mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:25 
Cytuj  
Jak się mozemy dowiedzec ze strony polskiego dystrybutora gry, premiera ma nastąpic 11 lutego... Tak wiec ponad miech czekania na eu retail wowa...

tresc:

World of Warcraft - data europejskiej premiery ogłoszona!
World of WarCraft, 4 stycznia 2005, 17:10 (Chamberlyn)


Z wielką przyjemnością informujemy, że podana została oficjalna data europejskiej premiery gry MMORPG World of Warcraft! Gra trafi do sprzedaży 11 lutego. Zgodnie z naszą wcześniejszą deklaracją, w Polsce World of Warcraft będzie dostępny tego samego dnia, bądź z niewielkim opóźnieniem.

Przypominamy, że World of Warcraft będzie dostępny w dwóch pudełkach (Przymierza i Hordy), a w cenę 199 PLN wliczono możliwość darmowej gry przez pierwszy miesiąc po instalacji. Gra dystrybuowana przez CD Projekt posiadać będzie polską wkładkę zawierającą instrukcję instalacji, łączenia z serwerami i opłat abonamentowych. Więcej szczegółów na temat tytułu na tej stronie.

a tu link Tutaj link do informacji:
http://www.cdprojekt.info/news.asp?nid=8464

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:32 
Cytuj  
*G*

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:34 
Cytuj  
Radko napisał(a):
a w cenę 199 PLN wliczono możliwość darmowej gry przez pierwszy miesiąc po instalacji.

Slicznie CDP tlucze kase na druku polskiej wkladki z instrukcja ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 4 sty 2005, 17:35 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:34 
Cytuj  
Troche przeginają z ceną....

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:42 
Cytuj  
Ciekawe, zaden z UK sklepow (w tym gameplay, ktory jest oficjalnym retailerem) dalej nie ma potwierdzonej daty.
Aczkolwiek ich ship date to 16-17 luty (release date to 18).Wiec relatywnie blisko.

Do tego na zadnej oficjalnej stronie Blizzarda nie ma takiego potwiedzenia.

Nie to ze sie czepiam, ale skoro pisza ze oficjalnie potwierdzona to gdzie to potwierdzenie?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:51 
Cytuj  
czemu przeginają 199zł to chyba standard?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:57 
Cytuj  
Za 199pln mam WoW z gameplay wysylanego 3 dni przed premiera kurierem...

Tu masz za 199pln ale pewnie bez wysylki, do tego jeszcze mozliwe "niewielkie opoznienie"...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 17:57 
Cytuj  
No wlasnie zainteresowani powinni sie cieszyc ze to nie cenega bo by planowana cena skoczyla do 300zl :o
A co do premiery to pewnie sklepy w EU beda mialy szybciej wiec warto sprawdzic czy tez nie taniej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 18:08 
Cytuj  
Zematis ale to jest polska - wiadomo wszystko drożej, później, a w ogóle to trzeba się cieszyć, że doszło bo mogli na poczcie ukraść.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 18:39 
Cytuj  
Final Beta ma wystartowac za kilka dni, bedzie trwala pewnie do ~ 10 lutego. Wiec tak jak moznabylo sie spodziewac okolo miesiaca, bo przeciez Blizz nie produkowalby sie tyle z Pre Orderowymi kluczami, dla tygodniowej bety.


Sama cena 199zl... Hm.. Nie wiem czy wiedzie, ale jesli ma sie zarejestrowanego Warcrafta3+TFT to cena mocna spada, a nie trudno o qmpla z War+TFT.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 18:58 
Cytuj  
Cytuj:
Zematis ale to jest polska - wiadomo wszystko drożej, później, a w ogóle to trzeba się cieszyć, że doszło bo mogli na poczcie ukraść.


No to jest racja, na poczcie gina rzeczy straszniedziwnie, niby poaczka jedzie, ale gdzies indziej, potem wraca, ale odsylaj znow gdzie indziej, bo tam bylo zle napisane, iwogole to "O co panu chodzi, cos mi sie wydaje, ze takiej paczki wogole nie ma, prosze spokojnie czekac, wszystko sie wyjasni..... ", i tak czekam juz 4. miesiac a paczki z telefonem dalej nie ma. ale coz, na szczescie jest DHL :)

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 19:06 
Cytuj  
Miejmy tylko nadzieje ze to "kilka dni pożniej" nie bedzie w marcu :P

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 19:28 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Zematis ale to jest polska - wiadomo wszystko drożej, później, a w ogóle to trzeba się cieszyć, że doszło bo mogli na poczcie ukraść.


No ja najprawdopodobniej tego wlasnie doswiadczylem ;( . Juz mi prawie 3 tygodnie idzie paczka z USA.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2005, 19:38 
Cytuj  
Horght napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Zematis ale to jest polska - wiadomo wszystko drożej, później, a w ogóle to trzeba się cieszyć, że doszło bo mogli na poczcie ukraść.


No ja najprawdopodobniej tego wlasnie doswiadczylem ;( . Juz mi prawie 3 tygodnie idzie paczka z USA.

Jak nie zamowiles kurierem to normalka... a jak do tego wyslana tydzien przed swietami to heh.

Ja wole wydac wiecej ale zawsze zamowic via kurier.Przynajmniej wiem gdzie jest paczka i kiedy dojdzie.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 00:53 
Cytuj  
CYTAT:

Killka ważnych spraw odnosnie WoW w Polsce:
1) preordery niestety nie wystartują w dniu dzisiejszym . Celujemy jednak w ten tydzień i mamy nadzieję, że juz jutro, najpóźniej w piątek, będzie mozna zamowiać grę na naszej stronie.
2) kwestia pre-paidów i ogólnie alternatywnych metod płatności nie została jeszcze ustalona przez europejski oddział Vivendi, stąd brak informacji w tym temacie. Zależy nam, aby pre-paidy World of Warcraft były dostępne w Polsce, acz wszystko zalezy od decyzji Vivendi w tej sprawie. Warto dodać iż planowane są jeszcze inne metody płatności za abonament WoW, choć nie wiadomo jakie będa to metody ani jak będzie z ich dostępnością.
3) Prowadzimy rozmowy w sprawie sprowadzenia World of Warcraft: Collectors Edition, ale w tej chwili nie ma uzgodnionych żadnych szczegolów - na pewno nie będzie ich na dzień premiery (problem ten dotyczy nie tylko Polski ale całej Europy środkowej i wschodniej)
- Destro ([email protected])

KONIEC CYTATU

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 16:28 
Cytuj  
muehehe gamershell.com dostał cynk od GOLa i też wrzucił to info ale ale :

category : rumors :]


_________________
you are already dead

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 11:07 
Cytuj  
Kod:
Friday, January 7 6:54:PST
Although we have no start date for the Final Beta, the EU site states that the European Game Master team is ready to go and will be on hand to answer and deal with any problems. I quote "In other words: the Game Masters team now work 24 hours a day, 7 days a week." Looks like we're close to FB start :)

WorldofWar.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.