mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 17:56 
Cytuj  
ALe opowiadasz bzdury imo:| Ciekawe jak inaczej uwalniales sie od warka rogala czy maga ktory ci wjechal w deadzone:O Nie potrafiles uzywac pluapek to sie cieszysz ze juz nie bedziesz musial :O Jak to takie lamerskie i nie wymagajace skilla to ciekawe czmu sobie z tym nie radziles.Ofc sheepowanie fearowanie juz nie jest lamerskie tak:D?


Ostatnio edytowano 19 paź 2006, 17:59 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 17:59 
Cytuj  
chill out, imo przeczytaj post dwutlenka jeszcze z 10 razy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 18:00 
Cytuj  
bur edit szybki byl widze nvm


Ostatnio edytowano 19 paź 2006, 18:07 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 18:02 
Cytuj  
Ja tez sobie teraz nie wyobrazam jak mam sie wyrwac warkowi albo rogue'owi...

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 18:04 
Cytuj  
W sumie równie dobrze można powiedzieć np z rogalem "ciągle te stuny i stuny". Trapy to zwyczajny skill którego trzeba używać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 18:11 
Cytuj  
A teraz nie bedzie mozna uzywac?
Nawet lepiej, bo nie trzeba sie uciekac do makrowanych sztuczek z FD. A te 2 sekundy hmmm, zabawa wlasie polega na tym, zeby rzucic trapa tak, zeby po 2 sekundach ktos w niego wpadl.
No bo chyba nie boicie sie, ze jak warr/rogue zobaczy tego trapa to zacznie uciekac ^^

Moim zdaniem zmiana trapow to, jak ktos wczesniej napisal, fixniecie ich do dzialania tak, jak zostaly do tego stworzone. Podobnie inne zmiany w hunterze oceniam bardzo pozytywnie (juz sobie zaplanowalem noob BM spec ^^)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 104
Dołączył(a): 29.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 18:13 
Cytuj  
A noe teraz bede widoczne bo cos w tym linku pisze, ale nie rozumiem dokladnie co.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 18:14 
Cytuj  
Ja nie mam nic przeciwko trapom, gdyby one były jakieś sensowne.

Nie wiem czy nowe rozwiązanie jest dobre, nie miałem przecież okazji przetestować. Przyznacie chyba jednak, że ustawianie pułapki w trakcie walki i to jeszcze w czasie 'udawania trupa' to lekko naciągana sprawa.

Co do rogali i warriorów to pułapki nie są jedynym i koniecznym rozwiązaniem dającym szansę na sukces.

Nie uważam, że hunter który uzywa pułapek to lamer, tylko sam się jakoś dziwnie czułem, jakbym uzywał exploitu czy coś.

W tej chwili mam dosyć poważne problemy z kontem na którym mam druida, okazuje się, że człowiek od którego kupiłem konto robił jakieś przekręty z numerami kont. Szansa jest więc spora, że będę musiał z wyjściem BC załozyć po prostu nowe konto i chyba zrobie huntera...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 18:15 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A teraz nie bedzie mozna uzywac?
Nawet lepiej, bo nie trzeba sie uciekac do makrowanych sztuczek z FD. A te 2 sekundy hmmm, zabawa wlasie polega na tym, zeby rzucic trapa tak, zeby po 2 sekundach ktos w niego wpadl.
No bo chyba nie boicie sie, ze jak warr/rogue zobaczy tego trapa to zacznie uciekac ^^

Moim zdaniem zmiana trapow to, jak ktos wczesniej napisal, fixniecie ich do dzialania tak, jak zostaly do tego stworzone. Podobnie inne zmiany w hunterze oceniam bardzo pozytywnie (juz sobie zaplanowalem noob BM spec ^^)


Tylko nie noob BM spec... ja mialem BM spec i to jeszcze przed 1.7 :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 18:26 
Cytuj  
Od kiedy trzeba bylo makr uzywac do fd trap?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 18:35 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Od kiedy trzeba bylo makr uzywac do fd trap?

No wiesz, jezeli ktos cie bije i klikasz najpierw przycisk FD i od razu po nim Trap to zawsze istnieje ten ulamek sekundy w ktorym ktos moze dac ci w pysk i juz trapa nie postawisz ^^, dlatego ludzie korzystaja z makra.

@dwutlenek, tia, zabijanie casterow zza rogu kotkiem/pieskiem/dzikiem/czymkolwiek to najlepsza zabawa w wow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 18:46 
Cytuj  
Tom, i wlasnie dlatego to nie byl 100% trick, bo nie zawsze wchodzil, a zeby uzyc scatter + FD+ trap to marnujesz 3 CD, z czego jeden to talent. Ja zadnych mark nigdy nie uzywalem.
Niech ktos mi powie jak zjechac teraz woja 7khp unbuffed bez trapa, prosze.... I nie whinuje, po prostu jestem ciekaw, jak 1v1 hunter bez trapa ma sobie poradzic.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 19:30 
Cytuj  
Z tego co ktos pisal rozumiem z teraz trapy maja tak maly zasieg ze mzoesz na niej stac a ktos biegac wokol i cie bic i nie wpadnie w nia.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 19:32 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Tom, i wlasnie dlatego to nie byl 100% trick, bo nie zawsze wchodzil, a zeby uzyc scatter + FD+ trap to marnujesz 3 CD, z czego jeden to talent. Ja zadnych mark nigdy nie uzywalem.
Niech ktos mi powie jak zjechac teraz woja 7khp unbuffed bez trapa, prosze.... I nie whinuje, po prostu jestem ciekaw, jak 1v1 hunter bez trapa ma sobie poradzic.

Peace


Za moich czasów to się biegało poza zasięgiem interceptu...

Kiedyś uciekałem przez całe Stonetalon Mountains, aż do Desolace przed warriorem, który był dla mnie '??' i go w końcu ubiłem bo nie mógł się zblizyć.
Oczywiście w BG nie ma na to zbyt wielkich szans :)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 19:39 
Cytuj  
Kitowanie jest bardzo ryzykowne i zalezne moim zdaniem od pingu - ja mam z reguly latency okolo 200, to nie pozwala na komfortowe kitowanie, poza tym taki przypadek, to jeden na sto - z rogiem juz nie przejdzie na przyklad, z wojem zreszta tez nie, jak Cie podejdzie. Hunter bez instant trapa IMO jest bezbronny, bo detterance + counterattack to za malo. Glupie zmiany i mi sie nie podobaja - glupie dlatego, ze nie rozumiem czym sa podyktowane.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 19:40 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Vercin napisał(a):
Od kiedy trzeba bylo makr uzywac do fd trap?

No wiesz, jezeli ktos cie bije i klikasz najpierw przycisk FD i od razu po nim Trap to zawsze istnieje ten ulamek sekundy w ktorym ktos moze dac ci w pysk i juz trapa nie postawisz ^^, dlatego ludzie korzystaja z makra.

@dwutlenek, tia, zabijanie casterow zza rogu kotkiem/pieskiem/dzikiem/czymkolwiek to najlepsza zabawa w wow.


Jak byłem hunterem to BG byly jeszcze w powijakach i zabawa sie sprowadzała do ubicie rogala tu i tam w outdoor :)

Moja sympatia do BM wiąże się z tym, ze zawsze odczuwałem związek z petem :)
Uzywałem tego, którego złapałem na poczatku gry do samego końca i lubiłem kiedy był skubaniec twardy.

Dodatkowo kiedyś Hunter BM to była spora niespodzianka dla przeciwnika, jak juz się trafiło jakieś PvP. Nigdy nie zapomnę jak, któregoś razu rogal mnie 'sapnął' i zabrał się za peta, żeby potem wykończyć mnie.
Na szczęście pet był mocno podpakowany i zabawa skończyła się tym, że rogal i pet mieli po 50% HP kiedy sap się skończył.
Ha... no a razu pewnego mag gnom rzucił na mnie 'sheepa' a pet go zjadł w ciągu kilkunastu sekund po tym jak resistował roota.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 20:18 
Cytuj  
Trap w combacie przegiecie? A to ze rogal 2 metry przedemna w srodku dnia jest niewidzialny to co niby? Cloaking device? :lol: To jest gra ludzie wiec podobienst do RL prosze sie nie doszukiwac.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 paź 2006, 20:36 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Trap w combacie przegiecie? A to ze rogal 2 metry przedemna w srodku dnia jest niewidzialny to co niby? Cloaking device? :lol: To jest gra ludzie wiec podobienst do RL prosze sie nie doszukiwac.


Wiesz... o ile jestem w stenie przyjąc ice bolty, fire bolty i druidów, czy stealth, bo wiem że to fikcja o tyle ustawianie pułapki na niedźwiedzie w czasie bijatyki przekracza granice mojej wyobraźni :)

Oczywiście każdy ma prawo oglądania spraw na swój sposób i nic mi do tego.
Jeżeli o mnie chodzi to wszelkie zmiany związane z mechaniką pułapek muszą być na lepsze, bo już gorzej być nie mogło :)
ale to tylko ja... no i wygląda na to że blizzard też :)

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2006, 23:56 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Venan napisał(a):
Trap w combacie przegiecie? A to ze rogal 2 metry przedemna w srodku dnia jest niewidzialny to co niby? Cloaking device? :lol: To jest gra ludzie wiec podobienst do RL prosze sie nie doszukiwac.


Wiesz... o ile jestem w stenie przyjąc ice bolty, fire bolty i druidów, czy stealth, bo wiem że to fikcja o tyle ustawianie pułapki na niedźwiedzie w czasie bijatyki przekracza granice mojej wyobraźni :)

Oczywiście każdy ma prawo oglądania spraw na swój sposób i nic mi do tego.
Jeżeli o mnie chodzi to wszelkie zmiany związane z mechaniką pułapek muszą być na lepsze, bo już gorzej być nie mogło :)
ale to tylko ja... no i wygląda na to że blizzard też :)

rozumiem ze jak hunter robil feign death i stawial trapa bylo to jak najbardziej naturalne

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 11:32 
Cytuj  
2 sec delay na vanish plx ;P przeciez wpierw ten proszek wyjac musza, co nie? ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.