mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 16:42 
Cytuj  
Może ktoś gdzieś wyczytał jak się teraz dorwać do mountów innych ras?
Wszystko do tej pory było jasne... Masz exalted (praktycznie niewykonalne), masz mounta. A teraz się wszystko zaczęło rozmywać :roll:

Na stronie US w Basic Info - "Reputation" najwyższą reputacją jest nadal Exalted, a w "Mounts" jest wyraźnie napisane, że obce mounty dostępne są właśnie od Exalted. A dokładnie jest tak:
  • Mounts are available to everyone at level 40. The level 40 mount is 100g (or cheaper depending on faction) and is 60% faster than walking. A second faster mount is available at level 60. This mount is 1,000 gold (or cheaper depending on faction) and is 100% faster than walking.
  • Players (except Tauren) can purchase and train mounts from other races in their faction. However, you will first need to obtain "exalted" reputation status with that race in order to do so. At this point this is very difficult to do, if not impossible. There are some other special mount options in the game, however. Mounts of the opposing faction are not available for purchase.
Dla odmiany na stronie EU w "Reputation" nie ma w ogole Exalted, a w "Mounts" są takie ciekawostki:
  • Mounts are available to everyone at level 40.
  • A player can train to ride any mount; however, training for a mount assigned to a different race will cost significantly more skill points.

Różnice oczywiste - w EU nic nie ma o epicach i nic nie ma o Exalted...
Ktoś wie coś więcej? Pytałem na oficjalnym forum, ale zero odzewu...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 16:46 
Cytuj  
Jest tak samo jak na US (wystarczy ride trainera zapytac), a na stronie EU nie ma poprostu szczegolowej informacji (jak wielu innych rzeczy zreszta).

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 16:51 
Cytuj  
A jak jest w koncu z Taurenami?? Moga tez jezdzic na mountach??

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 16:51 
Cytuj  
Kurde, mam prawie 30 level, od levelu 2 robie questy dla SW i jestem w polowie Honored... Nie wiem, czy jest w ogole dosc questow, zeby Exalted dostac :-?


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 16:53 
Cytuj  
kluczyk napisał(a):
Dla odmiany na stronie EU w "Reputation" nie ma w ogole Exalted, a w "Mounts" są takie ciekawostki:
  • Mounts are available to everyone at level 40.
  • A player can train to ride any mount; however, training for a mount assigned to a different race will cost significantly more skill points.


Prawdopodobnie oznacza to, ze strona EU nie byla updatowana... Ze skill pointow zrezygnowano w becie, podobnie w becie zmieniano reputacje...

Natomiast faktycznie nie bardzo widze sposob, w jaki mozna otrzymac reputacje "Revered" - bedac humanem (z human reputation bonus), levelujac w wiekszosci na questach mam reputacje ze Stormwind Revered, jakies 20% paska do Exalted wypelnione - wiec musialbym zrobic 3-4x wiecej questow niz dotad mam.

Zdaje sie ze jest to wykonalne tylko z jakimis repetable questami.
Muminus

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 16:58 
Cytuj  
Muminus napisał(a):
Zdaje sie ze jest to wykonalne tylko z jakimis repetable questami.

Tylko, że takie nie dają reputacji :-?
Ale racja - strona w EU wyglada ogólnie na "troszkę" nieodświeżoną... Na przykład mag ma sleep i invisibility....
:roll:


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 10:08 
Cytuj  
Flacha napisał(a):
A jak jest w koncu z Taurenami?? Moga tez jezdzic na mountach??


Tak, na Kodo.

Muminus

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 10:54 
Cytuj  
Tauren nie moze miec innych mountow, tak samo nikt nie moze miec kodo

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.