mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 13:14 
Cytuj  
Jesli ktos chce za free pograc na europce... niech msg do mnie :P
Mam konto ale mi sie troszke grac nie chce, i moge je pozyczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 13:17 
Cytuj  
jejku... chyba nie wszystko zrozumialem

zartujesz, czy jak?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 13:18 
Cytuj  
Dobra rada:
odstaw tabletki - a jeśli żadnych nie bierzesz to zacznij 8)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 13:37 
Cytuj  
wowpl napisał(a):
Jesli ktos chce za free pograc na europce... niech msg do mnie :P
Mam konto ale mi sie troszke grac nie chce, i moge je pozyczyc.


rozumiem, ze chcesz by ktos ci wylevelowal postac ? Ile placisz za to ? :)
Przy okazji moge ci powiedziec jakie sa ceny,... np. wylevelowanie postaci do 60lvl w ciagu miesiaca 600 USD :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 13:52 
Cytuj  
Och, w naszej polskiej rzeczywistosci znajdzie sie tabun takich co wyleveluje ci postac za sama mozliwosc pogrania w WoWa za free ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 28
Dołączył(a): 27.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 14:28 
Cytuj  
Nie kazdy leszcz potrafi wylewelowac 60 w ciagu miesiaca.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 14:39 
Cytuj  
Jak dla mnie typowe lamerstwo !!! Take cos powinno sie tepic a nie wspierac :(

:evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 14:45 
Cytuj  
dlaczego ? nie kazdy ma czas by siedziec po 8h dziennie i levelowac.... jak go stac to placi i mu ktos inny wyleveluje, i potem bedzie sobie juz gral chodzac na rajdy :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 14:45 
Cytuj  
A to dlaczego? Nie kazdy ma ochote zapierdalac 2 miesiace z levelami, tylko odrazu wskoczyc w endgaming. A ze placi, to gra, tak jak mu sie podoba, a nie jak tobie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:39 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
A to dlaczego? Nie kazdy ma ochote zapierdalac 2 miesiace z levelami, tylko odrazu wskoczyc w endgaming. A ze placi, to gra, tak jak mu sie podoba, a nie jak tobie.

X.


Nigdy nie mialem ku twoim postom zadnych zastrzezen az do dzis, oj Panie Xanth w glowie sie po przewracalo ???

Jakby jasnie Pan przeczytal, jak to wy tu piszecie ze zrozumieniem to zobaczylby takze jasno ze napisalem wedlug mnie !!!!

Nie chce i nie mam zamiaru Wam Panowie tlumaczyc co chcialem przez swoja wypowiedz przekazac, jestescie dorosli to powinniscie to zrozumiec. Jak dla mnie Wasze kontrowersyjne posty to nic innego jak zwykle czepialstwo ! Nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz.

:P


Posty: 7
Dołączył(a): 14.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 15:59 
Cytuj  
A ja zadam takie glupie pytanie - czy jak ma sie postać na 60 lvl to się trafia do jakiegoś WoW'ego raju, krainy wszelkiej szczęśliwości, czy cuś?
Bo ja pewnie nigdy nie bede miał takiej postaci (nie mam na tyle czasu by grać a płacić to lekkie zgięcie) i chciałbym wiedzieć co mnie omija...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 16:08 
Cytuj  
Than78 napisał(a):
chciałbym wiedzieć co mnie omija...

viewtopic.php?t=11421 i przyszle battlegroundy (chyba, ze lubisz robic za peona ;) ).

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 7
Dołączył(a): 14.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 16:58 
Cytuj  
Skoro juz o battlegrounds mowa to mam pytanie, a nie znalazem na stronie blizzarda odnosnej informacji. Czy battlegrounds beda dostepne tylko na serwerach PVP?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 17:02 
Cytuj  
Beda dostepne na wszystkich serwerach.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2005, 17:32 
Cytuj  
Than78 napisał(a):
Bo ja pewnie nigdy nie bede miał takiej postaci (nie mam na tyle czasu by grać a płacić to lekkie zgięcie)


imho płacenie za jakikolwiek towar to przegięcie, a nie zgięcie.

KOMUNO WRÓĆ!!!!!!!!!! <wtedy wszystko było za darmo, fakt ze niczego nie było bo najczęsciej ktos zdążył zapierdolić, tylko po cholerę to nie wiem jak i tak wszystko było wspólne i za darmo..>

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 03:50 
Cytuj  
moim skromnym zdaniem popieram tym razem xantha . Moze oznajmil to troche drastycznie :) ale mial racje , jak chlopakowi sie nie chce latac za questami i levelowac do 60 a jest napalony wlasnie na Battle Grounds i end gaming ( na ktory ponoc wow sie nastawia) to nie widze w tym nic zlego zeby ktos mu wylewelowal postac . A czy bedzie placil za to czy nie to juz tylko i wylacznie Jego sprawa jak sie dogada. Nie widze w tym nic zlego , no chyba ze ktos zazdrosci chlopakowi kasy ze moze sobie na cos takiego pozwolic . Tak wiec (nie chcac zaczynac zadnego flame wars) nie wiem czemu okrzyknoles to lamerstwem drogi panie Bodziu.

PS: nie kazdy czerpie przyjemnosc z tego samego , jedni wola wlasnie levelowanie i questy a inni end gaming , pvp , BG itp itd.


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 04:37 
Cytuj  
(Back from Party- wasted)

Tylko mi nie flamowac Bodzia!! :D

A te levelowanie postaci przez osobe trzecia to jest zwykle traktowanie WoWa jako Diablo.....
Czyli ready char i mob bashing czy hardcore PvP lub nadchodzace BG.
Pomijajac moja krytyke WoW, to ta gra zasluguje jednak na przerobienie all questow w CT. Inaczej dana osoba gow.. wie o tej grze.
Jedynie dolacza na lvl60 i jest total noob.
Jedni maja takie zdanie, a drudzy inne. Ale stare "dupy" na scenie mmorpg nie powiedza mi ze ready char im odpowiada jako start gaming.
W koncu cala esencja crpg czy mmo- polega na rozwijaniu postaci, to nie Quake/CS/UT ze dostajemy gotowy weapon i jazda...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 08:22 
Cytuj  
Żadne stare dupy wszak nie powiedziały ci że IM odpowiada ready char, co nie zmienia faktu, że komuś może takowy odpowiadać. Jakoś nie flamujecie sprzedaży konta US z charem 60 lvl a flamujecie oddanie komuś postaci osobie, która chciała by sobie pograć przy okazji levelując.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 08:55 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
W koncu cala esencja crpg czy mmo- polega na rozwijaniu postaci, to nie Quake/CS/UT ze dostajemy gotowy weapon i jazda...

Przepraszam cie bardzo, ale pisz za siebie. Dla ciebie to cala esencja, ale moze ktos inny szuka w WoW odpowiednika Quake/CS/UT i tobie nic do tego. Nie ty placisz mu za gre, nie ty bedziesz decydowal, jak ma ta gre ktos odbierac. A jak ktos zachce sobie potraktowac WoWa jak bierki online to tylko i wylacznie jego sprawa. Ty sie zajmij swoim graniem, a nie cudzym.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 08:59 
Cytuj  
Pieszczoch widze ze choc ty mnie rozumiesz i nie musze tego tlumaczyc. :)

Strangerr - ja nic niekomu nie zabraniam, nie mam nic do tego jak kto gra. Ale pewne rzeczy nazwijmy po imieniu ! Tak tez zrobilem - that's all :) A to czy sie to tobie podoba czy nie, nie zmienia rowniez faktu ze jest to zwykle lamerstwo.
A tak na powaznie osoba, ktora dostaje postac na 60lvl jest jak dla mnie totalnym najbardziej niebezpiecznym noobem, z ktorym na pewno nie zagralbym w zadnym raidzie, no ale coz ... to jest tylko moja opinia, nie musisz sie z tym zgadzac :)
A do dopelnienia wypowiedzi Pieszczocha, dopowiem tylko tyle, ze grajac od zera uczysz sie na poszczegolnych lvl nowych zdolnosci. Tymi zdolnosciami uczysz sie poslugiwac step by step, w kazdej sytuacji je w optymalny sposob zastosowac, tych zdolnosci jest naprawde wiele, wiec jak taka osoba bedzie potrafila grac postacia na 60lvl ???
Czy nie uwazasz ze taka osoba jest po prostu niebezpieczna ? (nie wspomne o jej efektywnosci ;-) )
Reasumujac piszac krotko, mialem swiadomosc ze sa tu ludzie, ktorym nie trzeba tlumaczyc wszystkiego doslownie, no coz mylilem sie - Errare humanum est :)
No i Panowie nikomu nie karze sie zgadzac ze mna, wasza sprawa jak to odbierzecie, szanuje wasz poglad ale miejcie otwarte oczy i patrzcie tez oczami innych :)

no offence :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.