mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 01:49 
Cytuj  
Jak wszyscy wiemy porozumiewanie sie z przeciwna frakcja jest niezmozliwe. Whispowanie jest zablokowane, a przez /say /yell nie sposob zrozumiec danej wrogiej osoby.
Z tego co wiem jednak jezyk to taki sam skill jak defence czy attack. Widzialem nawet kiedys elfa, ktory mowil do mnie ( trolla ) "po polsq". Jakos ta sprawa zastanawia mnie juz jakis czas,wiec pragne zapytac: Jak uczyc sie jezyka przeciwnej frakcji ?

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 02:33 
Cytuj  
Nie da sie nauczyc, wyraznie blue ludki na oficjalnym forum wypowiedzialy sie w tej sprawie. Na dzien dzisiejszy nie ma mozliwosci nauczenia sie innego jezyka. Jezyki zostaly tak ustawione by ewentualnie w przyszlosci mozna bylo dodac opcje nauki, ale z tego co pamietam pisali ze raczej w dalekiej przyszlosci.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 02:51 
Cytuj  
Od razu jak jest jakieś zapytanie to i ja zapytam co tam miałem:


1.Przy przedmiotach z napisem "chanse of hit" jaka jest realna szansa ze zdolnosc sie uaktywni ( nie rozumiem czemu nie napisali np 5% szansy na..)

2. Co daja zestawy i czy trzeba miec cały aby dostac jakies zdolnosci czy wystarczy miec np 2 z 5 i czym wiecej tym wiecej +

3 Czy postacie z Euro FB przechodza do orginalu (nie marudzcie ale chodzi mi o oficjalna wypowiedz Blizza nie domysly nie przypuszczenia nie stwierdzenia jak powinno byc)

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 02:59 
Cytuj  
Hab-KJ napisał(a):
2. Co daja zestawy i czy trzeba miec cały aby dostac jakies zdolnosci czy wystarczy miec np 2 z 5 i czym wiecej tym wiecej +

Bonusy od zestawow sa rozne, tu taki jeden przykladowy dla huntera http://wow.allakhazam.com/db/itemset.html?setid=206 lub rogue http://wow.allakhazam.com/db/itemset.html?setid=204 jak widac bonusy sa rozne w zaleznosci od tego ile czesci seta posiadamy

Hab-KJ napisał(a):
3 Czy postacie z Euro FB przechodza do orginalu (nie marudzcie ale chodzi mi o oficjalna wypowiedz Blizza nie domysly nie przypuszczenia nie stwierdzenia jak powinno byc)

Nie

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 03:04 
Cytuj  
Apropo chance of hit: ktos wie jaka szanse na powodzenia ma "open of clarity" druida?

*

Posty: 83
Dołączył(a): 28.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2005, 11:59 
Cytuj  
Chance on hit tak naprawde nie jest zadna wartoscia procentowa. Blizzard o tym gdzies pisal.

Chance on hit to jest bardziej zdolnosc broni do wykonania jakiejs specjalnej akcji ktora pojawia sie co okreslony czas. Ten czas jest taki sam dla wsystkich broni i zdolnosci (dlatego nie ma wartosci procentowych: szybsza bron by miala wiecej "losowan")

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 00:15 
Cytuj  
No dobra, wiec mniej wiecej co ile czasu walki taka dajmy na to bronia mamy szanze, ze "uzyje ona swojej specjalnej umiejetnosci" ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 00:50 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
No dobra, wiec mniej wiecej co ile czasu walki taka dajmy na to bronia mamy szanze, ze "uzyje ona swojej specjalnej umiejetnosci" ?


Z tego co mi sie obilo o monitor na forach US to jest n-razy na minute.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 00:57 
Cytuj  
Na przykładzie Staff of Jordan, który ma speed: 3,70 w ciągu każdej minuty zadawałem feedbackiem:
-4
-3
-3


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:13 
Cytuj  
Wracając do tematu...

Dlaczego Undead nie rozumie Alliance, a bez problemu rozumie obce języki Hordy? 8)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:17 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Dlaczego Undead nie rozumie Alliance, a bez problemu rozumie obce języki Hordy? 8)

Jestes pewny, ze rozumie wszystkie jezyki hordy poza "wspolnym"? Popros kiedys, zeby ci troll po trollowemu, albo tauren po krowiemu zagadal ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:28 
Cytuj  
Chodzi mi właśnie o ten wspólny - jak rozumiem Undeadzi są tym co zostało z ludzi po śmierci, więc jak się to dzieje, że nagle rozumieją całkiem nowy język, a zapominają wspólny Alliance? ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2005, 10:35 
Cytuj  
Dlatego ze wspolnym hordy jest Orcish, a wspolnym allies jest Common ;)

X.

PS. Pozatym to jest swiat WoW, gdzie nawet gobliny z telefonami komorkowymi i walkie-talkie to nic dziwnego ;)
PS2. Powtarzajac za Pieszczochem "ciekawe, co dev team ćpa, wymyslajac niektore rzeczy? napewno jest to mocne" ;)


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 137
Dołączył(a): 14.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 03:22 
Cytuj  
Kolejne pytanie bo jetsm niestety leniwy ( ale z wyboru) i nie chce mi sie szukac a mnie ciekawi. Wszyscy gracze maja ksywy ( nad głowami) na niebiesko zgadza sie? dzisiaj natomiast spotkałem graczy z napisami na zielono... w czym oni sa inni???? a może przez to ze cosmo zainstalowalem i wyswietla na zielono jakis typ graczy???

*

Posty: 152
Dołączył(a): 24.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2005, 08:16 
Cytuj  
Ci na zielono mają włączony tryb /pvp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.