mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 00:46 
Cytuj  
Jak nie ma gosci z przedzialu -200 +200 to w ogole nie pwoinni wpuszczac na arene. Lepiej nie grac, niz grac z kims kto nie powinien miec zaszczytu grac z wysokimi ratingami. Po za tym sa teamy, ktore farmuja leszczy, a z rownymi idzie im cienko.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 01:56 
Cytuj  
astutus napisał(a):
...Lepiej nie grac, niz grac z kims kto nie powinien miec zaszczytu grac z wysokimi ratingami...

i loled... zaszczyt... haha


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 05:26 
Cytuj  
Chyba komus e-peen za bardzo urosl;]

Jesli ktos ma "zaszczyt" miec pedryliard ratingu i dostaje od n00bkow z 1300 no to sorry ale niefarty sie zdarzaja i trzeba za to stracic. Mnie tez to zlosci ale na tym zabawa polega ze nie wiesz kiedy mozesz oberwac i grasz nonstop na pelnych obrotach. A nie jak na bg, mozg na malych obrotach i zombie-style klikanie aby honor nabic.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 07:53 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Chyba komus e-peen za bardzo urosl;]

Jesli ktos ma "zaszczyt" miec pedryliard ratingu i dostaje od n00bkow z 1300 no to sorry ale niefarty sie zdarzaja i trzeba za to stracic. Mnie tez to zlosci ale na tym zabawa polega ze nie wiesz kiedy mozesz oberwac i grasz nonstop na pelnych obrotach. A nie jak na bg, mozg na malych obrotach i zombie-style klikanie aby honor nabic.


Nie pisze o cyckach z 1300 ratingu ani cyckach z 1700 ratingu, ani z 1800, tylko o 2k+ Ktos kto tam ma 2400, a ktos kto ma 2200 to niejednokrotnie wyrownane zespoly,a system zaklada, ze np. raz na 15 meczy ci z 2400 maja prawo przegrac. Zajebisty mag z priestem ~2400 jak zagra z lockiem i priestem ~2100 i dostane -28 pkt, to nie jest niefart, to jest normalna postac rzeczy.
Straciles gosciu kiedykolwiek 29 pkt? albo 30? bo z tego co tu piszesz o jakis cieciach z 1300 i w ogole jak piszesz o BG (pewnie grasz ally i dlatego tak ally dostaje jka masz takie podejscie) to wudaje mi sie, ze sobie teoretyzujesz.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 07:56 
Cytuj  
koornik napisał(a):
W dupie mam moj gain arena pointsow. niech zmienia to gowno ktore daje nam po 0 lub 1 rating za win a za lose po 30. Minimum 3 pkt gain max 24 gain mysle ze byloby dobrym pomyslem

Jezeli za kazdy win z lolami dostaniesz 3pkt to zrobi sie farmienie niskich rankow, i wygra ten kto poswieci wiecej czasu na taka zabawe, a rankingi pojda w gore o pare tysiecy (przynajmniej w takich mniejszych battlegrupach jak bloodlust).
Moze sprawdziloby sie cos takiego jak w guildwars wprowadzali, ze za bezposrednie walki nie ma za bardzo punktow rankingowych, za to non stop odbywaja sie miniturnieje itp. Ale pomarzyc dobra rzecz.

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 08:12 
Cytuj  
Problem jest taki: sa zespoly wysoko postawione, ktore sa w stanie farmic, ale sa tez zespoly wysoko postawione (np. 2x dps), ktore dobrze sobie radza z tymi wysoko ratingowymi, ale z cinszymi moga dostac w dupe. np. team 2x rogue z ~2200 ktory natrafi na dwarf warriora i palka z ~1900 w praktyce wygrywa w 1/3 max 1/2 meczy- a system zaklada, ze raz na 15 meczy moze przegrac albo i jeszcze mniej.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 20:42 
Cytuj  
Kurwa.

Kolejna debilna zmiana którą teraz zauważyłem - gry za które dostaje się 0 ratingu się nie liczą do played - pewnie old news ale dopiero teraz to zauważyłem, i kurde, po cholere takia zmiana? Debiliada...


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 21:57 
Cytuj  
a dalej mozna stracic 32?:d

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 22:05 
Cytuj  
No oczywiscie a coś myślał


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 22:06 
Cytuj  
astutus napisał(a):
Straciles gosciu kiedykolwiek 29 pkt? albo 30? bo z tego co tu piszesz o jakis cieciach z 1300 i w ogole jak piszesz o BG (pewnie grasz ally i dlatego tak ally dostaje jka masz takie podejscie) to wudaje mi sie, ze sobie teoretyzujesz.


Nie mistrzu, nigdy nie stracilem, bo mam 1 rating point poniewaz gram ally i wszyscy mnie bija:( A tak naprawde to rzeczywiscie nie umiem grac w wowa i teoretyzuje. Nigdy nie widzialem areny na oczy.

At: Niebiezimienny, no niestety kolejna "dziwna" zmiana, zobaczymy dokad areny zajda.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 03:21 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
Kurwa.

Kolejna debilna zmiana którą teraz zauważyłem - gry za które dostaje się 0 ratingu się nie liczą do played - pewnie old news ale dopiero teraz to zauważyłem, i kurde, po cholere takia zmiana? Debiliada...

i dobrze bo pewnie jak przegrasz nie traicsz -32


_________________
Nat is fat

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 09:15 
Cytuj  
A skąd taka pewność? Założę się że sie traci w cholere ratingu.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 18:12 
Cytuj  
pewnosc nie tylko podejrzenie
skoro nie ma teamow zadnych i zostaje zmatchowanie takiego teamu gdzie za wygrana masz 0 a za przegrana -32 to powinno byc tak ze gra sie odbywa ale nie jest w ogole liczona, czyli ze nie wazne jaki wynik rating sie nie zmienia, bo gra w ktorej mozesz tylko stracic jest zupelnie bez sensu


_________________
Nat is fat

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 18:58 
Cytuj  
No jest to do sensu, tylko że znając blizza, to różnie może być. No nic zapytam sie GMa czy coś.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 10:53 
Cytuj  
od jakiego lvl mozna invitowac ludzi do teamu i brac ich na areny? widzialem na screenie,ze Grzmocik bral 58,wszyscy moga, czy to cheat? ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 11:10 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
od jakiego lvl mozna invitowac ludzi do teamu i brac ich na areny? widzialem na screenie,ze Grzmocik bral 58,wszyscy moga, czy to cheat? ;)


na arene nie wejdziesz bez 70 lvlu, a czy mozna wziac do teamu to nie mam pojecia ( choc to nie ma sensu, jak sie nie rozegra i tak meczu)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 11:10 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
od jakiego lvl mozna invitowac ludzi do teamu i brac ich na areny? widzialem na screenie,ze Grzmocik bral 58,wszyscy moga, czy to cheat? ;)


no bo Grzmocik tak wyruchał system że mógł


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 19:07 
Cytuj  
Wiadomo

Cytuj:
Drysc answered to a player regarding a matter when switching from Arena 1 Gear to Arena 2 Gear:

It won't be required that you have the current season's set or piece to upgrade to the next season's set or piece. The season 2 items will take over the same point cost (or close to it) as the current season's, and the current season item point cost will lower. The current plan is to keep only the current and previous season's items available. Meaning that when moving to season 3, the season 1 items will no longer be available. This is of course subject to change.

There will be some amount of planning and forethought into when you buy an item as a new season approaches. If you want to wait until the next season comes around because those items will be better then feel free. It's not going to be a lucrative strategy though to wait a large amount of time just because they're better. You're not going to spend half the season capped because you know the next season's items are going to be better, right? Couple that with the fact that a new season doesn't guarantee that new items will be added, and you're taking a big gamble by not buying something unless you're really sure those new items are there and waiting for you on a specific date.


- z www.worldofraids.com wiadomo

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2007, 19:27 
Cytuj  
Jak miło, myślałem, że upgrady sprzetu beda na zasadzie jak gracze beda whinawac to wtedy dadza.

ogolnie duży plus ode mnie


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 09:46 
Cytuj  
ktos rozpuscil u mnie w gildii plote,ze pkt z aren z tego tygodnia(zaczynajacego sie dzisiaj za 15minut jak serwery stana) nie beda zliczane w zwiazku z nastaniem nowego sezonu za tydzien - prawda li to?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.