mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 09:51 
Cytuj  
A co ma piernik do wiatraka?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 00:25 
Cytuj  
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 0570&sid=1

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 21:02 
Cytuj  
Drysc napisał(a):
As we mentioned in our initial announcement of the second arena season, the start of the next season is planned to coincide with the release of a small patch. Due to additional development time and testing needed we will be delaying the scheduled release of the patch, and thus the start of Arena Season 2 by one week, to June 19. This current schedule is of course subject to change as well.

Also, don't forget that team ratings will be reset to the default 1500 with the start of the new season, allowing all teams to once again compete for top honors with a fresh start.

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 07:23 
Cytuj  
Bleh, mogli by zrobic ten upgrade jednak ;s

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 11:25 
Cytuj  
ta w ogole teraz sobie bedzie ladnie dawal rogal rade na arenach ;/ kurna teraz to juz bedzie zupelnie bezwartosciwa klasa jak sie blinda bedzie dalo zdejmowac trinketem... wtf pytam sie.. dlaczego da sie zdjac blinda a nie da death coila ? lol ?

no to rogale -chyba bedziemy jedna z najslabszych arenowych klas :) super jej


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 11:33 
Cytuj  
nalezy sie wam, noskille.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 11:54 
Cytuj  
Jedyny ratunek w tym zeby zaczynac gre od Aoe fear (mowie o 5v5, w line up z aoe fearem ofc :) ) i liczyc ze noobki jeszcze nie kontaktuja iz insygnia trzyma sie na blinda.

Anyway - to jest jeszcze na PTR, mamy 11 dni - jeśli zacne towarzystwo gm'ow obczai ze cos im tu smierdzi to moze ta zmiane zniosa, albo fixna. Pisze to w oparciu topic na forum blizza zakonczony blue postem.

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 18:29 
Cytuj  
a jak dorf to rogal i tak sie cmoknie


_________________
Nat is fat

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 13:05 
Cytuj  
Wie ktos czy w sezonie 2 dojda tez nowe bronie?

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2007, 16:46 
Cytuj  
Wiedzieć nie wiem ale na wiekszosci forum gdzie gracze spekulują jak oszczędzić punkty na sezon 2 i jak je później wydać - biorą pod uwagę nowe bronie. Inną oznaką jest fakt że bronie t1 z areny również tanieją w drugim sezonie - a nie tylko set itemki. I po trzecie, patrząc na itemizacje pve na poziomie t5 - to bedzie wielki sux jesli blizz nie wyda nowych broni.

Wiec imo będą : )

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 11:27 
Cytuj  
z przeciekow/domyslow (bardziej tych drugich) mowi sie, ze bronie 1handed beda mialy 97.5 dps. z honoru ma sie pojawic nowy epicki ring i ma nie byc cloaka. sa tez plotki, ze wejda nowe sety za honor ale imo to plotki.
z aren to oprocz broni wygladajacy jak t5 nowy set (lub sety zaleznie od klasy). patrzac na set warriora - buff w statach niezly - res tylko o 6 jesli dobrze pamietam. podsumowujac - jest fajnie :)

a z tym no skillem do rogali smashie to wracaj jesc ziemniaki


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 14:15 
Cytuj  
Troche slaby wyglad tych nowych setow (mam nadzieje ze zmienia je jeszcze). Przynajmniej ja priestowego nie zaloze, moze head i spodnie, bo tego nie widac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 14:32 
Cytuj  
Hehe ostatnio stwierdziliśmy że najlepszą stroną 2 sezonu jest fakt że będziemy walczyć i ginąć obok 2 locków i priesta z czapeczka, chestem i shoulderami t5 :) imo są piękne, niewiem tomugeen co Ci w prieście nie pasuje : )

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 20:58 
Cytuj  
Bardzo proszę o podanie jakiegoś pomysłu jak pokonac loladyna+huntera w teamie 2x rogue. Moje pomysly sie powoli wyczerpuja a ta wiedza bylaby mi przydatna :wink:

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 21:20 
Cytuj  
Vegret napisał(a):
Bardzo proszę o podanie jakiegoś pomysłu jak pokonac loladyna+huntera w teamie 2x rogue. Moje pomysly sie powoli wyczerpuja a ta wiedza bylaby mi przydatna :wink:

musicie rzucic sie na palka, wymusic bombla, uciec vanish i atakowac po bomblu a huntera blindowac jak sie da


_________________
Nat is fat

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 21:56 
Cytuj  
Zacznijmy od tego ze musicie wyczekac moment az zabraknie flary na tych burakach, pozniej sapnac pallka, z dpsowac huntera najszybciej jak sie da, zeby palla byl zmuszony uzyc bubbla na sapa, jezeli wam sie uda to mozecie zabic odrazu hunta, pozniej to juz pikus, natomiast jezeli nie uda wam sie go zabic, uzywacie CoS'a jezeli ktorys z was ma na sobie serpent stinga, pozniej vanisha i w dluga az bombel zejdzie, pozniej wracacie na huntera, blind/sap na palka i znowu nuke huntera, jezeli obaj jestescie na Combat to nie jest w stanie pala wyhealowac go jak oboje uzyjecie adrenaliny, do tego dochodza poisony zmiejszajace heala...
Zawsze moezcie dorzucac inne rzeczy, typu jak tylko pala wyjdzie z bombla to narzuca jeden z was mind poisona, wouding jest na hunterze i wtedy tez nie ma problemu, na poczatku jeden z was moze w CoSie resistnac trapa, pomyslow tak czy siak jest duzo :)

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 22:11 
Cytuj  
Cytuj:
na poczatku jeden z was moze w CoSie resistnac trapa

Hmm czemu ja na to wcześniej nie wpadłem O_o
By the way teraz po patchu jak ktos bedzie miał talenty w Dirty Tricks to może sapować na kilometr (9y : ) ), to jest bardzo pomocne jak się ma doczynienia z aoe spamerami totemami i flarami.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 cze 2007, 23:01 
Cytuj  
"Zacznijmy od tego ze musicie wyczekac moment az zabraknie flary na tych burakach, pozniej sapnac pallka, z dpsowac huntera najszybciej jak sie da, zeby palla byl zmuszony uzyc bubbla na sapa." dalej będę wiedział, nie miałem dobrego pomysłu na start ;)

Prosta rzecz... ale chyba będzie najskuteczniejsza :) Dzięki za pomoc. Może jutro napiszę jak sie sprawdza...:)


Apropo dirty tricks, bardzo fajny talent imo jednak nie ma aż takiego uber range. Sapnac huntera stojącego przy flarze nie da rady :)

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 04:58 
Cytuj  
powiedzcie mi co za team hunt+pala nie uzyje blessing of sacrifice jak wejdzie na arene i nikogo na niej nie zobaczy? 1hit huntera i cya
nukowanie huntera mija sie z celem, palek wyhealuje huntera niczym on zabije jednego rogala :)


_________________
Nat is fat

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2007, 07:50 
Cytuj  
gralem w teamie z roguem(i'm feral) przeciwko roznym teamom paladynami - ogolnie easy mode...
sap na paladyna -> uzywa bombla -> blind na paladyna -> nuke 2nd target -> spokojne dps paladyna spamujac /lol /chicken (jesli znow da bombla albo cos w tym stylu) itp. sprawdzalo sie w wiekszosci 2/2 ~1500 rating.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.