mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 07:36 
Cytuj  
Czy juz myslicie w jaka nastepna gre bedziecie grac po WoW ?
Czy jakas z nowo wydawanych gier bedzie potrafila przebic Blizzarda ? Czy tez moze na najblizszy rok nie ma sie nad czym zastanawiac ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 08:00 
Cytuj  
Wybitnie glupi watek. :D

Ale na serio mysle ze NIC co juz jest na rynku nie ma szans dorownac popularnoscia WoW.
A z tego co jest "under development" to chyba tylko Guild Wars mi przychodzi do glowy. (ktora zreszta tez robi Blizzard - tak jakby). Ja ta gierke napewno sprawdze bo IMO nic w czym maczali palce ludzie z Blizza nie moze byc shitem (zwlaszcza ze ma nie byc oplat miesiecznych).
GW moze nawet przebic WoW bo robi go ta "lepsza" czesc Blizzarda.

W sumie to jeszcze seria Everquest ma cos w sobie ale ja w to nie gram bo gra wyglada jakby programisci devsi mieli kije w dupie podczas pisania gry (czyt. sztywno, bardzo sztywno + zero polotu).

Aha i jeszcze zobaczymy jaka bedzie zywotnosc WoW'a, bo z tym co jest teraz to 2-3 miechy leveling, miesiac PvP i "im quit". :D


Jakby co to TAK jestem fanem Blizzarda. :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 08:24 
Cytuj  
MxO chyba, ewentualnie w przerwach CoH.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 08:35 
Cytuj  
ehh jakies dziwne pytanie. Wrozka nie jestem, skad mam wiedziec co ja bede robic za 2, 3 lata ? :) Ok , przesadzilem z rok wystarczy ... ;)


_________________


"Nescis, mi fili, diem neque horam..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 08:37 
Cytuj  
eeeee jak juz pisalem na dzien dzisiejszy contentu w WoW'ie starczy na MAX polroku.
Biore pod uwage stan na dzies czyli bez Battlegrounds.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 08:43 
Cytuj  
Widze ze zupelnie nie wierzycie w potencjal Blizza. To by byla najwieksza jego porazka jesli juz po pol roku gracze na WoW by sie pakowali.


_________________


"Nescis, mi fili, diem neque horam..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 08:45 
Cytuj  
D@dzi napisał(a):
To by byla najwieksza jego porazka jesli juz po pol roku gracze na WoW by sie pakowali.

Juz sie pakuja. Aktualnie po 60 lvlu nie ma prawie nic do roboty (poza paroma raidami i gankowaniem innych). Lepiej, zeby Blizz sie pospieszyl, bo odplyw graczy juz sie rozpoczal ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 08:49 
Cytuj  
Ja jestem wiecznym optymista i jak czytam:

Cytuj:
Currently in Development

We are planning on implementing the following features in upcoming patches.
(...)
* Player vs Player Battlegrounds: Player vs Player Battlegrounds will be added to the landscape.
* Player vs Player Graveyard, Guard Tower, and Mine Control: Factions can capture and control graveyards, guard towers, and mines in contested areas.
* New High End Content:
o Azuregos (Raid encounter in Azshara)
o Lord Kazzak (Raid Doomguard in Tainted Scar)
o Dire Maul (Level 47-56 Dungeon in Feralas)
o Blackwing Lair (New Raid Dungeon)
* High Level Items: New dungeon/instance armor sets.

On the Horizon

We plan on implementing these features over the next year.

* Player vs. Player Battlegrounds -- Siege Weapons
* Hero classes
* High Level Raid Dungeons/Content


to mam nadzieje ze nie bede na to czekal rok czasu.
PS. to next year pisali juz w zeszlym roku wiec w tym juz powinno byc :D


_________________


"Nescis, mi fili, diem neque horam..."

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:01 
Cytuj  
wyjdzie zaraz po duke nukem forever :P

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:23 
Cytuj  
Takich topiców to tu jest już kilka tylko, że ten nazywa się tak trochę "mniej wymagająco" ;)

Kabraxis napisał(a):
GW moze nawet przebic WoW bo robi go ta "lepsza" czesc Blizzarda.


A ta lepsza część niby nie pracowała nad WoW : :P

Buba_jw napisał(a):
wyjdzie zaraz po duke nukem forever


czyli na kiedy została wyznaczona nowa data sprzedaży ? :]


_________________
Master of puppets Im pulling your strings
Twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you cant see a thing
Just call my name, `cause Ill hear you scream.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:38 
Cytuj  
MoPs napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
GW moze nawet przebic WoW bo robi go ta "lepsza" czesc Blizzarda.


A ta lepsza część niby nie pracowała nad WoW : :P


No ta "lepsza" czesc Blizzarda to ci ktorzy odeszli, zalozyli swoja odrebna firme i zaczeli tworzyc wlasne MMO, czyli Guild Wars.
A lepsza dlatego ze to wlasnie ci ludzie stworzyli Starcraft/Warcraft/Diablo Po prostu z Blizzarda odeszli glowni programisci/designerzy nie wiem dokladnie kto ale wiem ze ci bardziej znani.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:45 
Cytuj  
ja bym chętnie przytnął w coś na modłe Planetside , bardziej rozbudowany mmofpp , pewnie Blizz pójdzie za ciosem i wyda Starcrafta online w tej czy innej otoczce , kwestia czasu

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:47 
Cytuj  
I co z tego? WoW>GW pod kazdym wzgledem. Ci co odeszli to probuja zrobic nastepna mutiplayerowke.
Mianowicie idziesz expowac jestes solo, idziesz z grupa jestescie tylko wy, a jako namiastka MMO to sa wyznaczone zone. Troche to glupawe rozwiazanie, juz wogule lepiej placic abonament i miec kupe ludzi wokol swoich mobkow (a nie w miescie czy PvP event) zamiast placic za dodatki nonstop.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 11:53 
Cytuj  
dodatki i tak nie pokryją wydatków devów GW tak jakby pokrył miesieczne fee , ja tej gry kupować nie zamierzam bo długo czekać nie trzeba będzie jak crack & dupe items zaleją świat , podobnie się stało z diablo 2 closed który przez długi czas miał opinie bezpiecznego

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 13:03 
Cytuj  
Nie wydaje mi sie, zeby na najblizsza przyszlosc jakas gra mogla przebic WoW`a - nawet GW. Fakt, ze produkcja tej gry zajela sie byla ekipa Blizza i w GW nie jest planowana jakakolwiek oplata abonamentalna. Jednak srodki, jakimi dysponuje nowa firma ludzi ktorzy oposcili Blizzza chyba nie pozwolila na stworzenie lepszego mmorga niz WoW.

Co po WoW... na pewno nikt nie planuje, w co za Pol roku lub pewnie i wiecej bedzie gral. Na pewno duzo osob bedzie dosc szybko rezygnowalo - nikt nie chce placic 50zl/miech za gre w ktora juz prawie nie gra i nie "jara" go ona tak jak kiedys.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 13:07 
Cytuj  
No ja planuje cos po WoW, nie umiem grac dlugo (rok lub dwa) w MMORPG musze cos zmienic i freeze account i wrocic po 3-6 miesiacach.
A dokladniej to czekam na:
DnL
Mourning
MEO

Oraz ewentualnie zagram sobie w SWG.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 13:24 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Oraz ewentualnie zagram sobie w SWG.

Kup konto odemnie, bo sie zmarnuje ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 13:44 
Cytuj  
No mialem na mysli konto od ciebie, juz o tym rozmawialismy nie? :P

Ale najpierw WoW lvl60 2 tgodnie PCK (pieszczochowy czerwony krzyz) dla potrzebujacych i skok na co innego do czasu BFow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 13:58 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
[...]
MEO
[...]


Oj, MEO dobre może być :D

A co dodatkowego "contentu" w WoW to ktoś tu gdzieś na forum wspomniał choćby o do tej pory niewykorzystanym kontynencie Nothrend (z W3).
Materiał na jakiś "official add-on" dla Blizzardu jak znalazł.


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2005, 14:43 
Cytuj  
Xanth ok - mowisz, ze ludzie odchodza.

A byles/byli u Onyxii? albo zrobili reszte tych highlvl content?

Sadze, ze zrobili 60, zabraklo ludzi (innych 60tek) i zgrania, dostali lupnia od OPnyxii i powiedzieli leeee, to za trudne.

No offence ale tacy ludzie zawsze beda odplywac. Mnie sie wow po prostu podoba. Fakt 3 lata nie gralem prawie w nic wiec jestem po dlugim poscie i moze by mi sie spodobal nawet tetris ;)

A co do GW to bralem udzial w alpha preveiw i ostatnim world evencie. Gra mnie zaskoczyla mile dwiema rzeczami: wymagania (chodzi bardzo ladnie) i przede wszystkim technologia streamingowego przesylania danych. Daje to mozliwosc patchowania gry w locie i jesli tylko beda dbali o to to uniemozliwi to cheaty lub bardzo utrudni.

Jednak GW<WoW. Oni zrobili Diablo 3 i tyle. Sa GH i mozliwosc rozgrywnaia walk ale reszta to takie multiinstancje z wow ;)

I jeszcze kwestia "darmowoscie". Klienta + dodatek raz na kwartal to suma sumarum wyjdzie niemal identycznie jak wow a kto wie czy nie drozej. Mozna grac bez dodatkow - ale samemu bo 90% populacji bedzie je kupowac.

MEO tak. (http://endore.angrenost.org). W czasie gdy tworzylismy z grupa ludzi Endore MEO powstalo i padlo 2 x a teraz znow chyba wisza :( Przestalem wierzyc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.