mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 03:51 
Cytuj  
Chwile byłem w deadmines przeszłem przez portal i wyskczył taki tekst You are not in this instance's group.You will teleported to Northshire Valley in 40 secods. po czym po upływie określonego czasu cofneło tam,nie uzywałem Hearthstone,raz mi to samo zdarzyło z jedną drużyną,a potem z inną,miałem nadzieję,że rozwalimy tego pieprzonego trola,a tu dupa,taki wałek,inny błąd to taki,że od czasu do czasu gdy pozbierać kase od zabitego moba postać przez chwile odrywa się od ziemi i lata nad ziemią,po czym po chwili wszystko wraca do normy.Miał ktoś podobne problemy?Wstawiłbym screena z tego miejsca,ale niewiem jak sie je tu wstawia.[/img]


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 08:51 
Cytuj  
Tak, pare razy sie zdarzalo w roznych instancjach, nie tylko mi. Blizz zreszta o tym tez wie (sa sygnaly na off. forum).

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 09:03 
Cytuj  
solki1985 napisał(a):
Wstawiłbym screena z tego miejsca,ale niewiem jak sie je tu wstawia.


Solki zacytuję z FAQ boardu :

"Czy mogę dodawać Obrazki?
Jak najbardziej możesz wstawiać obrazki do swoich postów. Jednakże obecnie nie istnieje możliwość przesyłania obrazków bezpośrednio na forum. Musisz więc wstawiać obrazki, które znajdują się na innym, ogólnodostępnym serwerze, np. http://www.moj-serwer.pl/moj-obraz.gif. Nie możesz wstawiać obrazków znajdujących się na twoim komputerze (chyba że jest on publicznie dostępnym serwerem) ani obrazków przechowywanych na stronach wymagających autoryzacji, np. skrzynki pocztowe, strony chronione hasłem itp. Aby wstawić obrazek użyj znacznika BBCode [img] lub odpowiedniego znacznika HTML (jeśli jest to dozwolone). "

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 10:17 
Cytuj  
ja mialem raz taki przypal w deadmines ze wchodzimy do instance a tam nikogo nie ma :) biegniemy do vc a go tez nie ma ;) zero mobow w instance :) gdy wychodzimy to odrazu giniemy i nasz duch pojawia sie kolo cmentarza w crossroads... :D dodam ze dwarf hunter lvl 20 w barrens to nie jest mile doswiadczenie i do tego HS moglem urzyc za 41 minut :D

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 11:36 
Cytuj  
Postal napisał(a):
ja mialem raz taki przypal w deadmines ze wchodzimy do instance a tam nikogo nie ma :) biegniemy do vc a go tez nie ma ;) zero mobow w instance :) gdy wychodzimy to odrazu giniemy i nasz duch pojawia sie kolo cmentarza w crossroads... :D dodam ze dwarf hunter lvl 20 w barrens to nie jest mile doswiadczenie i do tego HS moglem urzyc za 41 minut :D


Ja raz mialem takie przypadek w Elwynn Forest ze zaczal mnie gonic o 1 lvl wyzszy misio, Wiec byl nie do pokonanai, poniewaz gralem palladynem jedno co moglem zrobic to uciec. No i zaczalem uciekac, po pewnym czasie a trwalo to dlugo bo za mna naprawde dlugo lecial, wiec wolaem sie nie ogladac za siebie, gdy juz zorientowalem sie ze mnie nie goni, zaowazylem ze jest cos nie tak. Tzn rozejrzalem sie i cos mi tu nie gralo. Jakis dziwny teren i pisalo mi The barrens. Jakis bug chyba.

(btw. Diablo2 the best ever gamer on the jeear MMORPG!!11)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 00:19 
Cytuj  
Mam pytanie odnośnie bug'ów

Czasami przy zbieraniu ziółek trafiam na roślinkę która nie otwiera loot window. Wypisuje się normalnie "You preform herbalism on np earth root" Postać odgrywa animacje zbierania i podnosi mi się herbalism ale nic dalej się niedzieje (tzn dalej kucam i niemoge się podnieść)

Wygląda jak lag ale to nie to ponieważ kiedy wyloguje się i zaloguje spowrotem moge wyciągnąć dowolną inną roslinkę w pobliżu tylko nie tą jedną konkretną. Jak narazie trafiły mi się 3 takie roślinki i niewiem czy to ja mam coś zwalone czy to poprostu niektóre spawnpointy ziółek są zwalone

Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

Pozdrawiam

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 00:25 
Cytuj  
Jezeli chodzi o roslinki i takiem tam ogrodnictwo to ja sie spotkalem z podobnym lootem z ta roznica ze to bylo przy kopaniu. Tez trafilem na takie kupki ore co ani zebrac ani wyprostowac krzyza ;) Przy walce widac jak sie podnosi macha bronia po czym znowu na kolana :lol:

edit: a spotkal sie juz ktos z takim czyms. Podchodze do NPC ktory jest odpowiedzialny za aukcje, przegladam tam rozne jakies itemki i nagle freez. Mozna ruszac myszka itp ale nie mozna wykonc zadnej czynnosci. Zdaza mi sie to sporadycznie, tki freez trwa mniej wiecej 2-5 min potem wraca do normy.


Ostatnio edytowano 8 sty 2005, 00:28 przez Gevaar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 00:27 
Cytuj  
Tiaaa... to samo dzieje sie przy lootowaniu mobow [duzo rzadziej] tyle ze wtedy po chwili leci "that would be steal" i wszystko wraca do normy

Mi najczesciej sie bugowalo, przy miningu gdy jeszcze zbierajac ore dawalem petowi rozkaz do ataku i sam zaczynalem castowac... Inny przypadek to te rudy/ziolka ktore zawsze daja buga.


Mialem jeszcze problemy z niekatywnoscia kursora [mozna nim ruszac, ale nic nie da sie podswitlic/zaznaczyc/nacisnac nawet logout] tyle ze to moze byc wina nasranych add-onow

[edit: dodatkowo bug ze zbieraniem nie pozwala juz lootowac czegokolwiek innego]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 149
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 10:28 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):

Mialem jeszcze problemy z niekatywnoscia kursora [mozna nim ruszac, ale nic nie da sie podswitlic/zaznaczyc/nacisnac nawet logout] tyle ze to moze byc wina nasranych add-onow


to nie wina add-onów bo też mi się tak czasem dzieje, z nie używam żadnedo

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 10:43 
Cytuj  
free bugs included :]

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 10:50 
Cytuj  
Zodi4c napisał(a):
Ja raz mialem takie przypadek w Elwynn Forest ze zaczal mnie gonic o 1 lvl wyzszy misio, Wiec byl nie do pokonanai, poniewaz gralem palladynem jedno co moglem zrobic to uciec. No i zaczalem uciekac, po pewnym czasie a trwalo to dlugo bo za mna naprawde dlugo lecial, wiec wolaem sie nie ogladac za siebie, gdy juz zorientowalem sie ze mnie nie goni, zaowazylem ze jest cos nie tak. Tzn rozejrzalem sie i cos mi tu nie gralo. Jakis dziwny teren i pisalo mi The barrens. Jakis bug chyba.


Sorry stary ale czegoś nie kumam, nie mogłeś pokonać misia o lvl wyższego ponieważ grasz paladynem?

Pewnie to ironia czy coś, bo z doświadczenia wiem że paladyn tłucze mobki 4 lvle wyższe i nawet się nie poci....

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 10:55 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Zodi4c napisał(a):
Ja raz mialem takie przypadek w Elwynn Forest ze zaczal mnie gonic o 1 lvl wyzszy misio, Wiec byl nie do pokonanai, poniewaz gralem palladynem jedno co moglem zrobic to uciec. No i zaczalem uciekac, po pewnym czasie a trwalo to dlugo bo za mna naprawde dlugo lecial, wiec wolaem sie nie ogladac za siebie, gdy juz zorientowalem sie ze mnie nie goni, zaowazylem ze jest cos nie tak. Tzn rozejrzalem sie i cos mi tu nie gralo. Jakis dziwny teren i pisalo mi The barrens. Jakis bug chyba.


Sorry stary ale czegoś nie kumam, nie mogłeś pokonać misia o lvl wyższego ponieważ grasz paladynem?

Pewnie to ironia czy coś, bo z doświadczenia wiem że paladyn tłucze mobki 4 lvle wyższe i nawet się nie poci....


Jezeli Zodi4c cos pisze i to wydaje sie byc nieprawdopodobne to zawsze jest ironia... :)

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 10:56 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
edit: a spotkal sie juz ktos z takim czyms. Podchodze do NPC ktory jest odpowiedzialny za aukcje, przegladam tam rozne jakies itemki i nagle freez. Mozna ruszac myszka itp ale nie mozna wykonc zadnej czynnosci. Zdaza mi sie to sporadycznie, tki freez trwa mniej wiecej 2-5 min potem wraca do normy.


To jest kwestia jakiegos problemu pewnie wydajnosciowego w AH. Jak sobie wybierzesz szeroka kategorie - np. wszystkie trade goodsy, to potrafi sie lista pare minut otwierac a w czasie jak sie otwiera nic nie mozesz robic. Dlatego ja zawsze staram sie zawezac kreyteria selekcji.

Muminus

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 11:03 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Zodi4c napisał(a):
Ja raz mialem takie przypadek w Elwynn Forest ze zaczal mnie gonic o 1 lvl wyzszy misio, Wiec byl nie do pokonanai, poniewaz gralem palladynem jedno co moglem zrobic to uciec. No i zaczalem uciekac, po pewnym czasie a trwalo to dlugo bo za mna naprawde dlugo lecial, wiec wolaem sie nie ogladac za siebie, gdy juz zorientowalem sie ze mnie nie goni, zaowazylem ze jest cos nie tak. Tzn rozejrzalem sie i cos mi tu nie gralo. Jakis dziwny teren i pisalo mi The barrens. Jakis bug chyba.


Sorry stary ale czegoś nie kumam, nie mogłeś pokonać misia o lvl wyższego ponieważ grasz paladynem?

Pewnie to ironia czy coś, bo z doświadczenia wiem że paladyn tłucze mobki 4 lvle wyższe i nawet się nie poci....




dobre!!!! dawno sie tak nie usmialem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 14:24 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
edit: a spotkal sie juz ktos z takim czyms. Podchodze do NPC ktory jest odpowiedzialny za aukcje, przegladam tam rozne jakies itemki i nagle freez. Mozna ruszac myszka itp ale nie mozna wykonc zadnej czynnosci. Zdaza mi sie to sporadycznie, tki freez trwa mniej wiecej 2-5 min potem wraca do normy.

Dzieje sie tak, gdy nie odswieza ci sie imiona wystawiajacych na aukcje. Najlepiej jest przewijac aukcje co 2 pola i czekac, az sie pojawia imiona wystawiajacych, bo inaczej bedziesz mial freeza do momentu, az odswiezy wszystkie imiona z aktualnej listy.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 14:41 
Cytuj  
nie mozna scrolowac too fast bo inaczej zwis jest, tzn przez pierwsze 30 sec jak klikneles na npc potem mozna juz normlanie


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 15:06 
Cytuj  
Tez mialem takie fazy z WC instance u hordy... trzeba byo kombinowac z party wchodzic/wychodzic 5 razy. Co do lootow przy herbalismie strasznie wkurzajacy bug... jedynie logout mi pomagal.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 10.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 15:32 
Cytuj  
Widze ze ten WoW to jeszcze niedopracowany jest troche. Mam nadzieje ze do EuroRetaila uporaja sie z tym wszystkim i w koncu dopracują ten, chyba nie do konca ukonczony produkt..

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2005, 17:08 
Cytuj  
Co do tego Instance to chyba nie jest do konca bug ;) Ja dzis mialem taki przypadek w Gnomeregan. Chodze sobie w party walczymy w imie dobra i nagle lag, czekam czekam rezultat d/c . Kazda nastepna proba logowania konczyla sie komunikatem "no instance server avanaible" po resecie instance moglem sie normalnie lognac z ta roznica ze bylem na poczatku wejscia i komunikat " U Are not i this party cos tam cos tam You will be teleportet to Stormwind" czyli tam gdzie jest zapis na moim kamyczku ;)
Wyszedlem z instance i wszystko wrocilo do normy.

Cos chyba ze poprostu po logucie sie pomieszalo i nie bylemm juz w tym party dlatego teleport do zapisanego kamyczka ;)

Dzieki za rady Xanth :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.