mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 01:15 
Cytuj  
Nie lubie narzekac i potrafie naprawde duzo zrozumiec, ale to co sie dzieje u Blizzarda ostatnio to przechodzi ludzkie pojecie. O to jeden ze screenow wykonanych przy kolejnej probie zaplaty za WoW :

http://olo.neostrada.pl/loll.jpg

P.S. Sorry za literowke w nazwie tematu. Jesli jakis moderator moze to niech poprawi ;)


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 01:25 
Cytuj  
Huh? Nie rozumiem co takiego sie zlego stalo? :o

PS. eMule+Net limiter....leecher!!!111~ Hehe

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 01:33 
Cytuj  
Nie wydaje Ci sie dziwne, ze jest 6 opcji placenia i wszystkie ceny podane sa w euro ? Co do tego netlimitera to wiedzialem, ze ktos sie przyczepi. To nie screen z mojego kompa, ale niestety na neostradzie przy wykorzystaniu standardowych sterownikow, trzeba ograniczyc troche upload, zeby predkosc downloadu mogla byc maksymalna. Moge wytlumaczyc to dokladniej.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 01:56 
Cytuj  
http://olo.neostrada.pl/lol2.jpg

A to tez wydaje Ci sie normalne ? Kumpel wybral opcje zaplaty za jeden miesiac a tu takie cos.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU


Posty: 8
Dołączył(a): 17.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 02:01 
Cytuj  
Screeny sa ode mnie i jak mowil netlimiterem obnizam tylko troche upload zeby miec max download.A blizzard leci w chuja strasznie.W ogole po chinsku mi mogli napisac , i do tego nie wiem skad wzieli to 6 miesiecy i mam nadzieje ze to tylko anomalia graficzna , bo karta jest matki i mnie chyba zabije jesli jej sciagna kase za 6 miesiecy :D


_________________
God made me cool

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 02:03 
Cytuj  
olokkm napisał(a):
Nie wydaje Ci sie dziwne, ze jest 6 opcji placenia i wszystkie ceny podane sa w euro ?


Chyba to twoj pierwszy mmorpg.
US=dollars
EU=euro
Ja placilem w dolarach bo mialem US..


Posty: 8
Dołączył(a): 17.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 02:04 
Cytuj  
O boze nie widzisz ze wszystkie sa w euro?Kto ci wezmie opcje miesieczna za 13Euro jesli ma mozliwosc wziecia tej samej opcji za 9 euro?


_________________
God made me cool

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 02:07 
Cytuj  
roball napisał(a):
wstrzymaj sie z placeniem do jutra az poprawia co maja poprawic. szopki sie porobily jakies i niektorym konta poblokowalo bo nie mogli zaplacic.


Wiadomo, ze trzeba poczekac, ale ile mozna czekac. Rozumiem, ze Blizzard nie spodziewal sie tak ogromnego naplywu graczy ale naprawde powoli zaczynaja mnie ostro denerwowac. Jesli sie dobrze orientuje to problemy z platnosciami sa juz od dluzszego czasu. Przegladajac forum wow-eu mozna doszukac sie jeszcze lepszych "anomalii".


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 02:10 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
olokkm napisał(a):
Nie wydaje Ci sie dziwne, ze jest 6 opcji placenia i wszystkie ceny podane sa w euro ?


Chyba to twoj pierwszy mmorpg.
US=dollars
EU=euro
Ja placilem w dolarach bo mialem US..


LOL. Co ty mi wogole tlumaczysz? Na powyzszym screenie dokladnie widac, ze przy kazdej sumie podany jest symbol euro. Jest to dowod na to, ze system billingowy i ogolnie obslugi konta ostro im sie chrzani.


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 02:24 
Cytuj  
Jezeli czepiesz sie tego ze opcje placenia sa tylko w euro, to jestes w bledzie widzac cos zle.
Natomiast opcja placenia 9euro a 13euro za jeden miesiac to masz racje.
Jednak dalej nie rozumiem zdziwienia czemu wszystkie opcje sa w euro, praktycznie posiadajac konto na EU, a nie na US bedziesz placil tylko w euro, a nie w dolarach i vice versa.

*

Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 02:44 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Jezeli czepiesz sie tego ze opcje placenia sa tylko w euro, to jestes w bledzie widzac cos zle.
Natomiast opcja placenia 9euro a 13euro za jeden miesiac to masz racje.
Jednak dalej nie rozumiem zdziwienia czemu wszystkie opcje sa w euro, praktycznie posiadajac konto na EU, a nie na US bedziesz placil tylko w euro, a nie w dolarach i vice versa.


Czemu udzielasz sie w temacie o ktorym nie masz pojecia ? Jesli sie myle to przepraszam, ale naprawde sprawiasz takie wrazenie. Nie czepiam sie, ze wszystkie opcje placenia sa w euro! Wiekszosc graczy na tym forum WoW chyba zdaje sobie sprawe, ze istnieja trzy plany subskrypcji, a nie szesc jak podaje powyzszy screen. Jest to poprostu ewidenty blad ze strony Blizzarda i o to mi chodzi. Po krotkim namysle mozna dojsc do wniosku, ze trzy z podanych planow powinny byc w funtach, ale niestety wszedzie widnieje symbol euro! Kolejny raz ich system szwankuje i to jest przykre. Przeciez tu chodzi o nasze pieniadze!


_________________
Olo - Undead Priest armory
Tempest @ Balnazzar-EU

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 07:12 
Cytuj  
Ja nie moge się od wczoraj nawet na strone zalogować... konto mi zhackowali? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 07:36 
Cytuj  
kehu napisał(a):
Ja nie moge się od wczoraj nawet na strone zalogować... konto mi zhackowali? ;)


server padl.. a ze byla niedziela to admin tez czlowiek i odpoczac musi :)


_________________



**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 08:10 
Cytuj  
hmm, jesli pewnego dnia zaloguje sie do gry i zobacze ze namiast swojego huntera mam np priesta i to na calkiem innym serwie to sie nie zdziwie... 8)


_________________
..::Char profile::..

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 17:15 
Cytuj  
nie no zalamie sie... od wczoraj sie nie moge zalogowac nawet na stronie zeby nr cc sprawdzic...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 20:15 
Cytuj  
Jak okolo 1/4 ludzi ...

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 20:45 
Cytuj  
bardzo mnie pociesza mnie ta mysl ze nie jestem sam ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.