mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 21:19 
 
Co zrobic zeby nie zostac wylogowanym ?

kazdy wie ze na serwer ciezko jest sie wbic... niestety moje granie nie przypomina "powergamingu" i nie jestem w stanie grac w weekend po 3-8 godzin... a jedynie godzine , dwie potem mam cos do zrobienia itp...

pytanie jest takie : po ilu minutach gry afk system cie discuje ?
jak sie nazywa program ktory mozna zaprogramowac tak aby ruszal toba w grze chociaz chodzac w kolko - tak aby nie uzyskac statusu AFK.

chce po prostu pograc godzinke , a za jakis czas znowu zajrzec i zrobic questa... - ale nie jestem w stanie z takimi kolejkami ; /

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 21:21 
 
Mhm, dzieki takim pomyslom kolejki beda zchodzic coraz wolniej. :/

pozdrawiam

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 21:25 
 
aha... inny pomysl ?

EDIT : program nazywa sie Ghost Mouse , szukajcie w google.
Jedyny mankament jest taki ze dziala w windowsach i w windowsowych oknach... nie dziala alt+tab itp.. wiec nie mozna pozniej z gry wyjsc ; /

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 22:32 
 
jesli to "cos do zrobienia" nie dotyczy kompa to blokowac strzalki i postac bedzie biegac w kolko przez ten czas :D

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 22:36 
 
a czy przypadkiem kolejki nie sa przy logowaniu na realm?
jak sie wbijesz to postacie mozesz zmieniac bez kolejki

a jak cie wow wyloguje - to do wyboru postaci

PS: nie jetem tego pewnien na 100% ale wydaje mi sie ze tak jest - wiec prosze na mnie ie krzyczec :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 22:39 
 
Smolik napisał(a):
aha... inny pomysl ?

EDIT : program nazywa sie Ghost Mouse , szukajcie w google.
Jedyny mankament jest taki ze dziala w windowsach i w windowsowych oknach... nie dziala alt+tab itp.. wiec nie mozna pozniej z gry wyjsc ; /


Zdajesz sobie sprawe że za to możesz bana załapać? Np jak ktoś będzie cię widział że ciągle siedzisz w jednym miejscu i ew wstajesz raz na 30min... i znowu siadasz....

Pozdrawiam


Posty: 28
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 22:49 
 
re up
Ghousta mozna zmodyfikwoac, nie trzeba wstawac i powtarzac cala sekwencje. Mozna ustawic tak ze bedzie lecial nawe 24 h a nie w jakims tam limicie czasu. W kazdym razie fakt bananka mozna zalapac. Ale ten program abrdziej nadawl sie do ultimy.....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2005, 22:57 
 
przeciez po 30 minutach afk wywala cie do wyboru postaci a tam jestes i tak zalogowany i nie ebdzie ponownego stania w kolejce wiec ten pomysl chyba jest niepotrzebny ;)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 01:22 
 
dostajesz disca i musisz sie logowac again,....

goatus - wydaje mi sie ze ludzie maja lepsze rzeczy do roboty np. questy niz gapienie sie czy ktos nie wstaje co 30 minut -.-

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 03:14 
 
smolik to mogloby zadzialac ale musialbys zawsze znalezc jakies miejsce z dala od miasta zeby przypadkiem ktos kto wpada do miasta oddac questy itp nie zauwazyl twojego "dziwnego zachowania" . A gwarantuje ci ze zawsze znajdzie sie jakis ***** ktory zrobi report na ciebie.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 04:13 
 
Smolik ludzie moze maja lepsze rzeczy do roboty, ale komputery nie.

Uruchomione sa skrypty ktor wylapuja typiowe dla makr nagminnie powtarzane schematy. Myslisz ze jak skrypt na lowienie rybek zbannowali ?


Rob jak uwazasz - na wlasna odpowiedzialnosc. Ja nie polecam. Kolejki sa po to, zeby wlasnie jak ty musiszc cos zrobic, to ktos innny bedzie mgl w tym czasie pograc. Pozatym z czasem te kolejki na pewno mina/zmaleja.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 09:03 
 
Nawet nie chodzi o to, że ludzi są dupkami...

Powiedzmy, że na przykład kilku, qmpli chce pograć razem, jeden ma fart, bo wcześniej wlazł do gry i sobie grał a reszta niestety już na kolejkę 500 ludzi się załapała. No i teraz ten jeden czeka i powiedzmy, że jest gdzieś koło jakiejś wioski i sobie zobaczy takiego gościa jak ty, który wstaje, co 15min zrobi dwa kroki znowu siada na 15min... Teraz powiedz: ciebie by szlag nie trafił?

Pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 09:30 
 
typowe polaczki raportowac na all, heh gl on eu


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 10:15 
 
Aenima napisał(a):
typowe polaczki raportowac na all, heh gl on eu


TRUE

bleeeeeee....


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 10:30 
 
Jak pierwszy raz zobaczyłem kolejkę to zmieniłem server, i gram sobie teraz komfortowo już od dwóch miesięcy...

Jakiś lokalny patriotyzm się odzywa i wszyscy polacy muszą razem... trza wyluzować, polacy nie są wcale tacy wspaniali ;)

P.S.
Poza tym im dalej w las tym więcej drzew, ten wasz server będzie zawsze zapchany nawet jak zwiekszą limity to tam się będą tłumy kręciły, niby dobrze bo dzięki temu jest pełny dom aukcyjny ale questowanie w takich warunkach to mordęga...
Nie wspomne już o questowaniu na contested area... przy pełnym PvP za jakieś dwa tygodnie będzie ciężko, szczególnie hordzie.
Alliance z reguły leveluje szybciej, mają bardziej skondensowane obszary i szybsze questy, wiem bo grałem po obu stronach.
Mają też bogatszy AH (więcej ludzi) i lepszy sprzęt no i niezłomną wiarę, że horda 'jest zła' co tylko umila radosne gankowanie...

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 13:07 
 
przekonujaco mowisz... tak mi zbrzydlo ze az mi sie nie chce grac w wowa ;)

undead mage na najbardziej zapchanym serwie pvp ; )

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 14:45 
 
Pomysl z przycisnietym klawiszew forward bardzo dobry. Zaszywamy sie w jakims sklepiku. i biegniemy do konca swiata hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 14:57 
 
Aenima napisał(a):
typowe polaczki raportowac na all, heh gl on eu

Tylko "polaczki' raportuja do GM-ow polaczku?
Z menu wyboru postaci tez rozlaczaja jak sie nic nie robi?


Posty: 25
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 15:01 
 
Aenima napisał(a):
typowe polaczki raportowac na all, heh gl on eu

Dla mnie "typowe polaczki" to takie, które zrobią wszystko, byle nie czekać, nie stać w kolejce, ogólnie -- nie być frajerem. Bo jak na poczcie stoisz w kolecje, to się z ciebie śmieją, że jesteś frajer.

Jeden nie chce czekać w kolejce, bo gra często, ale krótko, a drugi będzie siedział w grze afk 5h, żeby później 10 minut nie stać w ogonku. Przykra sprawa, nie sądzisz?

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 15:05 
 
Jak na razie to widze kupe polaczkow ktorzy opluwaja innych polaczkow tekstami jacy to oni sa zli. To jest zalosne. A to ze ktos raportuje kogos kto nie gra a zajmuje miejsce kiedy w kolejce jest kilkaset osob i czeka godzine zeby moc pograc jest wg mnie calkowicie normalnym zachowaniem i nie widze w tym niczego 'polaczkowego'.

pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.