mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 12:45 
Cytuj  
hej,
niech mocarze mi pomoga bo się gubie
ustalam policy:
1. free - kto pierwszy ten lepszy, ale forsa sie dzieli czy nie ? itemy sie rolluje czy nie ?
2. robin - kazdy ma swoja runde loota i bierze itemy ktore sie normalnie rolluja w innych policy ?
3. group loot - kazdy ma swoja runde a itemy sie rolluje
4. need before greed - rozumiem na czym polega ta zasada ale nie rozumiem na czym polega jej automatyczność. czy jako woj zawsze bede dostawał mail jesli mag wylosuje wiecej ?

dalej sa ustawienia np. uncomon, rare
czy to oznacza że zasada dotyczy tylko przedmiotów takich jakie ustawie ? co w takim razie z pozostałymi.

prosze o link albo wyjascienie

dzięki


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 13:02 
Cytuj  
NbG to praktycznie to samo co Group Loot za drobna roznica tego ze jezeli danego przedmiotu nie mozesz uzywac (ze wzgledu na klase lub brak treningu w danym skillu) to nie zostaniesz dopuszczony do rollowania
co do tresh - defaultowo ustawione na zielone, jezeli zmniejszysz zakres do np niebieskich w gore - rollowane beda tylko niebieskie itemy a zielone podnosi sie na zasadzie tego czyj jest loot (bo oczywiscie w NbG nie lootuje kazdy, jest kolejka na zasadzie round robin).


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 13:07 
Cytuj  
Ash napisał(a):
co do tresh - defaultowo ustawione na zielone, jezeli zmniejszysz zakres do np niebieskich w gore - rollowane beda tylko niebieskie itemy a zielone podnosi sie na zasadzie tego czyj jest loot (bo oczywiscie w NbG nie lootuje kazdy, jest kolejka na zasadzie round robin).
czyli NBG ustawione na rare powinno dać taki efekt ze własciwie naprawde się bedzie rollowac zeby używać.


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 14:08 
Cytuj  
nie. NBG jest najbardziej niesprawiedliwym ustawieniem jakie mozna sobie wyobrazic. A to dlatego ze:

- war i pally moga rolowac na cloth leather mail i plate
- mag moze tylko na cloth
- reszta to juz sie domysl

I teraz powstaja zajebiste smaczki typu wojo roluje na cloth, bo... mus ie tak podoba.

Najlepszym ustawieniem jest ustawienie group loot na uncommon i UMOWIENIE sie pomiedzy graczami jakie sa zasady rozdzielania lootu. Zazwyczaj jest tak ( przynajmniej u mnie) , ze roluje sie na wszystkie bez patrzenia oprocz Bind on Pickup, a jezeli ewentualnie ktos bedzie chcial uzywac, to to mowi i dostaje za free. Z bop wiadomo, kto potrzebuje mowi need, reszta pasuje i tyle


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 14:11 
Cytuj  
też tak robie ale doszukuje sie jakiegoś pożytku z tych ustawień :)

ps właczam free for all jak ktoś z teamu musi coś dozbierać (quest itemy z trupów)


_________________
psn

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 14:15 
Cytuj  
niestety sensu wiekszego z loot policy jeszcze nie ujrzalem... Bo trudno by bylo zrobic na prawde dobre need before greed, oprocz typu najlepiej zeby jeszcze rozpoznawal jakie staty na przedmiocie i dobieral je do klasy... no ale to juz bylby automat:) Mi brakuje jednego, Free for all loot + lotto na uncommony+


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 14:18 
Cytuj  
lutus napisał(a):
niestety sensu wiekszego z loot policy jeszcze nie ujrzalem... Bo trudno by bylo zrobic na prawde dobre need before greed, oprocz typu najlepiej zeby jeszcze rozpoznawal jakie staty na przedmiocie i dobieral je do klasy... no ale to juz bylby automat:) Mi brakuje jednego, Free for all loot + lotto na uncommony+
czytałem taka sugestie bazująca na uczciwości (zwykle trafiam na teamy uczciwe) zeby w rollu były 3 przyciski : need, greed i pass.
passa mozna odpuscic bo sprzedac mozna wszystko


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.