mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 20:44 
Cytuj  
no cóż... :-? jako świeżo upieczony właściciel WoW rozpocząłem trudny (najwyraźniej) proces instalacji, który niestety zakończył się już na drugim kroku tworzenia konta następującym komunikatem:

[ServletException in:/WEB-INF/jsp/contactInfoView.jsp] File "/WEB-INF/jsp/contactInfoView.jsp" not found'

niniejszym w kategorii "instalowalność" przyznaję palmę pierwszeństwa EQ2, bo daje się je zainstalowac :-?

P.S. wkurzony jestem :evil:

**

Posty: 399
Dołączył(a): 15.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 20:58 
Cytuj  
Ziomek nie denerwuj sie,teraz maja przeciazone serwery,nawet ludzie z dobrym authentication key'em czasami niemogą założyć konta.Poczekaj troche,to se założysz konto,gra Ci nieucieknie.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... on&n=Monos
http://wow.allakhazam.com/profile.html?2576037
http://wow.allakhazam.com/profile-model.html?2576037

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 21:47 
Cytuj  
Wiadomo że obciążone - tym bardziej oni powinni to wiedzieć i przygotować się tak aby serwery to wytrzymały.
Zwłaszcza że to samo przerabiali wcześniej w US, więc dokładnie wiedzieli czego się spodziewać.

no nic... czekam :-?

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 22:16 
Cytuj  
Tworzenie konta, a nie instalowanie. Nie myl pojec. Z drugiej strony z instalowaniem tez ludzie maja problemy... :>


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 23:12 
Cytuj  
Jak z kazda gra.

Nie ma gry na swiecie ktora zainstaluje sie bez problemow na kazdym z np. losowo 100 000 wybranych domowych kompow.


Apropos jeczenia ze sie nie da zalozyc konta/sa kolejki. Sprzet nie jest z gumy i sie nie rozciagnie.
Blizz tez ma techniczne granice, tak samo jak np. gabinet fryzjerski (tez placisz a czekasz grzecznie w kolejce bo maja 3 fotele a nie 10, a nieraz w przyopadku kobiet zwlaszcza trzeba sie wczesniej umawiac).
Wiec nie rozumiem beczenia, bylo wiadomo ze tak bedzie (i Blizz to wiedzial i gracze) wiec ludzie pobiegajcie sobie i generalnie chill out.


_________________
Obrazek

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 23:18 
Cytuj  
Ja poki co wow'a niemam wiec nie jestem zniszczony psyhicznie przez proces zakladania konta, ale zastanawia mnie po co byl preorder? bo mi sie wydaje ze to jest miedzy innymi po to zeby miec jako-takie pojecie o zainteresowaniu ludzi produktem, dodac do tego doswiadczenie z usa i qrcze troche mnie dziwi ze blizz znowu zostal zaskoczony tak duza iloscia chetnych ( zupelnie jak co roku nasi drogowcy sa zaskakiwani przez zime :) ).

Pozdro


_________________
Emenems

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 23:32 
Cytuj  
Moze oni robia to specjalnie... tz. jak postawili by tyle serverow i z takimi capami zeby wszystko chodzilo, nie bylo kolejek, nie padala stronka z account i wszystko bylo by swietnie to nie bylo by tego calego szumu ze ile to ludzi gre kupilo i chce w nia grac :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2005, 23:44 
Cytuj  
Nie bujta sie oni juz maja takich specow od marketingu ze wiedza doskonale co robia.


_________________
Obrazek

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 11:26 
Cytuj  
Z tym marketingiem i specami - to macie rację.
Z pewnością takim szum, że tyle ludzi rejestruje się na WoW, że aż się serwery zatykają jest po prostu rewelacyjną informacją marketingowo - to prawda.

Co więcej - zauważyłem, że na forum technical support i tak wszystkie posty o probelmach z Account Creation były utrzymane w tonie "Blizzard, please... please... włącz stronkę z rejestracją do waszej wspaniałej gry, błagamy was..."

Zastanawiam się jak taka niesamowita popularność wpłynie na jakość serwisu Blizzarda. Mieliśmy już w Polsce taką sytuację kiedy produktów było mniej niż chętnych (tzw. "socjalizm" ;) ) i nie wpływało to dodatnio na jakość usług :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 11:56 
Cytuj  
Brutallus przychodzisz tu z EQ2 - gry genialnej i bez skazy i zaczynasz od narzekania.
W WoW-a tak na moje oko gra około 1mln osób, w EQ2 ile? 100 000? czy jeszcze mniej?
Blizzard ma trochę mniejsze doświadczenie niż SOE które już niejednego gniota wypuściło i niejedną skopaną premierę miało więc wszyscy się przyzwyczaili do standardu oferowanego przez tą firmę.

Cytuj:
Zastanawiam się jak taka niesamowita popularność wpłynie na jakość serwisu Blizzarda. Mieliśmy już w Polsce taką sytuację kiedy produktów było mniej niż chętnych (tzw. "socjalizm" ) i nie wpływało to dodatnio na jakość usług


WIęc podsumowując i odpowiadając: Na pewno bedzie chujowa, albo jeszcze gorsza!

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 12:15 
Cytuj  
Mark, wyluzuj się... nie przychodzę z EQ2, tylko sobie gadam o WoW i EQ2, bo lubię gadać o MMORPG :)

a mój post o "12-latkach" był, jak zapewne zauważyłeś, umieszczony we Flames - nie moja wina, że ludzie zaczęli poważnie dyskutować ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 12:45 
Cytuj  
Brutallus napisał(a):
Mark, wyluzuj się... nie przychodzę z EQ2, tylko sobie gadam o WoW i EQ2, bo lubię gadać o MMORPG :)


topic o WoW vs EQ2 jest tutaj viewtopic.php?t=9636 :)


_________________



****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 12:58 
Cytuj  
nie chcę tworzyć nowego topicu:

przy zakładaniu konta, pokazuje mi się okienko, że weryfikacja witryny signup.wow-europe.com się nie powiodła. Ktoś miał coś takiego? Pytanie - zaufać i zaakceptować? czy jest to spowodowane przeciążeniem serwów?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2005, 13:00 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
nie chcę tworzyć nowego topicu:

przy zakładaniu konta, pokazuje mi się okienko, że weryfikacja witryny signup.wow-europe.com się nie powiodła. Ktoś miał coś takiego? Pytanie - zaufać i zaakceptować? czy jest to spowodowane przeciążeniem serwów?


polaczenie jest szyfrowane, musisz zaakceptowac :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.