mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 01:19 
Cytuj  
No to chyba oczywiste polaczenie.

Nie praktykowalem w becie, ale zaczne na pewno w retailu Eu. Prosze o rady osob, ktore juz mialy z tym do czynienia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 01:25 
Cytuj  
Jakie rady? Jak już wybierzesz sobie skilla do craftowania to już żadnych rad tu nie można dawać. No nie wiem, w sumie może cos, ale nie mam pojęcia.
No chyba, ze sprzedawaj drogo,kupuj tanio, nie rób nieopłacalnych miksturek(takich których nie sprzedasz ani takich których sam nieużyjesz), uważaj jak kwiatki zbierasz bo Cię zabiją....
A tak na poważnie, to jak grałem w OB to zauważyłem, ze na początku to tylko healing Potiony się opłaca robić.

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 10:04 
Cytuj  
mikstorek jest sporo ktore sie przydaja - mikturka oddychania pod woda jest czesto poszukiwana -- sporo tez jest potrzebnych do robienia itemow roznych


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 12:25 
Cytuj  
na poczatku to potion of minor defense czy jakos tak jest tez przydatny ,, zawsze dodatkowe +50 armor sie przydaje :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:31 
Cytuj  
Tylko ze tych potionow na defa chyba nie mozna uzywac jak juz masz jakiegos def-bufa... przynajmniej ja nie moglem paladynem w US OB PvE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 13:58 
Cytuj  
Z Mark of the Wild spokojnie mozna uzywac.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2004, 14:03 
Cytuj  
W sumie zbieram te roślinki i robie miksturki ale tylko na własny użytek :) bardzo przydatne (jak dla mnie ;)) skile bo zawsze można sobie zdrówko podrperować albo na jakiś czas podnieść sobie staty. Z tego co słyszałem to, niektóre miksturki (jak wyżej wspomniana do oddychania pod wodą) są bardzo poszukiwane i ludzie słono płacą za to żeby je dostać np. na aukcjach w Ironforge.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**

Posty: 232
Dołączył(a): 13.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 15:25 
Cytuj  
Ja mam 22 level i 170 herba, 160 alchemia. Moze i mikstrury pod wode sa spoko, ale skladniki do nich nie sa juz takie spoko, wiec nimi nie handluje. Zobaczymy co bedzie dalej, nie moge sie wypowiadac, bo mam za maly level.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 16:13 
Cytuj  
Mam pytanie troszke związane z alchemią. Dzisiaj jak grał ktoś się darł, że znalazł recepturke do Elixir of Giant Growth. Czy to działa tak jak myśle czyli powięszka... postać :wink: .


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 16:18 
Cytuj  
Miedzy innymi :)

"Use: Your size is increased and your Strength goes up by 8 to match your new size. Lasts 2 min."

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2004, 14:29 
Cytuj  
to to samo chyba co rzuca ten trollski szaman w campie trolli jak sie zgodzisz...na kilka minut Cie powieksza ...albo zamienia w kurczaka z torpeda w tylku.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2004, 11:58 
Cytuj  
Mam herbalizm i alchemie na poziomie artisana, wiec mozna powiedziec, ze jakies doswiadczenie mam.
Oczywiscie miksturki oplaca sie robic tylko takie, ktore mozna sprzedac, lub ktorych samemu sie uzywa. Ja glownie robilem greater healing potions - dla siebie i na sprzedaz. Na pustym serwerze, na ktorym gram/gralem sprzedawalem po 40s za 5 sztuk, na SH chodza na aukcji po 80s. Wieksze butelki oczywiscie drozsze, ale stosunek czas/kasa nie jest juz taki dobry. Chyba, ze sie ma ok 50 levelu i siedzi w lokacjach, gdzie potrzebne ziolka rosna. Na greater potrzebne sa tylko liferoot i kingsblood, ktorych masa rosnie w lokacjach 20-30 lvl, wiec wczesnie mozna zaczac zbierac i sprzedawac.
Z innych dobrze sprzedajacych sie rzeczy moge polecic fire protection (wymaga fishingu), defence (jakos skladnik armorow), shadow oil (dusky armor, marzenie kazdego rogue 8) ), oddychania pod woda. No i jak sie ma duzo zebranych ziol roznego rodzaju to warto pokrzyczec, ze sie ma wysoki poziom alchemii, zawsze sie znajdzie ktos chetny, a z zamowienia mozna wyciagnac wiecej kasy :) Tyle, ze ludzie zamawiaja zazwyczaj mikstury, ktore sa trudne do zrobienia, jak na przyklad shadow oil. No ale golda za to mozna pewnie wyciagnac na bogatym serwerze.
W kazdym razie polecam zbieranie na zapas wszystkich ziolek od stranglekelp w gore. Jezeli chodzi o stranglekelp to zdecydowanie warto poswiecic troche czasu i poplywac sobie w Darkshore, Ashenvale, Desolace, Dustwallow, Silverpine, Alterac, Hillsbrad, Wetlands, Westfall, Stranglethorn, czy Swamp of Sorrow i wyciagac ziolka. Przydaja sie do wielu mikstur, wiec warto.
To tyle z porad :)
Moze jeszcze przydatne tabelki (nie tylko dla herbalzmu/alchemii)
Link
Nie wiem, czy juz byl tutaj na forum ten link czy nie.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 00:26 
Cytuj  
Gdzie moge znalezc wild steelbloom?? Pozwiedzialem juz kawalek swiata ale nigdzie znalezc tego niemoge.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 01:12 
Cytuj  
KhaYmaN napisał(a):
Gdzie moge znalezc wild steelbloom?? Pozwiedzialem juz kawalek swiata ale nigdzie znalezc tego niemoge.

Zaczynaja sie pojawiac od lokacji 20-30 lvl


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:27 
Cytuj  
A mozna dokladniej w jakiej krainie ?? zwidzilem wetlands, duskwood, nawet Hillsbrad Fields i nigdzie niema Wild Steelbloom

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:40 
Cytuj  
http://www.thotbott.com/?i=1666

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:42 
Cytuj  
www.streamload.com/bollwerk

sciagnij "alchemy.pdf"

Tabela mikstur/reagentow i tabela z wystepowaniam zioł.

PS. To co ci podal Xanth powyzej to sa jakies pierdoly i nie zwracaj na to uwagi. :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2005, 16:12 
Cytuj  
pamietam ze na pewno w 1k needles

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 13:24 
Cytuj  
Tak realnie to alchemia sie przydaje tylko do Transmute Water into Air - wtedy 30 min farmowania essence of water, daje essence of air, ktory na AH schodzi za 20 G. Ale tylko 1 na dobe (inne transmute tez).
Stacki major hp to jakies 5 G, mana troche wiecej, ale sie trzeba strasznie najezdzic za ziolami. Nie mowie juz o takich super rzadkich okazach jak Black Lotus. Dlatego ja zrobilem Herbalism do 300, potem Alchemie do 300, i abandon Herbalism.

ms


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

*

Posty: 89
Dołączył(a): 5.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 16:04 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Dlatego ja zrobilem Herbalism do 300, potem Alchemie do 300, i abandon Herbalism.

Ciekawe skad wezmiesz teraz black lotusy LOL

emesio napisał(a):
Tak realnie to alchemia sie przydaje tylko do Transmute Water into Air - wtedy 30 min farmowania essence of water, daje essence of air, ktory na AH schodzi za 20 G. Ale tylko 1 na dobe (inne transmute tez).

1.A arcanit?
2. Czy transmute essence powoduje, ze trzeba czekac tez na arcanit czy dwie te rzeczy dzialaja niezaleznie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.