mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 23:34 
Cytuj  
Staram sie zainstalowac gypsymod ale nie potrafie... wypakowuje wszystko jak nalezy i tworzy sie katalog interface/addons ale i tak nie dziala... : /

cos jeszcze powinienem miec na wzgledzie ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 23:53 
Cytuj  
Prawdopodobnie wersja ci sie nie zgadza. Musisz zrobic aktualizacje.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2005, 23:57 
Cytuj  
Po pierwsze: tutaj jest odpowiedni temat do takich pytan. Po drugie: najprawdopodobniej chodzi o niezgodnosc wersji tego moda ("version mismatched" - o ile dobrze napisalem). Po trzecie: WoWToc powinien rozwiazac problem.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 09:47 
Cytuj  
Nie wiem co to gypsmod, wiem natomiast że przypuszczam że to coś jak cosmos?
A jak chesz mieć coś jak cosmos, to wybierz cosmos... http://www.cosmosui.org

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 09:55 
Cytuj  
Nie wybieraj cosmos'a.
Spowalnia gre i jest przeladowany (to moje prywatne zdanie).

Ja mam wszystko w oddzielnych modach (jest ich okolo 30) i dziala swietnie.

Aha i w cosmosie nie ma tego co jest w Gypsy.
Uzyj programiku ktory podal truetly i on ci dopasuje wersje gypsy do wersji gry, lub poszukaj releasu do aktualnego patcha.

Polecam ta stronke: http://www.curse-community.com/mod.php
Swietny katalog z modami do WoW'a.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 10:07 
Cytuj  
To prawda, Cosmos ma masę możliwości, można by nawet powiedzieć, że jest 'przeładowany', ale jak coś mi przeszkadza to wyłączam i tyle.

Najlepsza opcja cosmosa to możliwość robienia notatek na mapie i wysyłania ich innym ludziom, którzy też mają cosmos. Takie coś mocno ułatwia życie.
We wszystkich questach, które robiłem, w miejscach które trudniej znaleźć mam pozaznaczane markery, teraz gdy tylko słyszę pytanie na temat tego questu, a pewne pytania powtarzają się często, robię send i bam! jesli koleś ma cosmosa, ma zaznaczoną szukaną lokację na mapie.

*

Posty: 170
Dołączył(a): 9.09.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 10:10 
Cytuj  
Musisz sciągnąć EU wersje gypsy

http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=149

Ja mam jednoczesnie gypsy i cosmos :)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 10:21 
Cytuj  
Ok juz dziala... thx : ]

Aha... powiedzcie mi czy jest jakis mod / albo ktory z tych co wymienialiscie co pokazuje koordynaty ?
-na stronach www z questami pokazane sa coordinates, natomiast nie wiem po co skoro gypsy nie pokazuje ich...
a bardzo by mi to ulatwilo realizacje poszczegolnych questow gdybym mial szanse na dokladna lokalizacje : >

thx

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 10:26 
Cytuj  
cosmos np. pokazuje
ja uzywam cosmosa ale faktycznie ten mod jest taki sobie - po prostu nie chce mi się przeinstalowywać na coś innego (np. czasami mam crashe spowodowane właśnie cosmosem bo związane z GUI).

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 10:59 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
To prawda, Cosmos ma masę możliwości, można by nawet powiedzieć, że jest 'przeładowany', ale jak coś mi przeszkadza to wyłączam i tyle.

Najlepsza opcja cosmosa to możliwość robienia notatek na mapie i wysyłania ich innym ludziom, którzy też mają cosmos..


Jest kilka standalone addonow które robią to samo i nawet więcej...

Pozdrawiam

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 12:09 
Cytuj  
ja uzywam CT_moda 1.6 + kilka innych stand-alone. sprawuje sie wysmienicie. paski, lvl check, notatki na mapie, wspolrzedne, combat stats i wiele innych.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 12:50 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Ok juz dziala... thx : ]

Aha... powiedzcie mi czy jest jakis mod / albo ktory z tych co wymienialiscie co pokazuje koordynaty ?
-na stronach www z questami pokazane sa coordinates, natomiast nie wiem po co skoro gypsy nie pokazuje ich...
a bardzo by mi to ulatwilo realizacje poszczegolnych questow gdybym mial szanse na dokladna lokalizacje : >

thx


to jest bardzo fajny modzik do pokazywania na mapie gdzie jestes
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=395

zas do robienia notatek sluzy
http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=65
mozna w nim dodawac pkt poprzez klawiature(wpisanie koordynatow) oraz myszka (cklick w wybrane miejsce na mapie)

na 100%dziala z Gypsy bo sam uzywam tego wszystkiego na raz


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 02:57 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
To prawda, Cosmos ma masę możliwości, można by nawet powiedzieć, że jest 'przeładowany', ale jak coś mi przeszkadza to wyłączam i tyle.

Najlepsza opcja cosmosa to możliwość robienia notatek na mapie i wysyłania ich innym ludziom, którzy też mają cosmos..


Jest kilka standalone addonow które robią to samo i nawet więcej...

Pozdrawiam


Tyle że cosmos jest na tyle popularny że ta wymina markerów ma jakiś sens. chyba że to jest kompatybilne w różnych addonach.

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 19:00 
Cytuj  
Czy jest jakies makro na instant obrod zawodnika o 180 stopni ? JEsli tak bylbym wdzieczny za takowe.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.