mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 12:04 
Cytuj  
Wsiedliście na Huragana a ma rację :)
Śmieszni są goście jak Ors co w 1 zdaniu narzekają, że ES drogi, a w drugim zdaniu się chwalą, że nie muszą pić mana potów :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 12:08 
Cytuj  
Cytuj:
haha, wczoraj na Chromaggusie policzylem sobie z ciekawosci ile Earth Shieldow rzuce by MT mial je caly czas na sobie. Wyszlo mi 7 shieldow..... + dodatkowo ze 30 decursow i na koniec czwarte miejsce w healingu w SW stats....


niech no zgadne, pozniej zwaliles sobie konia?

dziwny z ciebie ziom huragan, zaczalem dyskusje o earth shieldzie, a ty caly czas probujesz udowodnic, ze huragan>all.
to chyba taka mentalnosc z bl...

strata czasu, pass


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 12:15 
Cytuj  
Ors napisał(a):

niech no zgadne, pozniej zwaliles sobie konia?

dziwny z ciebie ziom huragan, zaczalem dyskusje o earth shieldzie, a ty caly czas probujesz udowodnic, ze huragan>all.
to chyba taka mentalnosc z bl...

strata czasu, pass


niech no zgadnę, leczysz kompleksy czepiając się Huragana a potem "dopierdalając" całemu serwerowi :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 12:39 
Cytuj  
Ors, ty zaczales narzekac jaki to ES drogi i manozerny i ze tylko starcza ci many na rzucenie 2 razy ES na MT i jestes IMBA :)))
To ci udowodnilem ze jestes lama a nie iMBA , i tylko tyle.. dziekuje za uwage.


_________________



***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 12:46 
Cytuj  
koci napisał(a):
Cytuj:
Dual Wield ??? spieprzony na maksa :>

Czekaj czekaj, nie grales DW to dlaczego masz takie zdanie? Dobrze ubrany shaman z 700-800AP unbuffed i dwoma dobrymi broniami znajduje sie w pierwszej dziesiatce, poczytaj sobie forum US i EU na temat DW w PvE to zmienisz zdanie, pomyslalem tez ze mozesz napisac ze sam testowales DW na swoim shamanie, hmm resto gear + DW = sux?


Prawda jest taka, że DW podczas grindu(zwlaszcza o 62gdzie dostajemy water shield) i PvE wymiata. Jednak PvP to inna sprawa gdyż tutaj potrzebujemy burstu dmg, ktorego DW niema. W tym lepszy jest elemental.
Pozatym szamanowi przydalby sie jakis stun, np. statis ward... ktory pomogl by zorientowac sie i ustawic na pozycji(naprawde jak nam warek zalozy hamstring mamy b. male szanse na przezycie, a co dopero dw ktory niema tarczy)


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 15:09 
Cytuj  
Zgadzam sie - do PvP dual wield jest do dupy. Za szybko giniesz.
A co do dyskusji z Huraganem. Facet ma rację, a wy mu dopierdalacie. Po co? Przy odpowiednim gospodarowaniu maną wystarcza i na ES i na leczenie. Ale jeżeli chodzi o mana poty, to nie wyobrażam sobie, że jako healer ich nie łykam. Przy długiej walce schodzi mi ich 3 albo 4. Według mnie po to one są.


_________________
Never forget, never forgive

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 15:23 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Zgadzam sie - do PvP dual wield jest do dupy. Za szybko giniesz.

a jak masz 2hander to wolniej 'giniesz'?

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 15:34 
Cytuj  
2H używałem tylko na casterów. Z WF plus SS jest imo lepszy, niż dual wield.


_________________
Never forget, never forgive

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 15:59 
Cytuj  
to oczywiste ze do PvP to albo elemental build albo enchancement z 2H weapon w garsci. Liczy sie burst damage, czyli jedno ale dobre uderzenie i gosc martwy. W PvP nie ma czasu na "laskotanie" sie po zebrach... trzeba przywalic raz a zdrowo :) Wyjatkiem tutaj sa tylko warriorzy i paladyni, gdzie szaman walczy raczej na przetrwanie.. czyli lepiej sie sprawuje miec tarcze i 1h weapon.


_________________



*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 18:48 
Cytuj  
Hah dw i maly dmg lol..... jest tu mage na sali ?? pytam otoz z waszym jak to mowicie "łaskoczącym" dw zjezdzam mage'a w 1,5-2 sekundy ofc jest to bg gdzie nie zawsze musi zareagowac wystarczajaco szybko. Mowilem to pare razy ze dmg jest nieporownywalny do tego z 2h ... chyba bym musial miec Sulfurasa zeby dorownac hw axe + ...frostbite jaki narazie posiadam ;] crity ida baaardzo czesto po 900 windfury wchodzi jak glupie do tego frostbrand tez nie zle kosi (500-600 na offhandzie) jeszce stormstrike w polaczeniu z earth shockiem i wlaczony lightning shield daje dmg z takim speedem ze rogal moze pozazdroscic ... jedyne nad czym boleje to w/w brak stuna ... fakt jets ten 2minCD war stomp ale 2 sekundy dzialania wystarcza na szybki heal i nic wiecej.

P.S. Nigdy nikomu nie uwierze jak mi powie ze dw w pvp ssie bo albo nie gral albo grac z tym nie umie i tyle ...

P.S. 2 - Co do elemental to mialem go tylko przed patchem i jakos szczegolnie go nie zachwalalem ale to pewnie kwestia gearu jednak ench mam bardzo dlugo i dw dalo mi 50% wiecej szans na zabijanie na bg's ;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 19:14 
Cytuj  
Ci co mowia ze DW w pvp ssie musza l2p, porownajcie sobie cos takiego, wezcie warriora na duela i kazcie mu zeby was nie atakowal, zalozcie DW i zjedzcie go do 0% bez innych atakow, tylko stormstrike i autoatack, pozniej wezcie 2handera i powiedzcie czym go szybciej zjechali......

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 19:44 
Cytuj  
Testowanie jak ktos cie nie bije bardzo rozni sie od prawdziwego PvP. W prawdziwym PvP jestes czesto kitowany, rootowany, spowalniany, fearowany, stunowany itp. Wiec twoj dps z dual wielda spada derastycznie, liczy sie wtedy 2 h burst dmg.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 19:50 
Cytuj  
Musiałeś trafić na kiepskich magów. Obecnie mag z 2xib, 4frost nova, albo lock z 5dotami...nawet wyleczyc sie nie zdążysz. W bc rogue dostal CoS u trenera i teraz każdy może sobie zdjąć frostnove(ew. imp sprint) i wiekszosc dotow. Warrior jest bardziej gimpniety, ale on dostal second wind z ktorym może od razu użyć intercepta. Ponad to ma dużo więcej hp.
Paladan...Blessing of Freedom, Shieldy w ktorych po paczu paladyn robi niewiele mniejszy dps, a jest (nie oszukujmy sie) w tym czasie niesmiertelny. Ponadto ma 6-8s stuna z <1min cd, tutaj chyba niemusze nic mówic(dochodzi jeszcze repentance ktory daje czas na heal, no i seal of command teraz ma dodatkowy dmg na incapacipeted targets). Niema snare?http://www.thottbot.com/beta?sp=31895

Shaman? Może mamy heal, ale co z tego jak niemamy go jak użyc?
Dobra założmy, że udało nam się go użyć co dalej? Zazwyczaj mamy mniej hp niż przed nim. Leczymy sie o uber 1k hp, nawet mniej bo ench shamans musza ap zbierac zamiast +heal....(dlatego nigdy nie bralem ns jako ench, wole nosic poty lub bandaże)Snare? Mamy grounding totem ktory sie nie rusza + czesto sie zdaża że nawet nie złapie gościa. Frost shock? Kiedyś był dobry bo można było kitować bez konca. Obcenie cieżko odbiec od rogue/warrior, żeby sie wyleczyć nie dostajac pummel/kick. Mamy 2s stun(z 0.5 cast time, wtf), mamy to za duże słowo bo dostaja go wszystkie klasy grajace taurenem. Ucieczka ghost wolfem to bajka...jesteśmy immune na polymorph i wszystkie snare z nas znikaja...a nie zaraz to druid, my musimy czekac 1-3s z nadzieji ze nie dostaniemy interrupta, a potem liczyc ze nie dostaniemy snare, poly, fear, HIBERNATE lol
Ah jeśli już jesteśmy przy droodach, cyclone ftw. "banish" na 6s, no cd


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 21:31 
Cytuj  
koci napisał(a):
Ci co mowia ze DW w pvp ssie musza l2p,


LOL :) DW jest do grindu na mobkach (i to tylko pojedynczo) i do niczego wiecej sie nie nadaje.


_________________



*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 22:02 
Cytuj  
Huragan wkurza mnie twoje gadanie bez argumentow .....
tez moge powiedziec "twoj es ssie bo zjada mane" i co niezbyt to madre nie ??
Moze wam nie wychodzi gra dw (huragan moze najpierw sproboj ench spec z dw)
ale zanim taki 2h walnie crita za 1+k ja swoim dw zdaze zdjac dwa razy tyle.
Co do mage'ow, nie wydaje mi sie zebym trafial na jakichs slabych bo nawet bez critow, wystarczy ze nie bedzie jakos bardzo duzo resistow czy cos, jestem wstanie bardzo szybko zdjac maga (zaskoczonego maga bo ofc zaden szanujacy sie gracz nie stoi w miejscu jako caster ;])


P.S. jesli wy wolicie 2h to looz ale naprawde marnujecie potencjal shammiego jaki daje dw ... jakos nie tesknie za critami 1k+ z tufa bo z 1h mam 500-900 do tego stormstrike, earth shock, lightning shield, wf, frostbrand ... zreszta pisze to juz enty raz no ale jakos to wam uswiadomic trzeba xD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 22:41 
Cytuj  
Burst Burst i jeszcze raz Burst...... zauwazcie ze WF ma 20% proca i nie zawsze wchodzi wiec nici zrobicie jak bedziecie marnie walic po 200-400 dmg co 3-4 sec jak WF nie wchodzi, wiem jak to jest bo gralem dosc dlugo 2handerem i WF czasami nie chcialo mi wchodzic wogole. Gram DW odkad wyszedl 2.0.1 i moge powiedziec ze DW > 2hander na pve / pvp, znajda sie ci ktorzy dalej beda mowic ze 2hander > all, tez tak mowilem dopoki nie sprobowalem DW, 2hander bedzie mozna cos zdzialac jak sie bedzie miec bonus z setu gladiatora (SS majacy 4sec CD).
Nuff siad

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 gru 2006, 23:00 
Cytuj  
Ehh jednak z moja składnią jest coś nie tak bo jakoś chcialem powiedziec to co koci a jakos mi nie wyszlo xD jestem w 99% za koci'm (od poczatku wiedzialem/myslalem ze dw bedzie lepszy to ten 1 maly % =P)
Co do bonusu z gladiator seta ... wooho na dw to bedzie rowniez imba xD

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2006, 19:47 
Cytuj  
gladiator set zostal nerfniety, teraz obniza cd o 1s
ps. rollnalem palka:P


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 01:40 
Cytuj  
Ostatnio zakupilem sobie konto pod tbc z postacia i okzalalo sie, ze jako bonus mam szamana na 52 lvl. Poniewaz na 60 narazie wielkie oczekiwanie na dodatek postanowilem pograc troche tym szamanem. No i tu zaczely sie schody. To nie jest mag gdzie taktyka na mobka to fb, fb, nova fb... Czuje sie troche zdezorientowany bo bijac sie zmobkiem na swoim levelu, zjezdza mi on ponad 60% HP i trace kolo 50% many. Wyglada to wszystko zalosnie.
Prosilbym o jakies rady dotyczace levelowania. Mam w tej chwili build pod DW, wssytkie punkty w ench wrzucone, dwie bronie w lapie. Jaka taktyka przy biciu mobka? Jakie ech na broniach, ktory totem stawiac przy grindzie?
Zaczynam lb, potem stormstrike, earthschock i repeat. Nie wyglada to dobrze jesli wf nie zaprocentuje ze 2 razy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2007, 07:32 
Cytuj  
jesli tak lubisz kupowac gotowe rzeczy to kup sobie tez poradnik dla nubow jak grac szamanem i nie zawracaj dupy.

http://www.gameguidesonline.com/guides/ ... shaman.asp


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.