozna wyfarmowac bedac AFK na AV w jeden weekend) nie odstaje od epixow z pve (resilience), wiec odpada kolejny powod do whinow, z czasow pre-tbc.

gra sie zrobila maksymalnie causalowa i noob friendly, a niektorzy i tak ciagle placza, ze ich "gladiator dzifki" bija. sad.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 22:16 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Jak mi warek wjechal to moja sowe poskladal na 2 strzaly mimo ze mam kilka epaxow z kara ( w koncu to alt ) i heroic i kolo7,5k armoru i 8,5k hp w sowie.


Resillance > Stamina > armor, jeśli chcesz cos zdziałać w PvP to nie zabieraj sie do tego od dupy strony. Te epaxy z Kara i heroic to raczej nie zabawki do PvP wiec sie nie zdziw jeśli ktoś Cie złoży nawet w 1 hit.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 22:20 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Yaroos napisał(a):
Jak mi warek wjechal to moja sowe poskladal na 2 strzaly mimo ze mam kilka epaxow z kara ( w koncu to alt ) i heroic i kolo7,5k armoru i 8,5k hp w sowie.


Resillance > Stamina > armor, jeśli chcesz cos zdziałać w PvP to nie zabieraj sie do tego od dupy strony. Te epaxy z Kara i heroic to raczej nie zabawki do PvP wiec sie nie zdziw jeśli ktoś Cie złoży nawet w 1 hit.

od kiedy to petom cos resilience daje zwane przez ciebie resillancem


_________________
Nat is fat

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 22:26 
Cytuj  
nat napisał(a):
h34t napisał(a):
Yaroos napisał(a):
Jak mi warek wjechal to moja sowe poskladal na 2 strzaly mimo ze mam kilka epaxow z kara ( w koncu to alt ) i heroic i kolo7,5k armoru i 8,5k hp w sowie.


Resillance > Stamina > armor, jeśli chcesz cos zdziałać w PvP to nie zabieraj sie do tego od dupy strony. Te epaxy z Kara i heroic to raczej nie zabawki do PvP wiec sie nie zdziw jeśli ktoś Cie złoży nawet w 1 hit.

od kiedy to petom cos resilience daje zwane przez ciebie resillancem



Sowa = moonkin form :oops:

Czytaj do konca i staraj sie ze zrozumieniem mądralko.

Yaroos napisał(a):
mimo ze mam kilka epaxow z kara ( w koncu to alt ) i heroic i kolo7,5k armoru i 8,5k hp w sowie.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 08:40 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Sowa = moonkin form :oops:
o kurde a ja myślałem że druid może być albo krową albo misiem albo spasiona kurą a to była cały czas sowa :oops:


_________________
psn

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 10:22 
Cytuj  
jeszcze może być groźnym albo szybkim miaukiem (tzn. kotkiem) i foczką :D


_________________
O.o

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 10:25 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
wszystkie umiejetnosci i talenty sa dostosowane do walki na lvlu 70, wiec pisanie, ze low lvlowe zergi bardziej odpowiadaja idei pvp, jest bez sensu.

plakanie, ze ktos ma lepszy sprzet, jest nie na miejscu w dzisiejszych czasach.
najlepszy pvp gear nie wymaga juz grania 20h dziennie i farmowania 14 rangi - starczy rozegrac 10 gier na arenie (i wygrac wiekszosc ofc).

dodatkowo blue pvp gear (ktory mozna wyfarmowac bedac AFK na AV w jeden weekend) nie odstaje od epixow z pve (resilience), wiec odpada kolejny powod do whinow, z czasow pre-tbc.

gra sie zrobila maksymalnie causalowa i noob friendly, a niektorzy i tak ciagle placza, ze ich "gladiator dzifki" bija. sad.


nie placze , tylko twierdze ze roznica w sprzecie miedzy twinkiem na np39 lvl normalnym graczem jest duuzo mniejsza niz miedzy full gladiatorem na 70 i kims kto ma pve sprzet i build .
Casual friendly jest bardziej fakt ale albo robisz areny i pvp albo raidujesz ( w wypadku gdy prowadzisz w miare normalne zycie i siadasz do kompa po 18 ) .Farmowanie sprzetu afk taaak to nowa idea pvp , ta bardziej casual friendly ? Casual gra to ma byc szybka zabawa a nie farma chyba , nie ?
Nie zrozumcie mnie zle lubie pvp ale open ...

Have fun

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 10:30 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
starczy rozegrac 10 gier na arenie (i wygrac wiekszosc ofc).

z moich obserwacji wynika że jak bedziesz przegrywał 10 walk w tygodniu i tak przez 6 tygodni to zasłużysz na Arena Epix IMBA Helm.

Żenada :wink: , w sam raz na mojego skila i casualowe granie :wink:

czekam na pacza 2.3 bo to dołujące musi byc dl aludzi ze skilem ze każdy noob farmi arena set jak mace z av na 60


_________________
psn

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 11:51 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Sowa = moonkin form :oops:

Czytaj do konca i staraj sie ze zrozumieniem mądralko.

Yaroos napisał(a):
mimo ze mam kilka epaxow z kara ( w koncu to alt ) i heroic i kolo7,5k armoru i 8,5k hp w sowie.

sowa huntera buffnieta ma wlasnie takie staty

Deshroom napisał(a):
z moich obserwacji wynika że jak bedziesz przegrywał 10 walk w tygodniu i tak przez 6 tygodni to zasłużysz na Arena Epix IMBA Helm.

Żenada :wink: , w sam raz na mojego skila i casualowe granie :wink:

czekam na pacza 2.3 bo to dołujące musi byc dl aludzi ze skilem ze każdy noob farmi arena set jak mace z av na 60

pvp to nie pve gdzie sie gra dla itemow, to jak granie w fpp gdzie liczy sie skill a nie ile czasu poswiecisz na to, zalozenie jest takie ze kazdy ma miec prawie ten sam sprzet nawet grajac 1 godzine tygodniowo
szkoda tylko ze kiepski balans zabija wszystko i bardziej niz skill liczy sie setup klas, 80% meczu rozstrzyga sie juz przed otwarciem bramy na arenie


_________________
Nat is fat

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:19 
Cytuj  
Cytuj:
80% meczu rozstrzyga sie juz przed otwarciem bramy na arenie


Brednie.

Wszystko da się zabić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:27 
Cytuj  
nat napisał(a):
pvp to nie pve gdzie sie gra dla itemow
te argumenty zupełnie do mnie nie trafiają.

równie dobrze mozesz napisać że pve to nie pvp gdzie możesz stać idle i farmic honor albo przegrywać z bossem zeby zebrać loot.

jeszcze żaden boss nie rzucił epica za to, że ktoś 10 razy na nim wajpnął. nie dał też zadnej satysfakcji bo sam nie umarł.

pvp jest fajne, ale dzieli się na noobów którzy nie mogą nic innego grać bo nikt ich nie chce i na ludzi ze skilem i i jedni i drudzy graja dla itemów bo item w pvp to 50% sukcesu.
najgorsze jest że i jedni i drudzy maja te same itemy co w pve sie nie zdaża

chłopie chodzbyś stał w SSC codziennie to nic ci nie wypadnie, a postuj w arenie albo wsg i zobaczysz cyferki :wink:


_________________
psn

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:44 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jeszcze żaden boss nie rzucił epica za to, że ktoś 10 razy na nim wajpnął. nie dał też zadnej satysfakcji bo sam nie umarł.


Onyxia podobno kiedys z glodu zdechla jak na nia 40 prot warriorow poszlo ... Ani ona ich nie mogla, ani oni jej ...

Deshroom napisał(a):
a postuj w arenie


*cough ....


Ostatnio edytowano 2 paź 2007, 12:51 przez Qraczek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:49 
Cytuj  
Nat ma racje. Jeżeli PvP ma być oparte na skillu ludzie powinni mieć zbliżone jakościowo itemy. A setup klas jest spierdolony na maksa. Ressilence zniszczyło np. rogala.

Edit: chodzi oczywiście o balans :)


_________________
Never forget, never forgive

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 13:03 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Nat ma racje. Jeżeli PvP ma być oparte na skillu ludzie powinni mieć zbliżone jakościowo itemy. A setup klas jest spierdolony na maksa. Ressilence zniszczyło np. rogala.

Edit: chodzi oczywiście o balans :)


no wlasnie :)
dlatego bg i areny powinny hm... dobierac ? ludzi wzgledem gearu , moze arena ratingu czy jakos podobnie :) .

a co do balansu klas : znajomy lock z resto shamym jak grali areny i trafiali na team : warek + pally to było : o qrw... i standardowo w plecy ...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 13:21 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Nat ma racje. Jeżeli PvP ma być oparte na skillu ludzie powinni mieć zbliżone jakościowo itemy. A setup klas jest spierdolony na maksa. Ressilence zniszczyło np. rogala.

Zniszczylo tylko bande nieudacznikow ktorzy szwedali sie po bg walac ambushe ze swoich daggerkow z pve. Rogal jest niezbednym elementem teamu 4dps w 5v5, ktore sa teraz w modzie i w czolowkach.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 13:33 
Cytuj  
Cytuj:
Rogal jest niezbednym elementem teamu 4dps w 5v5, ktore sa teraz w modzie i w czolowkach.

Hehe dobry joke. Rogal na areny jest zjebany, cc jest zalosne. Teraz w 2.3 bedzie cos mozna zdzialac jak bedzie blind na 1min cd i jako psychical effect a nie poison czyli nie bedzie dalo sie go zdjac zadnym disppelem / abolishem.
Popatrz sie na czolowe 5v5 i powiedz mi ilu w nich jest rogali...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 13:33 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
moze arena ratingu czy jakos podobnie :) .
dlatego w 2.3 bedzie personal rating :wink:


_________________
psn

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 13:42 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Cytuj:
80% meczu rozstrzyga sie juz przed otwarciem bramy na arenie


Brednie.

Wszystko da się zabić.

You fail.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 13:49 
Cytuj  
koci napisał(a):
Cytuj:
Rogal jest niezbednym elementem teamu 4dps w 5v5, ktore sa teraz w modzie i w czolowkach.

Hehe dobry joke. Rogal na areny jest zjebany, cc jest zalosne. Teraz w 2.3 bedzie cos mozna zdzialac jak bedzie blind na 1min cd i jako psychical effect a nie poison czyli nie bedzie dalo sie go zdjac zadnym disppelem / abolishem.
Popatrz sie na czolowe 5v5 i powiedz mi ilu w nich jest rogali...


Jakies 160 razy wiecej niz holy priestow ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 656 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.