mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:02 
 
Deshroom napisał(a):
no, a wotlk LB rank 2 bedzie leczył mniej niż LB rank 1 w TBC

skilowaci druidzi odetchną i się zrelaksują, poszukają innych klawiszy. bedzie luz :wink:

*rency*

Kazdy druid, niezaleznie od tego czy w pvp badz pve, bedzie spamowal lifebloom do usranej smierci. Zwlaszcza, ze w wotlk lb bedzie trwal 11 sekund.

Jak czytam niektore opinie 'ekspertow' to mi sie smutno robi.

A Deszrum na cale szczescie produkuje sie teraz o WAR.


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:48 
 
Araye napisał(a):
Tak się składa że grałem lockiem, mam pojęcie o tej klasie. W duelu w stanie pokonać locka jest tylko rogal z cosem.
Ja nie mowie o arenach - bo tam wiadomo że melee klasa + healer owns all, swoją drogą sezon 1 i 2 temu przeczyły. ;)
1 sezon sp + lock > all.

Ja mowie o normalnym bg's gdzie ludzie biegają i nie ma współpracy na żadnym poziomie, tam affi lock wchodzi, puszcza masę klątw - i spierdziela, jak coś dobiegnie fear.

Btw. po co się spinać ? To tylko gra. :))

P.S. dlatego robie druida mam totalny ez mode :) do tego nie jestem tak znudzony jak grą lockiem ;).


ja mowie o arenach, bo za to sa prawdziwe epixy i to jedyne competetive pvp w wowie..
Bg's to zergfest, ktory nie ma nic wspolnego ze skillem w ogole, tylko z czasem spedzonym na botowaniu.

ps. w duelu locka rozklada nie tylko rogal, ale i dobrze (s4) ubrany warrior.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 17:23 
 
cypis napisał(a):
...
przyjdzie taki dzień że zdasz sobie sprawe że to forum nie jest tylko dla ludzi zajebiscie mądrych - jak Ty

czyli jak ekspert cypis rzekł - druidzi bedą napierdzielać dalej LB i im szybciej i na wiecej targetów wiecej zestakują tym wiekszy skill wykarzą. takie życie, nie ma zmiłuj się akcja na każdyn global CD :wink: i nie spóźnić sie nooby o 0.1 sek bo nie dacie rady i bedziecie noskillami

szczerze zrezygnowałem z bycia healerem jako druid jak poczytałem rotacje na 4 tankach - za głupi jestem i za stary


_________________
psn

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 17:37 
 
mozna kopiowac na bete premade character ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 17:51 
 
QFC napisał(a):
mozna kopiowac na bete premade character ?


https://beta.wow-europe.com/game/servic ... 20Disabled
"The Public Test Realm Character Copy feature is currently closed. Please watch www.worldofwarcraft.com for any announcements regarding the availability of the Public Test Realms. "

wcześniej mogłem kopiować swoje własne


_________________
psn

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 17:57 
 
swoje skopiowalem ale znajomy mowil ze premade 80' mozna ale widocznie sie nie da , myslalem ze sa 2 servy Beta tam gdzie keye losowali i zwykly PTR z wotlk

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 17:57 
 
Tylko ludzie, którzy nie grali druidem twierdzą, że wystarczy nim grać żeby być top w arenkach... zwłaszcza ludzie grający priestami tak twierdzą z moich obserwacji :) . Co by nie było bardzo skomplikowany lock to nie jest... dot dot dot drain/shadowbolt... czasem fear (ne widziałem locka fake castującego to... :O ).


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 18:28 
 
Deshroom napisał(a):
przyjdzie taki dzień że zdasz sobie sprawe że to forum nie jest tylko dla ludzi zajebiscie mądrych - jak Ty

Przyjdzie taki dzien, w ktorym przestaniesz pisac na kazdy mozliwy temat majac o nim zerowe pojecie.
...oh wait.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 18:48 
 
Kefas napisał(a):
Tylko ludzie, którzy nie grali druidem twierdzą, że wystarczy nim grać żeby być top w arenkach... zwłaszcza ludzie grający priestami tak twierdzą z moich obserwacji :)


twoje obserwacje zgadzaja sie w moim przypadku :P gram priestem i jak widze druida na arenie to zamykam okno zeby dzieci przed domem nie slyszaly brzydkich slow. graty

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 01:29 
 
BaSti90 napisał(a):
We recently re-designed Metamorphosis for an upcoming build. Some changes:

- It will no longer remove your pet (your pet remains)
- It increases your armor by 600%, up from 360%
- It increases all your damage by 40%
- You can still cast your regular Warlock spells
- You gain access two a few new unique Demon Form abilities that can only be used in Demon Form

Among some other improvements. It will be changed back to a 5-minute cooldown, however (with a 45 second duration). With the changes to Ruin, you can also get Metamorphosis and Ruin in a build if you wish.

Czy użycie tej formy ma jakiekolwiek minusy?


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 07:43 
 
kalii napisał(a):
BaSti90 napisał(a):
We recently re-designed Metamorphosis for an upcoming build. Some changes:

- It will no longer remove your pet (your pet remains)
- It increases your armor by 600%, up from 360%
- It increases all your damage by 40%
- You can still cast your regular Warlock spells
- You gain access two a few new unique Demon Form abilities that can only be used in Demon Form

Among some other improvements. It will be changed back to a 5-minute cooldown, however (with a 45 second duration). With the changes to Ruin, you can also get Metamorphosis and Ruin in a build if you wish.

Czy użycie tej formy ma jakiekolwiek minusy?


Minusów jak na razie nie ma, za to ma same plusy (It increases all your dmg by 40% to jest OP ) 8)
To też jest super zmiana u locków w WotLK
Cytuj:
Corruption - Base instant cast
We're going to make Corruption base instant cast. The Improved Corruption talent will now increase Corruption's damage by 4/8/12/16/20%.

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 12:26 
 
czy metamorphosis nadal uzywa modelu dreadlorda ? :(

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 12:30 
 
PvP trinket wywalal cie z formy demona do normalnej, ale to jest bug pewnie go juz naprawili :)
Ciekawy jestem czy takiego locka da sie zbanishowac albo przestraszyc palkowym turn evil :P

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 14:08 
 
grinman napisał(a):
czy metamorphosis nadal uzywa modelu dreadlorda ? :(


nigdy nie zamienial w dreadlorda

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 17:58 
 
Jarosos napisał(a):
PvP trinket w
Ciekawy jestem czy takiego locka da sie zbanishowac albo przestraszyc palkowym turn evil :P


... a da sie teraz np UD dac w szakle ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 18:32 
 
Druida da sie uspic, wiec nie widze powodu dla ktorego demon form nie daloby sie banishowac.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 18:34 
 
cypis napisał(a):
Druida da sie uspic, wiec nie widze powodu dla ktorego demon form nie daloby sie banishowac.


A ja widze! Protestuje!

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 20:38 
 
Randalf napisał(a):
grinman napisał(a):
czy metamorphosis nadal uzywa modelu dreadlorda ? :(


nigdy nie zamienial w dreadlorda


w alphie tardzie

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 20:41 
 
E destro lock znowu dostal nerfa fail.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2008, 21:38 
 
Horght napisał(a):
cypis napisał(a):
Druida da sie uspic, wiec nie widze powodu dla ktorego demon form nie daloby sie banishowac.


A ja widze! Protestuje!


Ja tez widze. Druid wskakuje w miska kiedy chce i na ile chce bez zadnych cd... Natomiast warlock ma to na 45sek i cd 5 min... To co glowny skill w drzewku demonology i moze siedziec cale 45 sec czy to na fearze od palka czy to w banishu... Wiec raczej nie bedzie mozna :)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.