mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 14:43 
Cytuj  
y r ppl racist to gnomes? - http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... #post14650

Polecam thread :) Wklejajcie tu inne tematy, jak znajdziecie cos fajnego.


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 15:24 
Cytuj  
Polecam to: (skoro już przy gnomach jesteśmy)
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post63644

Osobiście uważam że nr 88 jest najlepszy :]

Co do uwag pana Huragan'a to, co ci przeszkadza, że ktoś wklei coś, z czego można się pośmiać? Heh osobiście nie spędzam na us i eu forums 24h na dzień więc mała szansa że wyłapie np bardzo śmieszne posty.. a czasami miło przeczytać coś zabawnego, dla relaxu ...

Edit:

Huragan napisał(a):
jestem wyczulony na tematy bez tresci merytorycznej..


Rzeczywiście twoje dwie pierwsze odpowiedzi w tym topicu były bardzo merytoryczne, i na temat. (Jak ci nie odpowiada jakiś temat to go zignoruj i pozwól mu umrzeć śmiercią naturalną, a nie próbuj zmienić go w następny flame war...)


Pozdrawiam


Ostatnio edytowano 24 sty 2005, 15:28 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:02 
Cytuj  
to ja wroce do tematu gnomow ;]

Cytuj:
Why shouldn't you shoot a gnome?
The bullet is worth more.

:]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:11 
Cytuj  
No offence ale dla mnie rasa gnomow to ogolnie takie cos czym bym nie mogl grac - chyba ze z wielkim poswieceniem bo kamuflarz i racial bonusy ... ;)
Mogli zamiast tego wstawic bardziej kozaczna rase jaka jest Naga....
to tylko moja opinia, prosze mnie zaraz tu nie flamowac ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:16 
Cytuj  
Etam, ja mam zamiar grac po stronie allies (jak przestane w hordzie) wlasnie gnomem i to warlockiem. Pocieszny musi byc widok takiego kurdupla ze scubbem albo na felsteedzie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 16:41 
Cytuj  
No jesli chodzi o warlocka to gnom jest spoko ;) nie moge sie doczekac az zobacze takiego jak biegnie z infernalem albo doomguardem :D

tak sobie mysle ze ta rasa to chyba uklon w strone azjatow ktorzy lubia takie male poczwarki z duzymi glowkami.... tez bede gral aliance ale wole wiesniaka ;)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2005, 18:05 
Cytuj  
Grałem gnomem w KR becie - nie wiem co wy chcecie od tej rasy - taka sama dobra jak każda inna.

Ale cóż o gustach i brudnych skarpetach się nie dyskutuje :wink: . Myślę że wszystkie teksty i kawały o gnomach wymyślają frustraci, którym gnomy notorycznie łoiły dupsko :)

Dla kogoś kto nie chce mieć połowy ekranu "zawalonego" postacia a nie lubi grać w trybie fpp gnom to bardzo dobry wybór. Pozatym gnom zadaje kłam twierdzeniu - "duży może więcej".

Gnomercy!


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 09:28 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Etam, ja mam zamiar grac po stronie allies (jak przestane w hordzie) wlasnie gnomem i to warlockiem. Pocieszny musi byc widok takiego kurdupla ze scubbem albo na felsteedzie ;)

X.


oj tak. ;-) Co prawda, felsteed mi sie akurat nie podoba.. ;-) Ale /train jest super. No, i z succubem z boku wygladam zajebiście. =)


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2005, 14:36 
Cytuj  
Nie wiem czy ktos to juz wrzucal http://www.worldofwar.net/comics/heroes ... /index.php :)


_________________
mac

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.