mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 13:13 
Cytuj  
Wlasnie sie dostalem na ich pewnie probna, nowa stronke EU bo stara cosik nie dziala TUTAJ i tam pisze w newsie o platnosciach ze mozna placic Electronem. To dobra wiadomosc dla niektorych a zła dla innych :P


_________________
Sathorn#2230

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 13:17 
Cytuj  
Jak dla mnie super :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 13:28 
Cytuj  
Slyszalem o tym juz gdzies... ale myslalem ze zart... a wczoraj przyszedl kurier z inteligo ;]
Przynajmniej mialem motywacje do zmiany banku na taki, ktorego bankomatow mam wiecej w poblizu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 13:49 
Cytuj  
jesli chodzi o banki i uslugo to polecam mbank poniewaz nie trzeba placic ani grosza za konto, inteligo tez jest fajne lecz niestety jest tam jakas drobna oplata.:/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 13:52 
Cytuj  
spidi napisał(a):
inteligo tez jest fajne lecz niestety jest tam jakas drobna oplata.:/


nie ma oplaty w inteligo jesli masz na koncie co najmniej 100zl :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 13:53 
Cytuj  
W mBanku placi sie za eKarte a w Inteligo jest darmowa.

Poza tym jesli chodzi o dostep do darmowych bankomatow (przynajmniej u mnie w miescie) prym wiedzie inteligo (PKO).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 13:57 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Poza tym jesli chodzi o dostep do darmowych bankomatow (przynajmniej u mnie w miescie) prym wiedzie inteligo (PKO).

Dokladnie, jesli ma to byc jedyna karta, to warto zobaczyc najpierw liste bankomatow w swoim miescie... kiedys mialem konto w banku slaskim, ale w poznaniu maja bankomatow jak na lekarstwo [jelsi dzialaja]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:13 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
W mBanku placi sie za eKarte a w Inteligo jest darmowa.

Poza tym jesli chodzi o dostep do darmowych bankomatow (przynajmniej u mnie w miescie) prym wiedzie inteligo (PKO).


W Inteligo nie ma eKarty.
To co jest to po prostu możliwość płacenia w necie ich kartą Visa Electron.

Róznica między eKartą mBanku a kartą VE Inteligo jest zasadnicza: tą pierwszą trzeba "naładować" kasą żeby z niej korzystać.
Co np. dla mnie ma duży plus - jakby ktoś poznał jej numer to konta mi z kasy nie wyczyści (może ewentualnie tylko wyczyścić kasę na eKarcie a że ładuję ją chwilę przed zakupem i zaraz po rozładowuję więc jest luz 8)).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 14:16 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
W Inteligo nie ma eKarty.
To co jest to po prostu możliwość płacenia w necie ich kartą Visa Electron.


ej wiem. :D Sam mam konto w inteligo.
Po prostu nie chce mi sie pisac za kazdym razem "Visa electron"

Dle mnie wazne sa np. bankomaty i mozliwosc placenia w sklepie, dlatego wybralem Inteligo.
Uzywam tego nie tylko do internetu i bardzo sobie to chwale.

ALe koniec bo to sie przerodzi w klotnie: "biale jest lepsze niz czarne".
I to i to ma swoje wady i zalety.


_________________
Obrazek

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 15:02 
Cytuj  
Mala uwaga... tam jest podane Major CREDIT Cards.... Platnicze elektrony to karty zwane w bankowosci karty platniczo-debetowe, tyle ze debetu zrobic na nich nie mozna.

Ja to widze tak ze jednak ekarte trzeba bedzie miec... albo najlepiej GC kupowac...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 15:05 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
Mala uwaga... tam jest podane Major CREDIT Cards.... Platnicze elektrony to karty zwane w bankowosci karty platniczo-debetowe, tyle ze debetu zrobic na nich nie mozna.

Ja to widze tak ze jednak ekarte trzeba bedzie miec... albo najlepiej GC kupowac...


Tam w 1 punkcie jest cos takiego : VISA ( electron) . Co prawdopodobnie bedzie oznaczac takze electrony, ktore posiadaja civ.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 15:05 
Cytuj  
WhiteFoX napisał(a):
Platnicze elektrony to karty zwane w bankowosci karty platniczo-debetowe, tyle ze debetu zrobic na nich nie mozna.
...


Owszem mozna robic debet, jak masz systematyczne wplywy na konto to mozesz w Inteligo miec debet na karcie do 2000 zl :) (taka opcja wymaga zgody inteligo i otwieraja ci debet na karcie Electron Visa)


_________________



**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 15:07 
Cytuj  
Ja mam w mBanku i mowie ze swojego punktu widzenia (eKonto + electron standartowy).
Jedyny debet jaki moze byc ( u mnie ) to koszty operacyjne wyplat z bankomatow.

Ale to juz byl ot :D

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 20:51 
Cytuj  
A ja mam takie pytanko, bo tu wszyscy mówie o Inteligo (że niby ma jako jedyny VE do płatności przez net) lub mBank:
Mam karte Visa Electron w Lukas Banku (razem z eKontem) i czy będę mógł nią płacić za WoW'a (dla przykładu, chodzi mi ogólnie o płatności w necie)?
Czy jeśli mam eKonto to w ogóle musze płacić jakąś kartą, czy moge po prostu przelewem z konta? :)
Ma ktos eKonto w Lukasie z VE i gra w wowa? :)

pzdr.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 11:29 
Cytuj  
to w dyskucji na temat ktora lepsza - mam tylko jedna odpowiedz - najlepiej miec obie - tak jak ja


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 12:35 
Cytuj  
jeśli kartą Visa Electron można płacić w internecie to super ale nigdy o czym takim nie słyszałem.
Mam Vice Electron z ekonta w MBANK

mam teżVise do płatności w internecie. karta taka kosztuje 25 zł rocznie i ma dodatkowy 3 cyfrowy numer identyfikacyjny podawany przy transakcjach.

czy kupuje zakupu w leclerku czy soft ze stanów przez internet to musze podac numer karty, date ważności, i trzycyfrowy numer CIV (o ile doberze pamiętam jego nazwe)

w electronie takiego numeru nie ma.

pozdrawiam


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.