mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:18 
Cytuj  
o lol jakie pociski ida :) dawac wiecej ide po popcron

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:20 
Cytuj  
Boty rozpierdalaja av ? I tak mozesz sobie biegac i zabijac pixele. Przeciez 500 killow + balinda i av sie skonczy. A ze malo honoru? Przeciez liczy sie fun z gry? Przeciez nei chcesz miec itemow szybko?

Buffcheff. Aha. Powiedz mi ile dni zajelo ci zebranie tego 360k honoru grajac 4h/dzien ?

maty: a ty spierdalaj do solitaire, bo jestes strasznie 'kurwa' tepy.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:22 
Cytuj  
boty rozpierdalaja cały system gry, gwoli ścisłości.
Swoja droga, twoje wnioski na temat mojego ilorazu inteligencji sa conajwyzej zabawne. Brak argumentow = przemoc slowna? ;d Żenua, inteligencie.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:45 
Cytuj  
Cytuj:
wiesz na czym polega mmo?
Moze jeszcze stworzyc dla Ciebie bota, ktory zrobi co tydzien rating 2500 w 5v5 i zbierze najnowszy gear?


Widze że czytanie ze zrozumieniem kuleje. Robie rzeczy które daja mi fun, możliwie ograniczam rzeczy nudne. I tak, MMO jak każda inna gra polega na tym by dostarczać ROZRYWKI.

Cytuj:
To ze rozpierdalasz zabawe ludziom ktorzy chca sobie pograc w AV sie nie liczy. W koncu najwazniejsze sa TWOJE itemki.
Nie podoba sie? Nie graj, zamiast psuc gre innym.


Nie przesadzałbym z tym rozpierdalaniem rozrywki, w dzień av jest playable w nocy te osoby co afkują po prostu by nie grały więc stosunek sił "biegających po mapie" byłby podobny. I tak, liczy sie MOJA ROZRYWA (nie moje itemki) bo ja za to płace.


Nie staram sie wam wmówić że botowanie jest superelo, mówie tylko że przy obecnym zjebanym pomyśle blizza na BG/honor/PvP gracz który chce się bawić na arenach musi odbębnić swoje na AV, co jest imo chore, im szybciej to zrobi tym mniej odskoczy mu z gearem reszta która już gra na arenie. Dlatego blizzard powinien naprawic przyczyne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:48 
Cytuj  
Zajęło mi tyle ile powinno zająć, pewnie parę tygodni, nie wiem dokładnie.
Jednak boty to nie jest konieczność, co niektórzy próbują wmówić.

Poza tym ja nie widzę sensu:
-włącze bota na 12h, pójde na forum jęczeć jaki to WoW jest nudny
-odbiorę itemy za honor, nic więcej w grze nie będzie do zrobienia i znów wejde na forum jęczeć jaki WoW jest nudny :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:56 
Cytuj  
Nie widzisz sensu bo nie rozumiesz tego co ludzie pisza. Idzie na av odbebnic je zeby miec start na arenie, bez sensu to jest to, ze nie da sie wystartowac tam z rownymi szansami po dolevelowaniu, bez tluczenia tego zalagowanego syfu.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 12:59 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
wiesz na czym polega mmo?
Moze jeszcze stworzyc dla Ciebie bota, ktory zrobi co tydzien rating 2500 w 5v5 i zbierze najnowszy gear?


Widze że czytanie ze zrozumieniem kuleje. Robie rzeczy które daja mi fun, możliwie ograniczam rzeczy nudne. I tak, MMO jak każda inna gra polega na tym by dostarczać ROZRYWKI.


Niestety, na twoje nieszczescie moje czytanie ze zrozumieniem ma sie calkiem dobrze. A to, ze znajdziesz wytlumaczenie (niekoniecznie mądre) na kazda glupote jaka robisz to inna sprawa. Moze ci to jasniej rozrysuje bo nie bardzo rozumiesz: osoba ktora wyleveluje i bedzie osobiscie ubierala chary woli zdecydowanie bardziej dostac baty od osoby, ktora zbierala gear podobnie do niej a nie wyreczala sie botami. Jesli ci sie gra w wiekszosci nie podoba, to po co za nia placisz? Idz na piraty i graj to co lubisz, jak lubisz, z kim lubisz i w czym lubisz. Chyba proste? Dla mnie to co robisz to szczyt glupoty i ignorancji. That's all

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 13:08 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Nie widzisz sensu bo nie rozumiesz tego co ludzie pisza. Idzie na av odbebnic je zeby miec start na arenie, bez sensu to jest to, ze nie da sie wystartowac tam z rownymi szansami po dolevelowaniu, bez tluczenia tego zalagowanego syfu.


Syf jest zalagowany bo goście co nie chce im się grać (AFK, Boty) nie powinni grać. Od razu by było o połowę mniej AV i lepiej by się grało :)
Poza tym Blizzard sucks bo powinni ograniczyć liczbę AV i zrobić kolejki. Jakby jeden z drugim poczekał 1h na wejście od razu by się bardziej przykładał do gry :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 13:17 
Cytuj  
O to jest mysl, dac kolejki wszedzie ^^, do instancji, do bg ,na areny, wtedy w grze zostana tylko ci ktorym naprawde zalezy na grze ;).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 13:21 
Cytuj  
Na areny już są, na BG kiedyś były :]


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 13:32 
Cytuj  
kolejka na bg to dla bota żaden problem przecież...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 13:52 
Cytuj  
Najnowsze mody sa tak podobne do czlowieka, ze nudza sie w kolejce.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:00 
Cytuj  
Cytuj:

-włącze bota na 12h, pójde na forum jęczeć jaki to WoW jest nudny
-odbiorę itemy za honor, nic więcej w grze nie będzie do zrobienia i znów wejde na forum jęczeć jaki WoW jest nudny



- Włącze bota na 12h, pójde do znajomego, poczytam książke, dłużej sie wyspie zamiast siedzieć jak zombie.

- Odbiore itemy za honor i będe mógł grać areny nie będąc z góry na totalnie przegramej pozycji.

Cytuj:
Jesli ci sie gra w wiekszosci nie podoba, to po co za nia placisz?


Znowu czytanie ze zrozumieniem... nie podoba mi sie bebnienie AV po x h dziennie. Gra ogólnie podoba mi sie na tyle by za nią płacić.

Cytuj:
Idz na piraty i graj to co lubisz, jak lubisz, z kim lubisz i w czym lubisz.


Nie, dzięki zostane, bawie sie znakomicie atm grając areny, po co mam gdzieś iść ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:35 
Cytuj  
copycat :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:45 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:

-włącze bota na 12h, pójde na forum jęczeć jaki to WoW jest nudny
-odbiorę itemy za honor, nic więcej w grze nie będzie do zrobienia i znów wejde na forum jęczeć jaki WoW jest nudny



- Włącze bota na 12h, pójde do znajomego, poczytam książke, dłużej sie wyspie zamiast siedzieć jak zombie.

- Odbiore itemy za honor i będe mógł grać areny nie będąc z góry na totalnie przegramej pozycji.

Cytuj:
Jesli ci sie gra w wiekszosci nie podoba, to po co za nia placisz?


Znowu czytanie ze zrozumieniem... nie podoba mi sie bebnienie AV po x h dziennie. Gra ogólnie podoba mi sie na tyle by za nią płacić.

Cytuj:
Idz na piraty i graj to co lubisz, jak lubisz, z kim lubisz i w czym lubisz.


Nie, dzięki zostane, bawie sie znakomicie atm grając areny, po co mam gdzieś iść ?



po 1 - nie mam problemu z rozumieniem tekstu pisanego, tylko twojego idiotycznego podejscia. Po co placisz za gre, w ktorej musisz cheatowac?
po 2 - po co masz isc? Po to, ze znajdziesz sie w miejscu gdize kazdy cheatuje i kazdy ma rowne szanse.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 14:56 
Cytuj  
ty czerpiesz fun a innym niszczysz zabawe.
A skoro tak to boli, to graj jedna postacia?

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 15:04 
Cytuj  
Jak mozna czerpac zabawe z AV? Jak mi to wytlumaczysz to sie zamkne. I nie wyskakuj z 'kazdemu sprawia przyjemnosc do innego' bo w AV nie dzieje sie absolutnie nic, zero akcji tylko jakies bieganie za dziesiecioma osobami podczas gdy 30 stoi w jaskini. A nawet jakby cale 40 biegalo to byloby to tak samo nudne i nużące jak jest.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 115
Dołączył(a): 5.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 15:05 
Cytuj  
z reszta cala ta debata zmierza do nikad, bo przeciez wasza racja jest sluszniejsza. Chuj ze cheaty, chuj ze psucie gry, najwazniejsze ze wy sie swietnie bawicie.
Pozdrawiam, cu. A cheaterom chuj w dupe.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 15:07 
Cytuj  
To moze niech jeszcze ktos napisze czemu AV boty sa elo a ruchanie systemu by grzmocik juz nie.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2008, 16:09 
Cytuj  
w ciagu ostatnich 9 mieisecy bylem moze z 5 razy na battlegroundach. dzieki bogu takie dramy mnie omijaja :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 281 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.