mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 16
Dołączył(a): 28.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:00 
Cytuj  
Witam. Chce kupic Warcrafta ale slyszalem ze sa problemy z rejestracja. Czy tam trzeba podawac adress (prawdziwy) czy mozna podawac adres polski (slyszalem ze nie)? Podobno trzeba jakis austalijski? jaki wy podawaliscie? Powiedzcie mi takze czy po podaniu konta blizard sam sobie pobierze te 15euro czy je trzeba wyslac e karta? Czy mozna zrobic cos takiego ze wyslac kase z konta kumpla? Czy sa roznice w pingach miedzy eu a us? Co sie dzieje z gra jesli zostaine zerwane polaczenie z netem?Troche duzo pytan ale z gory dzieki za odpisy?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:09 
Cytuj  
Mimo moich ostatnich "utarczek" z Xanthem na temat wyszukiwarki podaje linki :

1. search.php
2. http://www.google.pl/

na twoje pytania akurat bylo tu juz za duzo odpowiedzi :)


_________________
Obrazek


Posty: 16
Dołączył(a): 28.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:23 
Cytuj  
dzieki za super pomoc mogles nawet tego nie pisac! :har:
Nive11en napisał(a):
Czytalem na stronce Blizzarda ze Europejscy gracze nie moga grac w WoW. Ale czy to prawda ze europejskiej Visy zarejestrowanej na Polske za miesiac grania nie da sie zaplacic? Czy to tylko jednak taki straszak..
jestem nowy i chcialem uzyskaac odpowiedz od graczy a nie od tych co nieznaja jej!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:27 
Cytuj  
plyta napisał(a):
dzieki za super pomoc mogles nawet tego nie pisac! :har:
Nive11en napisał(a):
Czytalem na stronce Blizzarda ze Europejscy gracze nie moga grac w WoW. Ale czy to prawda ze europejskiej Visy zarejestrowanej na Polske za miesiac grania nie da sie zaplacic? Czy to tylko jednak taki straszak..
jestem nowy i chcialem uzyskaac odpowiedz od graczy a nie od tych co nieznaja jej!


Poczekaj miesiac i bedziesz mogl grac na europejskich serverach jak rusza.. Szybciej, przyjemniej, bez retardow ktorzy jedza hamburgery na sniadanie..


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:32 
Cytuj  
Boze chodzi o to ze na tym forum juz wszystko bylo nie raz powiedziane po co to wszystko pisac jeszcze raz ?? a pisali to ludzie ktorzy graja w WoW'a nawet teraz :)
Po prostu uzyj wyszukiwarki a znajdziesz odpowiedz na wszystkie swoje pytania.

a apropo grania w WoW'a w USA i płacenia za niego to w tej chwili nawet jest aktywny temat o tym :) wystarczy popatrzec i poszukac a nie blagac o pomoc i by wszystko sie podalo na tacy.

poza tym ja gram tylko w beta (koreanska) a wczesniej w USA) i wiem wszystko (no w kazdym razie duzo) o placeniu, kartach kredytowych, itp.. a prawie cala moja wiedza pochodzi z tego forum :).

POSZUKAJ A ZNAJDZIESZ !!

EDIT:

NESTOR napewno nie miesiac ale troszke dluzej :)
a poza tym na US serwerach gra sie chyba lepiej (napewno lepiej niz z koreanczykami, niemcami, francuzami, chinczykami, rosjanami (!!!), anglikami, szwedami, - te nacje spotykalem w koreanskiej BECIE) i ich kaleczonym angielskim (no oprocz anglikow of course)

np. wczoraj na chacie co 30 sekund jakis francuz :

QUI ?? QUI ?? (czy cos takiego juz dokladnie nie pamietam)
FRANCE ?? FRANCE ?? QUEST ?? QUI ??

nie da sie dogadac z wiekszoscia europejczykow :(
a w USA bez problemów :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:44 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
NESTOR napewno nie miesiac ale troszke dluzej :)
a poza tym na US serwerach gra sie chyba lepiej (napewno lepiej niz z koreanczykami, niemcami, francuzami, chinczykami, rosjanami (!!!), anglikami, szwedami, - te nacje spotykalem w koreanskiej BECIE) i ich kaleczonym angielskim (no oprocz anglikow of course)

np. wczoraj na chacie co 30 sekund jakis francuz :

QUI ?? QUI ?? (czy cos takiego juz dokladnie nie pamietam)
FRANCE ?? FRANCE ?? QUEST ?? QUI ??

nie da sie dogadac z wiekszoscia europejczykow :(
a w USA bez problemów :)


To ze ktos rozmawia po angielsku nie znaczy wcale ze jest fajny. Jak przegladam forum US wow'a to ilosc placzu jaka tam wystepuje mogla by zatopic pol swiata..
Moje doswiadczenia z eve-online gdzie wiekszosc (70%) graczy to europejczycy sa bardzo pozytywne. Praktycznie wszyscy rozmawiaja po angielsku, i jest duzy odsetek brytyjczykow. Holendrzy i szwedzi nie maja zadnych problemow z angielskim, nawet na voice-commach.
Jedyne co sie czasem trafi to jakis niemiec ktory nie zna angielskiego wogole :) Ale to bardzo marginalne przypadki.

Pozatym nie ma co porownywac serverow open beta na ktore pchaja sie wszyscy i cala dzieciarnia z retailem gdzie graja glownie w miare normalni ludzie :) Do tego francuzi i niemcy maja wlasne servery jezykowe, czego chciec wiecej? :D


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2004, 12:53 
Cytuj  
no jak bez niemcow i francuzow to spoko :)
od razu mowie ze nie jestem zadnym rasista tylko po prostu mam zle doswiadczenia z tej bety :)

i na poczatku retaila w EU bedzie to samo co w USA - kolejki do servow, lagi,itp. na pewno
a w stanach juz teraz tego nie ma (chyba) przynajmniej na niektorych serwerach.

chociarz z grugiej strony wszyscy beda startowac od zera i ekonomia bedzie sie dopiero ksztaltowac co jest bardzo duzo zaleta EU.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.