mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 10:46 
Cytuj  
Chyba mozna zalozyc juz ten temat. ;). Pora juz myslec na jakim serwie bedziemy grac - GOLe np. maja grac na pierwszym serwerze na litere H. Pytanie teraz czy robimy jakis jeden "polski" serwer, czy kazdy gra gdzie chce ? No i czy Horda gra na jednym z Alliantami ?
Chyba lepiej pewne rzeczy ustalic wczesniej, takie jest moje zdanie.

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:05 
Cytuj  
moja propozycja. cos jak w us tylko wszyscy na jednym (pvp off course) i drugi rezerwowy jak by ktos chcial sobie druga strone sprobowac i mial sie do kogo odezwac w ojczystym jezyku :)

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:13 
Cytuj  
Dobrze by było , aby te same pytanie pojawilo sie na kilku najwiekszych forach. I autor postu czuwal nad przekazywaniem informacji miedzy nimi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:16 
Cytuj  
najlepiej na serverze 7 PvP od gory jak zwykle :)
z GOLami to ja nie chce grac ... sama dziecinada tam u nich :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:17 
Cytuj  
Huragan, nie masz racji, znowu uogólnianie, poza tym duża część tych gorszych (imo) graczy nie będzie grać w retailu.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:19 
Cytuj  
Najwiekszy to i tak bedzie placz po 11 lutym, jak dzieciaki pokupuja WoWa i sie okaze, ze kont nie moga pozakladac, bo nie posiadaja KK.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:26 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Najwiekszy to i tak bedzie placz po 11 lutym, jak dzieciaki pokupuja WoWa i sie okaze, ze kont nie moga pozakladac, bo nie posiadaja KK.
.


1 miesiac free wiec nie wiem po co KK :) w Europie nie sadze zeby tak zrobili jak w USA, ale pozyjemy zobaczymy :)


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:36 
Cytuj  
Ja powoli zaczałem sie uświadamiać co do polskiego community po tym jak FB wkroczyła w stan "open". To co zaczeło sie wyprawiac na kanale polska sprawiło że po raz pierwszy użyłem ignore list.

Cytuj:
Najwiekszy to i tak bedzie placz po 11 lutym, jak dzieciaki pokupuja WoWa i sie okaze, ze kont nie moga pozakladac, bo nie posiadaja KK


Mam nadzieje.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:37 
Cytuj  
Ja byłbym za jednym wspólnym serwerem

Gram alliance , prawdopodobnie tłusty d0rf paladyn ,nad altem się zastanawiam , licze że blizz zrobi realmy US dostepne w miare szybko wtedy wracam na stare śmieci


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:48 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ja powoli zaczałem sie uświadamiać co do polskiego community po tym jak FB wkroczyła w stan "open". To co zaczeło sie wyprawiac na kanale polska sprawiło że po raz pierwszy użyłem ignore list.

to nie jest community to jest dzika horda ;), chodzi mi o ludzi ktorzy weszli do ob, poniewaz wstep byl darmowy dla wszystkich to sie tak skonczylo :) do retaila i tak wiekszosc bydla nie wejdze i pojda robic trzode gdzie indziej ;)


_________________
mac

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 11:53 
Cytuj  
heh Xanth ja to myślę, że duża część osób kupi pudełko w Empiku (bo warcraft, bo blizzard, bo diablo) i dopiero w domu zobaczy, że to mmorpg, że trzeba mieć neta a jeszcze potem, że trzeba płacić i dopiero będzie płacz ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
heh Xanth ja to myślę, że duża część osób kupi pudełko w Empiku (bo warcraft, bo blizzard, bo diablo) i dopiero w domu zobaczy, że to mmorpg, że trzeba mieć neta a jeszcze potem, że trzeba płacić i dopiero będzie płacz ;)


Tanie (tansze) wersje na allegro :P


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:31 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
1 miesiac free wiec nie wiem po co KK :)

W dowolnym MMOGu zeby zalozyc retail konto, trzeba podac numer dzialajacej KK. Takze w WoW. A dopiero po zalozeniu konta mozesz skorzystac z "included free month". Bedzie placz. I to duzy.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:38 
Cytuj  
A mozna aktywowac kilka kont jedna cc ?
Albo skorzystac z cc i electrona? :)

Troche to wszystko klienta w pupe.. bo gamecardy sa dostepne dopiero od 25, a z tego co widac na forach to dosyc duza czesc populacji liczy na ta forme platnosci..

A info o billingu jak nie bylo tak nie ma dalej.. poza tym w press release, ale to niewiele..


_________________
Nestor#1522


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:40 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
W dowolnym MMOGu zeby zalozyc retail konto, trzeba podac numer dzialajacej KK. Takze w WoW. A dopiero po zalozeniu konta mozesz skorzystac z "included free month". Bedzie placz. I to duzy.

a co z game cardami? tzn jak ktos chce uzywac gc to tez potrzebuje kk? czy moze trzeba odrazu zakupic karte 60 dniowa zeby aktywowac?


_________________
mac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:42 
Cytuj  
Nigdzie nie widzialem przy zakladaniu konta opcji na GC. A nawet jesli bedzie, to i tak ta GC musisz KUPIC ;)
Ty kupisz, tabun dzieciakow juz nie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 39
Dołączył(a): 3.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:50 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Nigdzie nie widzialem przy zakladaniu konta opcji na GC. A nawet jesli bedzie, to i tak ta GC musisz KUPIC ;)
Ty kupisz, tabun dzieciakow juz nie ;)

bede placil kk raczej, ale chodzi mi raczej o sens gc jesli i tak trzeba miec kk :roll: a jesli rzeczywiscie bedzie potrzebna karta albo nawet gc (109pln) do rozpoczecia gry to to nie bedzie krzyk tylko ryk ;)

[edit] no w sumie na zachodzie to gc ma sens bo wtedy mozna komus ladny prezent zrobic :), ale w polsce gc ma byc ucieczka przed kk


_________________
mac


Ostatnio edytowano 7 lut 2005, 12:54 przez dontforget, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:51 
Cytuj  
Przy zakladaniu konta nie ma opcji GC (pozniej jest w Accountt Managment).

Da sie zalozyc na pewno dwa konta na tej samej karcie.
Ja mam dwa na Visie z Inteligo i jest OK.

Co prawda za drugim razem nie sciagli mi zlotowki "zabezpieczajacej" ale to chyba dlatego ze juz raz ten numer byl podawany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:55 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Huragan napisał(a):
1 miesiac free wiec nie wiem po co KK :)

W dowolnym MMOGu zeby zalozyc retail konto, trzeba podac numer dzialajacej KK. Takze w WoW. A dopiero po zalozeniu konta mozesz skorzystac z "included free month". Bedzie placz. I to duzy.

X.


W Everquesta jak gralem to nie trzeba bylo podawac zadnego numeru CC :) Wystarczylo podac CD-KEY z pudelka by sie zarejestrowac i stworzyc konto. Dopiero jak sie miesiac skonczyl to zeby przedluzyc konto nalezo podawac numer CC


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 12:56 
Cytuj  
Ostatnio znajomy kupil EQ2 w Empiku i bardzo sie zbulwersowal, ze nie mogl zalozyc konta nie posiadajac KK. "Mogliby podac informacje o koniecznosci posiadania KK na pudelku, a nie w chuja ludzi robia" to jego slowa. Gre zwrocil ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.