mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 11:24 
Cytuj  
Za newsletterem ultima.pl

Cytuj:
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację, iż w związku z dużym obciążeniem serwerów World of Warcraft wstrzymano sprzedaż tego tytułu w Europie. Wszystkie kanały dystrybucji zostały więc zablokowane i nie jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówień do czasu, kiedy sprzedaż w Europie zostanie wznowiona. (Blizzard pracuje nad podłączeniem do sieci nowych serwerów - planowana data wznowienia dystrybucji, to ok. 15.04.2005r.)


he ? :wtf:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 11:33 
Cytuj  
cdprojekt też ma datę wysyłki 25.04.2005, więc chyba wiedzieli o tym już wcześniej...


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 11:36 
Cytuj  
no ja o tym slyszalem praktycznie po 304 dniach od premiery, ze kolejne partie chwilowo zostaa wstrzymane , bo blizz zostal zaskoczony iloscia sprzedanych kopii gry w ciagu pierwszego dnia...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 11:38 
Cytuj  
heh... normlanie łapki opadają... kumpel nie może się doczekać na grę bo nie załapał się na żadne kolejne terminy a kupowanie second hand jest ryzykowne... cóż zrobić najwyżej będzie zmuszony do kontrolowanego zakupu czyli znaleźć kogoś w swoim mieście udanie się do kafejki i zrobić od razu online zmianę hasła w tym samym momencie płacąc komuś pieniążki do ręki :] heh ale się trzeba nakombinować ..

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 11:52 
Cytuj  
Na jakimś serwisie czytałem że Blizz optymistycznie zakładał 300 tys kopii w US i 100 tys. w EU. W Europie poszło 280tys, nakład wyczerpany a serwerki ledwo zipią.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 11:55 
Cytuj  
sirek napisał(a):
heh... normlanie łapki opadają... kumpel nie może się doczekać na grę bo nie załapał się na żadne kolejne terminy a kupowanie second hand jest ryzykowne... cóż zrobić najwyżej będzie zmuszony do kontrolowanego zakupu czyli znaleźć kogoś w swoim mieście udanie się do kafejki i zrobić od razu online zmianę hasła w tym samym momencie płacąc komuś pieniążki do ręki :] heh ale się trzeba nakombinować ..


wiara i ufność w społeczeństwo na żenująco niskim poziomie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 11:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wiara i ufność w społeczeństwo na żenująco niskim poziomie!
oj, nie dziwie się mu. wcale :wink:


_________________
psn

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 12:46 
Cytuj  
Mark24 powiem tyle... mam 24 lata i zdażało mi się korzystać z internetu jako pośrednika w handlu jakoś szczęśliwie nikt mnie nie oszukał ale muszę Ci powiedzieć jedno poziom zaufania że tak powiem nie wzrasta gdy codziennie czytam o kolejnych przekrętach lewych interesach przez net o kolesiach którzy licytują w WOŚP tylko dla rozgłosu... nie dzięki nie będe ryzykował utraty około 200 zł... każdy ma jakiś poziom ufności... ja ufam sobie i swoim najbliższym znajomym, taki już jestem :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.