mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 18:25 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Tak z ciekawosci, skad te 70%?


Sorry moja pomylka chyba ze czesniej bylo 10% a teraz jest 5% w
Destructive Reache. Czyli 10% a do tego masz Soulshatter raz na 5 minut. Zwlascza przydatne jest to na bossy zdjecie 50% agrro jakie zbudowales. Imo swietny skill daje dobra kontrole nad agro jakie masz, gorsza wersja vanisha jesli chodzi o aggro.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 18:31 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
mnie z kolei ciekawi gdzie ty u magow zobaczyles cos podobnego do executa ?


Moze sie myle ale wounded to dla mnie 20% hp. Jesli w istoscie tak jest to 30% do dmg to permanentna AP a to nawet bedzie lepsze niz execute. Walki taki jak vael czy huh czy inne bossy gdzie glowne problemy sa po enragu beda promowac magow jako prime dps.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:50 
Cytuj  
a wounded to nie chodzi o to, ze mobek jest zdebuffowany tym talentem warka 'deep wound' czy jakos tak ? :) imo to by mialo sens bo tak zawsze wszyscy placza, ze gowniane debuffy spychaja te dobre a tak nawet takie deep wound mialoby jakies zastosowanie.

ps. tak wiem, ze jest debuf prio ;P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 23:56 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
a wounded to nie chodzi o to, ze mobek jest zdebuffowany tym talentem warka 'deep wound' czy jakos tak ? :) imo to by mialo sens bo tak zawsze wszyscy placza, ze gowniane debuffy spychaja te dobre a tak nawet takie deep wound mialoby jakies zastosowanie.

ps. tak wiem, ze jest debuf prio ;P

Kawalek wyzej przypomnialem sobie ze 'deep wound' zalicza sie do bleed effects.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 08:16 
Cytuj  
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=14715198&sid=1
Troche wyjasnia, jak sie mozna bylo spodziewac "Spellsteal will randomly grab a beneficial effect".

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 08:27 
Cytuj  
Schirru napisał(a):
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=14715198&sid=1
Troche wyjasnia, jak sie mozna bylo spodziewac "Spellsteal will randomly grab a beneficial effect".


hmmm czy to będzie się stackować ? xD Mam na myśli czy możemy kilka krotnie użyć tego czaru, i mieć naraz np: lighting shield i ds itp ?

*

Posty: 120
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 09:11 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
hmmm czy to będzie się stackować ? xD Mam na myśli czy możemy kilka krotnie użyć tego czaru, i mieć naraz np: lighting shield i ds itp ?

Tego to pewnie nawet devsi nie sa pewni:)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 09:31 
Cytuj  
nie bedzie sie stackowac :P Tzn nie wiem napewno.
Ale bez przesady, no faken ;]

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 17:01 
Cytuj  
Kod:
Water Elemental
6000 hit points
3200 mana points
Immune to all schools of magic
Gives 5% spell hit to all party members.
Chance on hit with melee attack to cast a frostbolt causing 78-106 frost damage and slowing the target's movement speed by 50% for 6sec.

Can cast:
Slow chill
465 Mana
Instant cast 30 yd range
Decreases the target cast speed by 20% for 15sec. Only one target can have slow chill at a time.

Ice pool
620 Mana 8 yd range
Instant cast 15sec cooldown
Freezes the floor frozen all targets near the water elemental for 6sec.

This information was gathered from a retired GM that was testing the alpha burning crusade expansion and for me they seem very reasonable and so it might be the truth.


Mam tylko nadzieje, ze nie fake.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 17:03 
Cytuj  
Sweet. Nie mozna go zabic magia.. Casterzy beda przed spier... na sam widok (lol)

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 17:47 
Cytuj  
ta juz widze wkurwionych lockow jak widza immune po wycastowaniu banisha :D


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 18:03 
Cytuj  
16% spell hit z talentow

niezle ;D

szkoda tylko ze nie daje aury z frost damage czy cos.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Ostatnio edytowano 2 wrz 2006, 18:06 przez niebezimienny, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 18:04 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
16% spell hit z talentow

niezle ;D

Ale co to w sumie daje. Powyzej AFAIR 7% nawet nie ma co brać +hit. Ofc dawno nie grałem wiec moge mieć nie aktaualne informacje :P

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 18:25 
Cytuj  
Szansa na trafienie bossa level 63 wynosi chyba 83% wiec raczej cos daje.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 18:34 
Cytuj  
Ten elemental to 100% fake.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 18:50 
Cytuj  
Dlaczego ? Coś co wymaga 41 talentów, jest w ostatni drzewku, i do tego pozbawia dostepu do wielu ciekawych talentów musi być przypakowane.

niebezimienny:
Możliwe. Nie wiem. U mnie 60level skończył sie na PvP ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 19:16 
Cytuj  
Wystarczyło mi to że jest immune na wszystkie czary. To że ma 6k życia i imba spell ice pool pominę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 20:06 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Wystarczyło mi to że jest immune na wszystkie czary. To że ma 6k życia i imba spell ice pool pominę.


A 60% szansy na immune na 4 sek na fire i shadow u locka to fakt a wyglada ostro na fake bo po prostu jest tak przepakowane....

Zreszta to 41 pkt talent, co ma summonowac male gownienko co nic nie robi i pada od 2 ciosow? frost nasze bylo survival, i te umiejetnosci idealnie pasuja jak na ultimate survival talent.



Btw jak to nie fake to napuscic na locka elemental i sie schowac:D Lock nic mu nie zrobi a elem go powoli bedzie zjadal ;)


Btw Tseric na forum us:

Cytuj:
Here are a few points regarding upcoming Talents/Abilities, in no particular order and, as usual, subject to change:


Spellsteal will randomly grab a beneficial effect. This spell is undergoing a lot of work, because of its tricky nature, so the spell's game mechanics will change during development to reflect the intended function. For now, consider it to cast the stolen effect on the mage, so Power Word: Shield would confer the Weakened Soul effect in addition.

Someone had asked if Arcane Potency affects the whole channeling of Arcane Missiles. It does.

The Water Elemental is currently another source of ranged DPS. It has no duration(will only despawn on death).

The devs are considering changing Ice Lance to make it more interesting and a more meaningful choice for DPS.

Invisibility will wipe threat once the 8 second 'fade to invisible' effect completes. A few uses would be content bypassing, escape or preventing initial targeting in BGs.

The Wounded state mentioned with Molten Fury means having health at 20%, same as the condition for using Warrior's Execute.

Dragon's Breath disorient effect will break on damage. The disorient effect will only occur if damage is dealt. Creatures/Players immune to fire will not cause the disorient effect.
[/quote]

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 20:18 
Cytuj  
secks

ale naprawde mam nadzieje ze zywiolak da jakas aure +frost damage, przyjemnie by bylo


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2006, 20:29 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
secks

ale naprawde mam nadzieje ze zywiolak da jakas aure +frost damage, przyjemnie by bylo


Mag dostal FULL AGGRO WIPE na 5 min cd, czego chciec wiecej :D

Teraz ten soulshatter locka wydaje sie do dupy :] Znowu bedzie placz jaki to mag dostal dopal...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 892 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.