mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 09:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Atherius napisał(a):
Blizz jest genialny, bo znalazł sposób na wyciągnięcie kasy nawet od haterów. :D

Genialny marketing. Co rozumiesz pod pojeciem hater? To, ze komus nie wszytkie kierunki rozwoju sie podobaja, albo ze stwierdza fakty jak ten, ze grafa jest juz nedzna. Ty za to pewnie jestes fanboj i chetnie bys kleknal do miecza CEO Blizzarda.



Cataclysm ktory idzie w tym samym kierunku ktory ci sie nie podoba i w ktorym beda tak samo zrobione rajdy itp ?
Kupisz gre z nedzna grafa , obsysajacym endgame i ktora wogole ci sie nie podoba. zabawne troche.
Widac ile z tego twojego plucia na blizzarda i wowa to walsnie takie bycie forumowym rebelem. "w wow graja miliony a ja bede pisal ze ne gram i ze jest chujowy to bede strasznie wyjatkowy i fajny"
To samo kabraxis :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 09:37 
Cytuj  
Ta, bo inaczej nie mogloby mi sie nie podbac. Zgodze sie, ze endgame jest duzo bardziej przemyslany. Szkoda, ze z mmorpg niewiele zostalo. Z wejsciem Cata swiat pewnie odzyje, przynajmniej na troche. Na to licze kupujac dodatek. Kto powiedzial, ze zamierzam rajdowac wogole? Inetersuje mnie pozwiedzania swiata, 5 man, pvp na quest spotach. Potem nara, bo znow bedize nuda pewnie.

Sie podnieciles, ze double post Ci wyszedl. Zrozum, ze mnie interesuje co innego w mmorpg niz Ciebie. Nie rajdowalem TBC bo zbieranie itemkow jako zajebisty endgame przestalo mnie interesowac. Lubie ogolnie pojety exploring swiata, w towarzystwie znajomych z irl. W podstawce rajdowalem, TBC ominalem calkowicie praktycznie, w WOTLK costam zobaczylem z pugiem. I wystarczy.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 09:53 
Cytuj  
Moze ci sie nie podobac wiele rzeczy w wow i mi tez sie wiele zmian nie podobalo/ nie podoba

Tyle ze wlasnie napisales akurat o endgame a zaraz sie okaze ze ty wogole endgame nie widziales na oczy oprocz "costam gdzies tam kiedystam z pugiem w wotlk "

Pytales "Co rozumiesz pod pojeciem hater?" I chyba od tego moglibysmy zaczac definiowanie takiego osobnika:
Podaje zupelnie nietrafione argumenty, pisze o czyms o czym jak sie pozniej okazuje nie ma za bardzo pojecia .

" Coprawda nie mam pojecia o endgame bo lubie tylko ogolnie pojety exploring swiata, w towarzystwie znajomych z irl ale mimo to kategorycznie stwierdzam ze kiedys byl fajny a teraz jest do dupy"


Ostatnio edytowano 10 maja 2010, 09:59 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 09:58 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
"Lubie ogolnie pojety exploring swiata, w towarzystwie znajomych z irl"
To ciezko zeby jakikolwiek mmorpg ci sie nie znudzil szybko
\
Fakt. Najdluzej gralem chyba ciagiem 5 miesiecy w Everquesta 1. W WoW pewnie sporo wiecej laczeni ale nie pamietam dluzszego okresu niz 4 miesiece zaraz po premierze. Swietnie bawilem sie na poczatku w AoC, WAR, LOTRO. Nie traktuje mmorpg jak cos na dluzej niz pol roku. W WOTLK widzialem prawie calosc do ICC. Wiec chyba ten endgame liznalem przynajmniej.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 10:29 
Cytuj  
Tori popłakałem się, jak czytałem twoje wywody, zamotałeś się chłopaczyno. :D
Nie ma to jak zbity pies, który i tak wraca do swojego pana, hehe.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 10:41 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Tori

Who? Chyba mnie z kims pomyliles. :> Ta kupowanie dodatkow do gier, to wracanie do pana. get a life Kiedys zrozumiesz, ze gry to tylko jedna z rozrywek. A nie sprawa honoru, lojalnosci etc. :lol:


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 10:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Atherius napisał(a):
Tori

Who? Chyba mnie z kims pomyliles. :> Ta kupowanie dodatkow do gier, to wracanie do pana. get a life Kiedys zrozumiesz, ze gry to tylko jedna z rozrywek. A nie sprawa honoru, lojalnosci etc. :lol:


To teraz sobie policz, ile razy wracałeś do innych mmorpg a ile razy do wow, mimo, że jest chujowy w/g ciebie. To chyba nie wymaga dalszego komentarza i na tym kończę ot. Do zobaczenia w cata i w kolejnym dodatku i kolejnym i... :lol:


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 10:51 
Cytuj  
Do Eve wracalem wiecej razy niz do wow. Lotro z kazdym dodatkiem. EQ2 ze 3-4 powroty. Dla wiekszosci WoW to kolejna gierka, ktora mozna popykac jak pojawi sie cos nowego. Dla innych nedzne zycie. hf


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 10:59 
Cytuj  
Czy to jest topic o Cataclysm czy o powracającym WoW h8r Tor-Bled-Nam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 11:02 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Czy to jest topic o Cataclysm czy o powracającym WoW h8r Tor-Bled-Nam.

Narazie nic nowego nie ma wiec teraz hejterzy wersus fanboje.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 11:07 
Cytuj  
Ja bym nie narzekal tylko cieszyl sie, ze dzial odzyl. Do tej pory byly tylko sporadyczne posty jakis nowych userow. Poza tym do premiery Cataclysm daleko, wiec ciezko bedzie dyskutowac tylko merytorycznie.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 11:45 
Cytuj  
Vercin napisał(a):

To samo kabraxis :)


Ja kupie zeby zobaczyc zmiany w swiecie i zniszczenie Azeroth. Plus "nowa" Horde. Kupie po to aby zobaczyc dalsza czesc historii i nowy content 1-85. Raidy i endgame mnie srednio interesuja bo pewnie do nich nie dotrwam albo zbiore kilkadziesia nowych emblemow i quitne. Tak jak to bylo w WOTLK.

Daltego dla mnie np. wazniejsze niz nowe raidy (pomijajc kwestie lore) sa np. zmiany w nudnych jak flaki z olejem profesjach, ktorych sie pewnie nie doczekam.

Np. juz troche zawiodlem sie na Archeologii, ktora zapowiada sie na kolejny "wlacz tracking i szukaj zoltych kropek na mapie" nudny grind.

Dziwne macie troche myslenie - ktos napisze posta ze pewne rzeczy mu sie nie podobaja - hater. Ktos napisze ze mimo tego widzi dobre strone Cataclysmu i pewnie kupi i wroci - fanboj "wracajacy do Pana"...

WTF? Ta gra to nie zycie - ogarnijcie sie.

PS. kolejna rzecz, ktora mi sie nie podoba:
http://www.mmo-champion.com/news-2/grim ... rt-comics/

Modele sa TRAGICZNE. Podoba mi sie doslownie jeden (Dagger i moze 1H Sword). Reszta to dalej swiecace, za duze chuj wie co.

Na serio kupie ten dodatek tylko i wylacznie dlatego ze wprowadza zmiany na "starym swiecie" i z checie pobiegam po zniszczonych, starych krainach bo sa lepsze niz OL i North razem wziete.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 12:00 
Cytuj  
Dokładnie.

Sam się zastanawiałem czy nie subnąć WoW i nie zrobić sobie postaci od początku ale poczekam do Cataclysm i wtedy zacznę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 12:11 
Cytuj  
Ja nie widzę nic złego w tym, że ktoś wraca do gry, aby zobaczyć nowy content. Zresztą sam mam zamiar wrócić po wyjściu Cataclysmu. Zaczne od nowa, bo na prawdę lubie levelować i jestem ogromnie ciekawy tych wszystkich zmian. Co do rajdów, to jakieś pół roku temu nagle stwierdziłem, że szkoda mi kilku wieczorów w tygodniu na gre. No ale to tylko i wyłącznie przez ToCa, który mnie dobił. Za Ulduaru byłem praktycznie na każdym rajdzie, bo dla mnie to jest mistrzostwo świata. Równie wielki fun dawało mi tylko BT. ICC już nie zwiedziłem, bo wcześniej quitnąłem, ale ogólnie z WotLKa dobrze wspominam tylko okres właśnie Ulduarowy. Jako, że stary świat jest ogólnie bardzo fajny, to ciesze się, że znowu odżyje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 13:29 
Cytuj  
bedzie milo pobiegac i pozwiedzac zmiany w starych zonach , sentymentalna podroz w 2005 :) , cholera ale ten czas leci ...nawet nie leci a zapieprza


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 13:36 
Cytuj  
Stara gwardia wraca oo :]
Ciekawe, czy tomu i mendol się skuszą ? :D


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 13:47 
Cytuj  
Nowa Horda i nowy feature "Tri-wield". :P

http://img130.imageshack.us/i/wowscrnsh ... 35619.jpg/

Coraz wiecej leakow. :)

Ciekawe co sie stanie z Thrallem i Cairne'm. Jedyne co udalo mi sie znalezcf na ich temat to ten pic:
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb2 ... babies.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 13:53 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Stara gwardia wraca oo :]
Ciekawe, czy tomu i mendol się skuszą ? :D


z mendolem nie lacza mnie blizsze wow-wspomnienia ale z tomciem juz sie umowilismy na gej-wyprawe po old world trzymajac sie za rece :*


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 14:13 
Cytuj  
Wezcie wazeline.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 14:22 
Cytuj  
Thrall siedzi w klatce na Lost Isles (albo Echo Isles), był gdzieś pikczur.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.