mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 19:08 
Cytuj  
cze. czy w dalszym ciagu zeby stworzyc dk trzeba miec postac na koncie naminimum 55 lvl?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2010, 19:17 
Cytuj  
tak


_________________
@polygamia

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 12:08 
Cytuj  
Witam
Średnio z aktywnościa forum ale może ktoś mi cos doradzi. Kupiłem konto mam wszystkie dane (scany, sq, sa, ost nr rachunku z którego było płacone itd). Zmieniłem dane poza danymi na jakie jest konto zarejestrowane. Wrzuciłem tokena.
Z tym , że cos czuję że skoro poprzedni właściciel ma te same dane to może mi je buchnąć. Jedyne co mogę wtedy zrobić to starać się zbanować konto żeby on z niego nie korzystał. Co nie wiele mi daje.

Pytanie. Czy da się jeszcze jakość zabezpieczyć? Nic mi do głowy nie przychodzi.


_________________
Wish I Could RAPE the Day

*

Posty: 156
Dołączył(a): 13.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 12:43 
Cytuj  
- poproś o dane do konta email na które zarejestrowane było konto,
- nie wystawiaj komentarza jeżeli załatwiałeś to przez allegro
- napisz do poprzedniego właściciela że zakładasz token na konto i każda próba odebrania go skończy się zablokowaniem na amen konta przez blizzarda, jeżeli ty nie pograsz to nikt nie pogra :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 13:06 
Cytuj  
Kiedys w celu zabezpiecznia, przenosilo sie postac na nowe konto z identycznymi danymi, a poprzednie banowalo ( trade chat i spoamowanie np heil hitler = gwarantowany ban dozywotni ).

Mialo to na celu stworzenie nowego login konta. Pierwsze co robi mila pani w tech support jak dzwonisz do blizzarda to pyta sie o login do konta.

Generalnie jesli masz wszyskie dane do konta lacznie ze scanami, to nawet jesli ktos ci je odbierze z powrotem, ty mozesz zrobic to samo.

Ewentualnie prewencyjnie moglbys zadzwonic do blizzarda i powiedziec ze ktos wlamal sie tobie na komputer i skradl wszystkie dane konta + pliki ze scanami i boisz sie teraz o swoje bezpieczenstwo. Sam nie probowalem ale moglbys przetrzec szlak ;).

Aczkolwiek mysle ze token dobitnie rozwiazuje problem. Kto ma token ten ma wladze chyba.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 13:28 
Cytuj  
nie do konca. wygra osoba, ktora ma wiecej danych do konta chociazby.
obydwoje macie skan ID? nie ma problemu. wlasciciel moze zawsze powiedziec, ze zostal mu zespyowany caly komp i utracil wszystko co ma a, zeby to potwierdzic moze wyslac skan prawa jazdy czy inny bajer, ktorego ty nie masz i tyle + twierdzac tak moze rowniez zmienic secret anwser i question.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 16:08 
Cytuj  
Nie ma tak, że 'wygra osoba, która ma więcej danych do konta'. Po prostu jak 2 osoby zaczną się o takie konto 'bić' to zostanie ono zbanowane i tyle. Jeżeli sprzedawca będzie chciał Cię wyrolować i odzyskać konto to nic na to nie poradzisz, a jedynym rozwiązaniem zostanie zbanowanie tego konta.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2010, 19:10 
Cytuj  
opisana sytuacja to sytuacja z autopsji wiec tak jest. jesli udowodnisz, ze to ty jestes osoba na, ktora jest zarejestrowane konto to konto bedzie spowrotem Twoje, a logiczne jest ze tylko ta faktyczna osoba moze dostarczyc dosc dowodow ze to ona.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 07:16 
Cytuj  
jest jakiś działający fishing bot? :)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 10:47 
Cytuj  
witam
Czyli jeśli ja mam niby wszystkie dane a poprzedni wlasciciel bedzie chcial odzyskac konto to rozumiem ze ban i wyjasnianie. Wtedy on daje inny dokument niz ja moge dac i bah jest znow jego?:-) czyli w sumie sprzedaz nigdy nie jest bezpieczna. marnie


_________________
Wish I Could RAPE the Day

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 13:52 
Cytuj  
@2up

pirox, ale co to za fun z botowania.

@up

dokladnie jak piszesz. jedyne prawdziwe zabezpieczenie to uczciwosc sprzedajacego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 13:58 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
pirox, ale co to za fun z botowania.


A czy fishing w WoW'ie daje jakikolwiek fun? Bo imho nie bardzo...
Wszystkie secondary professions z WoW moglyby smialo startowac w konkursie na najnudniejsze profesje crafterskie w MMO ever i na podium spokojnie by sie zalapaly. :) Ciekawe czy w Cataclysm je jakos uatrakcyjnia bo moje 3 ostatnie postacie mialy fishing, cooking i FA na 0/0/0. :)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:13 
Cytuj  
przeciez fa jest najprostsza profka do wylevelowania.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:21 
Cytuj  
Ja nie mowie ze ma byc prosta, ja mowie ze ma byc przydatna i dawac fun.

ATM z tak iloscia self heali jak jest w grze z talentow to Fa jest przydatny moze dwom klasom na krzyz pozaty ilosc hp leczona jest smiesznie mala w stosunku do ilosci hp atm, cooking daje buffy bez ktorych spokojnie mozna sie obyc plus robienie tych samych daily jest "troszke" nudne a fishing jest tak koszmarnie nudny ze ja pierd.... :)

Info o zmianach w profesjach, zwlaszcza secondary jest najbardziej oczekiwana prze ze mnie wiadomoscia na temat Cata.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.09.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 14:39 
Cytuj  
Mi tam sie akurat fishing podoba, mam 'the salty' na 3 postaciach.. nie wiem co ciekawszego jest w robieniu na przyklad codziennie heroicka ktory robilismy juz 40razy. No chyba ze ktos lowi ciagle te same ryby w tym samym miejscu na pomoscie w stormwind/orgrimarze... no to wtedy moze i jest nudne.


_________________
Wspaniala gra walki online!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 15:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ciekawe czy w Cataclysm je jakos uatrakcyjnia bo moje 3 ostatnie postacie mialy fishing, cooking i FA na 0/0/0. :)


To widze, że nie tylko ja to olewałem. Na prieście próbowałem fishingu kilkakrotnie, najdłużej wytrzymałem godzine co i tak jest dużym sukcesem. W żaden sposób nie daje mi to funu. Dla niektórych jest to przyjemne, więc to co napisałem powyżej to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać ;]

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 15:12 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ja nie mowie ze ma byc prosta, ja mowie ze ma byc przydatna i dawac fun.

ATM z tak iloscia self heali jak jest w grze z talentow to Fa jest przydatny moze dwom klasom na krzyz pozaty ilosc hp leczona jest smiesznie mala w stosunku do ilosci hp atm, cooking daje buffy bez ktorych spokojnie mozna sie obyc plus robienie tych samych daily jest "troszke" nudne a fishing jest tak koszmarnie nudny ze ja pierd.... :)


Epax Epax Epax.
Widzisz to gra dla wszystkich, ja tam sobie lubie usiaść i połowić rybki nad jakimś ładnym brzegiem. Dawno dawno dawno temu po rajdach spotykaliśmy się na pewnej wysepce w Tanaris, lowiliśmy rybki, opalaliśmy i okładaliśmy wędkami na golasa -> tak zwany social.
Buffy z cookingu... no nie wiem jakoś raid liderzy sprawdzają czy zjadłeś, chyba jest różnica jak 25 osób zje, a jak nie zje?
Dla każdego coś miłego.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 17:17 
Cytuj  
Można też otworzyć film na pół ekranu i przy okazji obejrzenia paru sezonów, na przykład The Shield wylevelować fishing 1-450 (+nazbierać pełno rybek do levelowania cooking). Fun fun fun!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 17:45 
Cytuj  
no właśnie oglądanie filmu w tym samym czasie co fishing nie działa, bo trzeba co chwila trafić z kliknięciem na spławik, dlatego szukam jakiegoś bota, albo po prostu to oleję ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2010, 20:27 
Cytuj  
Feasta zawsze ktos i tak stawia, wiec samo levelowanie okazuje sie dla ciebie bezcelowe.
Fiszing jest jakby nie patrzec relaksujacy. Ja tez kiedys siadalem z kumplem i lowilismy rybki a potem na ah za gruba kase. Tylko ze to byky czasy klasika, gdzie zarobienie 20g oznaczalo duzy sukces :)
Teraz fiszing jest fajny jak chcesz sobie wziasc udzial w fishing contest.
Ja tam w sumie olewam, ale czcasem w niedziele ownuje aluchow jak biora udzial w contescie :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.