mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:03 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wowbojki grajace ciagle od permiery widac juz zamiast mozgu maja papke. Napisz, ze Ci cokolwiek sie nie podoba to przyleca tweirdzic, ze wlasnie tak jest najlepiej, super i wracasz na kolanach do pana. :lol: Craft obysysal od poczatku. Raz jakas profesje jeszcze w podstawce wymaksowalem, potem kijem przez szmate tego gowienka nie tknalem, juz czytanie pudelka byloby ciekawsze.


Torze, ja pewnie nawet 1/10 tego co ty nie widziałem i nie grałem, to dla mnie ty jesteś wow-kowbojem. :lol:

Dla Mnie craft w wow zawsze był kiepski i nigdy mnie to nie rajcowało, po dobiciu do 80lvl na szybko wyklepałem potrzebne profki na max, żeby mieć bonusy i tyle w temacie.
Może pozostać niezmieniony, akurat dla mnie nie ma on większego znaczenia w tej grze.
Może jakoś dużo contentu nie liznąłem (jedna postać wbita 1-80, druga in progress - to wszystko przez dwa lata). Instancji raczej nie tykałem, może kilka razy, żeby się przekonać, że to nie dla mnie, pvp sporadycznie, zakończone na wyfarmieniu podstawowego setu gladiatora, czyli orgazmu też nie było.

Największy fun i tak mam z tego głupiego levelowania...
:D



ninja edit FTW :D :D :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:29 
Cytuj  
Hahaha, manipulujesz slowem. Leveling w wow to imo najlepsza czesc gry. Fun, swietne dnungeony po drodze, jakies pewpew. Endgame to juz tylko nudna farma. Dlatego kupilem dwa poprzednie dodatki i kupie nastepny.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:37 
Cytuj  
Po prostu dążę do tego, że end-game w wow jest zrobiony bardzo dobrze w porównaniu do innych gier, ale mnie osobiście nie jara, co nie znaczy, że mam jechać po ludziach, którzy lubią jeździć na nartach a mnie kręci tylko decha.

Kabra się bulwersuje, że dodadzą trzy nowe bandaże i ma już kolejny powód, żeby jechać po grze. Ja mam wyjebane na profesje, ale to nie znaczy, że mam doszukiwać się samych minusów. Przeciez to tylko gra, nie jest idealna, każdy coś dla siebie znajdzie, dlatego nie rozumiem tego ogólnego hate'u i nagonki.

Btw jest jeszcze kilka innych działów, w których można wyrazić swoje niezadowolenie z innych produkcji (np. ffxi), po prostu ciężko się to czyta. :]


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:40 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
ale mnie osobiście nie jara, co nie znaczy, że mam jechać po ludziach, którzy lubią jeździć na nartach a mnie kręci tylko decha.

Tu chyba jest problem. Jechanie po grze odbieracie jak osobista zniewage. FFXI jest gownem, ktore szkoda komentowac. WoW to gra calkiem dobra. Dobra, nic wiecej. Czasem w to gram , wiec komentuje.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:40 
Cytuj  
solo grind fest jest dla was najlepszą częścią tej gry? ale ta gra musi być chujowa :o


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:43 
Cytuj  
Nie inaczej. Levelowanie i exploring to najlepsza czesc wowa imo. Solo? Nie koniecznie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:43 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
solo grind fest jest dla was najlepszą częścią tej gry? ale ta gra musi być chujowa :o


No widzisz każdy lubi co innego. :]
Ja sobie na lajcie biegam z m8s i lvl, lubię to uniwersum, ten świat i to wystarczy. Innym do szczęścia potrzebne jest przechodzenie tej samej instancji po raz 50ty, kilkając jeden przycisk.

Spoko gra jest chujowa, ale najlepsza na rynku. :D

"Tu chyba jest problem. Jechanie po grze odbieracie jak osobista zniewage. FFXI jest gownem, ktore szkoda komentowac. WoW to gra calkiem dobra. Dobra, nic wiecej. Czasem w to gram , wiec komentuje."

Może nie konkretnie o ciebie chodzi, ale jeszcze niedawno czytałem posty kabraxisa w stylu - nie ma nic gorszego niż to kolorowe gówno itp. a teraz przychodzi i fapuje, to już po prostu suty opadają.


_________________
@polygamia

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:50 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Solo? Nie koniecznie.


Ok, w party ze znajomym to fajnie pograć nawet w tibie :P Pytanie czy nie lepiej byłoby zamiast tibii w coś innego.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:53 
Cytuj  
Co mi polecasz? Farmowanie instacji czy rajdow, nudzi mnie maskarycznie, wiec endgame w WoW odpada. DF to trup praktycznie. EVE? Nigdy mnie nie rzekonalo na dluzej niz 2 miesiace. Nic nie ma Maq. Przejdzie sie Cataclysm i poczeka na cos nowego.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 09:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
@2UP --> Widzisz, kwestia podejscia. Dla ciebie craft jest niewaznym dodatkiem, dla mnie jest jedna z najwazniejszych rzeczy w MMO a dla takiego Vercina to totalnie niewazne byleby gral w gre o nazwie "World Of Warcraft" a wtedy automatycznie all staje sie zajebiste. :)

Niemniej jednak czesc graczy wow'a podzila choc w czesci moje opinie. Na mmo-chamipon widac min komentarze o zapowiadanym na Blizzconie revampie fishingu. Aby byl "more entertaining and fun" a narazie mamy "more fish to catch and new dailies". O takich rzeczach wlasnie mowie.

"Któreż to zmiany są dla ciebie takie drastyczne ?" W porownianiu z TBC i WOTLK to wiele ale juz dzis mi sie nie chce wypisywac. :)


Ale ja nie twierdze ze crafting jest ciekawy fajny i interesujacy mnie wlasnie stac na obiektywizm a ty potrafisz tylko pluc jak jakis 10 latek i cieszysz sie ze na mmo champion tez sa kretyni ktorzy umieja tylko plakac lamentowa i krytykowac.

Lamentaujesz na dodatek widzac tylko wstepna zapowiedz bo napisali ze wiekszosc profesji dopiero zaczynaja robic.

Ktos napisal ze nagle przestal;s pluc na wow a zamiast tego razem z tor blendamedem zaczeliscie sie zachwycac wiec chyba poczules sie w obowiazku zeby pierdolnac jakis zalosny post "ale lipka zmieniaja kolory gemow" I zaczac jakis flejmik.
Bardzo lubisz przeciez sprowadzic rozmowe do poziomu gdzie w kazdym kolejnym poscie mozesz pozniej pisac "wow faboye bla bla bla"

Czepiasz sie kolorow gemow tego ze likwiduja specliazacje ktore nic nie wnosily i o zbieractwo ktore nie bardzo wiem jak powinno wedlug ciebie wygladac.

A pozniej zero argumentow oprocz "chujowe bo tak" tylko zawsze ten sam tekst o wow fanbojach.

Nie wiem gdzie ty widzisz te wszystkie drastyczne zmiany w cata?
Wcale tak bardzo mechaniki nie zmieniaja a nawet te zmiany w grafice i lokacjach nie wszedzie sa takie duze.
Nigdy tez nie zapowiadali wielkich zmian jesli chodzi o profesje w cata wiec nie wiem na jakiej podstawie jestes zawiedziony.
Dodaja nowe profesje troche zmian do innych ale nic przelomowego.
Ta gra opiera sie na pve/pvp a nie na craftingu ktory jest tylko malo znaczacym dodatkiem i tak bylo i jest od 5 lat.
Wiekszosc ludzi uzywa ich tylko dla perkow ktore daja.

Jakbys byl chociaz troche obiektywny to twoj ped zeby sobie ponarzekac nie przyslonilby ci rowniez tego:
Cytuj:
While the Cataclysm updates to many of the professions are still deep in development,... Please be aware that not all professions have the same extent of information available right now, ...


Jak mozna obiektywnie oceniac cos co zostalo tylko wstepnie
zapowiedziane nie widziales tego na oczy i nie wiesz jak bedzie wygladac.
Mozesz byc zawiedziony ze nie napisali ze robia crafting od podstaw a wszystko co bylo wywalaja ale wtedy dopiero bylby placz na forach.
Wogole to czy ty jeszcze niedawno nie glosiles kategorycznie ze wow to gowno?
A teraz niby przychodzisz tu pisac"obiektywne oceny"?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:06 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
A pozniej zero argumentow oprocz "chujowe bo tak" tylko zawsze ten sam tekst o wow fanbojach.

Grafika technicznie przestarzala od kilku lat. Endgame pvp oparty o ciulanie itemkow. Endgame pve oparty o ciulanie itemkow. Crafting na poziomie gier dla przeszkolakow:wez A dodaj do B i nacisnij przyscisk. Mamo, mamo jestem rzemielsnikiem! Jakich argumentow jeszcze potrzbujesz?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:09 
Cytuj  
Cytuj:
Endgame pvp oparty o ciulanie itemkow. Endgame pve oparty o ciulanie itemkow.


To jest argument w stylu, że TV Jezus jest telewizją religijną bo ma Jezusa w nazwie.

Lub co najwyżej, argument na to że gra się tobie nie podoba :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:14 
Cytuj  
zief :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:24 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Vercin napisał(a):
A pozniej zero argumentow oprocz "chujowe bo tak" tylko zawsze ten sam tekst o wow fanbojach.

Grafika technicznie przestarzala od kilku lat. Endgame pvp oparty o ciulanie itemkow. Endgame pve oparty o ciulanie itemkow. Crafting na poziomie gier dla przeszkolakow:wez A dodaj do B i nacisnij przyscisk. Mamo, mamo jestem rzemielsnikiem! Jakich argumentow jeszcze potrzbujesz?


Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że tymi wywodami opisałeś 95% MMORPG na rynku. WoW niczym od tego nie odbiega, wręcz przeciwnie przewyższa dopracowaniem i szczegółami.

Craft ciągnie druta to fakt, ale jak Vercin napisał craft nigdy nie był mocną stroną WoW poza paroma drobiazgami w podstawce.

PVE? No srsly ale mmorpg polega na itemkach w każdej grze i na ich ciułaniu / zbieraniu mats / kupowaniu. Real deal lawl.

PVP? Dla mnie nie ma w WoW PVP ale to już osobiste podejście. Forma zbierania gearu do PVP jest umowna i dla mnie nie różni się zbytnio gdy nie mogę kogoś ubić i mu ten gear zabrać - każde inne rozwiązanie jest fe.

Lore? Znowu kwestia umowna, jednym staje dingdong od świata WoW, innym od LOTRO, a jeszcze inni dostają bonera biegając po pustkowiach Fallen Earth.

Ja wiem jedno, prowadząc gildię PVE W TBC zajebiście się bawiłem oglądając zajebiście przygotowany content PVE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:30 
Cytuj  
Z tym, ze w wow zbieranie itemkow to cel sam w sobie. Bo po kiego ch ponad pol roku napierdalac co tydzien tych samych bosow? Z drugiej strony jak inni sa chujowi to jestem mniej dzieki temu? Nigga please. Chyba tylko to dopracowanie przyciaga ludzi i odroznia te gre od innych.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:35 
Cytuj  
Ale co to jest nowina dla Ciebie ? Po 5 latach odnotowałeś taki fakt ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:35 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Vercin napisał(a):
A pozniej zero argumentow oprocz "chujowe bo tak" tylko zawsze ten sam tekst o wow fanbojach.

Grafika technicznie przestarzala od kilku lat. Endgame pvp oparty o ciulanie itemkow. Endgame pve oparty o ciulanie itemkow. Crafting na poziomie gier dla przeszkolakow:wez A dodaj do B i nacisnij przyscisk. Mamo, mamo jestem rzemielsnikiem! Jakich argumentow jeszcze potrzbujesz?

Ojej to cale szczescie ze jest ten gameplay polegajacy na exploringu swiata ze znajomymi. Nie bardzo wiaoadmo na czym on polega na dluzsza mete ale wystarczy to zebys kupil gre i wsparl blizzarda w ich przekonaniu ze mozna robic gry z chujowe grafika chujowym endgamem i skierowane dla przedszkolakow a i tak wsyscy ja kupia i beda grali:P

Mozna popatzrec tez na to tak:
grafika - przestarzala ale majaca swoj styl , zbyt wielkie zmiany spowodowalyby iz duza czesc z obecnych graczy placacym im kasiore od 5 lat nagle nie mogla by grac z powodu dwa razy wiekszych wymagan sprzetowych. chyba wszyscy w branzy mmorpg juz wiedza ze male wymagania sprzetowe = win
Pisali tez ze wbrez pozorom wielu ludzi jest bardzo przywiazanych do swoich kanciastych modeli i jakby nagle zmienili wszytko to bylaby kupa placzu.


Endgame - glownie pve w ktorym uczestniczy coraz wiecej ludzi coraz bardziej przystepny , na tym opiera sie praktycznie cala gra.
Nie trzeba juz tak strasznie farmic ciulac nic. Gear zdobywa sie w miare latwo instancje mozna robic casualowo raz w tygodniu 2-3 godzinki a koniec koncow i tak zobaczysz caly content. Content pve bossowie dunegony to cos w co wkladaja najwiecej wysilku wiec placenie za gre i ignorowanie go kompletnie to troche zabawne jest

Crafting - sprowadzony do perkow wlasciwie i posobu zeby sobie zarobic troche kasy nie framiac nic tylko uzywajac swoich cd rzeczy przypisanych tylko do danej profesji.Do tego dochodza jakies gadgety , pety itp.
Mozna tez latwiej ubrac postac/alta bo wraz z postepem w rajdach dochodza recepty ktore pozwalaja zdobyc sprzet d wybranych slotow na poziomie contentu z tych rajdow.
Zadna rewelacja a wrecz nuda ale mysle ze 90% graczy nie oczekuje tez wcale rewolucji w tym temacie.

Cytuj:
Wowbojki grajace ciagle od permiery widac juz zamiast mozgu maja papke


Wiedzialem ze zaraz wyskoczysz zza krzaka i cos takiego napiszesz:P
Mam nadzieje ze masz tez gdzies przygotowany do wklejenia tekst z gownem i muchami jak ktos przytoczy jak wielu ludzi nie podziela twojej oceny gry:P


Ostatnio edytowano 13 maja 2010, 10:43 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:41 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
grafika - przestarzala ale majaca swoj styl , zbyt wielkie zmiany spowodowalyby iz duza czesc z obecnych graczy placacym im kasiore od 5 lat nagle nie mogla by grac z powodu dwa razy wiekszych wymagan sprzetowych. chyba wszyscy w branzy mmorpg juz wiedza ze male wymagania sprzetowe = win


Co mnie obchodzi Trzeci Świat i afrykańskie dzieci grające w wowa?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:44 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Wiedzialem ze zaraz wyskoczysz zza krzaka i cos takiego napiszesz:P

Gdzie ? Dowody. hehe

Dyskusja z Toba o WoW zawsze byla bez sensu. Ogolnie sporo ludzi ma pewien problem jesli poswiecilo na cos mase czasu i bylo to bez sensu. Zbieralem te intemki kilka tysiecy godzin, przeciez to nie moze byc bez sensu. Wiesz, dysonans poznawczy. :> Starczy tej dyskusji, popodniecajmy sie dla odmiany jakie fajne nowe zony sa czy cos.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 10:44 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Vercin napisał(a):
grafika - przestarzala ale majaca swoj styl , zbyt wielkie zmiany spowodowalyby iz duza czesc z obecnych graczy placacym im kasiore od 5 lat nagle nie mogla by grac z powodu dwa razy wiekszych wymagan sprzetowych. chyba wszyscy w branzy mmorpg juz wiedza ze male wymagania sprzetowe = win


Co mnie obchodzi Trzeci Świat i afrykańskie dzieci grające w wowa?

A to ty jestes szefem blizzarda ktoremu te dzieci co miesiac placa swoja kasiorke? bo jak nie to kogo to obchodzi co ciebie obchodzi?

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Vercin napisał(a):
Wiedzialem ze zaraz wyskoczysz zza krzaka i cos takiego napiszesz:P

Gdzie ? Dowody. hehe

Dyskusja z Toba o WoW zawsze byla bez sensu. Ogolnie sporo ludzi ma pewien problem jesli poswiecilo na cos mase czasu i bylo to bez sensu. Zbieralem te intemki kilka tysiecy godzin, przeciez to nie moze byc bez sensu. Wiesz, dysonans poznawczy. :> Starczy tej dyskusji, popodniecajmy sie dla odmiany jakie fajne nowe zony sa czy cos.


Jak sie nie ma sensownych argumentow to pewnie ze ciezko dyskutowac tak wiec rozumiem czemu chcesz ja skonczyc.
Nie wiem o jakich itemkach piszesz? tych co sie teraz zdobywa w pare dni i mozna rajdowac najnowszy content?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.