mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 86  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 19:59 
Cytuj  
pewnie da, najlepsze kawalki. Wsztscy sie pozniej rzuca na to i okaze sie sie to co dali do "testowania" to wszystko co bylo ciekawe....


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 20:12 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
While they do plan to host a closed beta at some point in the near future, at this time they do not have plans for an open beta, like what was experienced just before they launched classic World of Warcraft. It's always possible that the decision on this matter may change, so your best bet is to periodically check the website for updates, but I'd implore you not to get your hopes up, as it is very doubtful that these plans will change.

Ja wie decyzja moze ulec zmianie. Pytanie po co? Zeby banda kretyów i debili sie zucila i nic nie wniosla..

They? Czyli to nie blue post, tak? MVP (jasnoniebieskie posty) raczej nie maja zbyt duzego infa o decyzjach podejmowanych przez devow.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 20:17 
Cytuj  
To nie byl bluepost. Napisalem ze szukarka nie dziala. Wygrzebałem newsa.
Jak open Beta bedzie to zjem wlasne buty. ;]

http://home.no.net/djskate/wow/julekl%e6r.JPG

Hehe. Swiąteczne itemki z TBC ;;]


Posty: 8
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 21:12 
Cytuj  
@WhiteFoX
WhiteFoX napisał(a):
@Fabianek
Akurat tak sie zdarzylo, ze mam w toku studiow Ekonomie :P ( AE Krakow ). Tutaj nie chodzi glownie o to, co powie Vivendi itp. Tu chodzi o zysk. Dopoki WoW przynosi zysk, dopoty Vivendi nie bedzie zbytnio ingerowal w to, co Blizz robi ( no ofc poza jakimis kuriozalnymi decyzjami ). A z racji, ze Blizz i WoW postawily Vivendi na nogi, to nie ma sie o co martwic.
?


Takie puste to wszystko, wiesz jaki uklad jest miedzy blizzem a vivendi?
mysle ze nie, wiec moze nie pisz na taki temat o ktorym nie masz pojecia. vivendi moze wszystko i chyba niewiele osob wie czy ingeruje w poczynania blizzarda(mysle ze ingeruje), blizz postawil vivendi na nogi?, chyba nie wiesz o czym piszesz.
vivendi to jeden z najwiekszych koncernow we Francji (jak dla mnie to zlodzieje, prawo maja za nic, wystarczy przytoczyc walke o ere, vivek przeciwko elektrim (Solorz)) majacy w samej dywizji gier oficjalnie
Blizzard Entertainment, Sierra Entertainment, Radical Entertainment, Massive Entertainment, Swordfish Studios,High Moon Studios,
wszystkie mozna powiedziec sa malo znaczace w porownaniu do innych dywizji ktore posiada, canal+ group, universal music group, 2 telecomy sfr i maloc telecom(kilkadziesiat milionow klientow), tyle oficjalnie, wiec nie pisz ze blizz ich uratowal, oni tam maja kasy jak lodu, na dzien dzisiejszy na samej erze (+ heya)
u nas sa 2mld zl w plecy, bylby wstyd jesli by przejeli, ''polowa Polakow placaca haracz vivkowi, czesc podwojnie + wow'' :har:

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 21:44 
Cytuj  
a wlacicielem ery nie jest TMobile?


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:16 
Cytuj  
Tmobile nalezy do Deutshe Telekom, w tej chwili era(+heya) rowniez naleza
do DT, promuja juz orange od kilku miesiecy, elektrim ''niby'' sprzedal ere dla DT, ale to nic pewnego, spory juz trwaja chyba z 5-6lat(spory miedzy vivek a elektrim poczatek, potem wtracil sie DT i na dzien dzisiejszy wygrywa), vivek - wiadomo, odwoluje sie od wyrokow sadow, ciagaja sie po trybunalach w Wiedniu, sadach w Londynie w Polsce i tak w kolo, vivek nawet przegral przed trybunalem w Wiedniu, niestety przez nieudolnosc naszego prawa, sadu i blokow vivka elektrim nie zdazyl w wyznaczonym terminie zrealizowac wyroku trybunalu w Polsce.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:27 
Cytuj  
co ma Deutche terlekom era heyah i inen gowna do WoW'a?
mozecie sobie na privie pogadac? O_o

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 22:57 
Cytuj  
@Jinoo
Ooo widze ze urazilem kolege... No niewatpliwie nie wiem w jakim sa systemie, aczkolwiek przez prase fachowa jak i przez rade nadzorcza jest okreslany jako Konglomerat medialny ( konglomerat - laczenie przedsiebiorstw z soba wogole nie powiazanych z istniejacym juz monopolem. Vivendi to francuski gigant medialny i rzecz jasna - monopolista ).

Nie wiem o czym pisze? Tak? W roku rozrachunkowym 2002 Vivendi zaliczylo rekordowa STRATE wysokosci 23 MLD Euro... Poczawszy od roku rozrachunkowego 2005, a wiec od momentu kiedy zaczeto liczyc wplywy z WoWa, jest notowany staly spadek straty. W roku 2005 wzrost finansowy netto wyniosl 55% w stosunku do roku 2004. Co ciekawsze, w roku 2004 Vivendi games mialo strate wysokosi 204mln euro. W 2005 ZAROBILO 240mln Euro! 500mln Euro w ciagu roku Tylko ze wzgledu na WoWa! Moze okreslenie, iz Blizz stawia ich na nogi jest przejaskrawieniem, ale daleki od prawdy nie jestem... Lecz prosze, nie mow ze sie nie znam, bo akurat swoje wiem...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:21 
Cytuj  
Przynudzacie ;]

O ile sie nie myle, najtrudniejszym pre 70 instancem ma byc Auchindoun (juz widze Polakow skracajacych nazwe do jednego z marketow:).
Wczesniej pojawily sie juz fake itemki z tego instance [niby bily best naxx items etc], a tymczasem nasz ulubiony mpqgrzebacz wygrzebal mapki i lokacje z instance: http://wowexposed.de/?p=78

w tym:
Login screen
Obrazek

i PEWPEWcosmicSupersonicHyperElectroFusionTronicElectronic weaponzz:

Obrazek

enjoy!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2006, 23:28 
Cytuj  
Wepy srednio klimatyczne, ale staffy PIKNE. Ta tarcza tez niezgorsza. Wnioskuje, ze to dropy z Tempest Keep.

Tak, a w pare miesiecy po dobiciu 70...

"Panowie, idziemy na zakupy do Auchan?" :D


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 06:51 
Cytuj  
taa
ale staffiki bardziej beda pasowały do BE niz do UD :S


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 07:02 
Cytuj  
Obrazek
laffo


_________________
cypis#2942
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 07:09 
Cytuj  
to , totemy jakieś czy co ?


Posty: 8
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 07:40 
Cytuj  
@WhiteFoX
Konglomerat- w porzadku.
Swoje wiesz, nie watpie.
WhiteFoX napisał(a):
@Jinoo
Nie wiem o czym pisze? Tak? W roku rozrachunkowym 2002 Vivendi zaliczylo rekordowa STRATE wysokosci 23 MLD Euro...

Prawda w pewnym stopniu, w rzeczywistosci strata z dzialalnosci byla ok 5mld, 18mld to odpis z przeszacowania aktywow,
za http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 72224.html
WhiteFoX napisał(a):
Poczawszy od roku rozrachunkowego 2005, a wiec od momentu kiedy zaczeto liczyc wplywy z WoWa, jest notowany staly spadek straty.

Juz od 3kw 2003 nastapila stala poprawa a za 2004 bylo juz 754mln euro na +, wiec vivendi nie byl potrzebny ratunek od wow.
http://www.vivendi.com/ir/en/financials ... income.php
pozycja Net income.
WhiteFoX napisał(a):
W roku 2005 wzrost finansowy netto wyniosl 55% w stosunku do roku 2004. Co ciekawsze, w roku 2004 Vivendi games mialo strate wysokosi 204mln euro. W 2005 ZAROBILO 240mln Euro! 500mln Euro w ciagu roku Tylko ze wzgledu na WoWa!

S-f?, -204 a +240mln, tam tylko wow przynosi zyski?, zrodla nie podales, nie mam czasu szukac.
dla porownania w latach 2002-2004 vivek splacil 16mld euro zadluzenia, sprzedal czesc spolek.
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 95110.html

WhiteFoX napisał(a):
Moze okreslenie, iz Blizz stawia ich na nogi jest przejaskrawieniem, ale daleki od prawdy nie jestem... Lecz prosze, nie mow ze sie nie znam, bo akurat swoje wiem...


Kilka linijek wyzej, brak dlugow i zyski przed pojawieniem sie wow.
Oczywiscie nie mam pewnosci czy te www sa z prawdziwa informacja ale podalem przynajmniej zrodlo. Dla mnie koniec tematu. Peace

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 07:51 
Cytuj  
poszli gadac o konglomerat na parkiet.pl czy bankier.pl a nie na mmorpg, sio!


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 08:12 
Cytuj  
bambus napisał(a):
to , totemy jakieś czy co ?


Draenei Shaman Totems


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 09:35 
Cytuj  
@totemy
Klimat poszedl sie pasc... Totemy a'la Star Trek...

Chcialem cos Jinoowi napisac, ale zrobilem to privem... chyba tutaj ludzie nie lubia ekonomii :P


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 10:05 
Cytuj  
ma ktoś jakieś źródło z opisem historii tych nowych instancji ? kto jest zły czemu i przeciwko komu sie bedzie walczyło itd itd ... i jak to sie ma do obecnego swiata

poczytal bym cos bo wczoraj oplacilem wowa a dzisiaj caly dzien maintance .. :< (akurat jak mam dzien wolny :< )


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 13:45 
Cytuj  
Obrazek
no more lfg channel?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 14:10 
Cytuj  
W koncu! Swoja droga talenty zostalay zupdejtowane oficjalnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1708 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 86  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.