mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 13:49 
Cytuj  
Czy naprawde wszystkie łotrzyki to cwele które potrafia tylko znikac i dzgać prwago człowieka w plecy? :D Zadna umiejetnosc niewszyla mi bokiem tak jak łotrzyki. Mam totalna alergie jak widze jakiegos z nich(mowie o stronie przeciwnej oczywiscie)

A wy jakich klas nielubicie najbardziej?

Ps Do moderatorów plz niekasowac tematu to zadna prowokacja tylko luzno rzucony temat by poznac jakich klas (i ich umiejetnoci) ludzie nielubia najbardziej!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:04 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):
Czy naprawde wszystkie łotrzyki to cwele które potrafia tylko znikac i dzgać prwago człowieka w plecy?

A jak niby inaczej maja? /bow i grzecznie sie zapytac, czy moga? Maja stealth i umiejetnosci ataku z zaskoczenia, to uzywaja, po to jest ta klasa.
I moja standardowa odpowiedz: jak ci sie nie podoba, to zmien serwer na "normal" ;)

X.

PS. Grasz hunterem, to naucz sie uzywac trapow, idealny odstraszacz na rogue (malo ktory bedzie rozbrajal pulapke, a nawet jesli, to zauwazysz) ;)


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:26 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):
A wy jakich klas nielubicie najbardziej?


[mode flame on] elfów [mode flame off] ;)

ps. jakby ktoś chciał mi zarzucić brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, tak, wiem, błąd popełniony celowo ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 21 lut 2005, 14:27 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:26 
Cytuj  
Hmm..
nie w moim stulu jest czychanie ale moze to i jest dobre! Jakie znasz najlepsze pułapkie znaczy ja sie one nazywaja?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 14:29 
Cytuj  
Kazda pulapka do czegos innego, ale moja ulubiona byla frost trap (spowalnia wszystkich wrogow w swoim zasiegu o 40%). Raz, ze odrazu widac, ze ktos wdepnal, dwa to dosc mocno spowalnia rogue. Pozatym warto tez uzywac pulapek z DoTami (damage over time) takich jak immolation trap albo explosive trap, dot uniemozliwia rogue wejsc w stealth ;)

X.

PS. Nie mowie o czychaniu, ale zawsze jak bilem mobki, wpierw stawialem za plecami trapa, nauczony tym, ze taki rogue najczesciej wskakuje na plecy w momencie, gdy ty bijesz moba. Od momentu jak zaczalem stawiac trapy, zadnego rogue juz nie widzialem na moich plecach ;)
A nawet jak rogue rozbroi pulapke, to uslyszysz ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 15:52 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):
A wy jakich klas nielubicie najbardziej?


paladynow :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 15:52 
Cytuj  
szkoda many na stawianie trapow anty-rogue'owych jak sie bije moby :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 15:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
paladynow :)

Zrobie paladyna i bede cie wkurwial ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 15:56 
Cytuj  
Postal Ty cwelu! :x


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 15:59 
Cytuj  
Postal napisał(a):
szkoda many na stawianie trapow anty-rogue'owych jak sie bije moby :)

Haha, czyzbys w jakiegos wdepnal? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 18:21 
Cytuj  
nie, ale gralem na us do 50 lvl hunterem i wiem jak pozniej szybko mana schodzi a nie lubie miec down timeow a o drugie moze mialem szczescie a moze horda jest taka honorowa ale nigdy zaden roqe mnie nie zgankowal -.-

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 18:22 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Postal Ty cwelu! :x


tez cie kocham ;*

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2005, 20:45 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):
Mam totalna alergie jak widze jakiegos z nich(mowie o stronie przeciwnej oczywiscie)


bo oczywiscie 'lotrzyki' z twojej frakcji (pewnie horde?) zachowuja sie bardzo cHonorowo i walke zaczynaja od 'przepraszam, czy mozna?' ;)


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2005, 13:31 
Cytuj  
Ash napisał(a):
Kimbul napisał(a):
Mam totalna alergie jak widze jakiegos z nich(mowie o stronie przeciwnej oczywiscie)


bo oczywiscie 'lotrzyki' z twojej frakcji (pewnie horde?) zachowuja sie bardzo cHonorowo i walke zaczynaja od 'przepraszam, czy mozna?' ;)


Nie wiem jak to wyglada od strony hordy ale uwazam ze takowy lotrzyk powinien sie pokazac pozwolic nałozyc na siebie znak łowcy poczekac jak zacznie scigac go psiak i wtedy moze zaczac ewentualnie dzialać :D

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 22:09 
Cytuj  
[rant on] ja nie lubiec gnom bo sie to platac miedzy nogi moja ork . tez nie lubiec elf bo one mnozyc sie jak chinczycy[rant off] :)

co do rogue to jest to specyficzna klasa kazdy z czasem znajdzie sposob lub nie (kwestia goscia :) )

jesli chodzi o duele to szaman przewaznie wygrywa (gram szamanem) no chyba ze "łotrzyk" jest wyjatkowo zreczny . no ale duele to inna sprawa bo niweluja praktycznie element zaskoczenia .. wystarczy earth totem zeby goscia ze stealtha wyjac (stosuje takze jak poluje na rogue bo wiem ze sie czai)

co do walenia w plecy to strach jest tylko przed chain-stunem ... nie wiem jak to dziala bo nie gralem rogue ... jakos tak przy 6 razie powtarzania kontentu nawet skradanie nie daje juz takiej frajdy.(chodzi o ilosc robienia postaci przezemnie dla mniej bystrych :) )

dobrym sposobem jest tez "monkey style" - zawsze skacz za niego ... no chyba ze gosc uparty i wali sap , back stab ... no to mozna sie wkurzyc ... :)

HORDE FOR TEH WIN :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 08:17 
Cytuj  
To ja zmienie temat.

Jak radzic sobie z rogue warlockiem? Kick mnie po prostu rozbraja. Jak nie zdaze feara rzucic zanim dojdzie to juz po biednym warlocku.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 09:20 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
To ja zmienie temat.

Jak radzic sobie z rogue warlockiem? Kick mnie po prostu rozbraja. Jak nie zdaze feara rzucic zanim dojdzie to juz po biednym warlocku.


Succubus

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 09:34 
Cytuj  
Succubus to na wszystkich dobry...
Jak zaczniesz z tym pasqdztwem chodzić, to nie zobaczysz więcej rogue.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 09:59 
Cytuj  
tam zaraz paskudztwo, mnie ta babka od spankingu sie podoba ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 mar 2005, 10:03 
Cytuj  
Chodze z tym paskudztwem od ponad 10 leveli:)
Wprawdzie faktycznie raz dolozylem roguowi, nawet 2 lv wyzeszemu, ale mam wrazenie ze byl gimpem:)

A co myslicie o tym czwartym stworzonku (strasznie brzydkim swoja droga), bo wlasnie jestem na etapie wycieczki do Barrens po tego questa.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.