mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:45 
 
wiem, że arena pointy się resetują na 71, ale honor zostanie tak jak było przy wejściu BC? :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 12:51 
 
mortal napisał(a):
Tylko, ze ta profesja nie jest dla golda tylko aby samemu byc lepszym. Duzo inskrybcji bedzie tylko dla crafterow, tak jak i dodatkowy slot.

Wszystko fajnie, tylko nie wiadomo czy to bedzie major czy minor slot.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 13:45 
 
Oczywista sprawa, że najlepszym rozwiązaniem dla którego ktoś zrobi inskrypcje będzie on sam. Glyphy widziałem na ah na becie, to kosztują straszne ilości golda, ja to osobiście porównuje do książek z nowymi spellami. Działa to mnie więcej tak samo.

Anyway, jeżeli ktoś ma 2 profesje, np. Tailoring / Enchanting na 375 skillu, to to nie ma sensu wtedy, ja mam drugą profesję kompletnie nie wykorzystaną, dlatego zrobię inskrypcję.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 13:55 
 
zobaczcie jak zwiekszyli "view distance"


screen z ptr:
http://img515.imageshack.us/my.php?imag ... 640ga2.jpg

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 14:13 
 
Brodaty napisał(a):
iniside napisał(a):
[...]
WOTLK nie ma absolutnie nic nowego/za co warto placic. Kolejna farma epaxow/tokenow/innego gowna. Ile mozna ?


Imho nie tak do końca. Wydaje mi się że najciekawsze jest zwiedzanie nowych krain i dungeonów. Niektóre questy też są fabularnie super. Zasady niby te same, ale nowy artwork, nowe postacie mobów i bossów. To mnie najbardziej ciekawi i dlatego mam troche blizzardowi za złe że nie widziałem do końca BWL ani nawet początku SWP. A w BT widziałem kibel Ilidana i jego samego bo mnie tam summonowali na wycieczkę lol. Bo jednak żeby wygrać, trzeba grać.


Co prawda to prawda. Jednak w WoWie to co mnie zawsze krecilo to byly wlasnie eventy i przechodzenie nowych bossow. Mialem to szczescie ze bylem w calym MC, OX, BWL, ZG, AQ20, AQ40, czesci Nax, sporej czesci SSC, wiekszosci TK, calym MH i BT, ZA oraz poczatkach SWP (do Brutalusa) :) I w sumie tez dla tego nie ma juz motywacji zeby sie meczyc przed dodatkiem :P

Choc tertaz np. bawi mnie robienie nowej postaci na nowym serwerze i przypominanie sobie BFD, RFK i reszty low lvl instancji... Heh lezka sie kreci w oku na wpomnienie tribute runow w DM :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 15:33 
 
endryu napisał(a):
zobaczcie jak zwiekszyli "view distance"


screen z ptr:
http://img515.imageshack.us/my.php?imag ... 640ga2.jpg


Zwiększyli zwiększyli, grafika robi naprawdę wrażenie a wpierdala straszne ilości pamięci na grafice, na 280gtx mam na full wypas all i 4xantia 20-25 fpsów we Fiordzie.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 16:11 
 
czy ktos jest mi w stanie wytlumaczyc roznicze miedzy Hateful Gladiatorem a Deadly Gladiatorem ? bo ja to widze tak ze Hateful bedzie non-rating req gorsze staty od Deadly tak samo jak Non-set epici za honor Is that right ?

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 17:49 
 
cypis napisał(a):
mortal napisał(a):
Tylko, ze ta profesja nie jest dla golda tylko aby samemu byc lepszym. Duzo inskrybcji bedzie tylko dla crafterow, tak jak i dodatkowy slot.

Wszystko fajnie, tylko nie wiadomo czy to bedzie major czy minor slot.


Wowhead.com napisał(a):
Players may add up to 6 glyphs to their character: 3 Major Glyphs and 3 Minor Glyphs. An additional Major Glyph slot can be unlocked if you're a scribe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 17:51 
 
No to elo~
Problem w tym, ze ciezko sie zdecydowac co dobrac do obowiazkowego enchantingu dla castera bo alch i engi wygladaja fajnie.

Druidem bede prawdopodobnie bral lifebloom/regrowth/HT glyph, o ile nie dodadza czegos ciekawszego.

edit;
ktos pytal o nowe sety.

Savage set
cost : honor and arena point, like 6000hp and 240ap
rating: no

Hateful set
cost : arena point
rating: 1700-1800

Deadly set
cost: arena point
rating : 2000+


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 18:56 
 
No i wszystko jasne tylko teraz wow bedzie dzielil sie na pve pvp - gorszych i pvp-lepszych :D

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 19:57 
 
dajcie jakies linki do tych glyphow

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 11:51 
 
Ziolo napisał(a):
Podejrzewam ze Inskrypcje wezmie pelno ludzi. Bedzie niby taki szal jak z JC. Ludzie beda robic bo pomysla ze easy money bedzie. Tymczasem mi sie zdaje ze zbyt duzo osob to sobie wezmie, i kibel nie gold z tego wyjdzie.

Ja osobiscie zostaje przy starym dobrym mining/enginering :)

PS. Jesli ktos sie czai na inskrypcje - proponuje juz zaczac farmowac / wykupywac materialy. Potem bedzie to kosztowac fortune.


ergo, bądź zielarzem.
Z tego co czytałem inskrypcje będą zużywać mnóstwo zielska, zatem ci co będą szkolić się w tym chętnie przepłacą za kwiatki. No i na tym się zarobi dobrze imho.


_________________
O.o

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 19:18 
 
Brodaty napisał(a):
Ziolo napisał(a):
i kibel nie gold z tego wyjdzie.



taki sam kibel jak i z jc, wszyscy wzieli, wszyscy maja, a i tak jest to najbardziej dochodowa profesja

/thread

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 19:20 
 
Profesja nie ma byc dochodowa tylko dawac bonusy dla posiadacza ktorych nie maja inni

od zarabiania jest AH

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 06:16 
 
mining jak zawsze bedzie najbardziej dochodowy na poczatku - (khorium bar 500g anyone?)
na dluzsza mete to co zawsze daje ludziom na co maja ciagle zapotrzebowanie - gemy na gear ktory sie wymienia co chwila, herby na poty na raidy
pytanie jak czesto bedzie sie wymieniac glyphy bo jak dla mnie nie za bardzo - no chyba ze beda takie tanie ze kazdy respec z pve na pvp i odwrotnie to wymiana wszystkich glyphow


_________________
Nat is fat

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 08:56 
 
Z tego co sie zorientowalem, glyphy maja byc tanie.

Po zaladowaniu w slota zostaja binded czy cos takiego. Jesli zamienisz 1 glyph na inny, stary traci waznosc i jest bezuzyteczny.

Wiec nie bedzie tak jak ktos napisal, ze kupisz kilka glyphow i jestes ustawiony az po Arthasa.

Co do unikalnych recept ( tylko dla inskrypterow ) nie beda to zadne mega-imba/omg glyphy. Bedzie to cos specjalnego ale nie zadne must have.

Cos jak enchanty na ringi. +12 spl dmg na ring nie bylo zadnym game breaking bez ktorego twoje raidowanie nie mialo sensu.

Mining/ engi ( nowy mount ! ) ftw :)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 10:33 
 
Ziolo napisał(a):
Wiec nie bedzie tak jak ktos napisal, ze kupisz kilka glyphow i jestes ustawiony az po Arthasa.


skile to nie sprzet, nie wylatuja nowe z bosow

wiec jak juz raz sie ustawisz glyphami i nie zmieniasz builda, to raczej nowe glyphy przez dluuugi czas nie beda ci potrzebne


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 10:45 
 
Robus napisał(a):
Ziolo napisał(a):
Wiec nie bedzie tak jak ktos napisal, ze kupisz kilka glyphow i jestes ustawiony az po Arthasa.


skile to nie sprzet, nie wylatuja nowe z bosow

wiec jak juz raz sie ustawisz glyphami i nie zmieniasz builda, to raczej nowe glyphy przez dluuugi czas nie beda ci potrzebne


Wszystko zalezy od tego co robisz. Jesli grasz tlyko pve i nic poza tym, to moze masz racje.

Ale jak grasz pve + pvp to bedziesz zmienial glyphy.

Ciagle nie doczytalem sie czy jest mozliwa zmiana glyohu in combat.
Jesli tak, to bedziesz musial miec nowe praktycznie co raid.

Przyklad:

Mag ma +5 cryta dla kazdego fireballa.
Mana sie konczy, zmieniasz glypha na evocation glyph ( 1 tick extra dostajesz o ile sie nie myle ) i potem znowu zakladasz fireball gyph.

Glyphy z zalozenia maja byc bardzo tanie, wiec rozne bedziesz zakladal do questow/ instantow / rajdow / pvp albo zwyklego levelingu.

Od taka moja opinia po tym co poczytalem na necie :)

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 11:32 
 
Tylko z tego co wiem(gram na ptr) to zeby zalozyc glypha musisz stanac przy "magicznej" ksiazce tak jak to bylo kiedys z alchemy lab, wiec dupa a nie zmienisz sobie glypha w czasie walki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 12:12 
 
Kelebglin napisał(a):
Tylko z tego co wiem(gram na ptr) to zeby zalozyc glypha musisz stanac przy "magicznej" ksiazce tak jak to bylo kiedys z alchemy lab, wiec dupa a nie zmienisz sobie glypha w czasie walki.


O, dzieki za naswietlenie sprawy :)

A co do inzynieringu, to wlasnie przeczytalem wiadomosc ktora dosc mocno mnie wkurwila. Okazuje sie ( potwierdzone blue postem ) ze kazdy bedzie mogl uzywac inzynieryjnego mounta ( motocykl ).

Jednym slowem to co ma byc fun i enginers only ( a mount jest niewatpliwie rzecza ktora dodaje smaczku calej inzynieryjnej profesji ) zostalo zbrukane.

Swoje niezadowolenie moge wyrazic jedynie mocnym KURWA MAC !

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.