mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 14:30 
Cytuj  
Gram na kr becie hunterem (wowczas) lvl 27 mam raptorka i podczas raid'u gdzies oddalony od calej grupy zobaczylem biegnacego do mnie shamana lvl 25, oczywiscie zaczelo sie od ataku peta a pozniej Hunter's Mark[5 punktow talentu], kiedy wszedl w zasieg po koleii: Concussive Shot, Serpent Sting, Arcane Shot, kiedy dobiegl Raptor Strike i Wing Clip pozniej odbieglem i Scorpid Sting kiedy znowu do mnie dobiegl Raptor Strike i po 5 sekundach JA !!!!!! niezylem. I powiedzcie mi moze to ja nie umiem grac albo jestem straszny n00b no ale bez przesady...

PS. caly czas wlaczony Aspect of the Hawk [5 punktow talentu]


Ostatnio edytowano 27 gru 2004, 14:38 przez R-snoOz, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 14:37 
Cytuj  
no nie wiesz. za tom gorkom co tam byla, skryli sie jego kumple magowie, paladyni inne gowna. Noobaj tak robiom. Dali mu milion szieldow, aurow, +1k do atakow i obronów i gosc, uginajac sie pod ciezarem tego calego szitu bujal sie w twoja strone. a ze mial z gorki i nie mogl zawrocic to stoczyl sie na ciebie. normalnei by uciekl ale zasady fizyki nie rpzecza prawu do smierci. ee hyymm, wypchneli biedaka i chcieli zobaczyc co sie tanie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 14:42 
Cytuj  
R-snoOz napisał(a):
Gram na kr becie hunterem (wowczas) lvl 27 mam raptorka i podczas raid'u gdzies oddalony od calej grupy zobaczylem biegnacego do mnie shamana lvl 25, oczywiscie zaczelo sie od ataku peta a pozniej Hunter's Mark[5 punktow talentu], kiedy wszedl w zasieg po koleii: Concussive Shot, Serpent Sting, Arcane Shot, kiedy dobiegl Raptor Strike i Wing Clip pozniej odbieglem i Scorpid Sting kiedy znowu do mnie dobiegl Raptor Strike i po 5 sekundach JA !!!!!! niezylem. I powiedzcie mi moze to ja nie umiem grac albo jestem straszny n00b no ale bez przesady...

PS. caly czas wlaczony Aspect of the Hawk [5 punktow talentu]


Tak na powaznie to moze Lag ?? Ja na KR becie mialem takie lagi ze biegne rogue za gosciem i wale go po plecach i wogole nie trafiam (ani miss ani nic po prostu zero) po czym gosc znika ja sie obracam a on jest gdzies tak 10 metrow za mna i wali Feara :)
HEH korean servers suxxx :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 14:56 
Cytuj  
Mozliwe ze lag no ale taki bylem wkurzony ze prawie myszke pogryzlem :D

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 14:58 
Cytuj  
Niewiedzialem ze wow ma taką renome, juz koty nawet w niego graja. Fascynujące!

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 16:19 
Cytuj  
Zodi4c napisał(a):
Niewiedzialem ze wow ma taką renome, juz koty nawet w niego graja. Fascynujące!


Panie Zodi4c radzilbym zdecydowanie zmienic ton wypowiedzi i okazac troche szacunku dla innych uzytkownikow forum.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2004, 16:30 
Cytuj  
Widocznie o 2 posty za daleko. Jesli kogos urazilem, przepraszam...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.