mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 19:41 
Cytuj  
Tak jak w temacie. Poiedzmy, ze zaczynam grac na Us , ale po miesiacu grania blizz nie moze sciagnac kasy za granie w kolejnym miesiacu np. bo adres sie nie zgadza czy bank robi jakis problem. Teraz narusza sie mysl? Co robia z kontem bo ban napewno to nie jest, gdyz potem moge wrocic po jakims czasie i chciec aktywowac konto. Czy np moglbym im wtedy wyslac form z prosba o przeniesienie na serwery eu bo np tu nie byloby problemu z platnoscia itd? Gdybym mogl to bym zadal to pytanie na oficjalnym forum...ale jest jak jest :]. Co o tym myslicie?

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 20:03 
Cytuj  
W praktycznie wszystkich mi znanych MMORPG jak nie placiles, to konto bylo zawieszane - wprawdzie nie mogles grac, ale nic nie traciles, postac i przedmioty byly nadal. Jak sobie reaktywowales konto, to mogles do niej wrocic (w AO po ok 2 latach wrocilem na chwile do postaci i wszystko bylo ok, poza tym, ze musialem sobie shortcuty na nowo definiowac; podobnie w SWG).

Jak bedzie z przeniesieniem na EU tego nikt nie wie...

Natomiast bank nie powinien robic absolutnie zadnych problemow, bo i co mu do tego? Sama weryfikacja karty nastepuje w VISA, ona potem przekazuje dane do banku, zeby obciazyl konto karty na taka i taka sume i wszystko dziala. Wydawalo mi sie kiedys, ze dane takie jak wlascicel karty i adres sa sprawdzane przy platnosci, ale ludzie z tego forum podali przyklady, ze nie sa... Wiec powinno nie miec problemow.

Co do samej gry - to tez bym sie zdziwil, gdyby stwarzali problemy. Chociaz nie, teraz mnie juz malo zdziwi. Ale mam nadzieje, ze nie beda tacy jak Square (producent FF11), gdzie wylaczali mi konto regularnie co 2 miesiace, mimo placenia...

Muminus

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 20:54 
Cytuj  
dzieki za jaako takie rozjasnienie sprawy :]. Z tym Square to dziwny przypadek. Dowiedziales sie wreszcie czemu tak robili, czy porpsotu byl to taki dziwny przypadek?

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2004, 22:01 
Cytuj  
Buba_jw napisał(a):
Z tym Square to dziwny przypadek. Dowiedziales sie wreszcie czemu tak robili, czy porpsotu byl to taki dziwny przypadek?


Oni wszystko potrafili skomplikowac, nawet najprostrze rzeczy. Na przyklad nie mogles sobie wybrac serwera, na ktorym graszy, tylko byl losowany. A jak chciales sie dostac na konkretny serwer, to ktos z tamtego serwera musial kupic za in-game cash (i to calkiem spory, przynajmniej jak na mozliwosci startowych postaci) kod, ktory starczal na dolaczenie 5 osob.

Przypadek to nie byl, bo polowie ludzi z ls (tamtejszego odpowiednika gildii) tak sie dzialo.

Muminus

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2004, 01:18 
Cytuj  
przyznaje , dziwne rozwiazanie. wrecz smieszne bym powiedzial...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.