mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Co sądzisz o moim pomyśle na gildie?
Jest genialny! 8%  8%  [ 3 ]
Taki sobie. 16%  16%  [ 6 ]
Beznadziejny. 70%  70%  [ 26 ]
Jest genialny ,ale trudny do wykonania. 5%  5%  [ 2 ]
Liczba głosów : 37
Autor Wiadomość
****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 15:45 
Cytuj  
Mam pomysł na stworzenie dwóch gildii po obu stronach konfliktu.
Aby nie męczyć się z tworzeniem jednej gldii zrobię 2 które będą ujedną gildią. Będzie miała ona swoją siedzibę w jakimś neutraknym mieście(dokładnie jeszcze tego nie ustaliłem). Będzie istniała możliwość należenia do obu ramion gildii. Zamierzam z gildii zrobić coś w rodzaju cechu najemników i wytwórców broni. Przewidziane będą szkolenie członków, pomaganie w zadaniach, oraz wszystko inne co robi normalna gildia. Lecz po za tym będziemy wynajmować członków innym graczom, oprócz tego zamierzamy zdobywać cene przedmioty i dokonywać skrytobójstw...(to wzystko na zamówienie i za odpowiednią opłatą). A po za tym będziemy mieli medyków, rzemieślników itp. którzy będą nam dawali pienądze oraz oręż. Jeśli jakiś członek gildii przekoczy lv 40, gildia mu kupi konia( za pieniądze gildii). Tak samo będziemy wydawać pieniądze na szkolenie naszych członków, oczyiście jeśli to będzie potrzebne. Rozważam teraz pomysł wprowadzenia do gildii orzewidników po danych regionach... Nie wyjaśniłem jeszcze dlaczego założyłem ten temat. Stworzyłem go ponieważ chciałbym sprawdzić czy wam(graczon w WoW) spodoba się taka gildia. Chętni niech prześlą mi iadomość przez gg albo niech zostawią swoje namiary na gg. Gildia wystartuje dopiero około 20 kwietnia(jak wszystko dobrze pójdzie przećwiczę obie postać rozeznam się w świcie oraz wymyślę stawki adekwatne do wynajmowanego gracza, nie za drogie nie za tanie). Nasza gildia podejmie każde wyzwanie, zdobędzie każdy przedmiot i zabije każdego. Nie jest to też jeden z ulotnych postów, który zapowiada coś co nigdy nie nadejdzie. Ta gildia będzie istnieć o ile zbiorę odpowienią liczbę graczy. Założę ją najprawdopodobnie na Ravencreście lub serwerze Burning Legion. Gildia będzie przeznaczona głownie dla serwera PvP ale możliwe, iż utworzę również jej odnogi na serwerach RPG i PvE. Czekam również na wasze komentarze dotyczące tej gildii. Możliwe nawet, żę będzie dozwlone posiadanie postaci w innych gildiach o ile interesy tamtej gildii nie będą kolidowały z interesami mojej gildii. Nie mam jeszcze pomysłu na nazwę i regulamin więc wszystko możemy ustalić jeszcze jawnie na tym temacie. Z góry dziękuję za komentarze dotyczące mojej przyszłej gildii. Jestem skłonny przyjąć krytykę(lecz opartą na rozsądnych argumentach).

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 15:48 
Cytuj  
ale po co ?


_________________
ooo znowu w to gram...


Ostatnio edytowano 24 mar 2005, 15:49 przez Nikon, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 15:49 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
ale po co

Bo malo gildii jest, a zalozyciel watku nie ma jeszcze swojej wlasnej.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 15:50 
Cytuj  
To ja poproszę o Pattern: Shifting Cloak cena do uzgodnienia, ale termin wykonania zamówienia max 4 dni.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:35 
Cytuj  
Eshim -- hmm grlaes juz w wow ? byc moze tylko mi sie wydaje ale na moje oko to jeszcze nie udalo ci sie zalogowac do tego swiata


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:39 
Cytuj  
A ja zadam pytanko - Eshim, ktory masz lvl i na jakim serwerze? :roll:

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:42 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Nikon napisał(a):
ale po co

Bo malo gildii jest, a zalozyciel watku nie ma jeszcze swojej wlasnej.

X.


No wlasnie... gildii jest mnostwo (ze wskazaniem raczej na za duzo ;) ) ale na dobra sprawe w ogole sie od siebie nie roznia. A ten pomysl na pewno jest orginalny. A czy wykonalny? Tego nie wiem, ale zycze powodzenia :)

pozdrawiam

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 16:56 
Cytuj  
Zamierzam założyć dużą firmę, której pracownicy będą świetni, będą wykonywali każde zlecenie i zarobią ogromne pieniądze...
Będę zarabiał jak król, mamusia i tatuś będą ze mnie dumni i wszyscy będą szczęśliwi.

Julek lat 5


Julek oczywiście jest dzieckiem normalnym, ale z przyczyn oczywistych nigdy nie pracował, zwyczajnie dzieli się z nami swoimi snami i nie należy tego krytykować.


Komentując wątek...
Skrytobójstwa... że jak niby...
Medyków... Rzemieślników... że co... że jak... ?

Kolego masz śliczne plany, ale one tak się mają do MMO jak buty narciarskie do tańca.
Najprawdopodobniej ktoś sobie założył nowe konto żeby z nas pożartować, spoko lubię żarty :D lub
Ktoś mówi na poważnie ale żyje w świecie snów...

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2005, 21:03 
Cytuj  
a ja jem sałatke z krabow z ananasem i sie smieje ^^
buahaha ten pomysl jest NIEWYKONALNY i tyle ;p WoW servis dzien dobry, w czym pomoc ?


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 07:47 
Cytuj  
czy mi sie wydaje ze on chce miec postacie w hordzie i w aliance jednoczesnie? (i nie sadze ze pomyslal o 2 kontach:D)
czy on chce na serverze pvp wspolna gildie dla aliance i hordy zrobic?:)
i w dodatku w ktoryms z miast chcialby postawic GuildHouse?:)))))

do autora:
najpierw zacznij grac w WoW, a potem wpadaj na genialne pomysly:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 10:53 
Cytuj  
Nie twierdzę, iż będzie to prosty do wykonania pomysł. Ja zamierzam dowodzić gildią po stronie przymierza, a mój znajomy po stronie hordy. Do komunikowania się pomiędzy oboma częsciami gildii będzie głównie służyła strona z forum. Na niej też zamierzam umieścić specjalne miejsce na zlecenia. Masz rację w grę jeszcze nie grałem dlatego zamierzam założyć gildię około 20 kwietnia. Pudełko z grą upiłemmiesiąc temu mając złudno nadzieję, że pogram sobie ten darmowy miesiąc i potem mi przyjdzie karta pre-paid. Niestety blizzard sprawił mi niespodziankę, a nasz dostawca kart pre-paid ma problemy z zamówieniem odpowiedniej ilości kart. Dlatego moja przyjdzie dopiero około 8 kwietnia, a zagram sobie dopiero wtedy. To smutne ale prawdziwe. Mam do was takie pytanie co byście zminili w tej idei gilddi?

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 10:58 
Cytuj  
nie znajdziesz chętnych na takie cuda... wybacz ale jeśli miałbym zaufać ci w kwestii jakiegoś rare dropa ... to chyba jednak wole sam go poszukać w końcu każdy może cię wynająć wszystko jest kwestią ceny :] pozatym ilu 45+ levelowców bez gildii znajdziesz żeby szybko rozkręcić taki biznes?? powodzenia jeśli uda Ci się realizacja takiego pomysłu to czapki z głów panowie koleś jest wielki...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:03 
Cytuj  
w sumie to ma sens ale tylko w jednym przypadku. Niektóre itemki (szczególnie paladynskie/szamańskie) są znacznie tańsze u przeciwnej nacji. Niby jest Gadzetan - ale oblegany to on nie jest niestety - ja tam wpadam raz na tydzień np.

Więc kupując paladyński itemek w Ogrimmor, przekazując go w Gadzetan do alliance, następnie sprzedając w Iron Forge można zbić majątek :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:04 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Masz rację w grę jeszcze nie grałem

No wlasnie. Wpierw pograj i poznaj realia, potem dopiero planuj. Tak za miesiac/dwa, jak juz bedziesz mial dosc wysoki lvl sam zobaczysz, jaka bzdure napisales.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:53 
Cytuj  
A ja dalej nie wiem, czy chłopaki przyjmą moje zamówienie ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 11:57 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
A ja dalej nie wiem, czy chłopaki przyjmą moje zamówienie ;)


wszystko kwestia ceny :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 12:01 
Cytuj  
Mówiłem, cena nie gra roli, ale już tylko 3 dni do realizacji zostało.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 17:56 
Cytuj  
sirek napisał(a):
nie znajdziesz chętnych na takie cuda... wybacz ale jeśli miałbym zaufać ci w kwestii jakiegoś rare dropa ... to chyba jednak wole sam go poszukać w końcu każdy może cię wynająć wszystko jest kwestią ceny :] pozatym ilu 45+ levelowców bez gildii znajdziesz żeby szybko rozkręcić taki biznes?? powodzenia jeśli uda Ci się realizacja takiego pomysłu to czapki z głów panowie koleś jest wielki...


Czy ja powiedziałem, żę ze wszystkim będę startował tak od razu?
Kilkunastu moich znajomych kupuje sobie WoW. Zaczynać będziemy od 1 lv. a jk dojdziemy tak do 30-35 zaczniemy rozkręcać interes...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 19:39 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
sirek napisał(a):
nie znajdziesz chętnych na takie cuda... wybacz ale jeśli miałbym zaufać ci w kwestii jakiegoś rare dropa ... to chyba jednak wole sam go poszukać w końcu każdy może cię wynająć wszystko jest kwestią ceny :] pozatym ilu 45+ levelowców bez gildii znajdziesz żeby szybko rozkręcić taki biznes?? powodzenia jeśli uda Ci się realizacja takiego pomysłu to czapki z głów panowie koleś jest wielki...


Czy ja powiedziałem, żę ze wszystkim będę startował tak od razu?
Kilkunastu moich znajomych kupuje sobie WoW. Zaczynać będziemy od 1 lv. a jk dojdziemy tak do 30-35 zaczniemy rozkręcać interes...


Se może najpierw kupcie, najpierw pograjcie a potem wyjeżdżajcie z pomysłami z innej planety :)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2005, 20:36 
Cytuj  
Chcialbym zaznaczyc ze nie gralem jeszcze WoW, ale z tego co wiem...to co za problem stworzyc taki model gildii, przy kilku zalozeniach oczywiscie:
- 2 Gildie - Horda i Przymierze
- Nie beda podejmowali ze soba walki, w razie Mozliwosci (w/w) walczyly razem - jesli gra na to pozwola oraz gdy konsekwencje ataku celu "bratniej" gildii nie spowoduja "nagonki" itp.
- Handel z tego co wiem jest nie mozliwy, ale czy jest mozliwy handel poprzez 1 strona upuszcza przedmiot 2 bierze i "placi" upuszczajac pieniadze
- co do powstania kilku kopii takiej "gildii" mozliwe tylko ze ile bedzie takie cos zajmowalo czasu interesowanie sie sprawami tylku gildii
- nie liczac trader wymienny oraz miedzy krainami i ubijanie wrogow i dostarczanie inf to w kazdej innej spr trudno zachowac neutralnosc...chociaz nie wiem jak np. questy...
Wypociny ale jestem w pracy i nudziiiiiiiiii mi sie...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.