mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 12:50 
Cytuj  
wg mnie pvp w wowie jest najbardziej do dupy zrobione z gier w tym stylu jakei gralem . L2 i GW bija na glowe wow jesli chodzi o pvp .
w WoW nie ma czegos takeigo jak balans postaci w pvp . jest statyczne i nudne.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 13:19 
Cytuj  
w guildwars wogole nikt nawet nie probuje rozmawiac o balance w 1v1, a teamy, no coz, tam sa podobne problemy, czasem ktos znajdzie mega build , prosty jak drut i potem cale community jeczy ze jakies łosie jakims spikiem bija ladder, cos tam zmienia i znowu cos znajda. A co do pvp w wow, no np w nagrad idzie taki priest i stoi jak pizda na srodku i zabija go byle madżyna i potem pisze ze jest statycznie, ruszac sie trzeba i tyle ;).

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 13:21 
Cytuj  
balansu oczywiscie nie ma jest zjebany ale co do statycznosci i nudy to sie nie zgadzam no moze jak sie gra 3 minutowym magiem to jest nudno ale gra warriorem to mi dostarcza tyle zabawy jak bym gral w promoda na q3


_________________
ooo znowu w to gram...

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 14:27 
Cytuj  
shahray napisał(a):
w guildwars wogole nikt nawet nie probuje rozmawiac o balance w 1v1, a teamy, no coz, tam sa podobne problemy, czasem ktos znajdzie mega build , prosty jak drut i potem cale community jeczy ze jakies łosie jakims spikiem bija ladder, cos tam zmienia i znowu cos znajda. A co do pvp w wow, no np w nagrad idzie taki priest i stoi jak pizda na srodku i zabija go byle madżyna i potem pisze ze jest statycznie, ruszac sie trzeba i tyle ;).


a sa areny 1v1 w wow ? no wlasnie...
no najlepiej zrobic locka albo rogals i mowic jaki ja jestem omfgpwnzor....miec 6k hp i 3k armoru i wygrywac to jest show a nie 14k hp , pet lub stealth i od tyłu w szmaciarza i jeszcze zrobic /spit noooo to jest max fun...

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 14:41 
Cytuj  
QQ more.
WoW nie jest gra bazujaca na pvp a juz napewno nie na 1/1 wiec odbij.Gralem w wiele mmorpgow i moge smialo stwierdzic ze tu pvp jest dynamiczne i imba wcale nie jest taka wielka jak to nobki placza.
I juz widze Twoj placz jak by cie zabil jakis za przeproszeniem pionek z 6k hp i 3k armoru w twoim full ciezko zapracowanym epix gearze.IMBA!

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 15:02 
Cytuj  
TaoTao napisał(a):
QQ more.
WoW nie jest gra bazujaca na pvp a juz napewno nie na 1/1 wiec odbij.Gralem w wiele mmorpgow i moge smialo stwierdzic ze tu pvp jest dynamiczne i imba wcale nie jest taka wielka jak to nobki placza.
I juz widze Twoj placz jak by cie zabil jakis za przeproszeniem pionek z 6k hp i 3k armoru w twoim full ciezko zapracowanym epix gearze.IMBA!


outdoor pvp jest fajne i bg , tu sie zgodze bo sam lubie :)
ale areny to nie jest WoW - to e-sport w swiecie WoW-a, ktory jest wytworem sztucznym i zabil progres pve , przez co blizz robi wszystko ( buff gratow za repe, craft itd , nerf inst i raidow) .

a co do dynamiki ....hm... brales udzial w siege w L2 ? gdzie kilkaset osob broni zamku i kilkaset atakuje?
a co do GW -tam klasy maja sie uzupelniac w celu wygrania( bufy , heal , dispel etc) w wow nie musza na arenach czy sie myle ?
ewentualnie takim polaczeniem jest shaman/warek bo chyba nie lock/rogal.

o ile pamietam to byl placz ze jak sie przegra z jakims noob-teamem na arenie to jest za duza strata pkt, wiec chyba mozna przegrac?

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 15:21 
Cytuj  
W gw jest cos takiego jak spike, necro + banda rangerow. Uzupelnianie sie polega na tym ze necro zwieksza rangerom dmg przy spike (dodatkowo ten dmg ma inny typ i omija obrone monka), czy to jest uzupelnianie sie? No jest, ale wcale nie jest wymagane posiadanie do tego innych klas. A czy Lock sie uzupelnia z rogalem jak jeden z nich wylacza przeciwnika a potem leja we dwoch? dla mnie to jest jeden ch... rogal tez jest dobry na jeden typ klas a lock na inny.
Po za tym znowu gw to 8v8, a arena 2v2 jest dana na sile lekko zeby sobie z kolega popykac, ale nikt nie twierdzi ze tam jest balans, ale ludzie graja, tysiace graja, wiec jest ok. Wez 5 przechujow lockow z 14k i idz grac 5v5, takie cos raczej nie dziala (raz na wsg trafilem na team 10 paladynow, toz to byl zal poprostu)

Chyba myslimy o czym innym pisac: dynamika, mi chodzi o to co robisz ze swoja postacia, a nie o to ze mi piec tysiecy pixeli biega po ekranie.

[edit] Nie no nie moge, w gw jest miliard buildow ktore moga sie zesrac vs np taki spike, tak jest i tak bedzie jeszcze sie taki nie urodzil co by zrobil tak zeby wszystko vs wszystko dobre bylo. W wow imo jest balans jak na gre nastawiana na pve na BARDZO PRZYZWOITYM poziomie przynajmniej porwonujac do innych mmo


Ostatnio edytowano 20 cze 2007, 15:32 przez shahray, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 15:32 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Wez 5 przechujow lockow z 14k i idz grac 5v5.

to przyszlosc aren ...5 lockow z felkiem czyli 10 na 5 :) .no chyba nie powiesz ze dynamika gry to bieganie wkolo zestunowanego goscia rogalem...to ja pasjonowac sie topniejacym lodem w otwartej lodowce...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 15:36 
Cytuj  
Ok, pasuje, poddaje sie wygrales rzucam wow :P

Dynamika to miedzy innymi bieganie dookola zestunowanego goscia, a jednoczesnie wianie na drugi koniec areny na sprincie i inne pierdoly ktore powoduja ze wytwarzasz energie kinetyczna - hahahaha.

Ale brakuje mi w wow tego o czym piszesz, epickich bitew, szturmow na zamek, ale to inny temat jest ;).

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 19:12 
Cytuj  
Ponoc jest planoway rollback/hotfix w zwiazu z mega zbugownym rozdawaniem nether drake? Ktos wie cos wiecej?

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 19:39 
Cytuj  
Chłopaki, jakie sa zasady na drejka, bo widziałem team 5v5 ~1800 ktory nie dostał smoka i team 2v2 ~1800 ktory go dostał :) wtf? Nie miało byc czasem best 0.5% battlegroupy?

@edit:
Ktoś pamięta jak sprawa wygląda z titles?

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 19:47 
Cytuj  
Mialo dostac 0.5% battlegroupy a dostalo duzo osob ponizej top300,na US realmach czesc top5-10 teamo wogole nie dostala,spora czesc.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 19:49 
Cytuj  
Ja konczylem sezon z >1750 punktami i dostalem i range Gladiatora i Netherdrake. Moj max to byl 1900, zwykle wieksza czesc sezonu mialem >1800. Ciekawe co ?
Gralem glownie 2vs2, w sumie to kazdy tydzien od poczatku sezonu do konca mialem rozegrany, moze to tez bylo liczone jako jakis bonus ?

Edit: Pewnie to jakis blad, ciekawe co Blizz teraz zrobi ;)
Swoja droga znajomy mial prawie 2100 punktow wczoraj, a dostal tylko range duelist, moze to faktycznie bralo jakies srednie wartosci.. nie wiem;)


Ostatnio edytowano 20 cze 2007, 19:54 przez Pan Samochodzik, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 19:54 
Cytuj  
Wedle blizza mial byc liczony tylko koncowy standing w ladderze.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 20:01 
Cytuj  
Nom, I teraz wszyscy sa pissed like hell, top 0.5 bo nie zostali wyroznieni, wszscy ktorzy nie dostali, oraz 0.5>ale ze smokiem, bo cały realm po nich jedzie, ze bezczelnie cynia. No ładny bigos :) Zwłaszcza ze niektore teamy 5v5 ktory były blizej 0.5 nie dostały drejka podczas gdy 3v3 i 2v2 ktore były w chuj daleko - go maja.

Nie wiem jak u was ale u mnie wrzawa na całego :)

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 20:02 
Cytuj  
Ja tam olewam i sie ciesze. Blizz lubi takich casuali jak ja widocznie ;)
Teraz to juz tego nikomu nie zabiora imo;)
Zreszta ja nawet nie mam riding skilla zeby na tym latac ;D

Edit: u mnie w gildii najbardziej sa zli ci, ktorzy w ogole nie grali aren ;)

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 20:09 
Cytuj  
Hmm, mysle ze fixną titles, netherow nie zabiorą ale dodadzą dopisek ze oprócz 300 r skill, wymaga gladiator title ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 20:26 
Cytuj  
Wyróżnieni to faktycznie mogą się czuć ci, co nie dostali Netherdrake. Blizzard zjebał i to ostro, jeżeli tego nie naprawią (w co wątpię, bo byłoby to naprawde WYBITNIE kretyńskie) to myślę że sporo graczy, którzy faktycznie zasługiwali na wyróżnienie, pożegna się z grą.

**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 20:33 
Cytuj  
A byli tacy co mieli te 0.5% i NIE dostali ?
To musza miec mega pecha, kumpel z serwera dostal az 3 Netherdraki naraz ;)

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2007, 20:38 
Cytuj  
z worldofraids;

Cytuj:
About the Netherdrake pvp mount error

Drysc's answers to that matter:

Today

At this time, no, we're still working to investigate the situation. We'll have more information tomorrow. I know there's a lot of you out there that have lost a lot of patience, and I want to thank you for the little bit you have left. We're working to address this as best as we're able, concrete information at this time is just not something I have available.

I will put forward that contacting our Game Master department at this time will not afford you any additional information or solution to this issue. They are not involved in the resolution of this issue at this time, and they will likely refer you to visit these forums for more information.

Yesterday

We're currently in the process of investigating instances where the end-of-season rewards may not have been provided to teams that should have received them. As we're still in the process of collecting information and investigating we're unable to comment at this time on what exactly occurred, or if there was indeed an error in how the rewards were provided based on the stated criteria.

We'll provide more information as soon as we have a clear and final idea of what the issue is and how it will be addressed if necessary.

Teza
WoR reporter

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.