mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 00:09 
Cytuj  
[UWAGA: jeżeli jesteś maniakiem WoW, nie czytaj tego postu :P nie chcę nikogo obrazić - to tylko taka mała prowokacja ;) ]

Tak się zastanawiam czy przypadkiem cały ten szum wokół WoW-a nie wynika z tego, że mnóstwo dzieci które uwielbiają Warcraft dostało wreszcie swojego własnego MMORPG-a :P ?
Grają po raz pierwszy w życiu w tego typu grę i piszczą z radości. A to żadna nowość, tyle że z cukierkową graficzką dla małolatów ;)

Większość recenzji w necie szczytuje na temat tej gry, ALE niektórzy mają na przykład takie opinie:

Graphics's that make me fall asleep isn't good for a game! I've seen everything this game has to offer before.
Ok, if your a warcraft fanboy then you'll love this game! Seems that everyone playing it loved warcraft 3! But i've never played it so trust my review.
World of warcraft does nothing new to mmorpg series and i'm sure if your've read reviews you'll hear the same thing. But it adds goodpoints bout mmorpgs and puts them together, my view is that made the game too easy! As they have taken out the annoying hard point's bout mmorpgs it's made WOW too easy and for kids!
It's full of little kids as its a 12+ swearing at eachother :P The graphics attracts little kids too and i've found out that it's made me sleep constantly looking at the game! As the lvl grinds are easy i got to lvl 22 in 2/3 days! Everything in the game is sooo simple it makes it a bore! Nothing to find out as you know the game already :(
If you like games that give u a challange play Everbore 2 or EVE-online.
If you don't like warcraft 3 then this game isn't fore you!


(http://www.gamespot.com/pc/rpg/worldofw ... id=3017966)

Będę wdzięczny za komentarze ;)

P.S. Zapomniałbym dodać: nie grałem w to, zamieszczam opinię o czymś czego nie widziałem ;) :D
P.S.2. Tak, zamierzam kupić i zagrać :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 00:43 
Cytuj  
Brutallus napisał(a):
Tak się zastanawiam czy przypadkiem cały ten szum wokół WoW-a nie wynika z tego, że mnóstwo dzieci które uwielbiają Warcraft dostało wreszcie swojego własnego MMORPG-a :P ?
Grają po raz pierwszy w życiu w tego typu grę i piszczą z radości. A to żadna nowość, tyle że z cukierkową graficzką dla małolatów ;)

Hmm, cos w tym jest, co napisales... jestem nawet sklonny sie zgodzic z taka opinia (od premiery EU mam podobne wrazenie) ;)

X.

PS. Co nie zmienia faktu, ze gra jest bardzo fajna i grywalna :)


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 00:49 
Cytuj  
jako ze ja gram w to to sie zgodze :)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 01:02 
Cytuj  
a miałbyć flame, stfu noob :P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 01:40 
Cytuj  
Właściwie to idę już spać, ale chciałem tylko dodać, że obejrzałem screenshoty zamieszczone w wątku EQ2 vs WoW i w prawym górnym rogu zauważyłem jakiś radar :lol:
fajne... uważam że RPG bez radaru, to pomyłka :]

chciałem też zapytać, czy w opcjach grafiki można jakoś podkręcić kolory - żeby były bardziej soczyste takie :P
bo to co zaprezentowaliście, to fajne jest - ale wyblakłe takie jakieś :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 01:44 
Cytuj  
Brutallus napisał(a):
chciałem też zapytać, czy w opcjach grafiki można jakoś podkręcić kolory - żeby były bardziej soczyste takie :P

Jest opcja dopasowania gammy... a tak to sobie monitorem steruj
Swoja droga, wydawalo mi sie, ze wow jest wystarczajaco kolorowy i cukierkowy nawet dla 12 latkow ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 03:47 
Cytuj  
stfu n00b !!!1111~~


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 38
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 01:28 
Cytuj  
Cytuj:
Graphics's that make me fall asleep isn't good for a game! I've seen everything this game has to offer before.


Mamy tutaj doczynienia z kimś kto uważa ,że jeżeli dla niego temat gry jest nieco oklepany, a grafika niczym mu nie imponuje to musi to być nudne, bo ON to już zna. Ale setki tysięcy ludzi nie znają i zapewne niewielu jest takich co zasypiają przy WoW IMHO.

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 10:14 
Cytuj  
Hmm... Santurion, częściowo potwierdzasz to co napisał - jemu chodzi o to, że WoW nie jest żadnym odkrywczym MMORPG, po prostu powiela to co było już wcześniej w innych grach.
Tylko że słowo "Warcraft" w tytule przyciągnęło mnóstwo dzieciaków :P ;) od warcrafta, które nigdy w coś takiego jak MMORPG nie grały i dlatego pojawiło się tak wiele opinii że to rewelacja, że super itd itp
A to żadna rewelacja...

Chciałem jeszcze dodać, że w ostatnich dniach przeczytałem kilka recenzji na temat WoW, wcześniej grałem kilka godzin w EQ2 - więc daje mi to prawo do oceny tych dwóch tytułów i z tego jasno wynika, że EQ2 jest o wiele lepszy od WoW :P :D ;) :lol:

A grafika WoW ma się do EQ2 tak jak Renata Beger do Emmanuelle :D - Renata też jest fajna i grywalna ;) :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 10:40 
Cytuj  
co z tego jak ta emmanulle to dmuchana lalka (brak lub żałosna namiastka animacji) więc co kto woli. Jedni wolą sztuczne lalki, drudzy kurwki w oczach.

jemu chodzi o to, że WoW nie jest żadnym odkrywczym MMORPG, po prostu powiela to co było już wcześniej w innych grach.

podaj mi chociaż jeden element EQ2 który nie istniał wcześniej (do tego lepiej zrobiony) w innym mmorpgu. Tyle odnośnie powielania.

Tylko że słowo "Warcraft" w tytule przyciągnęło mnóstwo dzieciaków od warcrafta, które nigdy w coś takiego jak MMORPG nie grały i dlatego pojawiło się tak wiele opinii że to rewelacja, że super itd itp


A słowo everquest miało przyciągnąć wszystkich starych fanów everquesta. Jedni i drudzy jadą na renomie poprzednich tytułów.
Co do WoW-a to jest kupa gildii z DAoC-a, AO, EQ, Shadowbane itd. I to potężnych gildii. Natomiast w EQ2 grają jakieś dzieciaki z Tibii (wnioskując z forum GOL-a) i łączą się w żałosne kupki.


Posty: 38
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 10:51 
Cytuj  
Nie wydaje mi się , żeby chodziło tu przede wszystkim o grafikę - to kwestia gustu. Po prostu klimat jednej gry odpowiada Ci bardziej, a innej mniej , więc sam musisz zagać ,aby się przekonać.

P.S. Beger to zbyt drastyczne porównanie!! :har:

Potężne Gildie vs. Żałosne Kupki (Wybór należy do Ciebie)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 11:07 
Cytuj  
Przylaczam sie do opini ze WoW to gra dla malych dzieci :)


Szkoda ze wielu moich znajomych poszlo grac w ta dziecinna gre :)

jednak po pewnym czasie zuwazylem ze czesc z nich wraca do wczesniejszych mmorpegow ..

Czyzby WoW bylo az tak kiepskie ze gra sie nudzi po 1-2 miesiacach :>?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 11:17 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Czyzby WoW bylo az tak kiepskie ze gra sie nudzi po 1-2 miesiacach :>?


Nudzie sie tym ktorzy w miesiac trzaskaja 60lvl i mowia:

"juz ?? Max lvl ?? koniec gry ?? tak szybko ?? jaka kicha !!!"

Gratuluje podejscia. :D

WoW probuje odmienic oblicze MMO, jako gatunku dla "smutnych panow po 30-stce" (nie obrazajac nikogo) i dobrze mu idzie, co nie znaczy ze jest gra dla dzieci.

GTA tez ma cukierkowo/kolorowa grafike i nie jest gra dla dzieci.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 11:24 
Cytuj  
Poziomce pewnie chodziło o to, ze w WoW nie ma sexi 12-letnich dziewczynek z koronkowymi majtkeczkami wystającymi spod sukieneczki (długości paska) co czyni ten produkt zdecydowanie mało męski i zdecydowanie dla dzieci :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 11:25 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
WoW probuje odmienic oblicze MMO, jako gatunku dla "smutnych panow po 30-stce" (nie obrazajac nikogo) i dobrze mu idzie, co nie znaczy ze jest gra dla dzieci.

"Smutnym panom po 30-stce" WoW sie dosc szybko nudzi.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 11:27 
Cytuj  
Z mangi troszke tez Blizz zaczerpnal (naszczescie to co w niej najlepsze):

Wystarczy rzucic okiem (co prawda obrazek fanowski ale elfy wlasnie takie sa mangowate): http://www.blizzard.com/inblizz/fanart/ ... =105&Set=0


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 11:27 
Cytuj  
mów za siebie Xanth

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 11:29 
Cytuj  
to nie manga Kabraxis - mangę poznajesz po tym, że u female w pełnym uzbrojeniu widać majtki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 11:30 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mów za siebie Xanth

Jestes "smutnym panem po 30-stce"? Chyba jeszcze nie. A znam dosc duzo takich, ktorym sie znudzila.

A co do gry dla dzieci, to faktycznie, super dzieciece widoczki, ktorych sporo mozna zobaczyc:

Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 11:31 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
WoW probuje odmienic oblicze MMO, jako gatunku dla "smutnych panow po 30-stce" (nie obrazajac nikogo) i dobrze mu idzie, co nie znaczy ze jest gra dla dzieci.

"Smutnym panom po 30-stce" WoW sie dosc szybko nudzi.

X.


Prawda je taka IMHO: Nie "wczujesz sie" w klimat Warcrafta to gra cie odrzuci/znudzi sie w ciagu tygodnia.
A jesli ci spasuje to wciagnie cie po uszy niezaleznie czy masz lat 30 czy 15.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.